Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ


Moments

Recommended Posts

Δομνινα μου μεγεια τα πραγματακια!γεμιζει το σπιτι μωρουδοπραγματα,...δεν ειαι υπεροχο;και σε πολυυ λιγο θα γεμισει και μωρουδιστικες φωνουλες!

σνιφ!με το καλο κοπελα μου!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 43k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • stellitsa1978

    4620

  • descolorira

    3994

  • caramello

    3743

  • Moments

    2873

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαρκελαααα! θα ουρλιαξωωω!!! καλε τι νεα ειναι αυτα;;; πως το πετας ετσι; ειμαι εγκυος και ακουσαμε καρδουλ-ες!!θα μεινουμε καμια ωρα!!!:tongue::tongue::tongue:

Συγχαρητηρια κοπελα μου!! ειμαι τοσο χαρουμενη για σενα!!Τελεια τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις... και τις καρδουλες που ακουσες σημερα συντομα να τις κρατας αγκαλιτσα και να σου αλλαξουν για παντα τη ζωη!!

5 μερες διαφορα εχουμε;πολυ γελιο χαχα!

ναι ΚΑΡΑΜΕΛΛΟ 5 μερες!!!!!!!!!σε παρακολουθούσα μη νομίζεις!!!!:P:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Markelaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μ'εκανες τοσο μα τοσο ευτυχισμενη κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!Μια ομορφη περιοδος ξεκινησε για σας!!Εγω θα ειμαι κοντα σας καθε στιγμη!!!Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι αγαπη μου γλυκια!

IT'S YOUR TURN MY LOVE NOW

Link to comment
Share on other sites

ναι ΚΑΡΑΜΕΛΛΟ 5 μερες!!!!!!!!!σε παρακολουθούσα μη νομίζεις!!!!:P:p:p:p:p

Χαχαχα!!! καλα γελαω σα χαζο! Εχω χαρει πολυ! Ολο εκπληξουλες ειμαστε τελευταια! Κι ερχονται κι αλλλεεεες! ειμαι σιγουρηηη!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρκελακι μου,πολλά συγχαρητήρια και από εδώ.Μας έχεις κάνει πολύ χαρούμενες με τα νέα σου.Μια υπέροχη περίοδος αρχίζει και για σένα.Να την απολαύσεις όσο γίνεται περισσότερο.

Καραμελακι μου πως τα πας εσύ,αναγουλες έχουμε?Δεν σε ξαναρωτησα για το αν ειναι το μωράκι σου βιολογικό ή μετά από προσπάθεια,γιατί μπήκα κάποια στογμη στο καφέ και διάβασα τα ευχαριστα.Συγχαρητήρια και πάλι.

Όσο για τη συνάντηση εγω μπορώ μάλλον προς Σάββατο απογευμα γιατί την Κυριακή γιορτάζει ο Αλεξακος και θα του κάνω μια μικρή γιορτουλα και το πρωί του Σαββάτου θα τρέχω για ψώνια.Αλλά δεν σας στο λέω και με μεγάλη σίγουρια.Θα δω αν προλάβω να τα οργανώσω και βλέπουμε.Εγω πάλι θα βολευομουν καλύτερα κάποια καθημερινή,αλλά ότι θέλετε.

ΔΔομνινακι μου,μεγια τα ψώνια σας.Είδες τι ωραία αίσθηση που ειναι,να ψωνιζεις για το μωράκι σου?

Η αλήθεια ειναι ότι όντως απουσιασα από εδώ σχεδόν δύο μήνες,αλλά όλο άσχημα γεγονότα μου συνέβησαν αυτό το διάστημα(αρρώστιες,θανάτους,κηδείες,αποβολές,τρεχάματα με τη συνυφαδα μου και το μωράκι της που γεννιέται αύριο,στεναχώρια από τις δουλειές του άντρα μου και μένα και αλλά διάφορα),που δεν είχα ούτε το χρόνο,ούτε την διάθεση και το κουράγιο να ασχοληθώ με κάτι άλλο.

Λοιπόν σας αφήνω.φιλακια πολλά.


5oULp3.png

B2ZVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρκελακι μου,πολλά συγχαρητήρια και από εδώ.Μας έχεις κάνει πολύ χαρούμενες με τα νέα σου.Μια υπέροχη περίοδος αρχίζει και για σένα.Να την απολαύσεις όσο γίνεται περισσότερο.

