Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

ΑΝΙΤΑΚΙ μου και γω σ αγαπώ!!!Πες τους τα και δω και ας τολμήσουν να μασ διώξουν....

Βέβαια εμένα με έδιωξαν νομίζω δεν ξέρω γιατί αλλά δεν γινοταν η συνδεση, δεν ξερω γιατί ρε γ..το, μια ώρα έβαζα τον κωδικό άλλαξα 5 κωδικούς και τίποτα. Τους εστειλα και εμαιλ και τελικά με τη χιλιοστή προσπάθεια μπήκα. Ελπίζω να μη μου το ξανακανει γιατι έσπασαν τα νεύρα μου!!!!

Αχ θέλω και γω κρασάκι οτι νάναι....!!!! άσπρο κόκκινο αυγουστιάτικο του μάη ότι νάναι!!! χιχιχι

Αλλά ο γιατρός ούτε ένα ποτηράκι δεν επιτρέπει! σνιφ σνιφ! :tongue:


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια έχω πάρει σβάρνα όλες τις κάβες, θα καταντήσω Ορέστης Μακρής μέχρι να καταλήξω.Τώρα θα πάω να παραγγείλω Αυγουστιάτη, fume και μαλαγουζιά.Ασύρτικο και Cabernet τα έχω αποκλείσει.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

ANITAKI συμφωνω και επαυξανω!!!Ωραια αναρτηση και πιστευω πως βοηθαει ολες μας το θετικο κλιμα.Ενταξει,ανθρωποι ειμαστε και εχουμε τα κατω μας αλλα ας δουμε τα θετικα και με αυτα να πορευομαστε.

Υγεια-Αγαπη-Υπομονη-Επιμονη και το Ονειρο μας πλησιαζει ολο και περισσοτερο!!!

:D

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!

ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΑΡΓΑ Ή ΓΡΗΓΟΡΑ, ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα,

ευχαριστω για την ειδοποιηση, σας διαβαζω καθημερινα..

Αναστασια πως εισαι μετα τον Τσιλιβακο;

Ersaki αν δεν βαριέσαι μπες στο parents έγραψα χθες το βράδυ τι μου είπε ο γιατρός.Και αν θες στείλε μνμ, να μου πεις πως τα πας.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΝΙΤΑΚΙ μου και γω σ αγαπώ!!!Πες τους τα και δω και ας τολμήσουν να μασ διώξουν....

Βέβαια εμένα με έδιωξαν νομίζω δεν ξέρω γιατί αλλά δεν γινοταν η συνδεση, δεν ξερω γιατί ρε γ..το, μια ώρα έβαζα τον κωδικό άλλαξα 5 κωδικούς και τίποτα. Τους εστειλα και εμαιλ και τελικά με τη χιλιοστή προσπάθεια μπήκα. Ελπίζω να μη μου το ξανακανει γιατι έσπασαν τα νεύρα μου!!!!

Αχ θέλω και γω κρασάκι οτι νάναι....!!!! άσπρο κόκκινο αυγουστιάτικο του μάη ότι νάναι!!! χιχιχι

Αλλά ο γιατρός ούτε ένα ποτηράκι δεν επιτρέπει! σνιφ σνιφ! :tongue:

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ....ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ ΜΙΚΡΗ ΜΠΕΚΡΟΥ...!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρααααα!

Aυτό που έγραφα την ώρα που μας πέταξε ο συντονιστής ήταν για αυτόν τον γιατρό που πήγε η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, τον ΤΣΙΛΙ, έλεγα ότι με τέτοιες ερωτήσεις που κάνει τα ζευγάρια αντί να πάνε για παιδί θα πάνε για διαζύγιο! χαχαχα!

Φαντάζομαι ότι πολλοί θα αρχίζουν τον καυγά μόλις φεύγουν! Ο τύπος ξέρει να ρίχνει λάδι στη φωτιά χιχιχιχι Με πόσους πήγες, αν έκανες έκτρωση, έχεις άλλα παιδιά πιιιιιιιιιιι! θα ήθελα να πήγαινα να βγουν όλα τα μυστικα στη φόρα! :tongue:


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια έχω πάρει σβάρνα όλες τις κάβες, θα καταντήσω Ορέστης Μακρής μέχρι να καταλήξω.Τώρα θα πάω να παραγγείλω Αυγουστιάτη, fume και μαλαγουζιά.Ασύρτικο και Cabernet τα έχω αποκλείσει.

anastasia αλλαγή επαγγελματικού προσανατολισμού??? :P

δε μου φαίνεται και άσχημη σα διαδικασία που γκρινιάζεις αγαπητέ Ορέστη!!!!!


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΙΤΑΚΙ μου,

συγκλονιστική όντως η εμπειρία σου.

Είσαι ευλογημένη που έζησες κάτι τέτοιο.

Εγώ στην ηλικία των 16-17 περίπου, ξυπνούσα κάθε βράδυ για αρκετό διάστημα γιατί ένιωθα μια παρουσία.

Ξυπνούσα και απο το δωμάτιο μου (κοιμάμαι με λαμπάκι) έβλεπα στο άλλο δωμάτιο (συγκοινωνούσαν) μια μαυροφορεμένη γυναίκα με μαντήλα.

