Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Συγνώμη αν κάνω χαζή ερώτηση αλλά δεν έχω δει παλιότερα posts. Γιατί θα γεννήσεις μέσα στο μήνα? Πότε θα σε δει ο εμβρυολογος?

      Συμφωνώ! 🥰Το να φτάσω ποτέ 30 βδομάδες το θεωρώ απίστευτο και όνειρο!

      😁🙏

      ειμαι με περιδεση από 22η εβδομάδα λογω τραχήλου και με συσπάσεις από 17η ! ε λίγο αυτό λίγο το μωράκι είναι χαμηλά, λίγο ο γιατρός μου κάτι βλέπει και υπολογίζει τα δικά του! ε μου είπε μέχρι 35η εβδομαδα!  τρίτη εχω ραντεβού 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Λινάκι τι εξετάσεις έκανες τελικά? αυτό με τα ΝΚ που έλεγες??

Ωστε κτήμα Αναστασία ε? Αχ πόσο ζηλεύω....

Εκανα ορμονολ. και θυρ. ρωτησα το μικρογιολογο για τα ΝΚ και μου ειπαι οτι δεν την κανει τη συγκεκριμενη εξεταση, το πιο πιθαν ειναι να μου παρει ο γιατρος αυριο ο γυναικολογος οπως ειχε κανει με την εξεταση του καρυοτυπου και τα ειχαμε στειλη στο διαγνωστικο κεντρο intergenetics.


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ καθόλου, επειδή ο αντρούλης μου έχει και σχέση με τα αγροτικά, ελιές, βαμβάκι και τα λοιπά, όταν πάμε για σκάλο το καλοκαίρι και για συγκομιδή της ελιάς το Νοέμβριο, σκέφτομαι τι ωραία που θα ήταν να μην τα είχαμε αυτά. Στην αρχή μου αρέσει, ας πούμε τώρα μετα την απραξία του χειμώνα, αλλά όταν φουντώνουν οι δουλειές έχει πολύ κούραση το πράγμα, γιατί είναι και η δουλειά μας γενικά κουραστική.Άστα αν τα έχεις δεν μπορείς να τα αφήσεις..:?:?

χεις δίκιο είναι πολύυυ κουραστικές οι αγροτικές εργασίες... εγώ πάντως νομίζω πως αν ξεκινούσα από την αρχή θα ήθελα να είχα ασχοληθεί με τη γη . Αλλάζει η ψυχολογία μου όλη όταν είμαι στη φύση.

Αλλά τρώγεστε κι εσείς να βάζετε και άλλους "μπελάδες" στην κεφάλα σας! :D

Mπράβο σε όλες τις κοπέλες που το έκοψαν!!!! Και γω κάπνιζα αλλά όχι τόοοσο! ούτε πακέτο δεν κάπνιζα την ημέρα αλλά καμια 13-15 τσιγαράκια τα είχα σίγουρα. Δεν ήταν δύσκολο να το κόψω, απλά θέλει απόφαση. Μια μέρα ξύπνησα μες τη μπόχα μετά από τσιγάρα ποτά και ξενύχτια σε κλάμπ, αηδίασα και είπα ΦΤΑΝΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!

ΜΠΡΑΒΟ κλαμπόβια διδυμομάνα!

ΕΓΩ ΚΑΠΝΙΖΑ ΣΑΝ ΤΟ ΦΟΥΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΟ (ΤΡΙΑ ΠΑΚΕΤΑ ΧΑΛΑΡΑ)!!!!!!!

ΠΡΙΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΕΙΠΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ "ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ, ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΕ ΕΝΑ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΑΓΚΑΛΙΑ....ΩΣ ΕΔΩ, ΦΤΑΝΕΙ!!!!!!!!"

ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΚΟΨΑ!!!!!

το έχεις κόψει μια δεκαετία βρε θηρίο??? εύγε!


