Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μην σκέφτεσαι έτσι …. Δεν κάνει καλό σε σενα και το μωράκι !!!! Εγώ δεν ξέρω εάν θα κάνω πριν τη Παρασκευή…φλερτάρω με τη σκέψη να κάνω αύριο … αλλά φοβαμαι …

      Αυριο σε ποια μέρα θα είσαι? Καλύτερα να μην κάνεις  πριν την έβδομη πάντως

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Ειχα που ειχα τα διαολια μου εχθες η μαμα μου πετυχε μια θεια και οταν συζητουσαν που ειμαι με ανευ αποχοδων και περασαμε στεναχωρια και αγχος λεει αυτη: " ε δεν πειραζει...ας καθησει λιγο να ξεκουραστει ..να αποφασισουν να κανουν και κανα παιδι να δωσουν και χαρα στους παππουδες"

:evil::evil::evil::evil::evil::evil:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

OXI δεν ειμαι σιγουρη...γι αυτο ρωταμε...

Αν ειναι 4+4 ειναι σουπερ!!!!

Εμενα αυτα που μου εδωσαν απο σαλονικα εληγαν σε 1 χρονο μεσα.....:mad:

Αχ το Αννιτακι μου!!!! θα αγχωθηκε.....Μακαρι αυτα τα 2 να γινουν τα μωρακια της!!!!

Ναι μαρη .... ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΩΡΕ ΤΑ ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ???

φοβούνται...φοβούνται...:confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

Ειχα που ειχα τα διαολια μου εχθες η μαμα μου πετυχε μια θεια και οταν συζητουσαν που ειμαι με ανευ αποχοδων και περασαμε στεναχωρια και αγχος λεει αυτη: " ε δεν πειραζει...ας καθησει λιγο να ξεκουραστει ..να αποφασισουν να κανουν και κανα παιδι να δωσουν και χαρα στους παππουδες"

:evil::evil::evil::evil::evil::evil:

ρε συ ο κόσμος δεν θα σταματήσει να λέει...πότε θα πάψετε να τον δίνεται σημασία;εγω τους έχω γραμμένους όοοοοοοοολους......:rolleyes::rolleyes::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Μορφούλα μου μην φοβάσαι!!

Ένα τραβηγματάκι θα είναι.... όλα καλά θα πάνε...

και να πονέσω λίγο..θα περάσει..:lol::lol::lol:...έτσι κιαλλιώς δεν μπορώ να τα κρατήσω μια ζωή...μια ψυχή που είναι να βγεί.....:rolleyes::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι ρε Εφάκι αυτό της είπα και εγώ.Να μην αγχώνεται και να μην απελπίζεται.Ας δούμε πρώτα τι θα πουν αύριο οι εμβρυολόγοι.Μπορεί να είναι μια χαρά και γονιμοποιηθούν και όλα να πάνε κατ'ευχή.Έχετε πολλά φιλιά και πολλούς χαιρετισμούς.Αν μπορέσει ίσως μπει αργότερα μου είπε!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε συ ο κόσμος δεν θα σταματήσει να λέει...πότε θα πάψετε να τον δίνεται σημασία;εγω τους έχω γραμμένους όοοοοοοοολους......:rolleyes::rolleyes::lol::lol:

Kala kanesi Eidwlo. Onoma kai pragma leme!! Ki egw tous exw grammenous ekei pou den pianei melani olous tous paratrexamenous!!

Ayto mas eleipe twra na skeftomaste ti leei kai h koinwnia. Les kai zoume sto 1950.

Mhn fovasai gia ta ramata. To poly na sou kopsei kai ligo kreas mazi :tongue:

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΑ!!!!!!!!

Μην στενοχωριέσαι!!!

Η Παναγία θα κάνει το θαύμα της και θα κάνει τα δύο ωαριάκια σου,

δύο υπέροχα παιδάκια!!!!!!!

Σε σκέφτομαι, σου στέλνω τα φιλιά μου και την αγάπη μου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειχα που ειχα τα διαολια μου εχθες η μαμα μου πετυχε μια θεια και οταν συζητουσαν που ειμαι με ανευ αποχοδων και περασαμε στεναχωρια και αγχος λεει αυτη: " ε δεν πειραζει...ας καθησει λιγο να ξεκουραστει ..να αποφασισουν να κανουν και κανα παιδι να δωσουν και χαρα στους παππουδες"

:evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Να τους γράψεις όλους στα παλιά σου τα παπούτσια!!!!Ο κόσμος δεν χρωστάει καλή κουβέντα και δεν πρόκειται να την πει.Την δουλειά μας εμείς!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kala kanesi Eidwlo. Onoma kai pragma leme!! Ki egw tous exw grammenous ekei pou den pianei melani olous tous paratrexamenous!!

Ayto mas eleipe twra na skeftomaste ti leei kai h koinwnia. Les kai zoume sto 1950.

Mhn fovasai gia ta ramata. To poly na sou kopsei kai ligo kreas mazi :tongue:

οχι ρε συ μην σκάσω...αυτοί δεν κοιτάνε τα δικά τους και ασχολούνται με τον κόσμο....να πάνε νανανα...κρέας ας κόψει...μπας και λιγοστέψει...:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ρε συ ο κόσμος δεν θα σταματήσει να λέει...πότε θα πάψετε να τον δίνεται σημασία;εγω τους έχω γραμμένους όοοοοοοοολους......:rolleyes::rolleyes::lol::lol:
Kala kanesi Eidwlo. Onoma kai pragma leme!! Ki egw tous exw grammenous ekei pou den pianei melani olous tous paratrexamenous!!

Ayto mas eleipe twra na skeftomaste ti leei kai h koinwnia. Les kai zoume sto 1950.

Mhn fovasai gia ta ramata. To poly na sou kopsei kai ligo kreas mazi :tongue:

Να τους έχουμε γραμμένους όλους και εμείς τη δουλειά μας!!!

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε συ μην σκάσω...αυτοί δεν κοιτάνε τα δικά τους και ασχολούνται με τον κόσμο....να πάνε νανανα...κρέας ας κόψει...μπας και λιγοστέψει...:lol::lol:

Ναι σιγά μην σκάσουμε για τον κόσμο!!!Να κοιτάει ο καθένας την καμπούρα του!!!

Χαχαχαχαχα πες του να κόψει κρέας να πεθάνουμε στα γέλια!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...