Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      20/05....άλλες 10 μέρες αναμονή....ουφ! 10 μέρες η εμβρυομεταφορα αναμονή...7 μέρες τα μικροβιολογικα που ήταν κλειστά...τώρα άλλες 10 μέρες...αλλά οκ θα περάσουν...μου είπαν να μην κάνω άλλη χοριακη. Μήπως να κάνω τη Δευτέρα μόνη μου να δω που βρίσκομαι?

      να μην κάνει τπτ! είναι μια χαρά! υπομονή 

      πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εκεί θα κάτσει,στη ζεστασιά της μανουλας του❤️Είναι φυσιολογικό πάντως να ζοριζεσαι και εσύ και το μωρό όσο περνάει ο καιρός.Δεν έχει αρκετό χώρο για να κινηθεί,γι αυτό και οι κλωτσιές 

      τώρα 2 μέρες δεν αναπνέω κ καλα το βραχύ! δλδ μέχρι να κοιμηθώ μ φταίνε όλα , βουλώνει η μύτη , πονάω δεξιά , πονάω αριστερά ! χαχαχ χθες κάποια στιγμή βόγκηξα στον υπνο μ! χέστηκε πάνω τ ο άντρας μ νόμιζε γεννάω ! άστα…έχει πάει ήδη τσάντες στο αμαξι , τα χει όλα έτοιμα , ξεβρακωτη θα με σηκώσει να φύγουμε ! έχει και προτίμηση στην ώρα, λέει να είναι βράδυ να μην έχει κίνηση γιατί μέρα θα κάνουμε 1,5 ώρα να πάμε από πειραια στο μαιευτηριο !🤣

      • Μου αρέσει 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Τα εμβρυάκια μου ήταν 8άρια 3 ημέρας...μου τα χαρακτήρισαν άριστα αλλά είναι 2...ένα να βαριέται να πιαστεί το αλλο να ξεχάσει να διαιρεθεί ...

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

ΕΙΔΕΣ?????????????????

ΕΣΕΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΗΤΑΝ 2 ΗΜΕΡΩΝ!!!!!!!!!!!

ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.......ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΔΕ ΤΕΜΠΕΛΙΑΣΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΜΠΗΚΑΝ ΚΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ "ΣΚΑΒΟΥΝ" ΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ, ΓΙΑ ΝΑ ΧΩΘΟΥΝΕ ΜΕΣΑ!!!!!!!

ΕΝΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ.....ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΜΙΚΡΑ....ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΕΣΣΕΡΑ.... ΠΟΥ ΜΥΑΛΟ ΓΙΑ "ΣΚΑΨΙΜΟ"?????....ΤΟ ΕΡΙΞΑΝ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

leuta,

AAAAAA!!!!

Τι απαισιοδοξία είναι αυτή?

Δεν παίζεσαι, είπαμε θετική σκέψη, δεν είπαμε?

Κάτσε καλά μην πεταχτώ μέχρι τις Σέρρες να σε δείρω εεε?

Όχι τίποτα αν έρθω ως εκεί

θα πάω και στον "Βλάχο" να χτυπήσω 1-2-3 (5-10) σουβλάκια.

ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!!!!

πάμε όλες μαζί για την leuta, το ΑΝΙΤΑΚΙ και την pink hat

OOOOOOOOMMMMMMMMMMM !!!!!!!


url]
Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ δε δέχομαι καμιά να φέρει αρνητική χοριακή ούτε το ΑΝΙΤΑΚΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΛΕΤΑΚΙ! Οπόταν κανονίστε την πορεία σας!

Και συ λετάκι μη φύγεις και να μη μας πεις τα νέα σου! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Μη θυμώσω και γω!

Αναστασία μου, εσύ τον έκανες να αρχίσει κάπνισμα οπόταν είναι υποχρέωση σου να τον βοηθήσεις να το κοψει! Αντε μ΄ενα σπάρο 3 τριγώνια, εσυ ο άντρας σου και εγκυμοσύνη! Κάπνισμα ΓΙΟΚ! :)

ΝΑΙ....ΑΛΛΑ.......ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗ ΔΕ ΡΙΧΝΕΙΣ ΒΡΕ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ!!!!!!!!

ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΧΑΝ ΚΡΕΜΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑΝΕ ΚΟΥΝΙΑ.......ΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΓΟΥΡΑ!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ βρε κορίτσια !!!!

Σταματήστεεεεεεεεεεε πια !!!!

Όλα μια χαρά θα πάνε !!!

Πρέπει να είστε χαλαρές για τα μωράκια σας.

Ότι πρέπει να γίνει ας γίνει, δεν είναι στο χέρι μας πια !!!

