Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Αχ βρε Λαμπρινή μακάρι να έρθει η ώρα να κρατήσω στα χέρια μου το μωράκι και δεν θέλω τίποτα άλλο...

Τα ρουχάκια πάντως δεν θα πέσουν πλάκωμα σε καμία, έχουμε δώσει τόσα χρήματα μέχρι να το πάρουμε στα χέρια μας το μωρό που στο τέλος δεν θα μπορέσουμε να το ντύσουμε...αλλά μακάρι να έρθει και μετά έχει ο Θεός...

μην ανησυχεις, για κοριτσι εχει αποθεμα η Λαμπρινη για αγορι εχω αποθεμα εγω. Ασε που θελεις δεν θελεις θα μαζεψεις ενα σωρα στη γεννα και τη βαφτιση... να εισαι ετοιμη απλως και το μωρακι ειναι στην επομενη στροφη του δρομου αν οχι στην μεθεπόμενη.

εντωμεταξυ, κατι η εγκγυμοσυνη κατι τα utrogestan κάτι η δουλεια που me εχει γονατισει με τα πηγαινε ελα, με πιανει υπνος στις 10 το πολυ 10 και μιση. Ο αντρας μου εχει βαρεθει να με βαζει για υπνο λιγο μετα τον μικρο μας... ειμαι επισημως γρια....Και να φανταστεις οτι μεχρι πριν κανα 2 χρονια ελεγα την ηλικια μου και δεν με πιστευαν . Τωρα μπορει να μη με πιστευουναπο την αντιθετη πλευρα : μα...ε λεεο αυτη η πατσουρα..

βασιλεψα παλι και μεσ το ζορι κραταω τα ματια μου ανοιχτα.. σας φιλω ολες και ιδιως τις νυχτεριδουλες που πλεον θαυμαζω πολυ για με κανουν και αναπολω τα νιατα μου ... ημουν ενα party animal.


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

μην ανησυχεις, για κοριτσι εχει αποθεμα η Λαμπρινη για αγορι εχω αποθεμα εγω. Ασε που θελεις δεν θελεις θα μαζεψεις ενα σωρα στη γεννα και τη βαφτιση... να εισαι ετοιμη απλως και το μωρακι ειναι στην επομενη στροφη του δρομου αν οχι στην μεθεπόμενη.

εντωμεταξυ, κατι η εγκγυμοσυνη κατι τα utrogestan κάτι η δουλεια που me εχει γονατισει με τα πηγαινε ελα, με πιανει υπνος στις 10 το πολυ 10 και μιση. Ο αντρας μου εχει βαρεθει να με βαζει για υπνο λιγο μετα τον μικρο μας... ειμαι επισημως γρια....Και να φανταστεις οτι μεχρι πριν κανα 2 χρονια ελεγα την ηλικια μου και δεν με πιστευαν . Τωρα μπορει να μη με πιστευουναπο την αντιθετη πλευρα : μα...ε λεεο αυτη η πατσουρα..

βασιλεψα παλι και μεσ το ζορι κραταω τα ματια μου ανοιχτα.. σας φιλω ολες και ιδιως τις νυχτεριδουλες που πλεον θαυμαζω πολυ για με κανουν και αναπολω τα νιατα μου ... ημουν ενα party animal.

Aυτό με τα utrogestan το πάθαινα και γώ, μην φοβάσαι μπέμπα δεν γέρασες είσαι πιπινάκι τρελό και μόλις με το καλό γεννήσεις θα πάμε για κλάμπινγκ...χεχεχε...;););)


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

μην ανησυχεις, για κοριτσι εχει αποθεμα η Λαμπρινη για αγορι εχω αποθεμα εγω. Ασε που θελεις δεν θελεις θα μαζεψεις ενα σωρα στη γεννα και τη βαφτιση... να εισαι ετοιμη απλως και το μωρακι ειναι στην επομενη στροφη του δρομου αν οχι στην μεθεπόμενη.

