Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      • Μου αρέσει 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts

ΟΙ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΜΑΣ..........

************************

leuta: Παρασκευή 08/03

ΑΝΙΤΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ: Σάββατο 09/03

pink hat: ΤΕΤΑΡΤΗ 13/03

**************************

Και για να δούμε και πόσες εγκυούλες έχουμε.....

***********************

Christine1012

Labrinipo

louloulilika

Christine29

ALEX.G

candy

KELLY77

***********************

Η ΝΕΑ ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ!!!!!

__________________


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παναγια βαγγελιστρα μου!!! πηγα στο αλλο και το ειδα κλειδωμενο και λεω τωρα τι εγινε ρε φιλε??????????????????? ευτυχως μετα βλεπω το μυνημα απο τη φιλη και λεω οκ με ενημερωσανε.........

ουφφφφφφφφφφφφφφ τι κανετε τσουπρες. τωρα μου φερντουνε τη κορη μου απο το σχολειο με 39 πυρετω μαμω τη τυχη μου μεσα τι να τη κανω μη με κολλησει κιολας!!!!!!!!!!!!!!! τεσπα αφου ειστε ολες εδω χαιρομαι.

dada Μου τι εγινε ειχαμε κανα νεο???????????? ανιτα σταματα να γραφεις με κοκκινα κουκλιτσα μου μεσουλιντ παιρνω καθε φορα που σε διαβαζω απο την ημικρανια!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω προς το παρων προχωρω κανονικα και ο θεος να βαλει το χερι του μεχρι τηνα λλη δευτετρα που θα παω για υπερηχο. να ρωτησω κατι εμεις τωρα μετραμε απο τη τελευταια περιοδο???????????????????????


b1Iqp2.png

PnR7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εξαρταται τι θελεις κοκκινο η λευκο..????????

για κοκκινο σου προτεινω ενα cabernet. για λευκο προσωπικα μου αρεσει παρα πολυ οτι εχει να κανει με πιο φρουτενιες γευσεις δοκιμασε ενα fume.


b1Iqp2.png

PnR7p2.png

Link to comment
Share on other sites

παναγια βαγγελιστρα μου!!! πηγα στο αλλο και το ειδα κλειδωμενο και λεω τωρα τι εγινε ρε φιλε??????????????????? ευτυχως μετα βλεπω το μυνημα απο τη φιλη και λεω οκ με ενημερωσανε.........

ουφφφφφφφφφφφφφφ τι κανετε τσουπρες. τωρα μου φερντουνε τη κορη μου απο το σχολειο με 39 πυρετω μαμω τη τυχη μου μεσα τι να τη κανω μη με κολλησει κιολας!!!!!!!!!!!!!!! τεσπα αφου ειστε ολες εδω χαιρομαι.

dada Μου τι εγινε ειχαμε κανα νεο???????????? ανιτα σταματα να γραφεις με κοκκινα κουκλιτσα μου μεσουλιντ παιρνω καθε φορα που σε διαβαζω απο την ημικρανια!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω προς το παρων προχωρω κανονικα και ο θεος να βαλει το χερι του μεχρι τηνα λλη δευτετρα που θα παω για υπερηχο. να ρωτησω κατι εμεις τωρα μετραμε απο τη τελευταια περιοδο???????????????????????

ΓΙΑΤΙ ΜΩΡΕ ΜΕ ΜΑΛΛΩΝΕΙΣ........???????????

ΣΝΙΦ....ΣΝΙΦ.....

ΑΑΑΑΑ.......!!!!!!!!!! ΑΚΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ....!!!!!!!!! ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ...!!!!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

anastasia1976 και εγω σαββατιανο θα προτεινα!!!! Επισης τα σαντορινια κρασια ειναι υπεροχα.

kelly77 μετραμε απο την τελευταια περιοδο προσθετωντας τις ημερες των εμβρυων.

Για παραδειγμα εγω αδιαθετησα 23/01 αλλα ο γιατρος μετρησε απο 26/01 γιατι εβαλα 3ημερων εμβρυα.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

xmmmmmmmmmmmmmmmmmm υποπτον..................................... χαχχαχαχχα εγω μαρη δε ξερω καν πως να γραφω με κοκκινα και Bold.... ai parata mas.. xaxaxxaxaxa paei to paidaki mou psimete... pao na paro th giatro na do ti skata tha kano tora. gamoto pali ta idia......


b1Iqp2.png

PnR7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ο ΘΕΟΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΟΛΟΥΣ, ΜΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΜΟΝΟ ΟΣΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ!!!!!!!

ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΘΕΟ, ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΑΥΤΑ !!!!!!

ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ!!!!!!!!!!

ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ, ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ..!!!!!!

ΝΑ ΞΥΠΝΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ "ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ, ΕΧΩ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΑ ΑΓΑΘΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ" !!!!!!!!!!!

ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ "ΘΕΟΥΣΑ", ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΨΥΧΗ!!!!

ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΧΩ ΒΙΩΣΕΙ ΚΙ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!!

ΟΤΑΝ ΕΙΜΟΥΝ 3 ΕΤΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΕΠΑΙΖΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΒΑΘΥ ΠΗΓΑΔΙ.!!!

ΟΤΑΝ ΜΕ ΒΡΗΚΑΝ, ΕΙΜΟΥΝ ΗΡΕΜΗ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ, ΧΩΡΙΣ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ, (ΕΙΧΑΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ) ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΑ "ΔΕ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΚΡΑΤΑΕΙ Ο ΠΑΠΠΟΥΛΗΣ"!!!!

ΓΙΟΡΤΑΖΕ Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ, ΜΕΓΑΛΗ Η ΧΑΡΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΓΑΝ ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΤΟΥ, ΟΠΟΥ ΕΚΕΙ, ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ, ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ "ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΠΑΠΠΟΥΛΗΣ ΠΟΥ ΜΕ ΚΡΑΤΟΥΣΕ"

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΓΕΛΑΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΡΑΔΑΝΤΑ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΑΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΜΑΣ, ΜΑΣ ΒΟΗΘΟΥΝ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΑΣ ΒΗΜΑ!!!!!

____

ΟΡΙΣΤΕ ΚΥΡΙΕ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ.!!!!! ΤΟ ΕΦΕΡΑ ΕΔΩ, ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ANITAKI συμφωνω και επαυξανω!!!Ωραια αναρτηση και πιστευω πως βοηθαει ολες μας το θετικο κλιμα.Ενταξει,ανθρωποι ειμαστε και εχουμε τα κατω μας αλλα ας δουμε τα θετικα και με αυτα να πορευομαστε.

Υγεια-Αγαπη-Υπομονη-Επιμονη και το Ονειρο μας πλησιαζει ολο και περισσοτερο!!!

:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

xmmmmmmmmmmmmmmmmmm υποπτον..................................... χαχχαχαχχα εγω μαρη δε ξερω καν πως να γραφω με κοκκινα και Bold.... ai parata mas.. xaxaxxaxaxa paei to paidaki mou psimete... pao na paro th giatro na do ti skata tha kano tora. gamoto pali ta idia......

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ.....ΘΑ ΣΟΥ ΜΑΘΩ ΕΓΩ ΠΩΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΤΣΙ!!!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...