Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts

Γεια σου Έλλη μου....τι καλά που το ένιωσες το παιδάκι σου!!!!κι εγώ σήμερα το νιώθω πολύ..εκνευρίστηκα βέβαια πολύ στη δουλειά και είχα αρκετή ένταση οπότε μάλλον το κατάλαβε και "αντιδρούσε"! Όπως ακριβώς το περιγράφεις κι εσύ, σα να σκάνε μπουρμπουλήθρες! Είναι το πρώτο σου? Έχεις μάθει φύλλο? Συγνώμη που ρωτάω πράγματα που μάλλον έχεις ήδη πει αλλά τα προηγούμενα μνμ είναι τοοοοοοσα πολλά που δε θυμάμαι τι αντιστοιχεί στην καθεμιά σας!!! :-P Εμάς ο γιατρός μας είπε ότι μάλλον είναι κοριτσάκι όταν κάναμε την Α επιπέδου!

ΥΓ: πως βάζετε βρε κορίτσια και 2ο tickerάκι???


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλε ναι, εγω εχω τεραστια!!! εκανα πολυ γρηγορα κοιλια και τωρα ειναι φουσκα!!!

[/font]

καλωσορισες, με το καλο το μπεμπακι σου!!! εμαθες τι ειναι;;;; :D[/font]

Γεια σου polixenh!! σ' ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα!! με το καλό κι εσύ!! :D:D

Κορίτσια κι εγώ έχω φουσκώσει..φαίνεται κανονικά μπορώ να πω! Όσο για κιλά...έχω πάρει ήδη 3...:oops::oops::oops:


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ!!! ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2013!!!!

kat3r1na .............. ΠΗΤ 01/11/13

AthKos ................. ΠΗΤ 02/11/13 Κοριτσι

stefaniana............. ΠΗΤ 06/11/13 Αγορι

zacharoula1982 ... ΠΗΤ 07/11/13 Κοριτσι

zwoula80 ............. ΠΗΤ 07/11/13

Figaroli ................. ΠΗΤ 07/11/13

Δημητρα69........... ΠΗΤ 09/11/13

ganna .................. ΠΗΤ 09/11/13 Αγορι

polixenh ............... ΠΗΤ 15/11/13 Αγορι

Merenta ............... ΠΗΤ 16/11/13

Vula ..................... ΠΗΤ 17/11/13

despina77............. ΠΗΤ 20/11/13

elenaki1987 ......... ΠΗΤ 20/11/13 Κοριτσι

πακι ...................... ΠΗΤ 21/11/13

glykeritsa ............. ΠΗΤ 23/11/13 Αγορι

ioazon .................. ΠΗΤ 23/11/13

xrydim .................. ΠΗΤ 26/11/13 Κοριτσι (μαλλον)

kokkinotrixa...........ΠΗΤ 01/12/13

Ellie2013............... ΠΗΤ 02/12/13 Αγορι

Lia_84 .................. ΠΗΤ 04/12/13 Κοριτσι

magdou_............... ΠΗΤ 08/12/13 Αγορι

maria*................... ΠΗΤ 10/12/13

maribell ................ ΠΗΤ 13/12/13 Κοριτσι

sotsafi89 .............. ΠΗΤ 15/12/13 Αγορι

kellymania ............ ΠΗΤ 18/12/13

maira77 ................ ΠΗΤ 20/12/13

chrstina123 .......... ΠΗΤ 24/12/13

may23 .................. ΠΗΤ 25/12/13

ΓΙΑΤΡΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ!!

15/06 kokkinotrixa......(υπερηχος)

17/06 Ellie2013 ..........(εξετασεις)

19/06 Christina123......(αυχενικη)

20/06 maria* .............(επιβεβαιωση φυλου)

25/06 polixenh ...........(υπερηχος)

03/07 kellymania..........(A' test)

03/07 ganna ..............(Β' επιπεδου)

03/07 zwoula80 ..........(Β' επιπεδου)

11/07 ioazon...............(Β' επιπεδου)

12/07 polixenh ............(Β' επιπεδου)

15/07 elenaki1987........(Β' επιπεδου)

17/07 glykeritsa ...........(Β'επιπεδου)

26/07 xrydim ...............(Β'επιπεδου)

08/08 magdou_ ...........(Β' επιπεδου)


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου polixenh!! σ' ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα!! με το καλό κι εσύ!! :D:D

Κορίτσια κι εγώ έχω φουσκώσει..φαίνεται κανονικά μπορώ να πω! Όσο για κιλά...έχω πάρει ήδη 3...:oops::oops::oops:

μην σκας, θα κανουμε αγωνα μετα ολες μαζι να τα χασουμε!!!! :D:D

εχεις κλεισει β'επιπεδου;;;


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ: πως βάζετε βρε κορίτσια και 2ο tickerάκι???

