Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Κοριτσια συζητηση κανουμε μη τσιτωνεστε χωρις λογο...

Απλα..επειδη ειναι περιοδος που καποιες ξεκινησαν ηδη φαρμακακια σε καποια κεντρα ας μην κρινουμε αυθαιρετα γιατρους και κεντρα γιατι λογικο ειναι η αλλη να αγχωθει και να φρικαρει...

Το καλοκαιρι που καμια μας δεν εκανε προσπαθεια ηταν πιο ευκολο να γινουν τετοιες φιλοσοφικες συζητησεις...;););)

ΚΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ!!! εχετε εμενα την τρελη που θα περασω απο ολα!!! :lol::lol::lol: Και μετα ισως...ισως...αποφασισω! 8-)8-):cool:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ENA PRAGMA THA PW ...

EDW AMFISVITO KAI TON EAUTO MOU MERIKES FORES, DEN THA AMFISVITO TO GIATRO ?????

εγω δε σε αμφισβητω ποτε sexy Ντανιελα μου! ;););)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Φευγοντας θα σας πω τη σοφη μου γνωμη...:P

Πιστευω οτι μια κακη διεγερση/γονιμοποιηση/εμβρυομεταφορα ειναι:

33% θεμα οργανισμου/συγκεκριμενου κυκλου

33% θεμα θεου/τυχης/στατιστικης

33% θεμα γιατρου...που απλα δεν εδωσε σημασια σε 1-2 πραγματακια και προχωρησε σα ντουγανι :tongue: σε μια απο τα ιδια...ειτε προκειται για φαρμακα, ειτε για δοσεις, ειτε για ενδομητριο, ειτε για μικροβια..

1% θεμα εξωγηινων :tongue::tongue::tongue::tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλέ!! κορίτσια γυρίστε πισω γιατι η στιγμη που διαλέξατε να απομονωθείτε δεν ειναι η κατάλληλη. Σημερα μπορει να σας χρειαζεται η Ειρήνη και η Ανίτα και ισως ακόμα και η Ζέττα και η Αναστασία που μπορεί να επηρεάστηκαν από τις εξελίξεις (Ασε που το Αναστασάκι εχει και την πεθερά να την πρήζει..).Προσωπικά δεν θεωρω ότι ειναι κακό να ανταλάσσονται απόψεις ακομα και σημερα που ειναι δυσκολη μερα αλλά με ενοχλεί που σήμερα διαλέξατε να απομακρυνθείτε η μια από την άλλη...Εδώ και τόσους μήνες αφιερώνουμε σελίδες επι σελίδων σε ό,τι θέμα μπορεί κανεις να φανταστεί και τωρα που το φορουμ αυτό γυρισε στις ρίζες της γέννησής του αποφασίσατε να μεινετε εκτός. Εγω θα είμαι online για λίγο ακόμα μήπως και καποια έχει όρεξη για κουβέντα... Αυτά που είχα να πω σε Ανιτα και Ειρηνη τα εγραψα παραπάνω. Δεν μ΄αρέσει καθόλου αυτό...Το λέω ξεκαθαρα και αν θελετε θυμώστε μαζί μου. Ισως να ειναι καλυτερα ετσι για να εχουν και οι αμεσα ενδιαφερόμενες την προσοχή που τους αξιζει αυτή τη στιγμή....!!!!


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλέ!! κορίτσια γυρίστε πισω γιατι η στιγμη που διαλέξατε να απομονωθείτε δεν ειναι η κατάλληλη. Σημερα μπορει να σας χρειαζεται η Ειρήνη και η Ανίτα και ισως ακόμα και η Ζέττα και η Αναστασία που μπορεί να επηρεάστηκαν από τις εξελίξεις (Ασε που το Αναστασάκι εχει και την πεθερά να την πρήζει..).Προσωπικά δεν θεωρω ότι ειναι κακό να ανταλάσσονται απόψεις ακομα και σημερα που ειναι δυσκολη μερα αλλά με ενοχλεί που σήμερα διαλέξατε να απομακρυνθείτε η μια από την άλλη...Εδώ και τόσους μήνες αφιερώνουμε σελίδες επι σελίδων σε ό,τι θέμα μπορεί κανεις να φανταστεί και τωρα που το φορουμ αυτό γυρισε στις ρίζες της γέννησής του αποφασίσατε να μεινετε εκτός. Εγω θα είμαι online για λίγο ακόμα μήπως και καποια έχει όρεξη για κουβέντα... Αυτά που είχα να πω σε Ανιτα και Ειρηνη τα εγραψα παραπάνω. Δεν μ΄αρέσει καθόλου αυτό...Το λέω ξεκαθαρα και αν θελετε θυμώστε μαζί μου. Ισως να ειναι καλυτερα ετσι για να εχουν και οι αμεσα ενδιαφερόμενες την προσοχή που τους αξιζει αυτή τη στιγμή....!!!!