εντωμεταξυ, κατι η εγκγυμοσυνη κατι τα utrogestan κάτι η δουλεια που me εχει γονατισει με τα πηγαινε ελα, με πιανει υπνος στις 10 το πολυ 10 και μιση. Ο αντρας μου εχει βαρεθει να με βαζει για υπνο λιγο μετα τον μικρο μας... ειμαι επισημως γρια....Και να φανταστεις οτι μεχρι πριν κανα 2 χρονια ελεγα την ηλικια μου και δεν με πιστευαν . Τωρα μπορει να μη με πιστευουν απο την αντιθετη πλευρα : ποια αυτη η παστουρα..

βασιλεψα παλι και με το ζορι κραταω τα ματια μου ανοιχτα.. σας φιλω ολες και ιδιως τις νυχτεριδουλες που πλεον θαυμαζω πολυ για με κανουν και αναπολω τα νιατα μου ... ημουν ενα party animal.

Βρε αγάπη μια χαρά είσαι τι είναι αυτά που λες???Εγώ σε είδα και ξέρω!!!!Είναι καλέ η κορμάρα σου κορμί γριάς???Εγώ δεν κατάλαβα καν ότι έχεις γεννήσει!!!Είναι το προσωπάκι σου πρόσωπο γριάς????Τι είναι αυτά???Έχεις υπνηλία γιατί είσαι εγκυούλα σε 2 υπέροχα μωράκια και είναι λογικό!!!!Μην βιάζεσαι να χαρίσεις ρουχαλάκια ακόμα γιατί μπορεί το ένα μπεμπάκι σου να είναι αγόρι και να τα χρειαστείς!!!!Όσο για τις αντοχές να τις κρατάς γιατί θα σου χρειαστούν όταν θα έρθουν τα αγγελούδια σου στον κόσμο!!!Για όλα έχει προνοήσει η φύση αγαπούλα μου!!!!Όνειρα γλυκά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Aυτό με τα utrogestan το πάθαινα και γώ, μην φοβάσαι μπέμπα δεν γέρασες είσαι πιπινάκι τρελό και μόλις με το καλό γεννήσεις θα πάμε για κλάμπινγκ...χεχεχε...;););)

Έτσι είναι Αναστασία μου!!!Μια χαρά κούκλα είναι!!!!Ούτε καταλαβαίνεις ότι είναι ήδη μανούλα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αναστασία μόνες μας είμαστε????Που είναι τα κορίτσια από τον Βορρά???Που είναι τα Χριστινάκια μας????

Κορίτσια ελάτε πίσω μας λείπετε!!!!

Roubies μου θα γίνουμε σίγουρα μανούλες το έχω πάρει πατριώτικά για όλες μας....¨οσο για τα κοριτσάκια μας μάλλον κάνουν ένα μικρό break και μετά θα γυρίσουν πίσω στο παρεάκι....


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Roubies μου θα γίνουμε σίγουρα μανούλες το έχω πάρει πατριώτικά για όλες μας....¨οσο για τα κοριτσάκια μας μάλλον κάνουν ένα μικρό break και μετά θα γυρίσουν πίσω στο παρεάκι....

Ναι βρε Αναστασία μου σίγουρα θα κάνουμε παιδάκι,έτσι λέω και εγώ.Θέλω να κλείσω και ραντεβού στον Τσιλι στο τέλος του μήνα,γιατί θέλω να παλέψουμε το σπέρμα όσο γίνεται,ειδικά αφού το αγοράκι μου έκανε και την προσπάθειά του και έκοψε το τσιγάρο!!!Δεν ξέρω ίσως να είμαι και από τα δικά σας αποτελέσματα επηρεασμένη που βελτιώθηκαν,αλλά όλα δείχνουν πως πρέπει να γίνει αυτή η προσπάθεια.

Όσο για τα κοριτσάκια μας εδώ θα είμαστε και θα τα περιμένουμε,όποτε νιώθουν έτοιμες να επιστρέψουν στο παρεάκι μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε Αναστασία μου σίγουρα θα κάνουμε παιδάκι,έτσι λέω και εγώ.Θέλω να κλείσω και ραντεβού στον Τσιλι στο τέλος του μήνα,γιατί θέλω να παλέψουμε το σπέρμα όσο γίνεται,ειδικά αφού το αγοράκι μου έκανε και την προσπάθειά του και έκοψε το τσιγάρο!!!Δεν ξέρω ίσως να είμαι και από τα δικά σας αποτελέσματα επηρεασμένη που βελτιώθηκαν,αλλά όλα δείχνουν πως πρέπει να γίνει αυτή η προσπάθεια.