Καραμελακι μου πως τα πας εσύ,αναγουλες έχουμε?Δεν σε ξαναρωτησα για το αν ειναι το μωράκι σου βιολογικό ή μετά από προσπάθεια,γιατί μπήκα κάποια στογμη στο καφέ και διάβασα τα ευχαριστα.Συγχαρητήρια και πάλι.

Όσο για τη συνάντηση εγω μπορώ μάλλον προς Σάββατο απογευμα γιατί την Κυριακή γιορτάζει ο Αλεξακος και θα του κάνω μια μικρή γιορτουλα και το πρωί του Σαββάτου θα τρέχω για ψώνια.Αλλά δεν σας στο λέω και με μεγάλη σίγουρια.Θα δω αν προλάβω να τα οργανώσω και βλέπουμε.Εγω πάλι θα βολευομουν καλύτερα κάποια καθημερινή,αλλά ότι θέλετε.

ΔΔομνινακι μου,μεγια τα ψώνια σας.Είδες τι ωραία αίσθηση που ειναι,να ψωνιζεις για το μωράκι σου?

Η αλήθεια ειναι ότι όντως απουσιασα από εδώ σχεδόν δύο μήνες,αλλά όλο άσχημα γεγονότα μου συνέβησαν αυτό το διάστημα(αρρώστιες,θανάτους,κηδείες,αποβολές,τρεχάματα με τη συνυφαδα μου και το μωράκι της που γεννιέται αύριο,στεναχώρια από τις δουλειές του άντρα μου και μένα και αλλά διάφορα),που δεν είχα ούτε το χρόνο,ούτε την διάθεση και το κουράγιο να ασχοληθώ με κάτι άλλο.

Λοιπόν σας αφήνω.φιλακια πολλά.

Ευχαριστώ Νασούλα μου!!!!

Όλα καλά να πάνε για όλες!!!

Link to comment
Share on other sites

μομεντακι που ειναι οι σαμπανιες;ειχατε ελλειψη στην κυπρο;χαχα

νασουλα μου εχω καποια συμπτωματα.σχετικα ηπια σε σχεση με αλλες κοπελες.ανακατοσουρες,πολυυυ περιορισμενο μενου φαγητου,κομαρες ταχυπαλμιες αυτα...ευτυχως δε ξερναω!μεγαλη υποθεση..θα ειχα παραδωσει πνευμα αν ειχα να κυνηγαω την καραμελλιτσα αγκαλια με λεκανιτσα!


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας και από μένα!!!Μπαίνω στο ψητό!!!

Κρατιόμουνα με νύχια και με δόντια τόσο καιρό αλλά σήμερα έχω να σας πω............ότι....ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα με συγχωρέσετε αλλά περίμενα να ακούσω καρδούλες:P:p:p:p:p και είχα πολύ πολύ άγχος!!!

Είμαι 6 βδομάδων και 6 ημερών!!!!!!!!!

Σήμερα ακούσαμε τη μία καρδούλα κανονικότατα από το ένα εμβρυάκι και το άλλο μας έχει καρδιακό χτύπο που τώρα αρχίζει οπότε είδαμε μια κουκίδα να αναβοσβήνει!!!!

Αχ κορίτσια δε το πιστεύω!!!!!!!!!!!!!

Άρχισα εξωσωματική στις 15/1 έκανα εμβρυομεταφορά 7/2!!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη!!!!!!!

Σας ευχαριστώ όλες για τις πολύτιμες συμβουλές σας πολύ πολύ πολύ!!!Είστε όλες με τον τρόπο σας σημαντικές!!!

Με κάποιες κοπέλες τα χαμε λίγο πει και μέσω fb γτ εδώ δεν πολυέμπαινα!!!

Δε το χω πολυπιστέψει ακόμα!!!!

Ντέσκο μου, Μομεντάκι μου, Κουκάκι, Μελετινάκι[/B] μου ευχαριστώ για το διακριτικό σας αλλά ουσιαστικό ενδιαφέρον. Δε θα το ξεχάσω ποτέ ποτέ!!!

Νικόλ μου ήσουνα από τη μέρα που αποφάσισα να το μοιραστώ μαζί σου (γτ άργησα λίγο), και συ και ο άντρας σου και η αδελφή σου, δίπλα μου πιό δίπλα δε γινόταν!!!!Ευχαριστώ????Είναι πολύ λίγο!!!!Τα καλύτερα του κόσμου να έχετε και είναι τπτ μπροστά σε αυτό που αισθάνομαι ότι σας χρωστάω!!!!

