Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Μπράβο Αναστασία μου,όλα καλά λοιπόν!!!Σου εύχομαι σύντομα μανούλα κοριτσάρα μου!!!Συνέχισε το γούτσου γούτσου και όλα θα πάνε καλά!!!

Και εμένα μου φάνηκε λίγος ο όγκος στο σπερμοδιάγραμμα του άντρα της marathn,αλλά οι γιατροί ξέρουν καλύτερα.Φυσικά σε αριθμό σκίζει ο άνθρωπος!!!!Με το καλό marathn να φύγουν τα μικρόβια και να έχετε και εσείς φυσιολογική σύλληψη!!!

Βρε κορίτσια που είναι οι Βόρειές μας???

leuta που είσαι σήμερα???Περίμενα το πρώτο μήνυμα της ημέρας από εσένα όπως κάθε μέρα και απογοητεύτηκα όταν δεν το είδα.

zetta,evmorfia???Που είστε καλέ????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ανιτάκι μου επειδή είμαι στη δουλειά θα διακόψω τώρα, θα ξαναμπώ το μεσημέρι. Αν προλαβαίνεις, δες έχω γράψει την Παρασκευή μήνυμα για το ιστορικό μου. Πάντως επειδή ψάχνομαι για 2η εξωσωματική περιμένω τις εντυπώσεις σου από τον Αρκουλή.

MΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΜΕ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ..!!!!!!

Κοριτσάκια μου να μαι και γώ...Σας έληψα?

Είχα πάει για υπέρηχο, η ωορηξία είχε γίνει το Σαββάτο, πάλι καλά που είχα προλάβει το γούτσου γουτσου, το ωοθυλακικό υγρό φαινόταν πεντακάθαρα στην μήτρα, οι ωοθήκες μου είναι αψογες, το ενδομήτριο 12 και μου είπε να μην αγχώνομαι και να προσπαθώ φυσικά, είδε και τις εξετάσεις, εντόπισε όντως το πρόβλημα στο σπέρμα μου είπε όμως ότι με αυτό το σπέρμα μπορώ να μείνω έγκυος γιατί είναι σε πολύ καλύτερη κατάσταση από ότι ήταν πριν.

Αυτά από εμένα.

Marathn πας και εσύ στον Τσίλι?

ΑΧ, ΤΙ ΩΡΑΙΑ....ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ..!!!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ΑΛΛΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..!!!!!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ....!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Αναστασία μου,όλα καλά λοιπόν!!!Σου εύχομαι σύντομα μανούλα κοριτσάρα μου!!!Συνέχισε το γούτσου γούτσου και όλα θα πάνε καλά!!!

Και εμένα μου φάνηκε λίγος ο όγκος στο σπερμοδιάγραμμα του άντρα της marathn,αλλά οι γιατροί ξέρουν καλύτερα.Φυσικά σε αριθμό σκίζει ο άνθρωπος!!!!Με το καλό marathn να φύγουν τα μικρόβια και να έχετε και εσείς φυσιολογική σύλληψη!!!

Βρε κορίτσια που είναι οι Βόρειές μας???

leuta που είσαι σήμερα???Περίμενα το πρώτο μήνυμα της ημέρας από εσένα όπως κάθε μέρα και απογοητεύτηκα όταν δεν το είδα.

zetta,evmorfia???Που είστε καλέ????

Αχ βρε Roubies μακάρι και για μένα και για όλες μας...

Εχω αρχήσει και απογοητεύομαι βέβαια αλλά όσο ζω ελπίζω...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

MΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΜΕ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ..!!!!!!

ΑΧ, ΤΙ ΩΡΑΙΑ....ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ..!!!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ΑΛΛΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..!!!!!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ....!!!!!!!!

Κάτι μου λέει ότι ο γιατρός της λαμπρινής θα το κάνει το θαυμα του...

