Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Egw eimai upeuthini apothikis mono gia Venus.

Den kseroume akoma tipota, einai ola ston aera.

Egine to dikastirio gia arthro 99 tin Deutera kai perimenoume to apotelesma.

Α Οκ, καταλαβα. Ηθελα να σου πω οτι στην δουλειά μου αλλαξε η πολιτικη προσληψεων και θέλουν οπωσδήποτε να συμπληρωσεις και τη φόρμα on line ακόμα και αν δεν εχει συγκεκριμενη θέση που σε ενδιαφέρει. Γραφειοκρατία παιδί μου τι να γίνει...απλως αν θέλεις μπες να το κάνεις και θα ξαναμιλησω με τον προϊστάμενο του τμηματος..


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α Οκ, καταλαβα. Ηθελα να σου πω οτι στην δουλειά μου αλλαξε η πολιτικη προσληψεων και θέλουν οπωσδήποτε να συμπληρωσεις και τη φόρμα on line ακόμα και αν δεν εχει συγκεκριμενη θέση που σε ενδιαφέρει. Γραφειοκρατία παιδί μου τι να γίνει...απλως αν θέλεις μπες να το κάνεις και θα ξαναμιλησω με τον προϊστάμενο του τμηματος..

Steile mou se pm pleas ean mporis.

Kai pali se euxaristw para polu !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Pinelopi pws einai ta pragmata me thn kainourgia kopela?

μετα τη δοκιμή των 15 ημερων τολμώ να πω ότι ειναι καλά τα πραγματα. Σιγουρα 100 φορές καλυτερη απο την προηγουμενη. Θα δουμε και πως θα εξελιχθεί βεβαίως αλλά ο μικρός φαίνεται να την αποδέχεται χωρίς γκρινια και το πολυ βασικό είναι ότι ειναι ηρεμη, δεν φωναζει, δεν τσιρίζει κλπ κάτι που η προηγουμενη το εκανε σε αφόρητο βαθμο γι'αυτο και εφυγε στο 15θημερο.

Τωρα βεβαια πάντα κραταω και μια πισινη αλλά so far so good


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

μετα τη δοκιμή των 15 ημερων τολμώ να πω ότι ειναι καλά τα πραγματα. Σιγουρα 100 φορές καλυτερη απο την προηγουμενη. Θα δουμε και πως θα εξελιχθεί βεβαίως αλλά ο μικρός φαίνεται να την αποδέχεται χωρίς γκρινια και το πολυ βασικό είναι ότι ειναι ηρεμη, δεν φωναζει, δεν τσιρίζει κλπ κάτι που η προηγουμενη το εκανε σε αφόρητο βαθμο γι'αυτο και εφυγε στο 15θημερο.

Τωρα βεβαια πάντα κραταω και μια πισινη αλλά so far so good

Ante wraia makari!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α Οκ, καταλαβα. Ηθελα να σου πω οτι στην δουλειά μου αλλαξε η πολιτικη προσληψεων και θέλουν οπωσδήποτε να συμπληρωσεις και τη φόρμα on line ακόμα και αν δεν εχει συγκεκριμενη θέση που σε ενδιαφέρει. Γραφειοκρατία παιδί μου τι να γίνει...απλως αν θέλεις μπες να το κάνεις και θα ξαναμιλησω με τον προϊστάμενο του τμηματος..

Etoimoooooo !!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ευτυχως σιδερωσα κια καθαρισα σπιτι γιατι απο την σπαριλα ΤΙΠΟΤΑ δεν κανω...

Αυτο το σιδερο τι εκνευριστικο ρε παιδια...και αφηστε που δεν ξερω να το κανω και καλα ...ακομα μαθαινω....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου πήγα και ξάπλωσα για λίγο.Σε λίγο θα πάω για μάθημα.

Πηνελοπάκι χαίρομαι πολύ που τα πάτε καλά με την νέα γυναίκα.Μακάρι να συνεχίσετε έτσι και να μην έχεις άγχος και εσύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ευτυχως σιδερωσα κια καθαρισα σπιτι γιατι απο την σπαριλα ΤΙΠΟΤΑ δεν κανω...

Αυτο το σιδερο τι εκνευριστικο ρε παιδια...και αφηστε που δεν ξερω να το κανω και καλα ...ακομα μαθαινω....

Εντελώς σπαστική δουλειά το σίδερο!!!Και έχω τόσο πολύ να κάνω!!Βαριέμαι!!

Link to comment
Share on other sites

Εντελώς σπαστική δουλειά το σίδερο!!!Και έχω τόσο πολύ να κάνω!!Βαριέμαι!!

Πολυ πικρα το σιδερο λεμε.........................


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πολυ πικρα το σιδερο λεμε.........................

Και εχω ένα βουνό ρούχα λέμε!!!Να δω πότε θα πάρω απόφαση να τα σιδερώσω!!!

