Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

Koula - mares


kale

Recommended Posts

γεια σου Αννουλα... κοιτα για το συγκεκριμενο κεντρο εγω δεν εχω προσωπικα ενδιασμους... συμβαινει πολλες φορες να μην προχωρανε... δεν ειναι θεμα κεντρου ολα....

εσυ νομιζω εχεις πολυκυστικες(παιζει ρολο) και εγω εχω fsh 11 που ειναι λιγο οριακα....

Αααα λες να φταίει αυτό???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σου Αννουλα... κοιτα για το συγκεκριμενο κεντρο εγω δεν εχω προσωπικα ενδιασμους... συμβαινει πολλες φορες να μην προχωρανε... δεν ειναι θεμα κεντρου ολα....

εσυ νομιζω εχεις πολυκυστικες(παιζει ρολο) και εγω εχω fsh 11 που ειναι λιγο οριακα....

Den exw polykistikes. Kala egw den to thelw katholou ayto to kentro opote mhn se epireazw.

Link to comment
Share on other sites

:confused::confused:

Πραγματικά κι εμένα μου κάνει εντύπωση!

Με τόσο μεγάλη παραγωγή θα περίμενες σίγουρα περισσότερα.

Εγώ έκανα 24 προχώρησαν τα 22, χρησιμοποιησαμε τα 6 και όλα τα άλλα κατάψυξη.

Δεν ξέρω τι γίνεται.

το οτι γονιμοποιουνται δεν σημαινει οτι ειναι και καλα.... αυτο μου το ειπε και η εμβρυολογος.... παιζει το σπερμα ρολο και τα ωαρια....

ας μην ειμαστε τοσο καχυποπτες ολες γιατι καποιες ξεκινησανε ηδη καποιες θα ξεκινησουνε και μην μπαινουμε τωρα σε αυτο το τρυπακι αμφισβητησης....

και επειδη προσωπικα εχω επιλεξει ενα κεντρο θα ηθελα σαφως να ακουγονται και τα αρνητικα ...... αλλα και δεκτικοτητα για την επιλογη μου.... αυτα....

μην το παρετε προσωπικα... την γνωμη μου λεω.... οπως και εσεις

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια ... Ειρηνάκι μου πραγματικά λυπάμαι και σε νιώθω απόλυτα. Πάρε δύναμη, μάζεψε κουράγιο και πάμε παρακάτω. Χάσαμε μια μάχη, όχι τον πόλεμο. Συνέχισε τον αγώνα που θα σε αναδείξει νικήτρια σύντομα. Σου στέλνω μια ζεστή αγκαλιά και δυο γλυκά φιλιά. Σε αγαπώ πολύ. Ανιτάκι μου, γλυκό μου, μην το βάζεις κάτω και εσύ. Θα προχωρήσουμε και με αυτά τα δυο, θα δούμε τι θα πει και ο ντοκ... ίσως χρειαστεί να μαζέψεις κανένα ακόμα .. εντάξει δώσαμε μια μικρή αναβολή στο όνειρο που όμως είναι εκεί και μας περιμένει. Συνεχίζουμε μικρή μου λολίτσα. Σε αγαπώ πολύ και να ξέρεις πως σε σκέφτομαι ... Απο το πρωι προσπαθώ να μπω, αλλά εχω θέμα με το antivirus μου έχει μπλοκάρει τη σελίδα και δεν με αφήνει να μπω με τπτ ... μπαίνω απο ένα παλιοκινητό και δεν καταφέρνω και πολλά ... Πολλά φιλιά σε όλες...


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το οτι γονιμοποιουνται δεν σημαινει οτι ειναι και καλα.... αυτο μου το ειπε και η εμβρυολογος.... παιζει το σπερμα ρολο και τα ωαρια....

ας μην ειμαστε τοσο καχυποπτες ολες γιατι καποιες ξεκινησανε ηδη καποιες θα ξεκινησουνε και μην μπαινουμε τωρα σε αυτο το τρυπακι αμφισβητησης....

και επειδη προσωπικα εχω επιλεξει ενα κεντρο θα ηθελα σαφως να ακουγονται και τα αρνητικα ...... αλλα και δεκτικοτητα για την επιλογη μου.... αυτα....

μην το παρετε προσωπικα... την γνωμη μου λεω.... οπως και εσεις

εγω θα το ξαναπώ...σε αυτόν θα πήγαινα αν έκανε για την περίπτωσή μου...η γυναικολόγος μου συνεργάζεται με αυτόν....δεν νομίζω να σου είπαμε κάτι για την επιλογή σου...δικαίωμά σου είναι...

Link to comment
Share on other sites

εγω θα το ξαναπώ...σε αυτόν θα πήγαινα αν έκανε για την περίπτωσή μου...η γυναικολόγος μου συνεργάζεται με αυτόν....δεν νομίζω να σου είπαμε κάτι για την επιλογή σου...δικαίωμά σου είναι...

Giati den kanei Gia thn periptwsh sou?

Link to comment
Share on other sites

το οτι γονιμοποιουνται δεν σημαινει οτι ειναι και καλα.... αυτο μου το ειπε και η εμβρυολογος.... παιζει το σπερμα ρολο και τα ωαρια....

