Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

κοριτσάκια μου είμαι πολύ λυπημένη....της ειρήνης τα νέα δεν είναι ευχάριστα....δεν γονιμοποιήθηκε κανένα...

Ti εννοειται κανενα ρε παιδια? :(:(:(

Πως? Δεν ηταν ωριμα? Δεν διαιρεθηκαν?

Πωπω ισοπεδωθηκα τωρα....:(


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Ti εννοειται κανενα ρε παιδια? :(:(:(

Πως? Δεν ηταν ωριμα? Δεν διαιρεθηκαν?

Πωπω ισοπεδωθηκα τωρα....:(

δεν ξέρει τίποτα...θα πάει απο το κέντρο...να την πούνε...κορίτσια φεύγω...δεν θέλω να μιλήσω άλλο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρε κορίτσια εσείς που ξέρετε καλύτερα γιατί συμβαίνει αυτό???Έκανε απλή IVF ή ICSI?Εγώ έχω την αίσθηση ότι θα έκανε ICSI.Παίζει να μην γονιμοποιηθούν και με αυτή τη μέθοδο???Δεν ξέρω τι να πω!!!Είμαι πολύ στεναχωριμένη!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια εσείς που ξέρετε καλύτερα γιατί συμβαίνει αυτό???Έκανε απλή IVF ή ICSI?Εγώ έχω την αίσθηση ότι θα έκανε ICSI.Παίζει να μην γονιμοποιηθούν και με αυτή τη μέθοδο???Δεν ξέρω τι να πω!!!Είμαι πολύ στεναχωριμένη!!!

ICSI ekane ... Paizei kai auto ala den exo akousei 5 sta 5.

Emena htan 5 kai den gonimopithike to 1 ...

Eimai xalia ...


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια μου είμαι πολύ λυπημένη....της ειρήνης τα νέα δεν είναι ευχάριστα....δεν γονιμοποιήθηκε κανένα...
Ρε κορίτσια εσείς που ξέρετε καλύτερα γιατί συμβαίνει αυτό???Έκανε απλή IVF ή ICSI?Εγώ έχω την αίσθηση ότι θα έκανε ICSI.Παίζει να μην γονιμοποιηθούν και με αυτή τη μέθοδο???Δεν ξέρω τι να πω!!!Είμαι πολύ στεναχωριμένη!!!

Ναι παιζει Διδυμακι μου....

Αν δεν ηταν καλα ποιοτικα εβαλαν το σπερματοζωαριο αλλα δεν προχωρησαν σε διαιρεσεις..

Εγω την πρωτη φορα ειχα 8 ωριμα :!::!::!: αλλα 2 δεν διαιρεθηκαν παρολο που εκανα ICSI...και τα αλλα 6 μονο τα 2 ειναι σοβαρες διαιρεσεις τα αλλα 4 ηταν για πεταμα στην ουσια..αλλα οι μαμακες τα εβαλαν...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ICSI ekane ... Paizei kai auto ala den exo akousei 5 sta 5.

Emena htan 5 kai den gonimopithike to 1 ...

Eimai xalia ...

Tι να πω ρε κοριτσια....πιθανον κανα 2 να μην ηταν καν ωριμα και τα αλλα 3 να μην προχωρησαν στις διαιρεσεις...

Δεν το περιμενα...πω πωπω το Ειρηνακι μας το ομορφο πως θα ειναι τωρα....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ICSI ekane ... Paizei kai auto ala den exo akousei 5 sta 5.

Emena htan 5 kai den gonimopithike to 1 ...

Eimai xalia ...

Εσύ κορίτσι μου πρέπει να κρατήσεις το ηθικό σου ακμαίο γιατί ξεκινάς.Ναι???Δεν θέλω να μου πέφτεις.Καταλαβαίνω ότι στεναχωρήθηκες όπως και όλες μας,αλλά όσες έχετε προσπάθεια μπροστά σας πρέπει να είστε αισιόδοξες.

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιζει Διδυμακι μου....

Αν δεν ηταν καλα ποιοτικα εβαλαν το σπερματοζωαριο αλλα δεν προχωρησαν σε διαιρεσεις..

Εγω την πρωτη φορα ειχα 8 ωριμα :!::!::!: αλλα 2 δεν διαιρεθηκαν παρολο που εκανα ICSI...και τα αλλα 6 μονο τα 2 ειναι σοβαρες διαιρεσεις τα αλλα 4 ηταν για πεταμα στην ουσια..αλλα οι μαμακες τα εβαλαν...

Tι να πω ρε κοριτσια....πιθανον κανα 2 να μην ηταν καν ωριμα και τα αλλα 3 να μην προχωρησαν στις διαιρεσεις...

Δεν το περιμενα...πω πωπω το Ειρηνακι μας το ομορφο πως θα ειναι τωρα....

Κατάλαβα.Αλλά τι μπορεί να φταίει για να μην είναι ώριμα???Μήπως τα φάρμακα ή απλώς συμβαίνει και αυτό???Θα σκάσω...

Link to comment
Share on other sites

Εσύ κορίτσι μου πρέπει να κρατήσεις το ηθικό σου ακμαίο γιατί ξεκινάς.Ναι???Δεν θέλω να μου πέφτεις.Καταλαβαίνω ότι στεναχωρήθηκες όπως και όλες μας,αλλά όσες έχετε προσπάθεια μπροστά σας πρέπει να είστε αισιόδοξες.

Me ti psihologia na ksekinisw vre Nantiaki mou ??!!!

Ksekinisame poli xalia ... Ti na pw ...


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...