Αυτά κορίτσια μου όλα καλά εύχομαι μέχρι τέλους για όλες~~~~lOVE U MUCH:p:p:p:p:p:p

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!

Μπηκα απλα να ευχηθω στο μαρκελακι μια καταπληκτική τελειομηνη εγκυμοσυνη, ενα μωρακι ολο υγεια και μονο χαρες στην οικογενεια!!!!! Χαίρομαι παρα πολύ κοριτσι μου για σένα!!!!! Μπήκα εντελώς τυχαία και ευτυχως διάβασα κάτι ΤΟΣΟ υπέροχο!!!!!!

Πολλά φιλιά σε όλες!!!!!


fmGhp2.png

A8ojp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου και καλή βδομάδα να έχουμε με μόνο ευχάριστα νέα..

Εγώ καλά είμαι, αν εξαιρέσουμε το γεγονός ότι έχει αρχίσει να πονάει το αριστερό μου πόδι σε τέτοιο σημείο που κάποιες φορές κουτσαίνω.. Έχω διαβάσει ότι δεν είναι ανησυχητικό και ότι οφείλεται στο άνοιγμα των συνδέσμων στην περιοχή της λεκάνης προκειμένου να προετοιμαστεί το σώμα για τον τοκετό αλλά όπως και να το κάνουμε δεν είναι ευχάριστο.. Θα προσπαθήσω να μην κουράζομαι και ελπίζω να μετριαστεί λιγουλάκι..

Νασούλα μου γλυκιά όταν σου συμβαίνουν τόσα πολλά δυσάρεστα πράγματα μαζεμένα είναι λογικό να μην έχεις μυαλό για κάτι άλλο.. Σε δικαιολογούμε απολύτως, απλά μας έλειψες.. Ελπίζω τώρα τα πράγματα να πηγαίνουν για σας από το καλό στο καλύτερο!

Καραμελλίτσα μου νομίζω πως κι εγώ δεν θα άντεχα τους εμετούς.. Ευτυχώς το αγοράκι μου και ο καλός Θεούλης φρόντισαν να έχω μια άψογη εγκυμοσύνη!

Κορίτσια τρελλαίνομαι με τα πραγματάκια του μωρού μου.. Εγώ και ο Δομνίνος τα κοιτάζουμε και αναρωτιόμαστε πως θα είναι όταν μέσα στην καλαθούνα θα βρίσκεται ο μπέμπης μας.. Ανυπομονούμε για τις πρώτες φωνούλες!

Αύριο έχουμε γυναικολόγο και μετά αιματολόγο.. οπότε λογικά αύριο το απόγευμα θα ξέρω κάτι πιο συγκεκριμένο να σας πω!

Σας φιλώ γλυκά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!

Μπηκα απλα να ευχηθω στο μαρκελακι μια καταπληκτική τελειομηνη εγκυμοσυνη, ενα μωρακι ολο υγεια και μονο χαρες στην οικογενεια!!!!! Χαίρομαι παρα πολύ κοριτσι μου για σένα!!!!! Μπήκα εντελώς τυχαία και ευτυχως διάβασα κάτι ΤΟΣΟ υπέροχο!!!!!!

Πολλά φιλιά σε όλες!!!!!

Να σαι καλά κοριτσάκι και στα δικά σου γρήγορα!!

Μπαίνω κι γω και διαβάζω την πανέμορφη παρέας σας δίπλα γτ η "Λία33" ήταν σαν οιωνός μου μια και κάναμε ίδια μέρα σχεδόν χοριακή και είχαμε τα ίδια ακριβώς συμπτώματα!!!Οπότε μόλις είδα ότι της ήταν θετικό, λέω "βρε λες"???Μάλιστα της μίλησα με "προσωπικό" να μην αγχώνεται μετά γτ και γω είχα πόνους τις 4 πρώτες εβδομάδες, έντονους. Θα σας επισκεφτώ πάλι δίπλα όμως να τα πούμε....Φιλάκια κοριτσάκι και σε ευχαριστώ που μπήκες και μου έγραψες έστω και τυχαία! Φιλιά πολλά πολλά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...