Όσο για τα κοριτσάκια μας εδώ θα είμαστε και θα τα περιμένουμε,όποτε νιώθουν έτοιμες να επιστρέψουν στο παρεάκι μας!!!

Ναι να το κάνεις ένα ραντεβού στον Τσίλι για το σπέρμα νομίζω ότι θα πολλάπλασιασεις τις πιθανότητες αν πάρετε και την κατάλληλη θεραπεία.

Πότε περνας επιτροπή?Στον Μ@ντ0υδ1 δεν είσαι?Καλά θυμάμαι?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Στις 12/6 περνάω από επιτροπή.Ναι στον Μαντούδη είμαι,αλλά θα σκεφτώ σοβαρά και το ενδεχόμενο να κάνω και ένα ραντεβού στον γιατρό της Λαμπρινούλας.Έτσι για να πάρω και μια δεύτερη γνώμη πριν ξεκινήσω το ο,τιδήποτε.Το μόνο που φοβάμαι για το σπέρμα είναι ότι στην εξέταση δεν έδειξε καθόλου να υπάρχει μικρόβιο ή φλεγμονή ή ο,τιδήποτε άλλο που να παραπέμπει κάπου αλλού.Εκεί φτάσαμε να παρακαλάμε να έχουμε μικρόβια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στις 12/6 περνάω από επιτροπή.Ναι στον Μαντούδη είμαι,αλλά θα σκεφτώ σοβαρά και το ενδεχόμενο να κάνω και ένα ραντεβού στον γιατρό της Λαμπρινούλας.Έτσι για να πάρω και μια δεύτερη γνώμη πριν ξεκινήσω το ο,τιδήποτε.Το μόνο που φοβάμαι για το σπέρμα είναι ότι στην εξέταση δεν έδειξε καθόλου να υπάρχει μικρόβιο ή φλεγμονή ή ο,τιδήποτε άλλο που να παραπέμπει σε κάπου αλλού.Εκεί φτάσαμε να παρακαλάμε να έχουμε μικρόβια.

Μην σκας συνήθως όλα έχουν μια αιτία απλά χρειάζεται η απαραίτητη διερευνηση και συνήθως ότι έχει να κάνει με το σπέρμα διορθώνεται, είδα και εγώ τις διαφορές στα σπερματοδιαγράμματα με τα μάτια μου.Την Κυριακή που θα βρεθούμε από κοντά θα σου πω αναλυτικά.

Ανυπομονώ...Δευτέρα σήμερα...πόσο θα ήθελα να ήταν Σάββατο.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ουφ, παει κι αυτο.

τη στειλαμε την τελευταια εργασια της χρονιας, ελπίζω να πάρω ένα 3 γιατι παραπανω δεν αξιζω! :evil:

ΣΗΜΕΡΑ ξεκίνησα να τη γραφω η ΠΡΟΚΟΜΕΝΗ!!!!!!!

ΕΛΕΟΣ δηλαδή.

Τι μυαλό ειναι αυτό που εχω, ειμαι πολυ αναβλητική.

Αυτααααααα.

διαβασα τα νεακια σας αλλα δεν εχω κουραγιο να απαντησω μπουμπουκες μου, sorry νυστάζω πολυ.

σας αγαπω πολύ ΚΑΙ εσας που γραφετε ΚΑΙ εσας που διαβαζετε και δε γραφετε.

Μακια μακια μακια μακια στα γλυκα σας μαγουλακια!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μην σκας συνήθως όλα έχουν μια αιτία απλά χρειάζεται η απαραίτητη διερευνηση και συνήθως ότι έχει να κάνει με το σπέρμα διορθώνεται, είδα και εγώ τις διαφορές στα σπερματοδιαγράμματα με τα μάτια μου.Την Κυριακή που θα βρεθούμε από κοντά θα σου πω αναλυτικά.

