Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

      • Καλή τύχη! 1

ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ


Moments

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 43k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • stellitsa1978

    4620

  • descolorira

    3994

  • caramello

    3743

  • Moments

    2873

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ιονελιτάκι τι να πω....και η Ανδριάννα έτσι δυνατά σε κλωτσουσε?

Εγώ πάντως ακόμα δεν έχω πιστεψει πως σε λίγο καιρό θα έχω ένα μωράκι......ακόμα μου φαίνεται περίεργο......μακάρι να πάνε όλα καλά και να γίνει πραγματικότητα.

Σιγουρα θα πανε καλα,πιστεψε το!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου.Όλο λέω θα μπω να σας γράψω και ειδικά τώρα που κάθομαι,αλλά ο μικρός έχει άλλη γνώμη,δεν κάνει τίποτα μόνος του και με τραβάει συνεχεια ΝΣ παίξουμε.Τα έχω φτύσει.Έχω και τις συσπάσεις και είμαι άστα να πάνε.

Ελπίζω όλες να είστε καλα.Μελετινακι μια χαρά το αγοράκι σου.Εγω την προηγούμενη εβδομάδα έκανα υπέρυχο και η μικρή ήταν 1420,συμβαδίζει με τον Αλέξη.Την άλλη εβδομάδα πάω για ντοπλερ.Με τα πόδια κάτω εσένα Ε?Εμένα και σε αυτό ακολουθεί τα χνάρια του αδερφού της αφού από πολύ νωρίς ειναι με το κεφάλι κάτω.Αλλά τι να το κανειςαφού πάω για καισαρική.

Δομνινακι πλησιάζει η μεγάλη μέρα Ε?Με το καλό.Κάπου πήρε το μάτι μου ότι έχεις αυξημένο ζάχαρο.Και εγω το ίδιο,για άλλη μια φορά.Ευτυχώς όμως, αν και τρυπιεμαι περισσότερες φορές(6 την ημερα)οι μετρήσεις μου ειναι πολύ καλύτερες από την πρώτη εγκυμοσύνη.

Όσο για την γκαρνταρόμπα,μην αγχώνεσαι,μια μέρα στα μαγαζιά και τς έχεις πάρει όλα.

Καραμελακι πολύ χαίρομαι που βλέπω το τικερακι σου, φρεσκοεγγυουλα.

Αν κανονίσετε συνάντηση θέλω και εγω να έρθω,απλά θα προτιμούσα σε κάποιο σπίτι γιατί δεν είμαι σε θέση με τις συσπάσεις να κυνηγάω τον μικρό στις καφετέριες.Και αυτή την εβδομάδα γεννάει η γυναίκα του αδερφού του άντρα μου και θα είμαστε λίγο Ετό τρέξιμο,αλλά πείτε εσείς μέρα που προτείνετε και θα σας πω αν μπορω.

Ιονελιτακι και εσύ συσπάσεις Ε?αλλά απ'ότι κατάλαβα εσένα ειναι πιο δύσκολες από τις δικές μου,τι να κάνουμε που έχουμε και τα αλλά δύο ζουζουνια να μας τρέχουν.Υπομονή.

Κορίτσια δεν έχω το κουράγιο να σχολιάσω κάτι άλλο,κλείνουν τα μάτια μου.

Α και στην ταμτα να πω,πως εγω στη θέση σου θα δοκίμαζα κι'άλλο σπερματεγχυνση,νομίζω ειναι θέμα χρόνου να ξαναμεινεις έγκυος.

Φιλακια.


5oULp3.png

B2ZVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα!

επιτελους λιγη κινηση στο φορουμακι μας!

κουκακι γι αυτο σε ρωτησα ποτε ειναι να πας δουλεια για να δω αν θα χει ξεκινησει στερεες η θα πρεπει να αντλεις η να δινεις ξενο για τα ενδιαμεσα.αφου ειναι ετσι μια χαρα θα τα καταφερεις κι οτι χρειαστεις μου λες η ρωτας και στο φεις.

ιονελιτα πολυ κλωτσια ε;χιχι!λοιπον για το τικερακι επειδη το εκανα τωρα για το μικρουλι το εχω φρεσκο.φτιαχνεις ενα τικερακι σε οποιο σαιτ σου αρεσει και στο τελος σου φτιαχνει κωδικους.αντιγραφεις αυτον που ειναι για τα φορουμ και ερχεσαι εδω πας επανω δεξια που λεει βοηθηματα και πατας επεξεργασια υπογραφεις.κανεις επικολληση στο παραθυρο.αν θες και προεπισκοπηση γιανα δεις πως φαινεται και.μετα αππθηκευση τι γραφει δε θυμαμαι και εισαι οκ.προσεξε εσυ που εχεις κι.αλλο τικερακι βαλτο απο πανω η απο κατω οπου θες αλλα μη σβησεις το παλιο!