Τελικά το αποφάσησες θα κάνεις την επόμενη προσπάθεια σε αυτόν?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα άλλα τα κοριτσάκια που είναι σήμερα?

μωρουδίνι μου παραδίδω εργασία σήμερα ως τις 12 το βραδυ κι εχω πηξει....

δεν ειχα ανοίξει βιβλιο και τωρα κλασσικά τρέχω να προλάβω να δώσω ότι μπορέσω!

διαβασα το μηνυμα για την ωορηξια σου, καλά 8η μέρα έκανες????

γρηγορο πιστολι λέμεεεεεεε!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

εγω αν κανω την 15η πρεπει να ειμαι χαρουμενη....

συνηθως της 17η κανω...

αργα αργα....

ΚΑΛΑ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ??

Το 'παν και το 'καναν... μας παρατησαν....:|:|:|:|


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

μωρουδίνι μου παραδίδω εργασία σήμερα ως τις 12 το βραδυ κι εχω πηξει....

δεν ειχα ανοίξει βιβλιο και τωρα κλασσικά τρέχω να προλάβω να δώσω ότι μπορέσω!

διαβασα το μηνυμα για την ωορηξια σου, καλά 8η μέρα έκανες????

γρηγορο πιστολι λέμεεεεεεε!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

εγω αν κανω την 15η πρεπει να ειμαι χαρουμενη....

συνηθως της 17η κανω...

αργα αργα....

ΚΑΛΑ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ??

Το 'παν και το 'καναν... μας παρατησαν....:|:|:|:|

Αγάπη γρήγορο πιστόλι δεν λες τίποτα...μάλλον σε αυτόν τον κύκλο θα αδιαθετήσω στις 23 μέρες, ο κύκλος έχει γίνει σκ@τ@, μου είπε όμως ότι όλα ήταν μια χαρά και ότι κάνω ωορήξια άρα να μην ανυσηχώ...

Εσύ έχεις 31 μέρες κύκλο γι'αυτό κάνεις τόσο αργά.

Φιλάκια μπεμπάρα μου...:P:p


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ax panagia mou 2 fores to tsimpima !!!!!!!!!!!!!!!!!

Den pirazei tha antekso !!!!!!!!!!!!!!!!

Malon tin paraskevi tha kanoume tin wolipsia ...

Θα σε πλακωσω εδω βρέθηκαν δύο πολύτιμα ολοστρόγγυλα πανέμορφα καταπληκτικα ωάρια που θα εξελιχθούν σε σούπερ εμβρυα κι εσυ σκέφτεσαι το τσιμπιματακι, αν μπορουσα θα το εκανα εγω στη θεση σου. Αντε εσυ εισαι δυνατη στα ευκολα κολας??? τσιμπιματακι ειπαμε οχι τσιμπιματαρα...

Φιλια πολλα!


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

Να την κάνει την ΑΜΗ αλλά να μην της δώσεις και πολύ σημασία και να μην απογοητευτείς... είναι άλλα πράγματα πιο σημαντικά από την ΑΜΗ. Ο άντρας πέρνει σε κάθε κύκλο σου θεραπεία για το χλαμύδιο ή πήρε εφάπαξ?

Οποια μέρα του κύκλου θέλεις.

Γλυκουλα μου δεν ηθελα να σε αγχωσω να κάνεις την ΑΜΗ καλα λεει η Dada και η Αναστασια αλλα αν εχει καλή Fsh και λίγη ΑΜΗ να εχεις οπως εγω που ήταν στα ταρταρα παιδι θα κανεις. και φυσικα παιδι θα κάνουμε ολες ειπαμε!!!

Τα ακουτε!!! :mad: φιλακια πολλα! Καλο βραδυ!


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κάτι μου λέει ότι ο γιατρός της λαμπρινής θα το κάνει το θαυμα του...

Τελικά το αποφάσησες θα κάνεις την επόμενη προσπάθεια σε αυτόν?

