Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου γενικά μιλάω.....αλλά χθες δεν ήθελα να της πω κάτι...πήρε ο άντρας θέση και όλα καλά...απλά με άγχωσε...

Ο άντρας σου έπραξε άψογα και μπράβο του.Δεν θα το έκαναν πολλοί αυτό.Άστην όμως αυτή τώρα!!!Εμείς έχουμε δουλίτσα να κάνουμε.Φτιάχνονται αβγουλάκια και περιμένουν να τα δούμε την Παρασκευή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου μόλις είχα νέα από το Ανιτάκι.Της πήραν 2 από τα 5 γιατί τα άλλα ήταν άδεια.Ελάτε ρα κορίτσια να την εμψυχώσουμε λίγο γιατί δεν νιώθει καλά.Αν αυτά τα 2 είναι καλά μας κάνουν έτσι δεν είναι???Συμφωνώ ότι θα ήθελε ο γιατρός να έχει περισσότερα,αλλά δεν τελειώσε ακόμα τίποτα έτσι δεν είναι???

Link to comment
Share on other sites

έχουν περάσει 3 εβδομάδες απο τότε ...θα βγούν εύκολα;:confused::confused:

Τι να σου πω ρε αγάπη,δεν ξέρω,αλλά θα είσαι η μόνη νομίζεις από την οποία θα έχει βγάλει ο γιατρός ράμματα ύστερα από 3 εβδομάδες?Θα ξέρει τον τρόπο ο γιατρός!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρε συ Εφη είσαι σίγουρη γι'αυτό που λες???

Εγώ έχω πάρει 3 φορές για πρόκληση και μου δώσαν τώρα άλλες 2 για εξωσω και μου είπαν από την επιτροπή ότι έχω άλλες 2 αν χρειαστεί....τα φάρμακα που μου δώσαν λήγουν το 2016..

OXI δεν ειμαι σιγουρη...γι αυτο ρωταμε...

Και εγώ έχω την αίσθηση ότι μετράνε άλλες φορές για πρόκληση και άλλες για εξωσωματική.Δηλαδή 4+4.Δεν είμαι σίγουρη,αλλά έτσι νομίζω!!!!

Αν ειναι 4+4 ειναι σουπερ!!!!

Ki egw ta pira persy aprilio kai ligoun to 2015!!

Poia kratane ena xrono mono?

Εμενα αυτα που μου εδωσαν απο σαλονικα εληγαν σε 1 χρονο μεσα.....:mad:

Κοριτσάκια μου μόλις είχα νέα από το Ανιτάκι.Της πήραν 2 από τα 5 γιατί τα άλλα ήταν άδεια.Ελάτε ρα κορίτσια να την εμψυχώσουμε λίγο γιατί δεν νιώθει καλά.Αν αυτά τα 2 είναι καλά μας κάνουν έτσι δεν είναι???Συμφωνώ ότι θα ήθελε ο γιατρός να έχει περισσότερα,αλλά δεν τελειώσε ακόμα τίποτα έτσι δεν είναι???

Αχ το Αννιτακι μου!!!! θα αγχωθηκε.....Μακαρι αυτα τα 2 να γινουν τα μωρακια της!!!!

έχουν περάσει 3 εβδομάδες απο τότε ...θα βγούν εύκολα;:confused::confused:

Ναι μαρη .... ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΩΡΕ ΤΑ ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ???


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Αννα-Μορφάκι καλημέρα!!!!

ΑΘΑΝΑΣΙΑ μου αν ειναι 4+4 που λενε τα κοριτσια ειναι σουπερ!!! ;);););););)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Σας μιλω και κανω και δουλειες ταυτοχρονα...εκανα μπαλκονια και ξεσκονισμα...τωρα παω να σιδερωσω...θα επανερχομαι ομως...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...