ξερεις να βαζεις γενικα τικερακι;;;

αν οχι.....

ΠΑΤΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΜΟΥ, ΦΤΙΑΞΕ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΚΑΝΕ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΤΟ LINK ΓΙΑ BB CODE.

ΜΕΤΑ ΓΥΡΝΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΠΑΤΑ ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΛΕΓΧΟΥ -> ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΥΠΟΓΡΑΦΗΣ (στη λιστα αριστερα)-> ΚΑΙ ΠΑΤΑ ΕΠΙΚΟΛΛΗΣΗ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΧΕΙ -> ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μην σκας, θα κανουμε αγωνα μετα ολες μαζι να τα χασουμε!!!!

εχεις κλεισει β'επιπεδου;;;

__________________

Μπα δε σκάω ιδιαίτερα να σου πω την αλήθεια...Εξάλλου είναι τα μόνα κιλά που βάζουμε για πολλυυυυ καλό λόγο!!! :wink: Έχω κλείσει Β επιπέδου 26.07. Και μάλλον έχω μπέμπα...είδα πάνω είναι σχεδόν μοιρασμένα τα παιδάκια μας 7 αγοράκια 6 κοριτσάκια!! (πολύ μου άρεσε αυτό που έκανες...υπέροχο και οργανωμένο!!!) :-D :-D


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπα δε σκάω ιδιαίτερα να σου πω την αλήθεια...Εξάλλου είναι τα μόνα κιλά που βάζουμε για πολλυυυυ καλό λόγο!!! :wink: Έχω κλείσει Β επιπέδου 26.07. Και μάλλον έχω μπέμπα...είδα πάνω είναι σχεδόν μοιρασμένα τα παιδάκια μας 7 αγοράκια 6 κοριτσάκια!! (πολύ μου άρεσε αυτό που έκανες...υπέροχο και οργανωμένο!!!) :-D :-D

ναι δικιο εχεις για τα κιλα!!! ευχαριστω πολυ!! Εβαλα και τα δικα σου τωρα!!!:D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου πέφτει μάλλον η πίεση και για αυτό είμαι τόσο πτώμα. Πάω αύριο για αιματολογικές και αν δείξουν πρόβλημα με το σίδηρο, θα αρχίσω κι εγώ συμπλήρωμα

γεια σου ioazon! Δεν ξέρω αν έχει σχέση με την πίεση ή το σίδηρο πάντως εγώ ήμουν πτώμα μέχρι 3,5 μηνών περίπου...μπορεί να μου μιλούσε ο άντρας μου, να είχαμε κουβέντα κανονικά και να με έπαιρνε ο ύπνος...τέτοια κούραση! Πλέον το έχω ψιλοξεπεράσει αλλά και πάλι μόλις ανεβαίνει λίγο η θερμοκρασία, σέρνομαι!! Στα λέω γιατί παίρνω σίδηρο εδώ και 3 μέρες και δεν έχω δει διαφορά και επίσης όλες οι αιματολογικές μου μέχρι στιγμής είναι σε απόλυτα φυσιολογικές τιμές, οπότε κατέληξα ότι μάλλον είναι ακόμα ένα σύμπτωμα με το οποίο πρέπει να μάθω να ζω προς το παρόν!!!!:P:p:p


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ξερεις να βαζεις γενικα τικερακι;;;

αν οχι.....

ΠΑΤΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΜΟΥ, ΦΤΙΑΞΕ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΚΑΝΕ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΤΟ LINK ΓΙΑ BB CODE.