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ....ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ.... ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΑΖΕΨΩ ΠΑΛΙ ΕΥΡΟΥΛΑΚΙΑ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ..!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Γλυκουλα μου δεν ηθελα να σε αγχωσω να κάνεις την ΑΜΗ καλα λεει η Dada και η Αναστασια αλλα αν εχει καλή Fsh και λίγη ΑΜΗ να εχεις οπως εγω που ήταν στα ταρταρα παιδι θα κανεις. και φυσικα παιδι θα κάνουμε ολες ειπαμε!!!

Τα ακουτε!!! :mad: φιλακια πολλα! Καλο βραδυ!

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ......ΟΛΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΩΡΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ....!!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Κάτι μου λέει ότι ο γιατρός της λαμπρινής θα το κάνει το θαυμα του...

Τελικά το αποφάσησες θα κάνεις την επόμενη προσπάθεια σε αυτόν?

Οπου και να παει το Αννιτακι θα το τσακωσει τωρα το μωρο δεν γίνεται 3η και φαρμακερή ειχαμε πει θυμασαι Αννιτα?

Αναστασια και στα δικα σου γλυκια μου και συντομα!

Ασε που κραταω τα ρουχα της μικρής και λεω αυτο θα το δωσω στο μωρο της Αννιτας αυτο στης Αναστασιας αυτο στης Zetta αυτο στην mimitra κτλ και μετα λεω τι κορίτσια θα κανουν ολες??? αλλα μην σας νοιαζει θα κρατήσω και του μπεμπη πρωτα ο θεος να γεννηθει με το καλο!


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

Οπου και να παει το Αννιτακι θα το τσακωσει τωρα το μωρο δεν γίνεται 3η και φαρμακερή ειχαμε πει θυμασαι Αννιτα?

Αναστασια και στα δικα σου γλυκια μου και συντομα!

Ασε που κραταω τα ρουχα της μικρής και λεω αυτο θα το δωσω στο μωρο της Αννιτας αυτο στης Αναστασιας αυτο στης Zetta αυτο στην mimitra κτλ και μετα λεω τι κορίτσια θα κανουν ολες??? αλλα μην σας νοιαζει θα κρατήσω και του μπεμπη πρωτα ο θεος να γεννηθει με το καλο!

Αχ βρε Λαμπρινή μακάρι να έρθει η ώρα να κρατήσω στα χέρια μου το μωράκι και δεν θέλω τίποτα άλλο...

Τα ρουχάκια πάντως δεν θα πέσουν πλάκωμα σε καμία, έχουμε δώσει τόσα χρήματα μέχρι να το πάρουμε στα χέρια μας το μωρό που στο τέλος δεν θα μπορέσουμε να το ντύσουμε...αλλά μακάρι να έρθει και μετά έχει ο Θεός...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Λαμπρινή μακάρι να έρθει η ώρα να κρατήσω στα χέρια μου το μωράκι και δεν θέλω τίποτα άλλο...

Τα ρουχάκια πάντως δεν θα πέσουν πλάκωμα σε καμία, έχουμε δώσει τόσα χρήματα μέχρι να το πάρουμε στα χέρια μας το μωρό που στο τέλος δεν θα μπορέσουμε να το ντύσουμε...αλλά μακάρι να έρθει και μετά έχει ο Θεός...

Αναστασούλα μου γλυκιά θα γίνεις μανούλα και εσύ και όλες μας!!!Μην μου στεναχωριέσαι και μην μου απογοητεύεσαι.Όσο για το οικονομικό μην σκας,όπως λες έχει ο Θεός!!!Το θέμα είναι τα χρήματα που δίνουμε να πιάνουν τόπο και να μην μας δουλεύουν.Μετά αν έρθει το μωράκι είμαι σίγουρη ότι όλες μας μαζί με τους άντρες μας θα κάνουμε το καλύτερο γι'αυτό!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...