Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts

Είναι λίγο ζόρικα τα πράγματα από θέμα σπιτιού, όχι ότι δεν έχει αρκετά αλλά δεν είναι όπως τα θέλω.Έχω να δω άλλα 3 σπίτια σήμερα το απόγευμα.Να έρθεις Θεσσαλονίκη Λία μου, να έχω και μια μαμαδοφίλη καθώς είμαι η πρώτη από τις φίλες μου που γίνεται μαμά!Αν και τρομερά κοιλιόδουλη, λόγω εγκυμοσύνης δυστυχώς δεν τρώω ιδιαίτερα και δεν έχω βάλει κανένα κιλό ακόμη.

καταλαβα...το καλο απο τη μια ειναι πως εμεις δεν μενουμε πολλα χρονια σε καθε πολη αλλα οπως και να χει θες ενα σπιτι να χαιρεσαι να μενεις μεσα!

κανενα κιλο??????αχχχχχχχχχ!!!!!το παιδι το φαγες δλδ??μαλλον δεν θα σας ξαναρωτησω για τα κιλα!!!χαχαχα!

καπου διαβαζα πως στις εβδομαδες που ειμαστε περνουμε καθε βδομαδα 250 γραμμαρια περιπου!


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

δεν ξερω να σου πω γιατι τωρα που εκανα επαναλληπτικες για τον θυροειδη βγηκαν φυσιολογικες οι τιμες αλλα απ οτι μου ειπε η μικροβιολογος στις εγκθους πρεπει να ειναι χαμηλα. θα ξερω περισσοτερα την πεμπτη που θα παω στον γιατρο. εγω εχω και μπαστακα τον αντρουλη μου που μου μετραει τις μπουκιες...

καταλαβα...μπαστακας ε??εμενα παλι με κοροιδευει γιατι αληθεια δεν κανω υπερβολες με το φαι!ουτε τρωω παχυντικα...απλα καθομαι!!και νομιζω αυτο ειναι το χειροτερο!δε βαριεσαι!θα ριξουμε τετοιο τρεξιμο μετα που θα φυγουν αμεσως τα κιλα!(θελω να πιστευω!)


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ!!! ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2013!!!!

kat3r1na .............. ΠΗΤ 01/11/13

AthKos ................. ΠΗΤ 02/11/13 Κοριτσι

stefaniana............. ΠΗΤ 06/11/13 Αγορι

zacharoula1982 ... ΠΗΤ 07/11/13 Κοριτσι

zwoula80 ............. ΠΗΤ 07/11/13

Figaroli ................. ΠΗΤ 07/11/13

Δημητρα69........... ΠΗΤ 09/11/13

ganna .................. ΠΗΤ 09/11/13 Αγορι

polixenh ............... ΠΗΤ 15/11/13 Αγορι

Merenta ............... ΠΗΤ 16/11/13

Vula ..................... ΠΗΤ 17/11/13

despina77............. ΠΗΤ 20/11/13

elenaki1987 ......... ΠΗΤ 20/11/13 Κοριτσι

πακι ...................... ΠΗΤ 21/11/13

glykeritsa ............. ΠΗΤ 23/11/13 Αγορι

ioazon .................. ΠΗΤ 23/11/13

kokkinotrixa...........ΠΗΤ 01/12/13

Ellie2013............... ΠΗΤ 02/12/13 Αγορι

Lia_84 .................. ΠΗΤ 04/12/13 Κοριτσι

magdou_............... ΠΗΤ 08/12/13 Αγορι

maria*................... ΠΗΤ 10/12/13

maribell ................ ΠΗΤ 13/12/13 Κοριτσι

sotsafi89 .............. ΠΗΤ 15/12/13 Αγορι

kellymania ............ ΠΗΤ 18/12/13

maira77 ................ ΠΗΤ 20/12/13

chrstina123 .......... ΠΗΤ 24/12/13

may23 .................. ΠΗΤ 25/12/13

kristy25 ................ ΠΗΤ

ΓΙΑΤΡΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ!!

15/06 kokkinotrixa......(υπερηχος)

17/06 Ellie2013 ..........(εξετασεις)

19/06 Christina123......(αυχενικη)

20/06 maria* .............(επιβεβαιωση φυλου)

25/06 polixenh ...........(υπερηχος)

03/07 kellymania..........(A' test)

03/07 ganna ..............(Β' επιπεδου)

03/07 zwoula80 ..........(Β' επιπεδου)

11/07 ioazon...............(Β' επιπεδου)

12/07 polixenh ............(Β' επιπεδου)

15/07 elenaki1987........(Β' επιπεδου)

17/07 glykeritsa ...........(Β'επιπεδου)

08/08 magdou_ ...........(Β' επιπεδου)


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Λία μου δεν θέλω να σε πληγώσω αλλά με τον υποθυρεοειδισμό έχεις μια βραδύτητα στο μεταβολικό ρυθμό, γι' αυτό παχαίνεις. Όταν οι τιμές σου είναι πάνω από το φυσιολογικό, έχεις υπέρθυρεοειδισμό, τότε ο μεταβολικός σου ρυθμός αυξάνεται!


bdxGp3.png

tt1d4479

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια σε ΟΛΕΣ για τα μωρακια σας :D:D και τις εξετασεις σας!!! Με το καλο να τα παρουμε αγκαλιτσα!!!:D

μ'αρεσει πολυ που γεμιζει χρωμα η λιστα μας!!! α! Με το καλο να μαθετε το φυλο οσες δεν το ξερετε!!!