Ela egw eimai edw. Ti egine?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ela egw eimai edw. Ti egine?

σε ειδα μικρη που είσαι On line !! διαβαζα τα ποστ και μετα τις μεταμέλειες και τις δηλώσεις...συγγνωμη εγω, οχι εγω, λυπαμαι, εγω φταίω, οχι εγω κλπ...αλλά όλες άφαντες. Σε παραπέμπω στο προηγουμενο ποστ για να μην επαναλαμβανομαι και ξοδευουμε αδικα bytes....!:tongue:


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλέ!! κορίτσια γυρίστε πισω γιατι η στιγμη που διαλέξατε να απομονωθείτε δεν ειναι η κατάλληλη. Σημερα μπορει να σας χρειαζεται η Ειρήνη και η Ανίτα και ισως ακόμα και η Ζέττα και η Αναστασία που μπορεί να επηρεάστηκαν από τις εξελίξεις (Ασε που το Αναστασάκι εχει και την πεθερά να την πρήζει..).Προσωπικά δεν θεωρω ότι ειναι κακό να ανταλάσσονται απόψεις ακομα και σημερα που ειναι δυσκολη μερα αλλά με ενοχλεί που σήμερα διαλέξατε να απομακρυνθείτε η μια από την άλλη...Εδώ και τόσους μήνες αφιερώνουμε σελίδες επι σελίδων σε ό,τι θέμα μπορεί κανεις να φανταστεί και τωρα που το φορουμ αυτό γυρισε στις ρίζες της γέννησής του αποφασίσατε να μεινετε εκτός. Εγω θα είμαι online για λίγο ακόμα μήπως και καποια έχει όρεξη για κουβέντα... Αυτά που είχα να πω σε Ανιτα και Ειρηνη τα εγραψα παραπάνω. Δεν μ΄αρέσει καθόλου αυτό...Το λέω ξεκαθαρα και αν θελετε θυμώστε μαζί μου. Ισως να ειναι καλυτερα ετσι για να εχουν και οι αμεσα ενδιαφερόμενες την προσοχή που τους αξιζει αυτή τη στιγμή....!!!!

Kai egw eimai edw !!! Pos eisai didimanoula mas ??


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

σε ειδα μικρη που είσαι On line !! διαβαζα τα ποστ και μετα τις μεταμέλειες και τις δηλώσεις...συγγνωμη εγω, οχι εγω, λυπαμαι, εγω φταίω, οχι εγω κλπ...αλλά όλες άφαντες. Σε παραπέμπω στο προηγουμενο ποστ για να μην επαναλαμβανομαι και ξοδευουμε αδικα bytes....!:tongue:

Eimai sto grafeio kai den kanw log out opote eimai synexeia online apla mporei na mhn thn exw th selida anoixth synexia otan exw douleia. Nomizw me vgazei mono tou offline meta apo ligo pou tha patisw x sth selida.

Pws aisthanesai simera??

Link to comment
Share on other sites

Kai egw eimai edw !!! Pos eisai didimanoula mas ??

καλά λέω αν δεν λαβω υπόψη μου κατι περίεργους πόνους που ειχα σημερα για λιγη ώρα. Τωρα περασαν αλλα δεν ξέρω. Μπορει να ειναι και ψυχολογικό γιατι αυριο εχω γιατρό και με πιάνουν κατι τέτοια...Θα δουμε...

Εσυ κουκλα τι κάνεις; περασα εχτες απο ενα κατάστημα sprider...καλά τι φοβερες τιμες...ηθελα πολύ να κατσω να το ψαξω αλλά είχα τον κερβερο μαζί μου που δεν υπηρχε περίπτωση να κανει λιγη υπομονη..Γιατι εχετε μπαζαρ. Θα κλεισουν αυτα τα καταστήματα ή ξεπουλατε πριν τηε σεζον;


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Προσπαθω να καταλαβω τι εγινε, η Ειρηνουλα δεν προχωρησε κανενα? Η Αννιτα πήρε μόνο δύο ωαρια καλα καταλαβα? Εσεις γιατι θυμώνετε? τα κοριτσια μας χρειαζονται περισσοτερο απο καθε αλλη φορα.

Ειρηνουλα μου τι να πω νομίζω ήταν μια κακη στιγμή αλλα εννοειται οτι θα ξαναπροσπαθήσεις αν δεν σε γεμίζει ο γιατρος πας αλλου δεν εγινε τίποτα ηρεμησε και θα ερθει το αποτελεσμα. Επίσης σου στελνω πμ αν θες κατι ειμαι εδω σε οτι μπορω.

Αννιτακι μου ίσως να μαζευατε λίγα ακόμα να προχωρούσατε εκτος αν αυτα τα δύο ειναι σουπερ εμβρυακια αλλα θα δειξει στειλε μου πμ οτι χρειαστεις.

