Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts

Κοριτσια ειμαι βαθυτατα συγκινημενη, μολις γυρισαμε απο τον γιατρο!!!

Δεν υπαρχει πιο γλυκος ηχος, απο τον χτυπο της καρδιας του παιδιου σου!!! :D Ειμαι πολυ χαρουμενη!!! :)

Με το καλο Ελενη και Εσυ!!!! ;)

Μπραβο Polixeni..δεν ειναι υπεροχο να το ακους?Και ακομα πιο υπεροχο ειναι οταν το βλεπεις να κουνιεται πρωτη φορα!!!!!Παντα τετοια ευχαριστα νεα!!!!


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μπραβο Polixeni..δεν ειναι υπεροχο να το ακους?Και ακομα πιο υπεροχο ειναι οταν το βλεπεις να κουνιεται πρωτη φορα!!!!!Παντα τετοια ευχαριστα νεα!!!!

Βουρκωσαμε και εγω και αντρας μου!!!

Ελπιζω σε 3 βδομαδες που θα ξαναπαμε, να κουνηθει και λιγο!!!!

Επομενο ραντεβου 18/04/13 στις 19:00 :D

Ερχομενη βδομαδα: εξετασεις!!!! ;)


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

http://christospappas.gynaikologos-thessaloniki.gr/page/%CF%85%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%AE%CF%82-%CE%B5%CE%B3%CE%BA%CF%85%CE%BC%CE%BF%CF%83%CF%8D%CE%BD%CE%B7%CF%82

Μπειτε να υπολογισετε σωστα τους μηνες!!!!

εγω εχω:

Πιθανή ημερ/νια σύλληψης:

21/02/13

Τέλος πρώτου τριμήνου (12 εβδομάδες):

02/05/13

Τέλος δεύτερου τριμήνου (24 εβδομάδες):

25/07/13

Η ημερ/νια γεννήσεως είναι (40 εβδομάδες):

14/11/13


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

παρενθεση κοριτσια!!!

Το πρασινο τσαι δεν περιεχει καφεινη σας μιλαει ο ειδικος !!!Αρκει να ειναι πρασινο ,ολα τα αλλα μαυρο , ασπρο εχουν φουλ καφεινη...επισης το χαμομηλι στην εγκυμοσυνη δεν πρεπει να το καταναλωνεται σε μεγαλες ποσοτητες μια κουπα αρκει καθε 2-3 μερες...στα βοτανα πρεπει να ειστε προσεκτικες τωρα με την εγκυμοσυνη...Μην πινετε νες καφε(αν πινετε γενικα καφε) προτιματε ενα ποτηρι ελληνικο η γαλλικο η εσπρεσσο απο κοκκους arabica εχουν 1% καφεινη!!!!Αυτα οσο αφορα τσακι καφε ρωτηστε με ειναι η δουλεια μου!!!


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

παρενθεση κοριτσια!!!

Το πρασινο τσαι δεν περιεχει καφεινη σας μιλαει ο ειδικος !!!Αρκει να ειναι πρασινο ,ολα τα αλλα μαυρο , ασπρο εχουν φουλ καφεινη...επισης το χαμομηλι στην εγκυμοσυνη δεν πρεπει να το καταναλωνεται σε μεγαλες ποσοτητες μια κουπα αρκει καθε 2-3 μερες...στα βοτανα πρεπει να ειστε προσεκτικες τωρα με την εγκυμοσυνη...Μην πινετε νες καφε(αν πινετε γενικα καφε) προτιματε ενα ποτηρι ελληνικο η γαλλικο η εσπρεσσο απο κοκκους arabica εχουν 1% καφεινη!!!!Αυτα οσο αφορα τσακι καφε ρωτηστε με ειναι η δουλεια μου!!!

Που χαθηκες εσυ;;; Πως εισαι;;;

Προτιμω ελληνικο καφε ή γαλλικο και απο τσαι εχω παρει απο βιολογικο καταστημα πρασινο τσαι αποξηραμενο κατευθειαν απο την Κινα αλλα εχω αδυναμια στο λιπτον καραμελα+βανιλια, μηπως ξερεις αν περιεχει καφεϊνη και ποση;;;

Αλήθεια, ποια ειναι η δουλεια σου;; ;)


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η καρδουλα μας χτυπαει στους 120 παλμους!!!!!Και ειμαστε πολυ χαρουμενοι!!!!!

:D :D :D :D:D Γιουπιιιιιιιιιιιι, μαλλον για κοριτσακι παμε και οι 2 (συμφωνα με τον μυθο για τους χτυπους :P )!!! Μπραβοοοοοοοοο!!! μεγαλωσαμε;;; μεγαλωσαμε;;; :tongue: :tongue: :tongue:


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Kalhspera koritsia,

Eimai apo to dipla cafe (oktwbriou) alla o giatros mas edwse hmeromhnia ews 5/11 Opote paizw Kai edw:-)))

Polyxeni diavasa oti polloi Palmoi shmainei koritsi xamhloi agori. Vevaia kapou alloy diavasa oti einai mythos

Oi enoxlhseis einai Mia pio axiopisth endhxh, diladi emetoi koritsi hpies enoxlhseis agori.

Vevaia an to psaxeis sto forum tha akouseis Kai ta aditheta Opote to pio asfales einai na perimenoume.

Proxthes phgame Gia iperixo, Kai kounouse ta Xerakia toy, foverh sygkinhsh! 18/4 kleisame Gia auxenikh Kai perimenoume me agwnia.

Sas filw oles

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλωσαμε ναι!!!!!!!Εσεις ποσους παλμους ειχατε?

