Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ


Moments

Recommended Posts

ασχετο...

εσβηνα πμ γιατι εχει τιγκαρει και βρηκα ενα απο τη georgkat πριν μηνες τοτε που συζητουσαμε για τους μυκητες και γραφει κατι φοβερες συμβουλες!το θεμα ειναι οτι δε βρισκω αν σου εχω απαντησει.πιθανον να ειχα πει ευχαριστω απο εδω αλλα το ειχα ξεχασει τελειως και το ξαναθυμηθηκα και φυσικα το.κρατησα και ξαναευχαριστω.σας ειπα οτι ειναι ασχετο..χαχα


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 43k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • stellitsa1978

    4620

  • descolorira

    3994

  • caramello

    3743

  • Moments

    2873

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μια πολύ πρωϊνή καλημέρα από τον πρωϊνό τύπο του καφέ!

Εμείς σήμερα έχουμε γιατρό και ελπίζω να ακούσω τα καλύτερα.. Ελπίζω ο μπέμπης να έχει παραμείνει στη θέση του, να έχει πάρει βάρος και σιγά σιγά να ετοιμάζεται για την ηρωϊκή έξοδο.. Ο Δομνίνος χθες το βράδυ με ρώτησε πότε μπαίνω στο μήνα μου και όταν του απάντησα "αύριο" πήρε ένα χαζό ύφος και με ρώτησε με αγωνία "Δηλαδή από αύριο πρέπει να είμαι σε ετοιμότητα"; Νομίζω ότι ένα ταράκουλο το έχει πάθει! Το απόγευμα έχω ραντεβού και με την αιματολόγο για να δούμε πως και αν θα συνεχίσουμε τις αντιπηκτικές και έτσι προς το βραδάκι θα έχω αρκετά νεάκια να σας γράψω!

Σας φιλώ γλυκά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

ασχετο...

εσβηνα πμ γιατι εχει τιγκαρει και βρηκα ενα απο τη georgkat πριν μηνες τοτε που συζητουσαμε για τους μυκητες και γραφει κατι φοβερες συμβουλες!το θεμα ειναι οτι δε βρισκω αν σου εχω απαντησει.πιθανον να ειχα πει ευχαριστω απο εδω αλλα το ειχα ξεχασει τελειως και το ξαναθυμηθηκα και φυσικα το.κρατησα και ξαναευχαριστω.σας ειπα οτι ειναι ασχετο..χαχα

τις θέλω γτ είμαι fun μηκυτων και τωρα φοβαμαι πιο πολυ

εχω το οκ απο την Georgkat μη φοβάσαι σίγουρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα!!

Δομνινα ο αιματολογος ειναι αυτος που ειναι εδω διπλα μου; η ο διαβητολογος μου ειχες πει;:rolleyes:

αν ερθεις παντως ως εδω χτυπα καλε ενα ηλεφωνακι να σε δω λιγο! γιατι φοβαμαι οτι μεχρι να ορανωθουμε θα γεννησεις!!:tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites

champagne_bottle_1.jpgΔύο σαμπάνιεεεεεεεεεεεςςςς!!!!!Για τα μικρά μας μακρούλικα τόσο δα μαρκελάκιαααααα!!!!:D:D:D

Αργησα λιγάκι (ας όψεται το μομεντάκι)! Αλλά παγώσανε καλά και είναι τέλειες!!!!:D:D

177761-12798a.jpg


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

IMG_04593.jpg

Αυτές τις φυλάω για τη Νικόλ μας...Δεν ξεχνιόμαστε ε!!!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟΘΗΚΗ ΜΕ ΠΥΡΟΤΕΧΝΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ!!!!

ΤΑ ΧΩ ΕΤΟΙΜΑ!!!ΘΑ ΚΑΕΙ ΤΟ ΠΕΛΕΚΟΥΔΙ ΘΑ ΑΝΑΚΑΜΨΕΙ Η ΑΝΑΡΧΙΑ ΚΛΠ ΣΚΗΝΙΚΑ.....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΜΟΜΕΝΤΑΚΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΕ ΜΟΜΕΝΤΟ (ΓΟΥΡΙ) ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!!

ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΡΑΜΕΛΛΑΚΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΛΕ ΣΑΜΠΑΝΙΑ!!!!