Πάω να ετοιμαστώ για να φύγω.Τα λέμε αργότερα!!!

Link to comment
Share on other sites

Και εχω ένα βουνό ρούχα λέμε!!!Να δω πότε θα πάρω απόφαση να τα σιδερώσω!!!

Πάω να ετοιμαστώ για να φύγω.Τα λέμε αργότερα!!!

Γεια σου διδυμακι μου!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κουκλες θα πω κάτι τελευταιο γιατι δεν μου αρεσει καθολου αυτο που δημιουργηθηκε και διαβαζοντας τα ειρωνικα σχολια της Νελλυς για μετανοιες(απο ποτε η συγνωμη θεωρειται "μετανοια" ποτε δεν καταλαβα)... Νελακι να σου πω οτι επειδη εσυ ησουνα τυχερη δεν σημαινει οτι πρεπει τωρα που εχουνε ξεκινησει καποια κοριτσια να ειμαστε ερειστικες αλλα μονο να τις στηριξουμε..... Εχουνε αγχος και απο εμας περιμενουνε μια καλη κουβεντα.... ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!

Το αν στηριζω ή οχι τις κοπελες εδω και αν εφυγα για να κανω δουλειες το ξερω μονο εγω!!! Μυνημα εγραψα στην Ειρηνη, τηλ. στην Ανιτα και οταν αποσυνδεθηκα κανενα απο τα κοριτσια(που ξεκινησανε) δεν ητανε ον λαιν...

Ο μοναδικος λογος που το ξεκινησα ητανε για να το σταματησω αφου πια δεν βοηθανε τετοιες συζητησεις.... ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΤΕΤΟΙΑ ΛΟΓΙΑ

Επισης να διευκρινισω για τους εμβρυολογους οτι κανεις δεν ξερει αν ειναι καλοι ή οχι.... Το αποτελεσμα μετραει και θα πω για τον δικο μου(γιατι μονο γιαυτο εχω αποψη) οτι φαινεται απο τα χιλιαδες μωρα που ειναι αναρτημενα στους τοιχους.... ετσι κρινω εγω τους εμβρυολογους...

Ναντιακι εχεις και εσυ απολυτο δικιο.... Η ΗΜΙΜΑΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΘΕΙΑ...

Εφακι συμφωνω μαζι σου απολυτα.... το καλοκαιρι ητανε η εποχη για φιλοσοφικες συζητησεις και οχι τωρα.... τα κοριτσια θελουνε ΣΤΗΡΙΞΗ!!

οπως και για το 66% που ανηκει σε εμας... συμφωνω απολυτα....

ενοειται οτι εχουνε ευθυνη αλλα ισως οχι και την μεγαλυτερη.... τι να κανει και ο γιατρος αν εμενα μου εδωσε την 2η φορα αλλη δοσολογια τα εμβρυα ητανε αριστα και δεν εμφυτευτηκανε??? ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΕΣ??????ΟΕΟΟΟ???

Και εννοειται οτι ουτε και εγω εχω απολυτη εμπιστοσυνη σε κανεναν!!

Απλα δεν καταλαβα γιατι λεγοντας την αποψή μου επρεπε να υπαρξει τετοια παρεξηγηση και αναστατωση!! ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ ΕΧΟΥΜΕ????

Σας σκεφτομαι και σας αγαπω ολες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι κορίτσια...και όχι δεν σταματάω την θεραπεία μου...ήταν ρητορικές οι ερωτήσεις μου...

Θεωρώ ότι ειδικά σήμερα δεν έπρεπε να γίνει μια τέτοιου είδους συζήτηση...είμαστε πολλές κοπέλες στο ξεκίνημα ή στη μέση αυτή την στιγμή που και αλήθεια να είναι κάποια πράγματα καλύτερα να μην λέγονται...

Χρειαζόμαστε στήριξη και θετική σκέψη...τίποτα αλλο..

Είμαι και χαρα και εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι κορίτσια...και όχι δεν σταματάω την θεραπεία μου...ήταν ρητορικές οι ερωτήσεις μου...

Θεωρώ ότι ειδικά σήμερα δεν έπρεπε να γίνει μια τέτοιου είδους συζήτηση...είμαστε πολλές κοπέλες στο ξεκίνημα ή στη μέση αυτή την στιγμή που και αλήθεια να είναι κάποια πράγματα καλύτερα να μην λέγονται...

Χρειαζόμαστε στήριξη και θετική σκέψη...τίποτα αλλο..

Είμαι και χαρα και εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου.

Μαζι γραφαμε!!!:P

Ε ναι λοιπόν τα μεγαλα ξανθα και ταυρίσια πνευματα, συναντήθηκαν πάλι!!!!

KEEP CALM AND THINK POSITIVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...