ΜΕΤΑ ΓΥΡΝΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΠΑΤΑ ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΛΕΓΧΟΥ -> ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΥΠΟΓΡΑΦΗΣ (στη λιστα αριστερα)-> ΚΑΙ ΠΑΤΑ ΕΠΙΚΟΛΛΗΣΗ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΧΕΙ -> ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ

polixenh τα καταφερα τελικά με τα τικεράκια ευχαριστώ πολύ πολύ για τη βοήθεια!!!!!!:D:D


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σου ioazon! Δεν ξέρω αν έχει σχέση με την πίεση ή το σίδηρο πάντως εγώ ήμουν πτώμα μέχρι 3,5 μηνών περίπου...μπορεί να μου μιλούσε ο άντρας μου, να είχαμε κουβέντα κανονικά και να με έπαιρνε ο ύπνος...τέτοια κούραση! Πλέον το έχω ψιλοξεπεράσει αλλά και πάλι μόλις ανεβαίνει λίγο η θερμοκρασία, σέρνομαι!! Στα λέω γιατί παίρνω σίδηρο εδώ και 3 μέρες και δεν έχω δει διαφορά και επίσης όλες οι αιματολογικές μου μέχρι στιγμής είναι σε απόλυτα φυσιολογικές τιμές, οπότε κατέληξα ότι μάλλον είναι ακόμα ένα σύμπτωμα με το οποίο πρέπει να μάθω να ζω προς το παρόν!!!!:P:p:p

Μη μου λες τέτοια. Πάω στο super market και την ώρα που περιμένω στα τυριά, κάθομαι σε βαθύ κάθισμα για να μην ξαπλώσω.....

Άσε που άνοιξα και το ταπεράκι και έφαγα αλμυρούς ξηρούς καρπούς που είχα μαζί μου για να μου ανέβει η πίεση (οδηγία γιατρού)

Να ζήσετε κιόλας (το τικεράκι, όλα τα αποκαλύπτει)! Πάντα ευτυχισμένοι!


PVxKp2.png

MrMwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας γεια σας!!! Μόνο εγώ δεν ένιωσα τίποτα ακόμα; Κι είναι και το δεύτερο...

Έλλη welcome back!

Xrydim καλωσήρθες και με το καλό το μωράκι!

Πολυξένη μη σκας για τα κιλά χάνονται!!!

Ιωάννα κι εγώ νομίζω είναι σύμπτωμα κι απλά πρέπει να κάνεις υπομονή και θα περάσει! Εννοείται βέβαια πως μπορεί το σίδηρο να βοηθήσει! Εγώ ζαλιζ΄μουν πολυ μέχρι πριν καμιά βδομάδα, τώρα όλα οκ και δεν έχω αρχίσει σίδηρο!

Έχει επράσει σχεδόν μήνας από την τελευταία φορά που είδα το μωράκι μου και ανυπομονώ να ξαναπάω μες την επόμενη βδομάδα! Μάλλον Τετάρτη θα πάμε!

Σας φιλώ όλες!!!


vRX4p3.png

Dp1rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μη μου λες τέτοια. Πάω στο super market και την ώρα που περιμένω στα τυριά, κάθομαι σε βαθύ κάθισμα για να μην ξαπλώσω.....

Άσε που άνοιξα και το ταπεράκι και έφαγα αλμυρούς ξηρούς καρπούς που είχα μαζί μου για να μου ανέβει η πίεση (οδηγία γιατρού)

Να ζήσετε κιόλας (το τικεράκι, όλα τα αποκαλύπτει)! Πάντα ευτυχισμένοι!

Πωπωωω κορίτσι μου...υπομονή τι να πω..ας ελπίσουμε μετά τις αιματολογικές και το σίδηρο να συνέλθεις κάπως! Εγώ την πάλευα με χυμούς πορτοκάλι στις αρχές!

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου...ό,τι καλύτερο και σε εσένα και με το καλό το μπεμπάκι σου!!


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Xrydim καλωσήρθες και με το καλό το μωράκι!

Έχει επράσει σχεδόν μήνας από την τελευταία φορά που είδα το μωράκι μου και ανυπομονώ να ξαναπάω μες την επόμενη βδομάδα! Μάλλον Τετάρτη θα πάμε!

Σας φιλώ όλες!!!

Γεια σου και από εμένα κορίτσι..καλώς σας βρήκα και εσύ με το καλό σου εύχομαι! Πωπωω σε καταλαβαίνω κι εμένα μου φαίνεται αιώνας το διάστημα ανάμεσα στις επισκέψεις:(..άντε λίγες μερούλες έμειναν..υπομονή!:D


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...