Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Συμφωνώ απόλυτα!!!!

Εμένα π.χ. ότι μου είπε μέχρι τώρα ο Μαντ έχει γίνει και μου έχει κάνει εντύπωση που δεν με βάζει αμέσως για έξω και το παλεύει.Σε μια άλλη αυτό μπορεί να μην αρέσει γιατί μπορεί να θεωρεί ότι χάνει χρόνο.Μπορεί απλώς να είναι σύμπτωση ότι όλα όσα μου είπε γίναν.Δεν ξέρω.Αν γίνει κάτι στο μέλλον αρνητικό δεν θα έχω κανένα πρόβλημα να το πω.Για τις εμβρυολόγους εκεί δεν έχω ιδέα,αφού ακόμα δεν έχω κάνει έξω.Πώς θα μπορούσα να μάθω άλλωτσε???Μπορεί να είναι καλές μπορεί και όχι τόσο.Αυτό δεν είναι εύκολο να το ελέγξουμε εκτός αν ξέρουμε κάτι εκ των έσω που εγώ προσωπικά δεν ξέρω.Το θέμα είναι να έχουμε μάτια και αυτιά ανοιχτά,να μην έχουμε κολλήματα και να μην βγάζουμε βιαστικά συμπεράσματα γιατί δεν είμαστε γιατροί.

Ας πούμε η Λαμπρινούλα απέκτησε με πολύ κόπο τα παιδάκια της στον Αρκ.Εμένα δεν μου ταίριαξε για άλλους λόγους,όμως δεν θα μπορούσα ποτέ να τον αμφισβητήσω ως γιατρό γιατί τα παιδιά της Λαμπρινούλας μιλάνε από μόνα τους!!!

ξέρεις μακάρι όταν έκανα τις εξωσω...να σας ήξερα...να μου λέγατε πράγματα που εγω δεν τα ήξερα...δεν τα έβλεπα...θα με γλυτώνατε απο πολλά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ξέρεις μακάρι όταν έκανα τις εξωσω...να σας ήξερα...να μου λέγατε πράγματα που εγω δεν τα ήξερα...δεν τα έβλεπα...θα με γλυτώνατε απο πολλά...

Ναι κοριτσάκι μου δεν διαφωνώ,αλλά δεν πρέπει να ξεχνάμε ποτέ ότι δεν είμαστε γιατροί!!!!Αυτό σημαίνει ότι μπορεί να μην κρίνουμε σωστά την αποτυχία μιας κοπέλας και ίσως πάνω στην αγωνία μας και το άγχος μας αυτό να μας οδηγεί σε λανθασμένα συμπεράσματα.Τώρα έχουμε κορίτσια σε προσπάθειες και δεν νομίζω ότι είναι γόνιμο να αμφισβητούμε τα κέντρα και τους γιατρούς.Δεν πρέπει ποτέ να ξεχνάμε ότι η ημιμάθεια είναι χειρότερη της αμάθειας και αυτό το λέω γενικά(για να μην παρεξηγηθώ κιόλας).

Link to comment
Share on other sites

Σου είπαν γιατί δεν προχώρησαν για κατάψυξη τα άλλα?
Συμφωνώ μαζί σου, παράξενο να μην προχωρήσουν τόσα πολλά.

Σε αυτή την περίπτωση δεν πρέπει να πουν τι έφταιξε?

:confused::confused:

Πραγματικά κι εμένα μου κάνει εντύπωση!

Με τόσο μεγάλη παραγωγή θα περίμενες σίγουρα περισσότερα.

Εγώ έκανα 24 προχώρησαν τα 22, χρησιμοποιησαμε τα 6 και όλα τα άλλα κατάψυξη.

Δεν ξέρω τι γίνεται.

Από αυτά που έγραψα ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ νομίζω ότι φαίνεται ξεκάθαρα ότι ΑΠΛΑ απορία είχα για το αν της είπαν ΓΙΑΤΙ δεν προχώρησαν...

Δεν είπα ΤΙΠΟΤΑ κακό ούτε για το κέντρο της Ναστάζιας ούτε για καμίας άλλης.

Είχα απορία για το αν της ειπαν αν έφταιξε πχ σπέρμα ή ωάριο.

Λυπάμαι αν η απορία μου τάραξε τις κοπέλες που πάνε για προσπάθεια.

Δεν καταλαβαίνω το λόγο που μπορεί κάποια να ταραχτηκε αλλά όπως φαίνεται πρέπει να προσέχουμε πολύ τι λέμε.

Εγώ κορίτσια μου δεν ξανασυμμετεχω σε συζήτηση, απλά θα μπαίνω να μαθαίνω τα νέα σας και να γράφω τα δικά μου και τέλος.

Δε μπορώ ούτε να δημιουργώ εντάσεις αλλά ούτε και να τσιτωνω χωρίς λογο.

Τα φιλιά μου..