Κελλυμανια ευχομαι να πανε ολα καλα!!! :P

Εφτιαξα ΜΟΥΣΑΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! μιαμ μιαμ μιαμ!!!:P:p:tongue::tongue:


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α! εγω παρει 2-2,5 κιλα!! :evil::evil:

εσυ βρε εισαι πετσι και κοκαλο σε ειδα εγω!!! γιατι θυμωνεις? εγω που ειχα και κοιλια και εχει φουσκωσει και λιγοι με λενε εγκυο τι να πω?? ενας φιλος του αντρα μου του ειπε: προσεχε λιγο τη Μαγδα εχει παχυνει!! 4 μηνων ειμαι ελεος!! θελω το μωρακι μου να ειναι χαρουμενο γι αυτο αν θελω να φαω θα φαω! οριστε μας!


s6Xpp2.png

Ff7Lp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω πάρει κιλά ακόμα... αλλά είμαι πιο μικρή από εσάς :-)

Τώρα μου πέρασαν οι πολλές πολλές αναγούλες και έχω αρχίσει να τρώω περισσότερο... οπότε θα σας πω σε κανένα μήνα πάλι :-) :-) :-)

Σήμερα για πρωινό ξεκίνησα cornflakes με γάλα!!! Που μέχρι τώρα δεν μπορούσα καθόλου τα γαλακτοκομικά. Το απόγευμα συνεχίζω όμως να μην μπορώ να πολυφάω... Πάντως η αμαρτία μου θέλω γλυκάκια!!!


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

εσυ βρε εισαι πετσι και κοκαλο σε ειδα εγω!!! γιατι θυμωνεις? εγω που ειχα και κοιλια και εχει φουσκωσει και λιγοι με λενε εγκυο τι να πω?? ενας φιλος του αντρα μου του ειπε: προσεχε λιγο τη Μαγδα εχει παχυνει!! 4 μηνων ειμαι ελεος!! θελω το μωρακι μου να ειναι χαρουμενο γι αυτο αν θελω να φαω θα φαω! οριστε μας!

καποιο λαθος κανεις (για τα κιλα μου)!! χεχε :D:D

να φας οτι θες!!! και οτι σε ευχαριστει!!


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ πήρα 2 μέχρι τώρα αλλά αυτές τις μέρες θέλω να τρώω συνέχεια οποτε με βλέπω να ανεβαίνω!!!

Μην ανησυχεις παιδι μου!!! δεν θα πεθανουμε κιολας!!!

Εγω τσακωνομαι καθε μερα με τον αντρα μου, ο οποιος ειναι παρα πολυ της υγιεινης διατροφης και ειναι συνεχεια πανω απο το κεφαλι μου και μου μετραει ΟΛΕΣ τις μπουκιες!!!! Κλαιω απο το νευρα μου, γιατι αυτο λεγεται ψυχολογικος πολεμος αλλα τι να κανω;;;;;;;;; αντεχω!!!!!!!


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια σε ΟΛΕΣ για τα μωρακια σας :D:D και τις εξετασεις σας!!! Με το καλο να τα παρουμε αγκαλιτσα!!!:D

μ'αρεσει πολυ που γεμιζει χρωμα η λιστα μας!!! α! Με το καλο να μαθετε το φυλο οσες δεν το ξερετε!!!

Κελλυμανια ευχομαι να πανε ολα καλα!!! :P

Εφτιαξα ΜΟΥΣΑΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! μιαμ μιαμ μιαμ!!!:P:p:tongue::tongue:

Μιάμ μιάμ ΜΟΥΣΑΚΑΑΑΑΑ; Πως ζηλευωωωωωω!!! :)

Μονή σου τον έκανες ; μπράβο σου!!!!

Εγω κάνω μόνο τα απλά φαγητά για να μην κουράζομαι!!!! Μπραβοοοοο!


AhYYp2.png

2013.png

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχεις παιδι μου!!! δεν θα πεθανουμε κιολας!!!

Εγω τσακωνομαι καθε μερα με τον αντρα μου, ο οποιος ειναι παρα πολυ της υγιεινης διατροφης και ειναι συνεχεια πανω απο το κεφαλι μου και μου μετραει ΟΛΕΣ τις μπουκιες!!!! Κλαιω απο το νευρα μου, γιατι αυτο λεγεται ψυχολογικος πολεμος αλλα τι να κανω;;;;;;;;; αντεχω!!!!!!!

Καλέ δεν ανησυχώ...στην πρώτη εγκυμοσύνη πήρα 16 κιλά και τα 14 τα έχασα στο εξάμηνο...2 με ταλαιπωρούσαν μέχρι το χρόνο... πάντως δεν δυσκολεύτηκα να τα χάσω οπότε τώρα δεν αγχώνομαι καθόλου για τα κιλά!!!


vRX4p3.png

Dp1rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μιάμ μιάμ ΜΟΥΣΑΚΑΑΑΑΑ; Πως ζηλευωωωωωω!!! :)

Μονή σου τον έκανες ; μπράβο σου!!!!

Εγω κάνω μόνο τα απλά φαγητά για να μην κουράζομαι!!!! Μπραβοοοοο!

Εγω τρελαινομαι για τετοια φαγητα, εννοω μπελαλιδικα!!!:D ναι μονη μου τον εκανα και τη μπεσαμελ εννοειται!

α! οι μελιτζανες και οι πατατες ψητες οχι τηγανιτες, μεγαλυτερη φασαρια δεν λεω, αλλα ειναι πολυ πιο ελαφρυς ετσι!!

Καλέ δεν ανησυχώ...στην πρώτη εγκυμοσύνη πήρα 16 κιλά και τα 14 τα έχασα στο εξάμηνο...2 με ταλαιπωρούσαν μέχρι το χρόνο... πάντως δεν δυσκολεύτηκα να τα χάσω οπότε τώρα δεν αγχώνομαι καθόλου για τα κιλά!!!
,

εισαι τοσο τυχερη, μακαρι να τα χασω και εγω τοσο γρηγορα!!:D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...