Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Ρε συ Εφη είσαι σίγουρη γι'αυτό που λες???

Εγώ έχω πάρει 3 φορές για πρόκληση και μου δώσαν τώρα άλλες 2 για εξωσω και μου είπαν από την επιτροπή ότι έχω άλλες 2 αν χρειαστεί....τα φάρμακα που μου δώσαν λήγουν το 2016..

Και εγώ έχω την αίσθηση ότι μετράνε άλλες φορές για πρόκληση και άλλες για εξωσωματική.Δηλαδή 4+4.Δεν είμαι σίγουρη,αλλά έτσι νομίζω!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Oταν παρεις το χαρτι της επιτροπης ποσο περιθωριο εχεις να παρεις τα φαρμακα απο το φαρμακειο του εοπυυ...

Ναι..ναι ειμαι καλυτερα καλο μου!

Εγω με το χαρτι θα παω...ετσι ελεγα...τιποτα αλλο...και το χαρτι οπου ειναι τα φαρμακα γραμμενα απο το κεντρο

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!!!! ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΠΙΑ!!!!!

:tongue::tongue::tongue::P:p:p:p

Τη μια φορα που εκανε προκληση την μετρησαμε σαν 1 απο τις 4 που εχει δικαιωμα...αρα ειπαμε οτι εχει αλλες 3 για εξωσωματικη δηλαδη για 5000 μοναδες καθε φορα = 15.000. Αν λοιπον ξαναπαει για προκληση θα παρει λιγοτερες μοναδες (2 επί 3.000) και θα της μεινει μετα μονο μια για 5.000 μοναδες

ρε κορίτσι αφού δεν πέρασε επιτροπή...τι τους ενδιαφέρει τι έκανε πριν;αν περάσει θα πάρει κανονικά τις προσπάθειες της......μέσα σε 4 μήνες πρέπει να κάνεις την πρώτη...αλλά το ξανά λέω αν λήξει το χαρτί...απλά ξανα περνάς επιτροπή για ανανέωση....

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Εφη είσαι σίγουρη γι'αυτό που λες???

Εγώ έχω πάρει 3 φορές για πρόκληση και μου δώσαν τώρα άλλες 2 για εξωσω και μου είπαν από την επιτροπή ότι έχω άλλες 2 αν χρειαστεί....τα φάρμακα που μου δώσαν λήγουν το 2016..

Ki egw ta pira persy aprilio kai ligoun to 2015!!

Poia kratane ena xrono mono?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρε κορίτσια έχω αγωνία για την Ανίτα μας και το Ειρηνάκι μας.Θέλω να μάθω νέα.Πότε άραγε θα ξέρουμε???Για την Ανίτα φαντάζομαι το απόγευμα,αλλά για την Ειρηνούλα μας???Λέτε να ξέρουμε νωρίτερα???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρε κορίτσια έχω αγωνία για την Ανίτα μας και το Ειρηνάκι μας.Θέλω να μάθω νέα.Πότε άραγε θα ξέρουμε???Για την Ανίτα φαντάζομαι το απόγευμα,αλλά για την Ειρηνούλα μας???Λέτε να ξέρουμε νωρίτερα???

Logika mexri tis 2 thn epomeni mera den se pairnoun na sou poun posa gonimopoiithikan?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μόρφω και Αννα...

καλημέρα αναστασώ...ρε κορίτσι μην χαλιέσαι με αυτά...αυτή τώρα σε είδε που πήγες αθήνα και σου λέει κάτι κάνουνε...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:....μην δίνεις σημασία...μπράβο του πάντως του μωρού σου...που την είπε να φύγει...ο δικός μου δεν θα το έκανε ποτέ..:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...