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites

μελετινα ειναι τραγικο ποσες μερες λεω να σε παρω και δε τα καταφερνω!ελεοοος!

νασουλα μου σ ευχαριστω για τις ευχες!κι εγω ειμαι φαν των σπιτιων στις συναντησεις γιατι οπουδηποτε αλλου τελικα απλως κοβω βολτες με τη μικρη και.οι αλλοι πινουνψκαφε χαχα!αλλα θα προσπαθησουμε να οργανωθουμε και θα δουμε τι θελουν και οι υπολοιπες!

με ρωτησες αλλα δε προλαβα να σου απαντησω.βιολογικο ειναι το μωρακι,δε καναμε προσπαθεια!

αντε παω κι εγω..καληνυχτα..


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites

Μια πολύ πρωϊνή καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια..

Απ' ότι μπορείτε να διαπιστώσετε έχω επιστρέψει στο παλιό καλό πρωϊνό ξύπνημα.. Λίγο έμεινε.. μετά τουλάχιστον θα ξενυχτάω με παρέα μιας και ο Δομνίνος δεν καταλαβαίνει τίποτε.. κοιμάται αμέριμνος..

Καραμέλλο μου μπορώ και Σαββατοκύριακο.. Εννοείται πως θέλω κι εγώ να δω τη Ντέσκο μας και οποιοδήποτε άλλο κοριτσάκι επιθυμεί να παρευρεθεί είναι ευπρόσδεκτο..

Νασούλα μου μας έλειψες τόσο καιρό είναι η αλήθεια.. Υπομονή κι εσύ και η Ιονελίτα με τις συσπάσεις.. Εγώ δόξα το Θεό δεν έχω καταλάβει ούτε μια είναι η αλήθεια αλλά φαντάζομαι πως δεν είναι κάτι ευχάριστο.. Και οι δυο έχετε από ένα ακόμη ζουζούνι να σας τρέχει και η ξεκούραση δεν είναι κάτι το εφικτό τη συγκεκριμένη χρονική στιγμή. Απλά να προσέχετε όσο μπορείτε..

Σήμερα το πήρα απόφαση. Θα πάω να αγοράσω παιδικό απορρυπαντικό και θα ξεκινήσω τα πλυντήρια.. Και μετά, την Τρίτη αφού ο γιατρός μας μας πει ότι όλα πάνε πρίμα θα ξεκινήσω και τις αγορές.. Μετά σειρά έχει η βαλίτσα και... θα αναμένουμε την έλευση του μικρού!

Όσο για τις κλωτσιές που λέτε.. Ούτε εγώ έχω νιώσει κάτι παρόμοιο σαν αυτό που περιγράφεται.. Μάλλον και ο δικός μου είναι τόσο ήσυχος όσο και της Μελετίνας μας.. ή επειδή εμείς δεν έχουμε συσπάσεις δεν καταλαβαίνουμε τις κινήσεις τόσο έντονα..

Σας φιλώ γλυκά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Μπααα δεν εχουν σχεση με τις συσπασεις οι κινησεις! Απλα εχετε ηρεμα μωρακια!

Εγω που την καταλαβαινα απο πολυ νωρις και αργοτερα πολυ δυνατα ειδατε τι τερατακι εβγαλα! οποτε καλυτερα ετσι φρονιμουλι!

ωραια λοιπον για σκ! το επομενο λογικα..την κυριακη ομως μαλλον δε θα μπορω...εκτος αν ειναι απογευμα...θα μιλησουμε τηλ να τα βρουμε!καλε εσυ μη γεννησεις πριν βρεθουμε ε; χαχα!


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα!!!Μπαίνω στο ψητό!!!

Κρατιόμουνα με νύχια και με δόντια τόσο καιρό αλλά σήμερα έχω να σας πω............ότι....ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα με συγχωρέσετε αλλά περίμενα να ακούσω καρδούλες:P:p:p:p:p και είχα πολύ πολύ άγχος!!!

Είμαι 6 βδομάδων και 6 ημερών!!!!!!!!!

