Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Tin proti fora perase epitropi? An oxi den metraei gia autous prospathia auti.

Perneis egkrisi gia 2+2 fores !!!

To 3 fores den to katalava kai poli.

Dada είσαι θεά!!!!!Πληροφορίες παντώς τύπου.

Λοιπον εχω κανει μία προκληση αλλά δεν είχα περάσει επιτροπή.

Οποτε αν χρειαστεί έχω 4 φορές στη διάθεσή μου?

Link to comment
Share on other sites

Pira tis eksetaseis:

Stin kaliergia vrethikan arketoi galaktobakilloi

Oyreoplasma: arnhtiko

Kaliergia ouron: Steira mikrobiwn

Mykoplasma: arnhtiko

Xlamydia: arnhtiko

Aerovia&Anaerovia: arnithko

Pap test: arnhtiko

Ala exei auta: epipolhs piknotita, diamesou stoivadas, kuttara endotraxilou, metaplastika kuttara, polymofopyrhna, kolpobaktiridio kai eruthrokittara.

Eikona traxhlitidas

Kserw egw ti einai ola auta !!!!!

Προφανώς τα τελευταία σχόλια που γράφεις είναι από το παπ τεστ έτσι???Μπορείς να τα περάσεις με φαξ ή μαιλ στο γιατρό σου να σου πει???Ή πάρε τηλέφωνο.Δεν νομίζω πως είναι κάτι ιδιαίτερο,αλλά ρώτα καλύτερα!!!

Link to comment
Share on other sites

Dada είσαι θεά!!!!!Πληροφορίες παντώς τύπου.

Λοιπον εχω κανει μία προκληση αλλά δεν είχα περάσει επιτροπή.

Οποτε αν χρειαστεί έχω 4 φορές στη διάθεσή μου?

Ναι κοριτσάκι μου.Και μένα ο αριθμός 3 με μπέρδεψε πάρα πολύ.Μην αγχώνεσαι!!!Είδες και για τα φάρμακα λέει πως μπορώ να τα πάρω.Μην αγχώνεσαι γι'αυτά.Έχεις μωρό να τσακώσεις.Λύσεις έχουμε.Εσύ χαλάρωσε και απόλαυσέ το γιατί μετά για κάποιους μήνες θα το ξεχάσεις το σπορ!!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Dadaki η τραχηλίτιδα σημαίνει ότι υπάρχει κάτι...αλλά αφού σου βγηκε αρνητικό δεν μπορω να το καταλάβω...

Το αρνητικό του παπ τεστ σημαίνει ότι είναι αρνητικό σε κακοήθια αφού αυτή είναι η βασική δουλειά του παπ τεστ,να βρίσκει τέτοια πράγματα.Μπορεί να είναι αρνητικό,αλλά να έχουν βρεθεί κάποια άλλα πράγματα,όπως π.χ. τραχηλίτιδα.Δεν νομίζω ότι είναι κάτι σοβαρό.Τραχηλίτιδα μπορεί να δημιουργηθεί για διάφορους λόγους.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς τα τελευταία σχόλια που γράφεις είναι από το παπ τεστ έτσι???Μπορείς να τα περάσεις με φαξ ή μαιλ στο γιατρό σου να σου πει???Ή πάρε τηλέφωνο.Δεν νομίζω πως είναι κάτι ιδιαίτερο,αλλά ρώτα καλύτερα!!!

Tou to perasa me ena fax kai ton pira tora thl, lei oti einai ola fisiologika.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Το αρνητικό του παπ τεστ σημαίνει ότι είναι αρνητικό σε κακοήθια αφού αυτή είναι η βασική δουλειά του παπ τεστ,να βρίσκει τέτοια πράγματα.Μπορεί να είναι αρνητικό,αλλά να έχουν βρεθεί κάποια άλλα πράγματα,όπως π.χ. τραχηλίτιδα.Δεν νομίζω ότι είναι κάτι σοβαρό.Τραχηλίτιδα μπορεί να δημιουργηθεί για διάφορους λόγους.

Mou eipe oti den einai kati pou mas enoxlei stin prospathia. Na pernw tora antiviosi den thelw kai lei kai autos oxi.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ!!!

Ζητώ ΣΥΓΓΝΩΜΗ που σας πρήζω και εγώ με τις απορίες μου.

Δεν θέλω να περισπάται η προσοχή σας!!!

Να ξέρετε πως σας σκέφτομαι όλες και προσεύχομαι να γίνουμε όλες μανούλες ρε γάμ..το!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Mou eipe oti den einai kati pou mas enoxlei stin prospathia. Na pernw tora antiviosi den thelw kai lei kai autos oxi.

Μια χαρά λοιπόν.Κάνε την προσπάθειά σου με το καλό και μετά βλέπεις τι κάνεις και με αυτό.Πάντως δεν είναι τίποτα σοβαρό.Εγώ κάποτε είχα γιατί φόραγα στενά τζιν και καλσόν από μέσα.Προσπάθησε να αποφεύγεις τέτοια ρούχα.Να φοράς ανοιχτά,να αερίζεται η περιοχή!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ!!!

Ζητώ ΣΥΓΓΝΩΜΗ που σας πρήζω και εγώ με τις απορίες μου.

Δεν θέλω να περισπάται η προσοχή σας!!!

Να ξέρετε πως σας σκέφτομαι όλες και προσεύχομαι να γίνουμε όλες μανούλες ρε γάμ..το!!!!!

Ρε μην είσαι χαζό.Όλες καταλαβαίνουμε την αγωνία σου.Και εγώ έτσι θα ένιωθα.Θα ήθελα να είχα την καβάτζα μου.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά λοιπόν.Κάνε την προσπάθειά σου με το καλό και μετά βλέπεις τι κάνεις και με αυτό.Πάντως δεν είναι τίποτα σοβαρό.Εγώ κάποτε είχα γιατί φόραγα στενά τζιν και καλσόν από μέσα.Προσπάθησε να αποφεύγεις τέτοια ρούχα.Να φοράς ανοιχτά,να αερίζεται η περιοχή!!!!!

Kai egw foraga poli ta kormakia kai stena rouxa kai mou ta apagorevse o Mpath.

Tora mono bambakera exorouxa kai aneta rouxa.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Mou eipe oti den einai kati pou mas enoxlei stin prospathia. Na pernw tora antiviosi den thelw kai lei kai autos oxi.

Ωραία ότι σου λέει ο γιατρός σου θα κάνεις..πάμε λοιπόν γερά με τσαμπουκά...

Τα μπεμπέ μας είναι στο δρόμο...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...