Αναστασια μου σε παρακαλω μην επηρεάζεσαι εσυ εισαι αλλος οργανισμος αλλη περίπτωση. Εχεις και την πεθερα να σε πρηζει αχ τι μου θυμίζεις?

Εξαλλου καθε μια ειμαστε διαφορετικη μην ταραζεστε κι εγω ειχα 3 αποτυχίες και μολις βρήκα τον καταλληλο ανθρωπο χωρις καν να μου γεμίζει το ματι απλα τον εμπιστευτηκα γιατι ειχα κουραστει είδατε πως ήρθε το αποτελεσμα αμέσως και μετα με ακομα περισσοτερα εμποδια ήρθε κι ομπεμπης θελω να πω μην το βαζετε κατω ψαξτε το και καμια φορα ακολούθήστε το ενστικτο σας παντως θα τα καταφερετε αυτο ειναι σίγουρο.

Φιλια πολλα!!!


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα! Προσπαθω να καταλαβω τι εγινε, η Ειρηνουλα δεν προχωρησε κανενα? Η Αννιτα πήρε μόνο δύο ωαρια καλα καταλαβα? Εσεις γιατι θυμώνετε? τα κοριτσια μας χρειαζονται περισσοτερο απο καθε αλλη φορα.

Ειρηνουλα μου τι να πω νομίζω ήταν μια κακη στιγμή αλλα εννοειται οτι θα ξαναπροσπαθήσεις αν δεν σε γεμίζει ο γιατρος πας αλλου δεν εγινε τίποτα ηρεμησε και θα ερθει το αποτελεσμα. Επίσης σου στελνω πμ αν θες κατι ειμαι εδω σε οτι μπορω.

Αννιτακι μου ίσως να μαζευατε λίγα ακόμα να προχωρούσατε εκτος αν αυτα τα δύο ειναι σουπερ εμβρυακια αλλα θα δειξει στειλε μου πμ οτι χρειαστεις.

Αναστασια μου σε παρακαλω μην επηρεάζεσαι εσυ εισαι αλλος οργανισμος αλλη περίπτωση. Εχεις και την πεθερα να σε πρηζει αχ τι μου θυμίζεις?

Εξαλλου καθε μια ειμαστε διαφορετικη μην ταραζεστε κι εγω ειχα 3 αποτυχίες και μολις βρήκα τον καταλληλο ανθρωπο χωρις καν να μου γεμίζει το ματι απλα τον εμπιστευτηκα γιατι ειχα κουραστει είδατε πως ήρθε το αποτελεσμα αμέσως και μετα με ακομα περισσοτερα εμποδια ήρθε κι ομπεμπης θελω να πω μην το βαζετε κατω ψαξτε το και καμια φορα ακολούθήστε το ενστικτο σας παντως θα τα καταφερετε αυτο ειναι σίγουρο.

Φιλια πολλα!!!

πως νιωθεις που πλησιαζει η ωρα; Αληθεια που γεννας; (σορρυ αν δεν το θυμαμαι πιστευω οτι η εγκυμοσυνη με κανει και λιγο ξεχασιάρα για να μη πω ηλιθια..)


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλά λέω αν δεν λαβω υπόψη μου κατι περίεργους πόνους που ειχα σημερα για λιγη ώρα. Τωρα περασαν αλλα δεν ξέρω. Μπορει να ειναι και ψυχολογικό γιατι αυριο εχω γιατρό και με πιάνουν κατι τέτοια...Θα δουμε...

Εσυ κουκλα τι κάνεις; περασα εχτες απο ενα κατάστημα sprider...καλά τι φοβερες τιμες...ηθελα πολύ να κατσω να το ψαξω αλλά είχα τον κερβερο μαζί μου που δεν υπηρχε περίπτωση να κανει λιγη υπομονη..Γιατι εχετε μπαζαρ. Θα κλεισουν αυτα τα καταστήματα ή ξεπουλατε πριν τηε σεζον;

Ta 4 VENUS VICTORIA tha klisoun to savato.

Sprider kanei mpazar poli sixna etsi kai alios. Einai se ola ta magazia.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ta 4 VENUS VICTORIA tha klisoun to savato.

Sprider kanei mpazar poli sixna etsi kai alios. Einai se ola ta magazia.

και εσυ για να καταλάβω χειρίζεσαι τη διανομή και των δυο ή μονο τα Venus;όταν κλείσουν αυτά τα 4 εσένα πως σε επηρεάζει στη δουλειά;


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

και εσυ για να καταλάβω χειρίζεσαι τη διανομή και των δυο ή μονο τα Venus;όταν κλείσουν αυτά τα 4 εσένα πως σε επηρεάζει στη δουλειά;

Egw eimai upeuthini apothikis mono gia Venus.

Den kseroume akoma tipota, einai ola ston aera.

Egine to dikastirio gia arthro 99 tin Deutera kai perimenoume to apotelesma.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...