Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

τα σκυλοπαιδια μας!!!


gogopo

Recommended Posts

Χαχαχαχα!!!

Καλε σε εσας τιποτα δεν εχουν κανει!

Εμεις πλεον παντοφλες δεν εχουμε,σκεφτομαστε να παρουμε ατσαλινες μπας και ηρεμησει!

Τον καναπε τον διθεσιο τον εχει μονο για την παρτυ του.Η τριχα παει συννεφο!

Τα χαλια μου ειναι τιγκα στην τριχα αφου λεω να την μαζεψω να φτιαξω ενα ακομα χαλακι!!!

Οσο και να τα καθαριζω παλι μενει τριχα!

Μαδαει ο κερατας πολυ!!!

Μου εχει καουρησει την φλοκατη 3-4 φορες,το χαλακι της κουζινας αλλες 2!!!

Στην αυλη τα λαστιχα ποτισματος ειναι πλεον παρελθον,η λεκανη με το νερο του χιλιοδαγκωμενη.Μονο το πιατο του εχει μεινει σχετικα αθικτο διοτι ειναι μεταλλικο διαφορετικα θα το ειχε διαλυσει και αυτο!

Απο το τοσο σκαψιμο εχει ανοιξει κατι τρυπες στην αυλη λες και εχουμε βαλει μετροποντικα!Τι να σας λεω!!!

Ααα εσκισε και την σιτα στο παραθυρο!

Αυτο δεν ειναι σκυλι ειναι χουλιγκαν!:tongue::tongue::tongue::tongue:


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 213
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χαχαχα

ναι μαρακι τα μεγαλοσωμα το κανουν αυτο..

προσεχε μην σκαψει και βρεθει κατω στα θεμελια του σπιτιου κανουν μεγαλη ζημια..

ρε ντρεπομαστε να παμε βολτα εμεις απο το μαδημα εχουν γεμισει τα ρουχα μας,νιωθουμε οτι ειμαστε οι μοναδικοι που ειναι ετσι τα ρουχα τους,ασε που οποιος ερχετε του δινουνμε και καμια τριχα για σουβενιρ.

Εμενα εστων τωρα ηρεμησα η μεγαλη ειναι κουρεμενη,εσυ τι κανες που δεν κουρευεται ο δικος σου?

και με τις ατσαλινες κατι θα βρει για να τις διαλυσει..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

χαθηκαμε κορες!!εμεις μπαινοβγαιναμε στο παιδων με το μικρο αλλα ολα καλα επιτελους!!

για πειτε τωρα πως να κουρεψω τη μικρη?(μαλτεζ για οποια δεν θυμαται).τα κουρευουμε τελειως η λιγο?στο προσωπο δεν θελω να την κουρεψω.χρονια πολλα κ καλη ανασταση κιολας.μη ξεχνιομαστε!!


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κ απο μένα καλά ρε Γωγώ γτ δεν μου είπες για αυτο το θέμα?

Λοιπόν εγω έχω ένα μαλτεζ 8 χρονών την έχω από 2 μηνών,πολυ κακομαθημένη....δεν μου κατούρησε ποτε μα ποτε κ πουθενα πέρα από την πάνα της συχαίνεται να κατουράει στο δρόμο στην πάνα δεν πατάει αν είναι βρώμικη αλλά έχει ένα κακό μπορεί να γαυγίζει 24 ωρες το 24ωρο όποιος ξένος μπει του ορμάει στην αρχή αλλά μετά ηρεμει όταν της πει ειδικα την λέξη ''μπισκοτάκι ή μπαλάκι'', δεν σταματάει ποτε να παίζει επίσης δεν μου έφαγε ποτέ τπτ εκτός κ αν δει χαρτια τουαλέτας η καμια χαρτοπετσετα κ μόνο αν λείπουμε....

Πρόσφατα υιοθέτησα ένα κανίς αδέσποτο γριούλα ετων γύρω στα 12 πολύ ήσυχη κάνει την ανάγκη της είτε στο μπαλκόνι είτε στην βόλτα...αλλά αν την ξεχάσω μου τα κάνει κ μέσα αλλα ευτυχως σε ένα κ μονο σημείο....αυτα

Τώρα όσον αφορα τους καλεσμένους σκοτίστηκα αν τα θέλουν ή όχι όλοι ξέρουν οτι τα έχω κοιμουνται κ κάθονται πάνω στον καναπε αν δεν τους αρέσει ''ΑΛΕ'' στο σπίτι τους δεν κάνει κανείς άλλος κουμάντο εκτος απο εμας...