Φυσικά φοβόμουν και άναβα το φως και χανόταν

Κάποια στιγμή το ανέφερα στο χωριό μου σε γιαγιάδες και

μου είπαν οτι είναι η Αγ. Ειρήνη η Χρυσοβαλόντους.

Πήγα άναψα κερί και είπα αν κάνω κοριτσάκι ποτέ θα δώσω το όνομα της.

Έκτοτε δεν την ξαναείδα όσο και αν το ήθελα πλέον.

Όσο πιστεούμε, θαύματα γίνονται.

Δεν πρέπει να χάνουμε πότε την πίστη μας, όσο κι αν δοκιμάζεται.


url]
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρααααα!

Aυτό που έγραφα την ώρα που μας πέταξε ο συντονιστής ήταν για αυτόν τον γιατρό που πήγε η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, τον ΤΣΙΛΙ, έλεγα ότι με τέτοιες ερωτήσεις που κάνει τα ζευγάρια αντί να πάνε για παιδί θα πάνε για διαζύγιο! χαχαχα!

Φαντάζομαι ότι πολλοί θα αρχίζουν τον καυγά μόλις φεύγουν! Ο τύπος ξέρει να ρίχνει λάδι στη φωτιά χιχιχιχι Με πόσους πήγες, αν έκανες έκτρωση, έχεις άλλα παιδιά πιιιιιιιιιιι! θα ήθελα να πήγαινα να βγουν όλα τα μυστικα στη φόρα! :tongue:

ωστε ΕΣΥ έγραφες την ώρα που μας έκλεισαν το θέμα!!!!!

σημειώνεται πάραυτα στη Βίβλο την Εποπτικήν!!!!

βρε μήπως τον Τσίλι τον πληρώνει το HELLO???


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kale σ' ευχαριστώ για την ειδοποίηση . Να είσαι καλά. Μια χαζη ερωτηση απο ξανθια τα χασαμε τα προσωπικα μας μηνύματα?

ό χ ι :) απλώς δεν μπορούμε να προσθέσουμε σχόλιο στο συγκεκριμένο θέμα


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

anastasia αλλαγή επαγγελματικού προσανατολισμού??? :P

δε μου φαίνεται και άσχημη σα διαδικασία που γκρινιάζεις αγαπητέ Ορέστη!!!!!

Οχι βρε για πάρτη μας το βάζω, είναι μεγάλο το κτήμα στο σπίτι μου και επειδή πέρσι πληρώσαμε το μούστο 1,20? το κιλό και τα πήρα κρανίο είπαμε με τον αντρούλη μου να κάνουμε δικό μας αμπέλι, δίνουμε στους γονείς, στους κουμπάρους, εμείς να φανταστείς δεν πίνουμε αλλά μας αρέσει να το φτιάχνουμε και να το δίνουμε.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Για να τα λέμε χαλαρά και ωραία! Πρόεδρε πού είσαι???????

kale εχω χασει τον μπουσουλα..... ρε κορίτσια πατάω στα θέματα και μου βγάζει παλιά περσινά, προπέρσινα.... ΠΩΣ ΘΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ??? ΒΟΗΘΗΣΤΕ κατι κανω λάθος????????????????

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΙΤΑΚΙ μου και γω σ αγαπώ!!!Πες τους τα και δω και ας τολμήσουν να μασ διώξουν....

Βέβαια εμένα με έδιωξαν νομίζω δεν ξέρω γιατί αλλά δεν γινοταν η συνδεση, δεν ξερω γιατί ρε γ..το, μια ώρα έβαζα τον κωδικό άλλαξα 5 κωδικούς και τίποτα. Τους εστειλα και εμαιλ και τελικά με τη χιλιοστή προσπάθεια μπήκα. Ελπίζω να μη μου το ξανακανει γιατι έσπασαν τα νεύρα μου!!!!

Αχ θέλω και γω κρασάκι οτι νάναι....!!!! άσπρο κόκκινο αυγουστιάτικο του μάη ότι νάναι!!! χιχιχι

Αλλά ο γιατρός ούτε ένα ποτηράκι δεν επιτρέπει! σνιφ σνιφ! :tongue:

Και εγώ παιδεύτικα πολύ για να μπώ και άλλαξα και κωδικό.Ελπίζω να μην ξανασυμβεί.

Εμένα ρε κορίτσια δεν μου πολυαρέσει το κρασί.Μήπως είμαι περίεργη?Και γενικά παρατηρώ ότι παλιά ενώ μου άρεσε να πίνω κανένα ποτηράκι,όχι για κρασί γενικά αλκοόλ π.χ. καμιά μπυρίτσα,κανένα ουισκάκι,κανένα ουζάκι κλπ,τώρα δεν το θέλω.Τι έγινε ρε κορίτσια,μήπως παραγέρασα?????

Link to comment
Share on other sites

ωστε ΕΣΥ έγραφες την ώρα που μας έκλεισαν το θέμα!!!!!

σημειώνεται πάραυτα στη Βίβλο την Εποπτικήν!!!!

βρε μήπως τον Τσίλι τον πληρώνει το HELLO???

χαχαχαχαχχα λες να κάνει αντίποινα ο τσίλι χαχαχαχα!

Πάντως το παραδέχομαι, όταν έκανα έντερ μου είπε ότι μας έκλεισε ο συντονιστής! Μη μου βάλεις ποινές πάλι!!!! για να γελάσουμε τα έγραφα! :tongue:


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...