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι κοριτσάκι μου δεν διαφωνώ,αλλά δεν πρέπει να ξεχνάμε ποτέ ότι δεν είμαστε γιατροί!!!!Αυτό σημαίνει ότι μπορεί να μην κρίνουμε σωστά την αποτυχία μιας κοπέλας και ίσως πάνω στην αγωνία μας και το άγχος μας αυτό να μας οδηγεί σε λανθασμένα συμπεράσματα.Τώρα έχουμε κορίτσια σε προσπάθειες και δεν νομίζω ότι είναι γόνιμο να αμφισβητούμε τα κέντρα και τους γιατρούς.Δεν πρέπει ποτέ να ξεχνάμε ότι η ημιμάθεια είναι χειρότερη της αμάθειας και αυτό το λέω γενικά(για να μην παρεξηγηθώ κιόλας).

εγω προσωπικά δεν αμφισβήτησα γιατρό σήμερα....φεύγω όμως γιατί ως συνήθως εγω θα βρω τον μπελά μου....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Από αυτά που έγραψα ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ νομίζω ότι φαίνεται ξεκάθαρα ότι ΑΠΛΑ απορία είχα για το αν της είπαν ΓΙΑΤΙ δεν προχώρησαν...

Δεν είπα ΤΙΠΟΤΑ κακό ούτε για το κέντρο της Ναστάζιας ούτε για καμίας άλλης.

Είχα απορία για το αν της ειπαν αν έφταιξε πχ σπέρμα ή ωάριο.

Λυπάμαι αν η απορία μου τάραξε τις κοπέλες που πάνε για προσπάθεια.

Δεν καταλαβαίνω το λόγο που μπορεί κάποια να ταραχτηκε αλλά όπως φαίνεται πρέπει να προσέχουμε πολύ τι λέμε.

Εγώ κορίτσια μου δεν ξανασυμμετεχω σε συζήτηση, απλά θα μπαίνω να μαθαίνω τα νέα σας και να γράφω τα δικά μου και τέλος.

Δε μπορώ ούτε να δημιουργώ εντάσεις αλλά ούτε και να τσιτωνω χωρίς λογο.

Τα φιλιά μου..

Εσύ Δημητρούλα μου να μην στεναχωριέσαι για τίποτα.Απλά σήμερα είναι μια κακή μέρα.

Εγώ θέλω να συμμετέχεις σε συζητήσεις.Αν μου πεις κάτι δεν θα ταραχτώ.Σου υπόσχομαι.Έλα Δημητρούλα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Από αυτά που έγραψα ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ νομίζω ότι φαίνεται ξεκάθαρα ότι ΑΠΛΑ απορία είχα για το αν της είπαν ΓΙΑΤΙ δεν προχώρησαν...

Δεν είπα ΤΙΠΟΤΑ κακό ούτε για το κέντρο της Ναστάζιας ούτε για καμίας άλλης.

Είχα απορία για το αν της ειπαν αν έφταιξε πχ σπέρμα ή ωάριο.

Λυπάμαι αν η απορία μου τάραξε τις κοπέλες που πάνε για προσπάθεια.

Δεν καταλαβαίνω το λόγο που μπορεί κάποια να ταραχτηκε αλλά όπως φαίνεται πρέπει να προσέχουμε πολύ τι λέμε.

Εγώ κορίτσια μου δεν ξανασυμμετεχω σε συζήτηση, απλά θα μπαίνω να μαθαίνω τα νέα σας και να γράφω τα δικά μου και τέλος.

Δε μπορώ ούτε να δημιουργώ εντάσεις αλλά ούτε και να τσιτωνω χωρίς λογο.

Τα φιλιά μου..

Egw ksekinisa tin sizitisi me tin Natasa ala den eipa kati kako oute gia ton giatro oute gia to kentro, afou den kserw.

Sorry an se anastatosa !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ειρηνακι μου,

από το πρωί δεν ενιωθα καλά. Μια περιεργη κουραση, κάτι ασυνηθιστοι πονοι...κατι δεν παει καλά λεω και το μυαλό μου πηγε σε σένα. Μπηκα να μαθω νέα σου και βλέπω οτι δεν πηγαν πολύ καλά τα πραγματα. Συμφωνω με τη Ζεττα, μια μαχη χάθηκε όχι ο πολεμος. Θα γινει και αυτό που επιθυμείς απλώς όχι τώρα, άμεσα...Εγώ δεν ξέρω τι να πω άλλο παρά μόνο οτι θα είμαι διαθεσιμη και τηλεφωνικά και προσωπικα αν θέλεις να πεις μια κουβέντα ή και τίποτα. Κερναω και μουγγό καφε αν εχεις ανάγκη από απλη παρέα...Σε φιλώ και σε σκέφτομαι να ξέρεις. Σε πμ σου στελνω το τηλέφωνό μου.


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήθηκε μια ένταση χωρίς λόγο στην ουσία.Σήμερα απλά είχαμε μια άσχημη μέρα και δυστυχώς γι'αυτό δημιουργήθηκε ένταση.Ας ηρεμίσουμε και ας σκεφτούμε ότι προτεραιότητα είναι τα κορίτσια που προσπαθούν αυτή τη στιγμή.Αυτά από μένα.Σας αγαπώ όλες πολύ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ζητώ και εγώ ΣΥΓΓΝΩΜΗ σε όλες που εξέφρασα την καχυποψία μου!!!

