Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts

και κατι τελευταιο....

δεν παρεξηγηθηκα, η γνωμη σας ειναι δεκτη.... απλα και ειδικα σημερα που η ΑΝΙΤΑ εκανε την ωοληψια εκει και ειναι και στεναχωρημενη ας μην προτρεχουμε μιλωντας αρνητικα για τον κεντρο!!!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ!!!

Και η Ρηνιω δεν πηγε καλα αλλα δεν ειπατε κατι για το κεντρο....

Ας ειμαστε λοιπον καταδεκτικοι με ολους.... Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΕΣ....

Σεβαστη η γνωμη ολων αλλα και η επιλογη του καθενος!!

φιλια...

Ma ki emena otan me rwtise h Anita th gnwmh mou ths ta eipa ola xyma se pm.

De nomizw oti prepei kapoios na epireazetai toso poly apo to ti pistevoun oi alloi gia to kentro tou. O kathenas exei to dikaiwma na paei opou thelei.

Omws o kathenas exei diaforetikee empeiries. Dne tairiazoun ola ta kentra se olous diaforetika tha ypirxe ena mono ketnro kai tha phgainame oloi ekei.

Esy kala kanesi kai pas ekei efoson sou tairiazei kai exeis ebistosynh!!

Ki opws exw xanapei to thema giatros kai kentro eiani analoga me tis empeiries sth sygekrimenh katastash giati me opoiondhpote giatro meinei kapoios egyos tha ton exei theo kai Swtira opoios ki an einai. Enw kapoia alli mporei na mhn ton paei. Sevastotato pistevw.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω θα πω την γνώμη μου...εγω μπήκα στο τρυπάκι σήμερα...να σκεφτώ μήπως να πάω και σε άλλον γιατρό...σέβομαι την επιλογή των άλλων...και όταν μας ρώτησε η ανίτα για τον γιατρό της είπα αυτά που είπα προηγουμένως...

An den eisai sigourh gia ton Giatro pou dialexes na pas!!

Link to comment
Share on other sites

Apla eiste pio poles ekei gia auto kai den akougete kati.

Egw ti na pw pou eimai sto Genesis kai exo akousei ta panta gia ton P@nto kai genika gia to kentro.

Natasoula, min to perneis prosopika, ala meta apo 2 apotixies se enan giatro egw tha skeutomoun kai kapion alon.

δλδ αν γίνει κάτι αρνητικό δεν θα το πούμε;αν είναι δυνατόν ρε κορίτσια....καλά εσυ άσε ...έμπλεξες..:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

δλδ αν γίνει κάτι αρνητικό δεν θα το πούμε;αν είναι δυνατόν ρε κορίτσια....καλά εσυ άσε ...έμπλεξες..:lol::lol:

Oxi enoite oti tha to peite ala mexri na gini auto me tin Eirini mono kala logia akousame. Akoma kai i Dimitra pou den pige pote elege o Mantoudis dagoto.

Emena prosopika den me endiaferei to kentro. Opou einai o Mpath tha paw !!!! (plaka)


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου δεν είναι ανάγκη να μπούμε τώρα σε μια τέτοια συζήτηση.Πολλά μπορεί να φταίνε.Ο ανθρώπινος οργανισμός είναι περίεργο πράγμα.Δεν είναι μια απλή υπόθεση η εξωσωματική και εσείς το ξέρετε καλύτερα από μένα.Δεν είναι ανάγκη ούτε να αμφισβητούμε τους γιατρούς και τα κέντρα,αλλά ούτε και να κλείνουμε τα μάτια αν νομίζουμε ότι κάτι συμβαίνει.Μπορούμε να ρωτάμε τους γιατρούς μας κάθε φορά τι συμβαίνει και από τις απαντήσεις τους κρίνουμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ma ki emena otan me rwtise h Anita th gnwmh mou ths ta eipa ola xyma se pm.

De nomizw oti prepei kapoios na epireazetai toso poly apo to ti pistevoun oi alloi gia to kentro tou. O kathenas exei to dikaiwma na paei opou thelei.

Omws o kathenas exei diaforetikee empeiries. Dne tairiazoun ola ta kentra se olous diaforetika tha ypirxe ena mono ketnro kai tha phgainame oloi ekei.

Esy kala kanesi kai pas ekei efoson sou tairiazei kai exeis ebistosynh!!

Ki opws exw xanapei to thema giatros kai kentro eiani analoga me tis empeiries sth sygekrimenh katastash giati me opoiondhpote giatro meinei kapoios egyos tha ton exei theo kai Swtira opoios ki an einai. Enw kapoia alli mporei na mhn ton paei. Sevastotato pistevw.

Συμφωνώ απόλυτα!!!!

Εμένα π.χ. ότι μου είπε μέχρι τώρα ο Μαντ έχει γίνει και μου έχει κάνει εντύπωση που δεν με βάζει αμέσως για έξω και το παλεύει.Σε μια άλλη αυτό μπορεί να μην αρέσει γιατί μπορεί να θεωρεί ότι χάνει χρόνο.Μπορεί απλώς να είναι σύμπτωση ότι όλα όσα μου είπε γίναν.Δεν ξέρω.Αν γίνει κάτι στο μέλλον αρνητικό δεν θα έχω κανένα πρόβλημα να το πω.Για τις εμβρυολόγους εκεί δεν έχω ιδέα,αφού ακόμα δεν έχω κάνει έξω.Πώς θα μπορούσα να μάθω άλλωτσε???Μπορεί να είναι καλές μπορεί και όχι τόσο.Αυτό δεν είναι εύκολο να το ελέγξουμε εκτός αν ξέρουμε κάτι εκ των έσω που εγώ προσωπικά δεν ξέρω.Το θέμα είναι να έχουμε μάτια και αυτιά ανοιχτά,να μην έχουμε κολλήματα και να μην βγάζουμε βιαστικά συμπεράσματα γιατί δεν είμαστε γιατροί.

Ας πούμε η Λαμπρινούλα απέκτησε με πολύ κόπο τα παιδάκια της στον Αρκ.Εμένα δεν μου ταίριαξε για άλλους λόγους,όμως δεν θα μπορούσα ποτέ να τον αμφισβητήσω ως γιατρό γιατί τα παιδιά της Λαμπρινούλας μιλάνε από μόνα τους!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...