Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

ΕΧΩ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΠΑΡΩ.....ΤΗΝ ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ ΠΛΕΟΝ!!!!!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Δεν την παίρνεις...έβαλες 4 δυνατα!!!!!!!

Εγω με τα 2 βλεπω να παίρνω το 0,000001 χοριακή :P:p:p:p:p:p:p

Και πέρυσι Μάρτιο έκανα χοριακή και πήρα το αρνητικό...και το χα για γρουσουζιά να ξαναπέσει τον ίδιο μήνα αλλα δε βόλευε αλλιως...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

είχαμε τη leuta με τις απαισιοδοξίες της, τώρα έχουμε και το ανιτάκι....!!!!

:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

είχαμε τη leuta με τις απαισιοδοξίες της, τώρα έχουμε και το ανιτάκι....!!!!

ΟΧΙ ΒΡΕ, ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ!!!!!!!!!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ.....ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΩ ΤΗ " ΧΥΛΟΠΙΤΑ" ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμεις ουτως η άλλως θα πάμε στο εξοχικό μας το σκ...ειτε έτσι είτε αλλιώς..η ζωη συνεχιζει και με τα καλά και με τα κακά...;)

Θα σας ενημερώσω φυσικά μέσω κινητού για τη χοριακή (δεν εχουμε ιντερνετ εκεί) και θα μπω και το σαββατο για το Ανιτάκι μας...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν την παίρνεις...έβαλες 4 δυνατα!!!!!!!

Εγω με τα 2 βλεπω να παίρνω το 0,000001 χοριακή :P:p:p:p:p:p:p

Και πέρυσι Μάρτιο έκανα χοριακή και πήρα το αρνητικό...και το χα για γρουσουζιά να ξαναπέσει τον ίδιο μήνα αλλα δε βόλευε αλλιως...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ΜΗΝ ΤΟ ΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!!!!!!!!!!!

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ!!!!!!!!!!!!!

ΑΛΛΕΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΑΡΙΣΤΑ ΕΜΒΡΥΑ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ, ΜΕ ΕΝΑ ΕΜΒΡΥΟ ΜΕΤΡΙΟΤΑΤΟ, ΕΙΧΑΝ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΚΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!

ΠΑΡΤΟ ΚΙ ΕΣΥ ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, ΛΕΤΑΚΙ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

έλα leutaki μου παραπονιάρικο!!! εγώ πάντως πιστεύω πως από πέρσι αυτός ο μήνας σου ΧΡΩΣΤΑΕΙ και ήρθε η ώρα να ΕΞΟΦΛΗΣΕΙ!

μακάρι..αλλά και ο Μάρτιος με τόσες περικοπές μπορεί να μην εχει να μου δώσει τα χρεωστούμενα και να μου πει "next time γλυκειά μου!"

:P:p:p:p:p:p:p:p


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ΜΗΝ ΤΟ ΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!!!!!!!!!!!

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ!!!!!!!!!!!!!

ΑΛΛΕΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΑΡΙΣΤΑ ΕΜΒΡΥΑ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ, ΜΕ ΕΝΑ ΕΜΒΡΥΟ ΜΕΤΡΙΟΤΑΤΟ, ΕΙΧΑΝ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΚΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!

ΠΑΡΤΟ ΚΙ ΕΣΥ ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, ΛΕΤΑΚΙ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τα εμβρυάκια μου ήταν 8άρια 3 ημέρας...μου τα χαρακτήρισαν άριστα αλλά είναι 2...ένα να βαριέται να πιαστεί το αλλο να ξεχάσει να διαιρεθεί ...

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Τα εμβρυάκια μου ήταν 8άρια 3 ημέρας...μου τα χαρακτήρισαν άριστα αλλά είναι 2...ένα να βαριέται να πιαστεί το αλλο να ξεχάσει να διαιρεθεί ...

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

εσένα μου φαίνεται και δέκα να σου είχαν βάλει θα μας τα έβγαζες όλα με αλτσχάιμερ!!! :tongue:


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια σήμερα θα φάω μπακαλιάρο (αυτόν με το αλάτι που τον ξαλμυρίζουν) με πουρέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

άντε να ρθει ο άντρας μου να το φέρει από τη μανα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ δε δέχομαι καμιά να φέρει αρνητική χοριακή ούτε το ΑΝΙΤΑΚΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΛΕΤΑΚΙ! Οπόταν κανονίστε την πορεία σας!

Και συ λετάκι μη φύγεις και να μη μας πεις τα νέα σου! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Μη θυμώσω και γω!

Αναστασία μου, εσύ τον έκανες να αρχίσει κάπνισμα οπόταν είναι υποχρέωση σου να τον βοηθήσεις να το κοψει! Αντε μ΄ενα σπάρο 3 τριγώνια, εσυ ο άντρας σου και εγκυμοσύνη! Κάπνισμα ΓΙΟΚ! :)


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

εσένα μου φαίνεται και δέκα να σου είχαν βάλει θα μας τα έβγαζες όλα με αλτσχάιμερ!!! :tongue:

ε παιδιά ειναι...ανέμελα...ξεχνιούνται.....:tongue::tongue::tongue::tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Τα εμβρυάκια μου ήταν 8άρια 3 ημέρας...μου τα χαρακτήρισαν άριστα αλλά είναι 2...ένα να βαριέται να πιαστεί το αλλο να ξεχάσει να διαιρεθεί ...

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Αχ βρε κορίτσια !!!!

Σταματήστεεεεεεεεεεε πια !!!!

Όλα μια χαρά θα πάνε !!!

Πρέπει να είστε χαλαρές για τα μωράκια σας.

Ότι πρέπει να γίνει ας γίνει, δεν είναι στο χέρι μας πια !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ δε δέχομαι καμιά να φέρει αρνητική χοριακή ούτε το ΑΝΙΤΑΚΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΛΕΤΑΚΙ! Οπόταν κανονίστε την πορεία σας!

Και συ λετάκι μη φύγεις και να μη μας πεις τα νέα σου! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Μη θυμώσω και γω!

Αναστασία μου, εσύ τον έκανες να αρχίσει κάπνισμα οπόταν είναι υποχρέωση σου να τον βοηθήσεις να το κοψει! Αντε μ΄ενα σπάρο 3 τριγώνια, εσυ ο άντρας σου και εγκυμοσύνη! Κάπνισμα ΓΙΟΚ! :)

ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ!!!!!!!ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!! ;););););)

Απλά μετά το κέντρο θα παμε στο εξοχικό κατευθείαν άρα θα τα μάθουμε τα νέα κάπου στη διαδρομη....Θα μπω στο κινητο και θα σας τα πω...Αλλά αργει να φορτώσει και αργει πολύ γι αυτο δε μπορώ να μπαίνω συνέχεια...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...