Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ


Moments

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!! με πόνο ψυχής σας λέω ότι δεν είμαι πια διδυμοεγκυούλα...το μικρό μικρό δεν προχώρησε η καρδούλα του...προλάβαμε και είδαμε μόνο καρδιακή λειτουργία την προηγούμενη εβδομάδα....σήμερα τπτ....είδαμε όμως και ακούσαμε το άλλο το οποίο αναπτύσσεται ταχύτητα!!!!Και έτσι φύγαμε με τις ευλογίες του γιατρού που υποστηρίζει ότι καλύτερα μονή κύηση σε αυτή την ηλικία, (38 γαρ) με 2 ουτρο παραπάνω (6 την ημέρα) και μία αντιπηκτική ένεση τη μέρα για πόσο δεν ξέρω.....ελπίζουμε να πάνε όλα καλά για το άλλο μας σποράκι!!!Πέμπτη επόμενο ραντεβού!!!φιλιά σε όλες θα διαβάσω τα νέα σας...

Ντεσάκι περαστικά σας!!!άχου τα μωρέ!!!

Δομνίνα με το καλό και να μας ενημερώσεις μέσω της Καραμέλλο για την εξέλιξη εκείνη την ημέρα :P

Μομεντάκι σου έγραψα ξεχωριστά

Αυτά κοριτσάκια

φιλάκια σας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 43k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • stellitsa1978

    4620

  • descolorira

    3994

  • caramello

    3743

  • Moments

    2873

Περισσότερες δημοσιεύσεις

...ειχαμε τετοια εξελιξη;λυπαμαι πολυ μαρκελα μου...τωρα αν εχει δικιο ο γιατρος για την ηλικια δε ξερω.αλλα θα πουμε οτι εχει δικιο για να νιωσουμε λιγο καλυτερα.να προσεχεις το μονακριβο μωρρουλινι σου και οσο μπορεις μη κουραζεσαι.στεναχωρηθηκα πολυ αλλα κοιταμε μπροστα,ενα αφρατο υγειεστατο μωρουλινι ερχεται!


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites

Δομνινα πες στο μπεμπακο μη μας την κανει πριν το σκ!Συζηταμε με νασυ για τεταρτη πρωι.Παιζει να μπορεις;Θα σε παρω και τηλ αλλα σου λεω μηπως σε προλαβω απο το να κανονισεις κατι..εκτος τοκετου...:tongue::tongue::tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites

...ειχαμε τετοια εξελιξη;λυπαμαι πολυ μαρκελα μου...τωρα αν εχει δικιο ο γιατρος για την ηλικια δε ξερω.αλλα θα πουμε οτι εχει δικιο για να νιωσουμε λιγο καλυτερα.να προσεχεις το μονακριβο μωρρουλινι σου και οσο μπορεις μη κουραζεσαι.στεναχωρηθηκα πολυ αλλα κοιταμε μπροστα,ενα αφρατο υγειεστατο μωρουλινι ερχεται!

Καρμέλλο έχεις δίκιο όπως το λες, αλλά, δε το είπε γενικά το είπε σε συνδυασμό για τα δικά μου θέματα (στενή μήτρα κλπ κλπ) όχι δεν ισχύει γενικά αυτό είναι σίγουρο!!!Εδώ και 40 κάνουν δίδυμα!!!Το επισημαίνω προς αποφυγή παρεξηγήσεων ή αν τύχει κάποια κοπέλα και διαβάσει. Κάθε περίπτωση είναι πολύ πολύ διαφορετική

Φιλάκια και καλά κούλουμα σε όλες!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11270761-megaphone-news-communication-announcement-icon-colored-golden-red-loudspeaker-bullhorn-message-symbo.jpg

EKTAKTO ANAKOINΩΘΕΝ!!!!

ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟ ΔΟΜΝΙΝΑΚΙ ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!

ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΜΙΚΡΟΥΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!:D:D:D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλέ τι έκτακτο ανακοινωθέν ήταν αυτό:D:D:D

Γέννησε το Δομνινάκι μας?

Δομνινάκι να σας ζήσει η μπεμπουλίνος...........μας ξάφνιασε:tongue:............ελπίζω να είσαι πολύ καλά και συ και το μωράκι σας.....θα περιμένουμε κάποια στιγμή αναλυτικότερα νέα.

2079350m669jnc987.gif

Να σας ζήσει....είσαι μανούλα!!!!!!!:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ανοιξα θεματάκι για τη Δομνίνα μας και το μικρό μας δομνινάκι για να μαζέψουμε εκεί τις ευχές μας!!!!:D

http://parentscafe.gr/showthread.php?p=1972769#post1972769


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαρκελλάκι λυπάμαι για το μωράκι.......αλλά αφού έτσι πρόβλεψε η φύση να ευχηθώ το μωράκι που έμεινε να σε κάνει μια υπέροχη μανούλα:D:D

Μομεντάκι να σας ζήσει το μωράκι....το βαφτίσατε ε?

Περιμένουμε και τα δικά σου νέα από τη βάφτιση:D:D

Καραμελλίνο μου πως είσαι? τι κάνει το σποράκι?

Σε πήρα τηλ την προηγουμενη Κυριακή γυρω στις 8.00 το απόγευμα στο κιν αλλά δε σε βρήκα......δε θα κατάλαβες ότι είμουνα εγώ γιατι το τηλ μου έχει απόκρυψη.....εγώ είμουνα η ένοχη:tongue::tongue:

Τα άλλα κοριτσάκια τι κάνουν?

Θα μπω και πιο μετά να γράψω γιατι έκανα κάτι δουλίτσες και μπήκα στα γρήγορα και είδα τα νέα της Δόμνινάς μας.

Εγώ πάντως καλά είμαι....και ο μπέμπης ελπίζω.....θέλω να μπω μετά να βάλλω και κανένα τικεράκι γιατί στο τέλος δε θα προλάβω:tongue:

Φιλάκια πολλά σε όλες σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Δομνινακι μου να σου ζησει!!! Ποπο!! Τι εκπληξη ητανε αυτη;; Τετοιες εκπληξεις θελουμε στο καφε μας!!!Να χαιρεστε το μωρακι σας!!!

Μομεντακι μου!!! να σας ζησει το μομεντακι!!! Περιμενουμε εντυπωσεις και λεπτομερειες απο τη βαφτιση αγαπη μου!!!!!

Μαρκελλακι μου εμεις τα εχουμε πει...και απο εδω αυτο που θα σου πω κοριτσακι μου ειναι οτι προχωραμε γερα!!σε λιγους μηνες θα κρατας το μωρακι σου στην αγκαλια σου και ολα τα αλλα θαναι μια αναμνηση πολυ πολυ μακρινη!!!

Πολλα φιλια αε ολες σας κοριτσια!!!

Link to comment
Share on other sites

Δομνινακο τζουνιορ,ατιθασο μωρακι,δεν ειπαμε να περιμενεις το σκ;χαχαχααα!γλυκια μου ελπιζω να μη ταλαιπωρηθηκες και να ειναι ολα τελεια!θα σου στειλω σμσ!


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites

Ανοιξα θεματάκι για τη Δομνίνα μας και το μικρό μας δομνινάκι για να μαζέψουμε εκεί τις ευχές μας!!!!:D

http://parentscafe.gr/showthread.php?p=1972769#post1972769

Καλως μας ήρθες βιαστικό Δομνινάκι!!!!

Μόλις σου έγραψα τις ευχές μου και στο δικό σου θεματάκι!!:P:p:p


Ήρθες, είσαι το πρώτο μου πρωί, κοντά μου ήρθες

στιγμή που ήταν μαγική Θεού το δώρο στο είναι μου, εσύ

f13Fp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...