Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλημέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι τα χάπια μετά την εμβρυομεταφορα τα λαμβάνετε την ίδια ώρα η και να υπάρξει 1 ώρα διάφορα δεν υπάρχει θέμα. ( Καταλάβατε έμεινα χωρίς προγεστερόνη και περίμενα να ανοίξουν σήμερα τα φαρμακεία τελευταία προγεστερόνη 11 το βράδυ και τώρα 8:20 το πρωί)

      Εγώ έχω απόκλιση μισή με μια ώρα. Πως πηγε η επαναληπτική σας?

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

γειάααααααα....μόλις ξύπνησα...κοιμόμουν 3 ώρες....θα πάω στο μαγαζί να τελειώσουμε την σάλτσα....αυτό έλειπε αναστασώ να σταματήσεις την προσπάθειά σου...αν είναι δυνατόν...

Link to comment
Share on other sites

Μαζι γραφαμε!!!:P

Ε ναι λοιπόν τα μεγαλα ξανθα και ταυρίσια πνευματα, συναντήθηκαν πάλι!!!!

KEEP CALM AND THINK POSITIVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ναι αγάπη μου...και εσύ να είσαι ήρεμη....

Έχουμε πολλά να περιμένουμε όλες...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

γειάααααααα....μόλις ξύπνησα...κοιμόμουν 3 ώρες....θα πάω στο μαγαζί να τελειώσουμε την σάλτσα....αυτό έλειπε αναστασώ να σταματήσεις την προσπάθειά σου...αν είναι δυνατόν...

Γεια σου Μόρφω...πόσους θα ταΐσετε με την σάλτσα...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Re koritsia egw den katalavainw pws apo ayth th syzhthsh den stirixtikane oi kopeles pou eiani sthn prosaptheia.

Egw eida merikes erwthseis sth Natassa pou den eiani se diadikasia prospatheias kai opws les oti den exoume logokrisia o kathenas eipe th gnwmh tou h ethese tis erwthseis tou exontas empeiria apo to kathe kentro h oxi. Kalws h kakws kamia edw den eiani "prwtara" kai exei sxhmatisei kapoies apopseis.

Den xerw giati fortistike toso poly h atmosfaira.

Pistevw thelei psyxraimia kai na mhn epireazetai toso poly o kathenas apo tis gnwmes tou allou eidika otan exei parei tis apofaseis tou.

Pragmatika de nomizw oti kapoios eipe kati na thixei kapoia kopela se prospatheia.

Twra ayth eiani h apopsi mou mporei na nai kai lathos.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εδώ είμαι κορίτσια...και όχι δεν σταματάω την θεραπεία μου...ήταν ρητορικές οι ερωτήσεις μου...

Θεωρώ ότι ειδικά σήμερα δεν έπρεπε να γίνει μια τέτοιου είδους συζήτηση...είμαστε πολλές κοπέλες στο ξεκίνημα ή στη μέση αυτή την στιγμή που και αλήθεια να είναι κάποια πράγματα καλύτερα να μην λέγονται...

Χρειαζόμαστε στήριξη και θετική σκέψη...τίποτα αλλο..

Είμαι και χαρα και εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου.

Kale ayto elipe na stamathseis thn prosaptheia epeidh eipwthikane 5 malakies pou vgikane kai ektos thematos.

Link to comment
Share on other sites

ασε ρε φούστη μου πήραμε πολλά κιλά...το κατάλαβα εχθές...που της καθαρίζαμε...:rolleyes::rolleyes:8-):cool:

Tha thn poulhsete th Saltsa? H eiani gia thn parth sas? H thelete na gyrisete diafhmhsh fairy na deite sth vilariba kai sto vilabaho poses meres tha plenoun ta lerwmena piata apo th saltsa?

Link to comment
Share on other sites

Αννα δεν έχω πρόβλημα με καμιά σας συγκεκριμένα...απλά θεωρώ ότι η σημερινή μέρα δεν ήταν για τέτοιες συζητήσεις...σκέψου αν ήσουν εσύ τώρα σε προσπάθεια και διάβαζες όλα αυτά...μερικές φορές το να σιωπούμε είναι καλύτερο...

Δεν θα πω κάτι άλλο γιατί το θέμα πρέπει να λήξει εδώ..


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Tha thn poulhsete th Saltsa? H eiani gia thn parth sas? H thelete na gyrisete diafhmhsh fairy na deite sth vilariba kai sto vilabaho poses meres tha plenoun ta lerwmena piata apo th saltsa?

χαχαχα.... θα κάνουμε καινούργιο γλυκό....με σάλτσα...:lol::lol:

και πως βαριέμαι τώρα να πάω...εχω να πάω και στον γιατρό μετά....βαριεμαι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αννα δεν έχω πρόβλημα με καμιά σας συγκεκριμένα...απλά θεωρώ ότι η σημερινή μέρα δεν ήταν για τέτοιες συζητήσεις...σκέψου αν ήσουν εσύ τώρα σε προσπάθεια και διάβαζες όλα αυτά...μερικές φορές το να σιωπούμε είναι καλύτερο...

Δεν θα πω κάτι άλλο γιατί το θέμα πρέπει να λήξει εδώ..

Symfwnw oti prepei na lhxei edw kai nai isws h mera na htan akyrh alla edaxei egine twra. Egw psyxraimia lew apla, den xreiazetai na mas piasei kai nevrikos klwnismos.

Link to comment
Share on other sites

Symfwnw oti prepei na lhxei edw kai nai isws h mera na htan akyrh alla edaxei egine twra. Egw psyxraimia lew apla, den xreiazetai na mas piasei kai nevrikos klwnismos.