Εχει δίκιο η Ναστάζια, δεν είναι σήμερα η κατάλληλη μέρα για τέτοια σχόλια.

Σημασία έχει να γίνουν οι προσπάθειες και είναι επιτυχημένες!!!

Χρειαζόμαστε μωρά κορίτσια μου!!!

Βάλτε τα δυνατά σας και μην σας απασχολεί τιποτα!!!

Σας φιλώ και σας χαιρετώ για σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Από αυτά που έγραψα ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ νομίζω ότι φαίνεται ξεκάθαρα ότι ΑΠΛΑ απορία είχα για το αν της είπαν ΓΙΑΤΙ δεν προχώρησαν...

Δεν είπα ΤΙΠΟΤΑ κακό ούτε για το κέντρο της Ναστάζιας ούτε για καμίας άλλης.

Είχα απορία για το αν της ειπαν αν έφταιξε πχ σπέρμα ή ωάριο.

Λυπάμαι αν η απορία μου τάραξε τις κοπέλες που πάνε για προσπάθεια.

Δεν καταλαβαίνω το λόγο που μπορεί κάποια να ταραχτηκε αλλά όπως φαίνεται πρέπει να προσέχουμε πολύ τι λέμε.

Εγώ κορίτσια μου δεν ξανασυμμετεχω σε συζήτηση, απλά θα μπαίνω να μαθαίνω τα νέα σας και να γράφω τα δικά μου και τέλος.

Δε μπορώ ούτε να δημιουργώ εντάσεις αλλά ούτε και να τσιτωνω χωρίς λογο.

Τα φιλιά μου..

Bρε κοριτσι μου απλα ειπα την γνωμη μου για κατι που με ενοχλησε....

Σου εξηγησα και στο τηλ. τον λογο που εξεφρασα την αποψή μου....

μια συζητηση καναμε απλα θεωρω οτι η ημερα δεν ειναι η καταλληλη.

Απλα ειπα οτι δεν ειναι ωραιο να αμφισβητουμε συνεχεια τους γιατρους....

αν ειναι ετσι ας παμε εμεις να γινουμε και να κανουμε εξω....

για τον συγκεκριμενο γιατρο εχω αποψη εγω γιατι μονο σε αυτον εχω παει... αλλα δεν ειναι ωραιο για την Ανιτα ολο αυτο που ειπαμε το πρωι...

ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΩ και ειδικα τα κοριτσια που εχουνε ξεκινησει και τις εγκυουλες...

Απλα οπως ολες εχετε την ελευθερια του λογου σας ετσι και εγω σημερα εξεφρασα την δικη μου για τον γιατρο μου!!!

Συγνωμη αν σας στεναχωρησα.... δεν ειχα αυτην την προθεση

Link to comment
Share on other sites

Ανίτα μην προτρέχεις, καταλαβαίνω το αγχος αλλά περίμενε να δεις τι θα γίνει. Μπορεί να είναι δυο και σουπερ....!Πότε θα έχεις νεα; Πίστη κορίτσι, μην το βάζεις κατω τώρα,αλλωστε πλεον εχει φυγει απο τα χερια σου το θέμα. Το μόνο που μπορεις να κάνεις είναι να πιστευεις....


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εφάκι μου τι κάνεις?

Δεν πας και στο Μουστα....ριά?

Είναι στο κέντρο που πάει η pink.

Εκεί πήγε για ραντεβού και η Αννουλα.

Έχει πολλές επιτυχίες το κέντρο αυτό.

Ναι εχω σκοπο να παω να δω και αυτο το κεντρο!

Ναι κοριτσάκι μου δεν διαφωνώ,αλλά δεν πρέπει να ξεχνάμε ποτέ ότι δεν είμαστε γιατροί!!!!Αυτό σημαίνει ότι μπορεί να μην κρίνουμε σωστά την αποτυχία μιας κοπέλας και ίσως πάνω στην αγωνία μας και το άγχος μας αυτό να μας οδηγεί σε λανθασμένα συμπεράσματα.Τώρα έχουμε κορίτσια σε προσπάθειες και δεν νομίζω ότι είναι γόνιμο να αμφισβητούμε τα κέντρα και τους γιατρούς.Δεν πρέπει ποτέ να ξεχνάμε ότι η ημιμάθεια είναι χειρότερη της αμάθειας και αυτό το λέω γενικά(για να μην παρεξηγηθώ κιόλας).

ΣΥΜΦΩΝΩ!!!!!

εγω προσωπικά δεν αμφισβήτησα γιατρό σήμερα....φεύγω όμως γιατί ως συνήθως εγω θα βρω τον μπελά μου....

Μα..παντα φταις εσυ...ΓΙΑ ΟΛΑ! :tongue::tongue::tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...