Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Και εγώ παιδεύτικα πολύ για να μπώ και άλλαξα και κωδικό.Ελπίζω να μην ξανασυμβεί.

Εμένα ρε κορίτσια δεν μου πολυαρέσει το κρασί.Μήπως είμαι περίεργη?Και γενικά παρατηρώ ότι παλιά ενώ μου άρεσε να πίνω κανένα ποτηράκι,όχι για κρασί γενικά αλκοόλ π.χ. καμιά μπυρίτσα,κανένα ουισκάκι,κανένα ουζάκι κλπ,τώρα δεν το θέλω.Τι έγινε ρε κορίτσια,μήπως παραγέρασα?????

Σώπα βρε που γέρασες εσύ...Και εγώ παλαιότερα επινα λιγάκι, τώρα μόνο Πάσχα και Χριστούγεννα.Εχω πεί στον άντρα μου όμως ότι αν γεννήσω και βαφτίσω το παιδί μου θα γίνω λιώμα....


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τσα!!!! ηρθα και'γω διαδυκτιακιες μου φιλεναδιτσες!!!

kale,σε ευχαριστω που μου εστειλες μνμ και με ενημερωσες!!!

γιατι μας κλειδωσαν το θεμα της τους καναμε;;; αλλα δεν πειραζει ειχαμε φροντισει ετσι και αλλιως αν συνεβαινε χιχι

Dada & rodo στεναχωρεθηκα παρα πολυ με τα νεα σας, κουραγιο και δυναμη θελει και θα ερθουν τα καλυτερα κουκλες μου!! σας στελνω την αγαπη μου!!

christine μου μην βαζεις στο μυαλουδακι σου κακιες σκεψεις καταλαβαινω την αγωνια σου και τους φοβους σου, αλλα δεν χρειαζεται μια χαρα ειναι τα ζουζουνακια σου!!!

ΑΝΙΤΑΚΙ μου πλησιαζουν οι μερες για τη χοριακη προαισθανομαι οτι θα εχεις ευχαριστα νεα να μας πεις γλυκο μου κοριτσακι, θα κανουμε παρτυ!

τα νεα μου, αυριο το πρωι θα εχω τα αποτελεσματα απο της εξετασεις και το μεσημερη στης τεσσερης εχω ραντεβου με το γυναικολογο για να δει της εξετασεις και να συζητησουμε τι αλλο πρεπει να κανω..

τα φιλια μου σε οοολες σας!!!


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

Kαι γω το ελπίζω roubies μου!!!!

nastazia θα πας ParentsCafe.gr > Καφές για όλα τα γούστα! > Όλες οι κατηγορίες των "Καφέ" > Τα ΧαΛαραααά καφέ !! > Koula - mares και last page και θα μας βρεις up to date!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου και γω έτσι θα κάνω! Στα βαφτίσια των γιούδων με το καλό, πρώτα ο Θεός, αφού θέλω να θηλασω κιόλας κάποιους μήνες, θα γίνω λιώμααααααααα! κρασιά ούζα μπυρες όλα μ΄αρέσουν γιαμ γιαμ!


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ παιδεύτικα πολύ για να μπώ και άλλαξα και κωδικό.Ελπίζω να μην ξανασυμβεί.

Εμένα ρε κορίτσια δεν μου πολυαρέσει το κρασί.Μήπως είμαι περίεργη?Και γενικά παρατηρώ ότι παλιά ενώ μου άρεσε να πίνω κανένα ποτηράκι,όχι για κρασί γενικά αλκοόλ π.χ. καμιά μπυρίτσα,κανένα ουισκάκι,κανένα ουζάκι κλπ,τώρα δεν το θέλω.Τι έγινε ρε κορίτσια,μήπως παραγέρασα?????

roubies κι εγώ που παλιά έβαζα κάτω τους περισσότερους άντρες της παρέας και την τεκιλίτσα την είχα για σόδα... πλέον..... μισό ποτήρι κρασί και αν... τώρα που έκοψα και το κάπνισμα... ξενερουά παιδί μου!


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

roubies κι εγώ που παλιά έβαζα κάτω τους περισσότερους άντρες της παρέας και την τεκιλίτσα την είχα για σόδα... πλέον..... μισό ποτήρι κρασί και αν... τώρα που έκοψα και το κάπνισμα... ξενερουά παιδί μου!

Eκοψες το κάπνισμα ρε θηρίο?Πως?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kale εχω χασει τον μπουσουλα..... ρε κορίτσια πατάω στα θέματα και μου βγάζει παλιά περσινά, προπέρσινα.... ΠΩΣ ΘΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ??? ΒΟΗΘΗΣΤΕ κατι κανω λάθος????????????????

νομίζω πως αν από τις επιλογές θέματος επιλέξεις παρακολούθηση, δε θα έχεις prob


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Eκοψες το κάπνισμα ρε θηρίο?Πως?

είπα..... ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ??????

και το έκοψα!!!!!:P

βέβαια επιχείρησα την ίδια μέθοδο και με το φαγητό αλλά τίποτα!!!!

αχχχχχχχχ τι θα κάνω η λιχούδω?????