εσένα νομίζω ...μόνιμα....χαχαχα

φεύγω...σας φιλώ...και αν είπαμε μια κουβέντα παραπάνω...ε.έτσι είμαστε..τι να κάνουμε τώρα....φιλάρες...

Link to comment
Share on other sites

Symfwnw oti prepei na lhxei edw kai nai isws h mera na htan akyrh alla edaxei egine twra. Egw psyxraimia lew apla, den xreiazetai na mas piasei kai nevrikos klwnismos.
Αννα δεν έχω πρόβλημα με καμιά σας συγκεκριμένα...απλά θεωρώ ότι η σημερινή μέρα δεν ήταν για τέτοιες συζητήσεις...σκέψου αν ήσουν εσύ τώρα σε προσπάθεια και διάβαζες όλα αυτά...μερικές φορές το να σιωπούμε είναι καλύτερο...

Δεν θα πω κάτι άλλο γιατί το θέμα πρέπει να λήξει εδώ..

Συμφωνω 50% με Αναστασια οτι εφοσον καποιες παιρνουν ηδη φαρμακα λογω συναισθηματικης φορτισης ειναι καλα να μη σχολιαζουμε γιατρους και εμβρυολογους.Συμφωνω ομως και 50% με Αννα οτι οκ...δεν εγινε και κατι...ουτε ειπωθηκε και κατι τοσο κακο...

ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΓΑΛΗΝΗ! :lol::lol::lol::lol::lol:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κουκλες θα πω κάτι τελευταιο γιατι δεν μου αρεσει καθολου αυτο που δημιουργηθηκε και διαβαζοντας τα ειρωνικα σχολια της Νελλυς για μετανοιες(απο ποτε η συγνωμη θεωρειται "μετανοια" ποτε δεν καταλαβα)... Νελακι να σου πω οτι επειδη εσυ ησουνα τυχερη δεν σημαινει οτι πρεπει τωρα που εχουνε ξεκινησει καποια κοριτσια να ειμαστε ερειστικες αλλα μονο να τις στηριξουμε..... Εχουνε αγχος και απο εμας περιμενουνε μια καλη κουβεντα.... ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!

Το αν στηριζω ή οχι τις κοπελες εδω και αν εφυγα για να κανω δουλειες το ξερω μονο εγω!!! Μυνημα εγραψα στην Ειρηνη, τηλ. στην Ανιτα και οταν αποσυνδεθηκα κανενα απο τα κοριτσια(που ξεκινησανε) δεν ητανε ον λαιν...

Ο μοναδικος λογος που το ξεκινησα ητανε για να το σταματησω αφου πια δεν βοηθανε τετοιες συζητησεις.... ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΤΕΤΟΙΑ ΛΟΓΙΑ

Επισης να διευκρινισω για τους εμβρυολογους οτι κανεις δεν ξερει αν ειναι καλοι ή οχι.... Το αποτελεσμα μετραει και θα πω για τον δικο μου(γιατι μονο γιαυτο εχω αποψη) οτι φαινεται απο τα χιλιαδες μωρα που ειναι αναρτημενα στους τοιχους.... ετσι κρινω εγω τους εμβρυολογους...

Ναντιακι εχεις και εσυ απολυτο δικιο.... Η ΗΜΙΜΑΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΘΕΙΑ...

Εφακι συμφωνω μαζι σου απολυτα.... το καλοκαιρι ητανε η εποχη για φιλοσοφικες συζητησεις και οχι τωρα.... τα κοριτσια θελουνε ΣΤΗΡΙΞΗ!!

οπως και για το 66% που ανηκει σε εμας... συμφωνω απολυτα....

ενοειται οτι εχουνε ευθυνη αλλα ισως οχι και την μεγαλυτερη.... τι να κανει και ο γιατρος αν εμενα μου εδωσε την 2η φορα αλλη δοσολογια τα εμβρυα ητανε αριστα και δεν εμφυτευτηκανε??? ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΕΣ??????ΟΕΟΟΟ???

Και εννοειται οτι ουτε και εγω εχω απολυτη εμπιστοσυνη σε κανεναν!!

Απλα δεν καταλαβα γιατι λεγοντας την αποψή μου επρεπε να υπαρξει τετοια παρεξηγηση και αναστατωση!! ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ ΕΧΟΥΜΕ????

Σας σκεφτομαι και σας αγαπω ολες!!!!

1. δεν ηταν ειρωνική η εκφραση, δεν ξέρω γιατι την εξέλαβες ετσι...

2. στην κουβέντα σας δεν πηρα θεση απλως ειπα οτι τωρα που πρέπει να ειμαστε παρουσες τωρα αποφασισαμε να ειμαστε off line...! το εριστικο δεν ξερω που το ειδες....

3. αν οντως θεωρεις ότι εγω ειμαι η τυχερή εδώ μεσα ξανασκέψου τι λες και σε ποια το λες. Μεχρι τότε φιλακια και καλη εποτυχία σε όλες. Ευχομαι να μην εχει καμια την ¨τυχη" μου πάντως.....


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω 50% με Αναστασια οτι εφοσον καποιες παιρνουν ηδη φαρμακα λογω συναισθηματικης φορτισης ειναι καλα να μη σχολιαζουμε γιατρους και εμβρυολογους.Συμφωνω ομως και 50% με Αννα οτι οκ...δεν εγινε και κατι...ουτε ειπωθηκε και κατι τοσο κακο...

ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΓΑΛΗΝΗ! :lol::lol::lol::lol::lol:

Edaxei tote na kanei kapoios mia lista me ta themata pou epitrepetai na syzhtame wste na mhn xanaginei kati tetoio.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...