Παντως ειναι μυθος για το φυλο και μας την προηγουμενη φορα μας ελεγαν ακομα και ο γιατρος οτι μαλλον πατε για κοριτσι συμφωνα με τους χτυπους αλλα τελικα ηταν αγορακι!!

Figaroli με το καλο η αυχενικη!!!!!!!


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ακουσατε καρδουλες!!!!μπραβο ρε κοριτσια πολυ χαιρομαι για εσας!!!

εδω καλα καλα και με τον υπερηχο γινονται λαθη,δεν θα γινουν στους παλμους?κ εμας στον γιο μου στους παλμους για κοριτσακι ελεγαν κ σιγουρο μαλιστα!!!

οταν αναφερθηκα στο πρασινο τσαι,εννουσα ντι καφ.

αν κ ημερησιως,επιτρεπεται η καταναλωση μεχρι κ 200μγ καφεινης.αυτη ειναι τουλαχιστον η γραμμη που ακολουθουν εδω.

απο εκει κ περα ειναι προσωπικο ζητημα της καθε μανουλας τι θα κανει κ τι θα πιει.

Φιγκαρολι καλως ηλθες!

που ειναι τα αλλα κοριτσακια?? η διδυμομανουλα?

ελενη ειμαι 7 χρονια αγγλια κ ηρθα για δουλεια.

αληθεια εσεις κοριτσια τι κανετε?εργαζεστε?


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Kalhspera koritsia,

Eimai apo to dipla cafe (oktwbriou) alla o giatros mas edwse hmeromhnia ews 5/11 Opote paizw Kai edw:-)))

Polyxeni diavasa oti polloi Palmoi shmainei koritsi xamhloi agori. Vevaia kapou alloy diavasa oti einai mythos

Oi enoxlhseis einai Mia pio axiopisth endhxh, diladi emetoi koritsi hpies enoxlhseis agori.

Vevaia an to psaxeis sto forum tha akouseis Kai ta aditheta Opote to pio asfales einai na perimenoume.

Proxthes phgame Gia iperixo, Kai kounouse ta Xerakia toy, foverh sygkinhsh! 18/4 kleisame Gia auxenikh Kai perimenoume me agwnia.

Sas filw oles

πρωτα απο ολα καλωσορισες και με το καλο το μωρακι σου!!!!

οσο για την αυχενικη ειμαι σιγουρη πως θα ειναι ο πιο απολαυστικος υπερηχος που θα εχεις κανει μεχρι τοτε!!!! :D

Μεγαλωσαμε ναι!!!!!!!Εσεις ποσους παλμους ειχατε?

Παντως ειναι μυθος για το φυλο και μας την προηγουμενη φορα μας ελεγαν ακομα και ο γιατρος οτι μαλλον πατε για κοριτσι συμφωνα με τους χτυπους αλλα τελικα ηταν αγορακι!!

Figaroli με το καλο η αυχενικη!!!!!!!

126 το λεπτο τουκου τουκου!!! χαχαχα :D:D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

ακουσατε καρδουλες!!!!μπραβο ρε κοριτσια πολυ χαιρομαι για εσας!!!

εδω καλα καλα και με τον υπερηχο γινονται λαθη,δεν θα γινουν στους παλμους?κ εμας στον γιο μου στους παλμους για κοριτσακι ελεγαν κ σιγουρο μαλιστα!!!

οταν αναφερθηκα στο πρασινο τσαι,εννουσα ντι καφ.

αν κ ημερησιως,επιτρεπεται η καταναλωση μεχρι κ 200μγ καφεινης.αυτη ειναι τουλαχιστον η γραμμη που ακολουθουν εδω.

απο εκει κ περα ειναι προσωπικο ζητημα της καθε μανουλας τι θα κανει κ τι θα πιει.

Φιγκαρολι καλως ηλθες!

που ειναι τα αλλα κοριτσακια?? η διδυμομανουλα?

ελενη ειμαι 7 χρονια αγγλια κ ηρθα για δουλεια.

αληθεια εσεις κοριτσια τι κανετε?εργαζεστε?

Εγω ειμαι μανικιουριστ, αλλα τωρα δεν δουλευω, μου ειπε ο γιατρος να μην ερχομαι σε επαφη με τετοιου ειδους μυρωδιες κτλ. μπορω να πω πως στενοχωρηθηκα γιατι λατρευω τη δουλεια μου, και πιστευα οτι θα δουλευα μεχρι το καλοκαιριπου θα ειμαι 6-7 μηνων, αλλα ......... :cry:

Πως ειναι η ζωη εκει;;;


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπήκα και είδα τα χαρμόσυνα νέα σας!!

Δεν είναι καταπληκτικό να βλέπεις την καρδούλα τικ-τακ τικ-τακ!!!

Και ετσι μια ζωουλα ξεκινα!!!!

:)

Κορίτσια εσείς ακούσατε και ήχο;; Γιατι εγω μονο τις είδα να αναβοσβηνουν στην οθόνη!!


AhYYp2.png

2013.png

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπήκα και είδα τα χαρμόσυνα νέα σας!!

Δεν είναι καταπληκτικό να βλέπεις την καρδούλα τικ-τακ τικ-τακ!!!

Και ετσι μια ζωουλα ξεκινα!!!!

:)

Κορίτσια εσείς ακούσατε και ήχο;; Γιατι εγω μονο τις είδα να αναβοσβηνουν στην οθόνη!!

Εγω την ακουσα!!! Ειναι υπεροχος ηχος!!! Πολυ πολυ συγκινητικος!!!!!

εσυ πως και δεν τις ακουσες;;; δεν ειχε ηχεια ο γιατρος;;;


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...