ΘΑ ΠΑΓΩΝΕΙ ΜΑΛΛΟΝ:P:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου..

Δεν μπήκα χθες να ενημερώσω διότι από το πρωί στις 7.30 που φύγαμε από το σπίτι κατάφερα να επιστρέψω στις 5 το απόγευμα και ήμουν στην κυριολεξία κομμάτια.. Βλέπετε εκτός από τον γιατρό έπρεπε να πάω να πληρώσω τη ΔΕΗ, να πάω από τη δουλειά μου να τους δω και να τους αφήσω κάτι χαρτιά, να πάω στο Σύνταγμα στα ΚΕΠ για να φτιάξω τις εξουσιοδοτήσεις για το σύζυγο για το ΙΚΑ και τον ΟΑΕΔ που θα χρειαστούμε μετά, και μετά να πάω από την αιματολόγο για να δούμε τι θα κάνουμε με τις ενέσεις..

Τα νέα από το γιατρό είναι από τη μια ευχάριστα και από την άλλη αγχωτικά.. Ο μπέμπης μας έφτασε τα 2.620 αλλά από κει που δεν είχε καμία περιτύλιξη στο λαιμό τώρα ξαφνικά έχει δύο! Ο γιατρός είναι καθησυχαστικός αλλά όλες καταλαβαίνετε τι άγχος μου δημιουργεί εμένα αυτό το γεγονός.. Το τελικό συμπέρασμα είναι ότι κάθε δυο μέρες θα πηγαίνω στο ΙΑΣΩ για NST και μετά θα με βλέπει και ο γιατρός μου και το κυριότερο... αν δεν προκύψει κάτι έκτακτο από τα NST γεννάω την Παρασκευή 22/3/2013 (εννοείται με καισαρική)... Οπότε σήμερα και αύριο θα κάνω από 2 ενέσεις κορτιζόνης για να βοηθήσουμε τα πνευμονάκια του μπέμπη και θα πρέπει να έχω το νου μου στο ζάχαρο διότι σαφώς θα ανέβει. Μου είπε ο διαβητολόγος ότι αν τυχόν παραμείνει ανεβασμένο για πάνω από 2 μέρες να τον πάρω τηλέφωνο.. Ελπίζω πάντως πως θα ξεπεράσουμε και αυτόν τον σκόπελο!

Ξαφνιαστήκαμε λίγο με το σύζυγο γιατί δεν περιμέναμε μια τέτοια εξέλιξη αλλά αφού είναι όλα υπό έλεγχο όλα καλά.. Τώρα πρέπει να έχω το νου μου να ακούω το μωρό..

Κάντε μια προσευχούλα και για μας βρε κοριτσάκια να πάνε όλα καλά! Την έχουμε τόσο ανάγκη!

Η αιματολόγος μου είπε ότι τελικά δεν είμαι ούτε θρομβοφιλική αλλά ούτε και πάσχω από το αντιφωσφολιπιδικό σύνδρομο... Άβυσσος η ψυχή του κάθε αιματολόγου.. Το καλό στην όλη ιστορία είναι ότι επιτέλους σταμάτησα από χθες τις ενέσεις και μόλις βγω από το νοσοκομείο θα κάνω άλλες 10 τελευταίες προληπτικά μόνο και μόνο διότι θα κάνω καισαρική!

Σήμερα έχω κλείσει ραντεβού με την παιδίατρο που θα αναλάβει τον μπέμπη και έχω ένα σωρό πράγματα να τη ρωτήσω..

Πάντως ακόμη δεν έχω συνέλθει από το χθεσινό τρέξιμο..

Καραμέλλο μου όπως καταλαβαίνεις αν προλάβουμε να τα πούμε μέσα σε αυτό το σαββατοκύριακο ή μέχρι την άλλη Πέμπτη.. Μετά θα είμαι busy!

Φιλάκια πολλά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δομνινα μουυυυ!!!λιγοτερο απο δεκα μερες;;;;ουαουυυυυ!!!

Ποτε λες να βρεθουμε;;κυριακη μονο δε μπορω και παρασκευη πρωι επισης εχω κανονισει...κατα τα αλλα προς το παρον ειμαι freee!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γλυκά καλημέρα... Αν και έχω ξυπνήσει από τις 3:45 σήμερα είπα να μη σας τρομάξω με τις άγριες ώρες που εμφανίζομαι διότι πολύ απλά μπορεί αυτό να συμβαίνει μόνο σε μένα!