ΕΓΩ ΤΟ ΞΕΡΩ DADAKI ΜΟΥ, ΣΤΗ ΛΕΤΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗ ΣΚΟΤΩΣΩ ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ!!!!!!!!

ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΧΑΝ ΚΡΕΜΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑΝΕ ΚΟΥΝΙΑ.......ΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΓΟΥΡΑ!!!!!!!!

xaxaxaxaxxaxxaxaxxaxaxa! :P:p:p:p:p


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

leuta,

AAAAAA!!!!

Τι απαισιοδοξία είναι αυτή?

Δεν παίζεσαι, είπαμε θετική σκέψη, δεν είπαμε?

Κάτσε καλά μην πεταχτώ μέχρι τις Σέρρες να σε δείρω εεε?

Όχι τίποτα αν έρθω ως εκεί

θα πάω και στον "Βλάχο" να χτυπήσω 1-2-3 (5-10) σουβλάκια.

ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!!!!

πάμε όλες μαζί για την leuta, το ΑΝΙΤΑΚΙ και την pink hat

OOOOOOOOMMMMMMMMMMM !!!!!!!

OOOOOOOOMMMMMMMMMMM !!!!!!!OOOOOOOOMMMMMMMMMMM !!!!!!!OOOOOOOOMMMMMMMMMMM !!!!!!!

Ωραία σουβλάκια ο ΒΛΑΧΟΣ...και πεινάω.................


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ!!!!!!!!

ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΧΑΝ ΚΡΕΜΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑΝΕ ΚΟΥΝΙΑ.......ΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΓΟΥΡΑ!!!!!!!!

χχχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχα

ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!!!!

πάμε όλες μαζί για την leuta, το ΑΝΙΤΑΚΙ και την pink hat

OOOOOOOOMMMMMMMMMMM !!!!!!!

οοοοοοοοοομμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ

leutaki τυχερούλικο που φτιάχνει η μανουλίτσα σου ωραία φαγάκια μιαμ!μιαμ!


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΤΟ ΞΕΡΩ DADAKI ΜΟΥ, ΣΤΗ ΛΕΤΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗ ΣΚΟΤΩΣΩ ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!!!!!!!

Ρε κορίτσια με εχει πιάσει η γκρινια γιατι κουράστηκα σπίτι...

Το αποτελεσμα οποιο και να ναι..αυτο θα ναι..η ζωή μας συνεχίζεται...θα στεναχωρεθώ μεν αλλά την υγειά μας να χουμε..

Ειμαι πολύ υπερκινητικό ατομο...από τις 6¨30 που ξυπνουσα καθόμουν στις 11 το βραδυ...και τώρα εχω εγκλωβιστεί σε ένα σπίτι να περιμένω...αξιζε βεβαια η αναμονη ΑΛΟΙΜΟΝΟ...απλα με επιασε η ανυπομονησια και η γκρινια....

Ευτυχως σήμερα απογευμα, αυριο πρωι και αυριο απόγευμα θα ρθουν 3 διαφορετικές φίλες μου σπίτι και θα χω παρέα...:tongue::tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


leutaki τυχερούλικο που φτιάχνει η μανουλίτσα σου ωραία φαγάκια μιαμ!μιαμ!

ΤΕΛΕΙΟ φαγητό kale μου!!!!!!!!!!! Μπακαλιάρος σκορδαλια!!! Μιαμ μιαμ μια!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ο βλάχος ποιος είναι??? στην αριστοτέλους θυμάμαι είχα χτυπήσει κάτι καλά!!! ωραίες εποχές... :)

Σέρρες ειναι ο ΒΛΑΧΟΣ...για μπουγάτσα και σουβλάκια θα περάσεις απο Σερρες.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

OOOOOOOOMMMMMMMMMMM !!!!!!!OOOOOOOOMMMMMMMMMMM !!!!!!!OOOOOOOOMMMMMMMMMMM !!!!!!!

Ωραία σουβλάκια ο ΒΛΑΧΟΣ...και πεινάω.................

ΟΟΟΟΟΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ...!!!!!!

ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο "ΒΛΑΧΟΣ" ? ΟΟΟΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ...!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Σέρρες ειναι ο ΒΛΑΧΟΣ...για μπουγάτσα και σουβλάκια θα περάσεις απο Σερρες.

μπουγάτσα???? ωχ μάνα μου τι μου λες τώρα....αν είχα άδεια ικανή ήμουν να ανέβω μόνο και μόνο γι αυτό!!!!!!! ;)

τρεις μερούλες έμειναν υπομονή....


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...