Σήμερα ακούσαμε τη μία καρδούλα κανονικότατα από το ένα εμβρυάκι και το άλλο μας έχει καρδιακό χτύπο που τώρα αρχίζει οπότε είδαμε μια κουκίδα να αναβοσβήνει!!!!

Αχ κορίτσια δε το πιστεύω!!!!!!!!!!!!!

Άρχισα εξωσωματική στις 15/1 έκανα εμβρυομεταφορά 7/2!!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη!!!!!!!

Σας ευχαριστώ όλες για τις πολύτιμες συμβουλές σας πολύ πολύ πολύ!!!Είστε όλες με τον τρόπο σας σημαντικές!!!

Με κάποιες κοπέλες τα χαμε λίγο πει και μέσω fb γτ εδώ δεν πολυέμπαινα!!!

Δε το χω πολυπιστέψει ακόμα!!!!

Ντέσκο μου, Μομεντάκι μου, Κουκάκι, Μελετινάκι[/B] μου ευχαριστώ για το διακριτικό σας αλλά ουσιαστικό ενδιαφέρον. Δε θα το ξεχάσω ποτέ ποτέ!!!

Νικόλ μου ήσουνα από τη μέρα που αποφάσισα να το μοιραστώ μαζί σου (γτ άργησα λίγο), και συ και ο άντρας σου και η αδελφή σου, δίπλα μου πιό δίπλα δε γινόταν!!!!Ευχαριστώ????Είναι πολύ λίγο!!!!Τα καλύτερα του κόσμου να έχετε και είναι τπτ μπροστά σε αυτό που αισθάνομαι ότι σας χρωστάω!!!!

Αυτά κορίτσια μου όλα καλά εύχομαι μέχρι τέλους για όλες~~~~lOVE U MUCH:p:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και ναι, το πρώτο πλυντήριο με τα μωρουδιακά είναι γεγονός! Ήδη στεγνώνει στο στεγνωτήριο..

Πήγα σήμερα στο καινούργιο Jumbo που έχει ανοίξει στη Ν. Φιλαδέλφεια και εφοδιάστηκα με τα βασικά.. Πήρα μπουρνουζάκια, 4 σελτεδάκια, 12 σαλιάρες, καλτσάκια, πανάκια για τις γουλίτσες, πανάκια για τον πωπό, θηλές για μπιμπερό, καθαριστήρι για τα μπιμπερό.. πολύ το χάρηκα κοριτσάκια μου..

Το άλλο σβκ θα ξαναπάμε να πάρουμε και κάποια άλλα πράγματα όπως αλλαξιέρα, μπανάκι, ενδοεπικοινωνία και άλλα..

Είμαι τόσο χαρούμενη!

Καραμέλλο μου θα βάλω τα δυνατά μου να μη γεννήσω πριν συναντηθούμε.. Είναι υπόσχεση!

Μαρκέλλα μου με έκανες τόσο χαρούμενη! Διδυμάκια βρε θηρίο; Με το καλό μια ανέφελη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη! θα είμαστε μαζί σου σε κάθε βήμα για οτιδήποτε χρειαστείς!

Φιλιά πολλά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και τις δυό σας κορίτσια!!!!!!

Δομνίνα μου καλή λευτεριά!!!

Τάμτα μου καλή επιτυχία σε ότι και να αποφασίσεις

Τα κορίτσια σε καθοδηγούν από ότι βλέπω και είναι πιό έμπειρες από μένα σίγουρα:P:rolleyes: Και γω εδώ "σπούδασα" χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Markelaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μ'εκανες τοσο μα τοσο ευτυχισμενη κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!Μια ομορφη περιοδος ξεκινησε για σας!!Εγω θα ειμαι κοντα σας καθε στιγμη!!!Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι αγαπη μου γλυκια!

Link to comment
Share on other sites

Μαρκελαααα! θα ουρλιαξωωω!!! καλε τι νεα ειναι αυτα;;; πως το πετας ετσι; ειμαι εγκυος και ακουσαμε καρδουλ-ες!!θα μεινουμε καμια ωρα!!!:tongue::tongue::tongue:

Συγχαρητηρια κοπελα μου!! ειμαι τοσο χαρουμενη για σενα!!Τελεια τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις... και τις καρδουλες που ακουσες σημερα συντομα να τις κρατας αγκαλιτσα και να σου αλλαξουν για παντα τη ζωη!!

5 μερες διαφορα εχουμε;πολυ γελιο χαχα!


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...