Ανυπομονώ...Δευτέρα σήμερα...πόσο θα ήθελα να ήταν Σάββατο.

Αναστασία μου έχεις δίκιο.Όλα διορθώνονται!!!!

Ανυπομονώ και εγώ να σε γνωρίσω και να μου τα πεις.Μακάρι να ήταν Σάββατο,αλλά εδώ θα κάνουμε παρεούλα όλη την εβδομάδα και που θα πάει θα περάσει!!!!

Σε φιλώ κούκλα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Ουφ, παει κι αυτο.

τη στειλαμε την τελευταια εργασια της χρονιας, ελπίζω να πάρω ένα 3 γιατι παραπανω δεν αξιζω! :evil:

ΣΗΜΕΡΑ ξεκίνησα να τη γραφω η ΠΡΟΚΟΜΕΝΗ!!!!!!!

ΕΛΕΟΣ δηλαδή.

Τι μυαλό ειναι αυτό που εχω, ειμαι πολυ αναβλητική.

Αυτααααααα.

διαβασα τα νεακια σας αλλα δεν εχω κουραγιο να απαντησω μπουμπουκες μου, sorry νυστάζω πολυ.

σας αγαπω πολύ ΚΑΙ εσας που γραφετε ΚΑΙ εσας που διαβαζετε και δε γραφετε.

Μακια μακια μακια μακια στα γλυκα σας μαγουλακια!

Άντε κοριτσάκι μου πάει και αυτό!!!Μην σκας βρε για το βαθμό!!!Σιγά μην είναι 3!!!Δεν νομίζω!!!Άσε και εγώ είμαι πολύ αναβλητική!!!Να φανταστείς μια φορά που ήταν να παραδώσω εργασία και τα είχα κάνει χάλια με το πρόγραμμά μου,έκατσα όλη τη νύχτα ξύπνια!!!Σαν σήμερα το θυμάμαι ότι είχα τελειώσει στις 7.30 το πρωί.Είχε σηκωθεί ο άντρας μου να πάει στη δουλειά και δεν το πίστευε ότι με έβλεπε ακόμα να δουλεύω!!!!

Κοριτσάκια μου καληνύχτα σε όλες!!!Τα λέμε αύριο πάλι!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια κοριτσάκια μου!!!!

Καλή ημέρα να έχετε!!!

Με το που ξύπνησα μου ήρθε η καλή μου περίοδος!!

Κύκλος 26ημερών!!!

Θα την κάνω κορίτσια την εξέταση να μου φύγει η έννοια

και η ιδέα που με βασανίζει πολύ καιρό τώρα. Γι'αυτό με διαβάζετε απογοητευμένη! 3 χρόνια κάθε μέρα στικάκια ωορρηξίας -έχουμε κάνει πλούσιους την Αμαζον και την clearblue.

Θα πείτε δεν μας παρατάς!

σιγά τον αγώνα, τί να πεί και η Λαμπρινή? Σιγουρα αλλά αυτή η αβεβαιότητα μου έχει σπάσει τα νεύρα!

Όσον αφορά Αναστασούλα γνώμη ανδρολογου-ουρολόγου πήραμε πριν πάμε στον Τσιλιβάκο και εκείνος αφού δεν βρήκε κιρσοκήλη, έδωσε βιταμίνες. Θα ήταν η 3η φορά που πήρε βιταμίνες ο άντρας μου. Και για το θέμα της φλεγμονής μου είπε πως στην ηλικία του άντρα μου-44 ήταν τότε-είναι φυσιολογικό να έχει φλεγμονές ?!! και να ψαχτώ εγώ.

Και βέβαια ο άντρας μου καθησυχάστηκε και να λέει σαν κολλημένη βελόνα "να προσπαθήσουμε ακόμα λίγο". Το Σάββατο θα κλείσει τα 46 και το ίδιο μου λέει. Αλλά τέλος μετά το Πάσχα πάμε πάλι Τσιλιβάκο για επανέλεγχο και προχωράμε.

Σας ζάλισα πρωί-πρωί ε?

Μην με παρεξηγείται , είναι η περίοδος μάλλον.

ΦΙλάκια σε όλα τα μουτράκια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...