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΙΤΑΚΙ μου πλησιαζουν οι μερες για τη χοριακη προαισθανομαι οτι θα εχεις ευχαριστα νεα να μας πεις γλυκο μου κοριτσακι, θα κανουμε παρτυ!

τα νεα μου, αυριο το πρωι θα εχω τα αποτελεσματα απο της εξετασεις και το μεσημερη στης τεσσερης εχω ραντεβου με το γυναικολογο για να δει της εξετασεις και να συζητησουμε τι αλλο πρεπει να κανω..

τα φιλια μου σε οοολες σας!!!

ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ, ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΓΛΕΝΤΙ.....ΜΑ ΕΝΑ ΓΛΕΝΤΙ....!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΥΡΙΟ....!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαι γω το ελπίζω roubies μου!!!!

nastazia θα πας ParentsCafe.gr > Καφές για όλα τα γούστα! > Όλες οι κατηγορίες των "Καφέ" > Τα ΧαΛαραααά καφέ !! > Koula - mares και last page και θα μας βρεις up to date!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου και γω έτσι θα κάνω! Στα βαφτίσια των γιούδων με το καλό, πρώτα ο Θεός, αφού θέλω να θηλασω κιόλας κάποιους μήνες, θα γίνω λιώμααααααααα! κρασιά ούζα μπυρες όλα μ΄αρέσουν γιαμ γιαμ!

ευχαριστωωωωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


είπα..... ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ??????

και το έκοψα!!!!!:P

βέβαια επιχείρησα την ίδια μέθοδο και με το φαγητό αλλά τίποτα!!!!

αχχχχχχχχ τι θα κάνω η λιχούδω?????

ΕΓΩ ΚΑΠΝΙΖΑ ΣΑΝ ΤΟ ΦΟΥΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΟ (ΤΡΙΑ ΠΑΚΕΤΑ ΧΑΛΑΡΑ)!!!!!!!

ΠΡΙΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΕΙΠΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ "ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ, ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΕ ΕΝΑ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΑΓΚΑΛΙΑ....ΩΣ ΕΔΩ, ΦΤΑΝΕΙ!!!!!!!!"

ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΚΟΨΑ!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Λινάκι τι εξετάσεις έκανες τελικά? αυτό με τα ΝΚ που έλεγες??

Ωστε κτήμα Αναστασία ε? Αχ πόσο ζηλεύω....

Εγώ καθόλου, επειδή ο αντρούλης μου έχει και σχέση με τα αγροτικά, ελιές, βαμβάκι και τα λοιπά, όταν πάμε για σκάλο το καλοκαίρι και για συγκομιδή της ελιάς το Νοέμβριο, σκέφτομαι τι ωραία που θα ήταν να μην τα είχαμε αυτά. Στην αρχή μου αρέσει, ας πούμε τώρα μετα την απραξία του χειμώνα, αλλά όταν φουντώνουν οι δουλειές έχει πολύ κούραση το πράγμα, γιατί είναι και η δουλειά μας γενικά κουραστική.Άστα αν τα έχεις δεν μπορείς να τα αφήσεις..:?:?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Mπράβο σε όλες τις κοπέλες που το έκοψαν!!!! Και γω κάπνιζα αλλά όχι τόοοσο! ούτε πακέτο δεν κάπνιζα την ημέρα αλλά καμια 13-15 τσιγαράκια τα είχα σίγουρα. Δεν ήταν δύσκολο να το κόψω, απλά θέλει απόφαση. Μια μέρα ξύπνησα μες τη μπόχα μετά από τσιγάρα ποτά και ξενύχτια σε κλάμπ, αηδίασα και είπα ΦΤΑΝΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και επειδή εδώ μπορούμε να γράφουμε ότι θέλουμε.

ΕΡΩΤΗΣΗ:Ξέρει καμία από εσάς κάποια καλή ποικιλία αμπέλι για κρασί?

ΘΕΙΚΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΒΡΑΒΕΥΜΕΝΟ ΚΡΑΣΙ:

Αυλοτοπι απο το κτήμα Τσέλεπου!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΚΑΠΝΙΖΑ ΣΑΝ ΤΟ ΦΟΥΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΟ (ΤΡΙΑ ΠΑΚΕΤΑ ΧΑΛΑΡΑ)!!!!!!!

ΠΡΙΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΕΙΠΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ "ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ, ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΕ ΕΝΑ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΑΓΚΑΛΙΑ....ΩΣ ΕΔΩ, ΦΤΑΝΕΙ!!!!!!!!"

ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΚΟΨΑ!!!!!

Εγώ από την άλλη είμαι από αυτές που βρίσκονται συνεχώς σε άρνηση να κόψουν το τσιγάρο...Εχω κάνει πολλές προσπάθειες και έχω κρατήσει μέχρι και χρόνο χωρίς να το βάλω στο στόμα μου, αλλά πάλι υποκύπτω.Σήμερα το έκοψα πάλι για να κάνω συμπαράσταση στον αντρούλη μου, ο οποίος σημειωτεον δεν κάπνιζε Π.Α.*

*Π.Α.=ΠΡΙΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...