Η αλήθεια είναι ότι από προχθές που μας είπε ο γιατρός ότι ο μπέμπης έχει 2 φορές περιτύλιξη ένα άγχος να τον ακούω το έχω.. και έχω συνειδητοποιήσει ότι όταν είμαι ξύπνια εγώ είναι και ο μπέμπης, οπότε μάλλον το υποσυνείδητό μου με ξυπνάει για να είμαι στην τσίτα!

Επίσης σήμερα συνειδητοποίησα πως θα πρέπει να φτιάξω τη βαλίτσα επιτέλους και να την έχω μόνιμα στο αυτοκίνητο μιας και θα πηγαίνουμε γιατρό - ΙΑΣΩ εναλλάξ κάθε μέρα και ανά πάσα ώρα και στιγμή μπορεί να μου πουν ότι γεννάω! Σήμερα είναι το πρώτο NST και ομολογώ πως έχω αγωνία!

Έτσι πρέπει σήμερα να κλείσω όλες τις εκκρεμότητες που έχω με τα διαδικαστικά θέματα (π.χ. ληξιαρχική πράξη γάμου, τελευταία ψώνια για την προίκα και το μπάνιο του μπέμπη) γιατί ο σύζυγός μου δουλεύει μέχρι αργά το βράδυ και δεν μπορεί να τρέχει αυτός..

Καραμέλλο μου Σάββατο δεν μπορώ διότι έχουμε και γιατρό και ΙΑΣΩ. Από Δευτέρα όποιο πρωϊνό μπορείς είμαι ελεύθερη.. εκτός απροόπτου φυσικά.. Έχω δανειστεί και το αυτοκίνητο του πεθερού και έτσι δεν έχω πρόβλημα μετακίνησης..

Φιλιά πολλά σε όλα τα κοριτσάκια!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα!

Δομνινα μου θηριο δε κολωνεις πουθενα ε;

εγω νομιζα οτι θα πεις να μη το κανουμε για να κατσεις σπιτι κλπ να μη κουραζεσαι! αλλα δε μασας!!!

Δευτερα θα εχω εδω τη μαμα μου και θελω να κανω καποια μαζεμματα αλλα θα μιλησουμε!αλλιως τριτη.αν μπορεις ερχεσαι απο δω που εχεις αυτοκινητο.Αν δε θες να οδηγησεις θα παρουμε ενα ταξακι με τη μικρη και θα ερθουμε εμεις!Απλα καθημερινη δε θα μπορει το ντεσακι...αλλα μετα το σκ γεννας και δε βολευει πολυ!!!

Καταλαβαινω το αγχος σου με την περιτυλιξη!ολα καλα θα πανεεε!!

Κι εγω ξυπναω και δε κοιμαμαι ευκολα με την εγκυμοσυνη ξανα...χαθηκε ο κοσμος να ειναι διαφορετικη και να μη βρυκολακιαζω; εχει επιστρεψει και η αγαπητη ρινιτιδα και μια ανωμαλια σστο εντερο που παω τουαλετα στις 5 το πρωιο με πονο..και περναμε ωραια...δε βαριεεεσαι...αμελητεα..ολα καλα να ειναι και αυτα θα περασουν...


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια!! ποπο δομνινα ξεκινησε η αντιστροφη μετρηση τι καλααααααααααααα

αν δεν εχετε προβλημα μπορειτε να ερθετε κι απο εδω!!!!


Παναγία μου σε ευχαριστούμε!

EsnLp2.png

PmLSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα!!!

Ερήμωσε το καφέ μας....

Ελπίζω να είστε όλες καλά!!!

:PΔομνίνα με το καλό πλησιάζει ο καιρός!!!υπομονή και κουράγιο είναι δύσκολο να το ελέγξεις αλλά εύχομαι να πάνε όλα καλά

Καραμελλάκι και γω έντερο έχω θέμα αλλά χρόνια τώρα!!!Θα τρώω όλη μέρα ακτινίδια μου φαίνεται!!!!

Πολλά φιλάκια και καλό τριήμερο σε όλες μας καλή μας ξεκούραση!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...