ας μην ειμαστε τοσο καχυποπτες ολες γιατι καποιες ξεκινησανε ηδη καποιες θα ξεκινησουνε και μην μπαινουμε τωρα σε αυτο το τρυπακι αμφισβητησης....

και επειδη προσωπικα εχω επιλεξει ενα κεντρο θα ηθελα σαφως να ακουγονται και τα αρνητικα ...... αλλα και δεκτικοτητα για την επιλογη μου.... αυτα....

μην το παρετε προσωπικα... την γνωμη μου λεω.... οπως και εσεις

Γεγονός είναι ότι πολλές φορές μπαίνουμε σε τρυπάκι αμφισβήτησης μετά από κάποια αποτυχία,που όμως τελικά δυστυχώς είναι και αυτή στο πρόγραμμα χωρίς απαραίτητα πάντα να φταίει ο γιατρός ή το κέντρο.Κάθε μια από εμάς είναι εντελώς διαφορετική περίπτωση και δεν πρέπει να το ξεχνάμε αυτό,όπως σε κάθε μια από εμάς άλλος γιατρός είναι αυτός που μας ταιριάζει.Αυτό φυσικά δεν σημαίνει σε καμία περίπτωση ότι ένας άλλος γιατρός ή κέντρο δεν είναι καλό.

Link to comment
Share on other sites

και κατι τελευταιο....

δεν παρεξηγηθηκα, η γνωμη σας ειναι δεκτη.... απλα και ειδικα σημερα που η ΑΝΙΤΑ εκανε την ωοληψια εκει και ειναι και στεναχωρημενη ας μην προτρεχουμε μιλωντας αρνητικα για τον κεντρο!!!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ!!!

Και η Ρηνιω δεν πηγε καλα αλλα δεν ειπατε κατι για το κεντρο....

Ας ειμαστε λοιπον καταδεκτικοι με ολους.... Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΕΣ....

Σεβαστη η γνωμη ολων αλλα και η επιλογη του καθενος!!

φιλια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και κατι τελευταιο....

δεν παρεξηγηθηκα, η γνωμη σας ειναι δεκτη.... απλα και ειδικα σημερα που η ΑΝΙΤΑ εκανε την ωοληψια εκει και ειναι και στεναχωρημενη ας μην προτρεχουμε μιλωντας αρνητικα για τον κεντρο!!!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ!!!

Και η Ρηνιω δεν πηγε καλα αλλα δεν ειπατε κατι για το κεντρο....

Ας ειμαστε λοιπον καταδεκτικοι με ολους.... Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΕΣ....

Σεβαστη η γνωμη ολων αλλα και η επιλογη του καθενος!!

φιλια...

εγω θα πω την γνώμη μου...εγω μπήκα στο τρυπάκι σήμερα...να σκεφτώ μήπως να πάω και σε άλλον γιατρό...σέβομαι την επιλογή των άλλων...και όταν μας ρώτησε η ανίτα για τον γιατρό της είπα αυτά που είπα προηγουμένως...

Link to comment
Share on other sites

και κατι τελευταιο....

δεν παρεξηγηθηκα, η γνωμη σας ειναι δεκτη.... απλα και ειδικα σημερα που η ΑΝΙΤΑ εκανε την ωοληψια εκει και ειναι και στεναχωρημενη ας μην προτρεχουμε μιλωντας αρνητικα για τον κεντρο!!!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ!!!

Και η Ρηνιω δεν πηγε καλα αλλα δεν ειπατε κατι για το κεντρο....

Ας ειμαστε λοιπον καταδεκτικοι με ολους.... Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΕΣ....

Σεβαστη η γνωμη ολων αλλα και η επιλογη του καθενος!!

φιλια...

Signomi Natasoula ala tha to pw ... Eirini eixe 5 kai den gonimopithike oute ena. Den kseroume ti ftei.

Esena apo 12 gonimopithikan ta 8 kai apo ta 8 proxorisan mono ta 3. Emena auto mou kanei entiposi.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

και κατι τελευταιο....

δεν παρεξηγηθηκα, η γνωμη σας ειναι δεκτη.... απλα και ειδικα σημερα που η ΑΝΙΤΑ εκανε την ωοληψια εκει και ειναι και στεναχωρημενη ας μην προτρεχουμε μιλωντας αρνητικα για τον κεντρο!!!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ!!!

Και η Ρηνιω δεν πηγε καλα αλλα δεν ειπατε κατι για το κεντρο....

Ας ειμαστε λοιπον καταδεκτικοι με ολους.... Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΕΣ....

Σεβαστη η γνωμη ολων αλλα και η επιλογη του καθενος!!

φιλια...

ααααα και κάτι άλλο δεν υποστηρίζουμε το κέντρο...δεν έχουμε κέρδος ούτως η αλλως...για το γέννημα λέω...

Link to comment
Share on other sites

ααααα και κάτι άλλο δεν υποστηρίζουμε το κέντρο...δεν έχουμε κέρδος ούτως η αλλως...για το γέννημα λέω...

Apla eiste pio poles ekei gia auto kai den akougete kati.

Egw ti na pw pou eimai sto Genesis kai exo akousei ta panta gia ton P@nto kai genika gia to kentro.

Natasoula, min to perneis prosopika, ala meta apo 2 apotixies se enan giatro egw tha skeutomoun kai kapion alon.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...