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Εκανα ορμονολ. και θυρ. ρωτησα το μικρογιολογο για τα ΝΚ και μου ειπαι οτι δεν την κανει τη συγκεκριμενη εξεταση, το πιο πιθαν ειναι να μου παρει ο γιατρος αυριο ο γυναικολογος οπως ειχε κανει με την εξεταση του καρυοτυπου και τα ειχαμε στειλη στο διαγνωστικο κεντρο intergenetics.

να τις κάνεις ΛΙΝάκι να τις κάνεις γιατί δικαιούστε απαντήσεις. Και να μας ενημερώσεις ε?


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από την άλλη είμαι από αυτές που βρίσκονται συνεχώς σε άρνηση να κόψουν το τσιγάρο...Εχω κάνει πολλές προσπάθειες και έχω κρατήσει μέχρι και χρόνο χωρίς να το βάλω στο στόμα μου, αλλά πάλι υποκύπτω.Σήμερα το έκοψα πάλι για να κάνω συμπαράσταση στον αντρούλη μου, ο οποίος σημειωτεον δεν κάπνιζε Π.Α.*

*Π.Α.=ΠΡΙΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

σήμερα λοιπόν είναι η τελευταία σου ημέρα με το ρημάδι! αυτό να πεις!!!!

εξάλλου σύντομα θα το κόψεις έτσι κι αλλιώς λόγω εγκυμοσύνης οπότε ποια η διαφορά? εεεεεε φανταστική μου φίλη?????? :tongue:


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σήμερα λοιπόν είναι η τελευταία σου ημέρα με το ρημάδι! αυτό να πεις!!!!

εξάλλου σύντομα θα το κόψεις έτσι κι αλλιώς λόγω εγκυμοσύνης οπότε ποια η διαφορά? εεεεεε φανταστική μου φίλη?????? :tongue:

ΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.ΤΕΡΜΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΕΡΜΑ....


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από την άλλη είμαι από αυτές που βρίσκονται συνεχώς σε άρνηση να κόψουν το τσιγάρο...Εχω κάνει πολλές προσπάθειες και έχω κρατήσει μέχρι και χρόνο χωρίς να το βάλω στο στόμα μου, αλλά πάλι υποκύπτω.Σήμερα το έκοψα πάλι για να κάνω συμπαράσταση στον αντρούλη μου, ο οποίος σημειωτεον δεν κάπνιζε Π.Α.*

*Π.Α.=ΠΡΙΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΤΟ ΑΡΧΙΣΕ Ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ????????????

ΤΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΒΡΕ ΚΑΚΟΥΡΓΑ???????????


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχθές πονούσε κοιλιά, έντερο, ωοθήκες, ειχα δέκατα..

Σήμερα το απόλυτο κενό...

Άντε να ρθει η Παρασκευη να γινειμ ότι ειναι να γίνει...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σήμερα λοιπόν είναι η τελευταία σου ημέρα με το ρημάδι! αυτό να πεις!!!!

εξάλλου σύντομα θα το κόψεις έτσι κι αλλιώς λόγω εγκυμοσύνης οπότε ποια η διαφορά? εεεεεε φανταστική μου φίλη?????? :tongue:

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΤΣΙ......ΠΕΣ ΤΗΣ ΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΙΤΑΚΙ καλό μου πως είσαι εσύ?

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

ΕΧΩ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΠΑΡΩ.....ΤΗΝ ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ ΠΛΕΟΝ!!!!!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

ΕΧΩ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΠΑΡΩ.....ΤΗΝ ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ ΠΛΕΟΝ!!!!!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

είχαμε τη leuta με τις απαισιοδοξίες της, τώρα έχουμε και το ανιτάκι....!!!!


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΣΤΑ ΒΡΕ ΑΝΙΤΑΚΙ...ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ....ΤΟΝ "ΕΦΑΓΑ" ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ...:evil::evil:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΣΤΑ ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!

ΣΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΣ ΚΙ ΕΣΥ, ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΡΧΙΣΕΙΣ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΤΣΙΓΑΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...