Οταν μπω από το δικό μου pc θα ανεβάσω κ φωτο!!!

Link to comment
Share on other sites

σκυλομανες χαθηκαμε!!

τι κανουν τα παιδακια μας!!

εμεις αλλαξαμε τα κατω δοντακια κ τωρα μας πεφτουν τα πισω τα οποια ειναι μεγαλα κ ευτυχως δεν τα καταπινει κ ετσι εχω μαζεψει 3 ολοκληρα δοντακια για ενθυμιο!!

τον κοιταω στα ματια κ λιωνω!!!!


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαιρετω τα κοριτσια!επιτελους βρηκα ατομα να με καταλαβαινουν οσο αφορα τα ζωα.

εμεις εχουμε ενα κανις-τεριε 7ετων,ενα βελγικο ποιμενικο 2ετων ,4 μεγαλες γατες και 5 μικρα γατακια τα οποια ψαχνω σπιτι για να τα δωσω.

αυτα τα λιγα εχω μονο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
χαθηκαμε κορες!!εμεις μπαινοβγαιναμε στο παιδων με το μικρο αλλα ολα καλα επιτελους!!

για πειτε τωρα πως να κουρεψω τη μικρη?(μαλτεζ για οποια δεν θυμαται).τα κουρευουμε τελειως η λιγο?στο προσωπο δεν θελω να την κουρεψω.χρονια πολλα κ καλη ανασταση κιολας.μη ξεχνιομαστε!!

Ναι όντως χαθήκαμε,πως είναι ο μπέμπης καλα?περαστικά σας . Το μαλτεζ εμείς το κουρευουμε τελείως(όχι ξύρισμα) και στο κεφάλι της τα παίρνουμε λίγο με ψαλίδι.

Γεια σας κ απο μένα καλά ρε Γωγώ γτ δεν μου είπες για αυτο το θέμα?

Λοιπόν εγω έχω ένα μαλτεζ 8 χρονών την έχω από 2 μηνών,πολυ κακομαθημένη....δεν μου κατούρησε ποτε μα ποτε κ πουθενα πέρα από την πάνα της συχαίνεται να κατουράει στο δρόμο στην πάνα δεν πατάει αν είναι βρώμικη αλλά έχει ένα κακό μπορεί να γαυγίζει 24 ωρες το 24ωρο όποιος ξένος μπει του ορμάει στην αρχή αλλά μετά ηρεμει όταν της πει ειδικα την λέξη ''μπισκοτάκι ή μπαλάκι'', δεν σταματάει ποτε να παίζει επίσης δεν μου έφαγε ποτέ τπτ εκτός κ αν δει χαρτια τουαλέτας η καμια χαρτοπετσετα κ μόνο αν λείπουμε....

Πρόσφατα υιοθέτησα ένα κανίς αδέσποτο γριούλα ετων γύρω στα 12 πολύ ήσυχη κάνει την ανάγκη της είτε στο μπαλκόνι είτε στην βόλτα...αλλά αν την ξεχάσω μου τα κάνει κ μέσα αλλα ευτυχως σε ένα κ μονο σημείο....αυτα

Τώρα όσον αφορα τους καλεσμένους σκοτίστηκα αν τα θέλουν ή όχι όλοι ξέρουν οτι τα έχω κοιμουνται κ κάθονται πάνω στον καναπε αν δεν τους αρέσει ''ΑΛΕ'' στο σπίτι τους δεν κάνει κανείς άλλος κουμάντο εκτος απο εμας...

Οταν μπω από το δικό μου pc θα ανεβάσω κ φωτο!!!

γεια σου καλλιόπάκι καλός ήρθες. Είδες πόσο γΑΙΔΟΥΡά είμαι,έπρεπε να το αναφέρω.

Πολύ καλό το μαλτεζ σου.Και μπράβο σου που υιοθέτησες μεγάλο σκυλί κ δεν έψαχνες για κουτάβι,και πάλι συγχαρητήρια. Περιμένουμε φωτο.και καλά τα λες για τους καλεσμένους.

σκυλομανες χαθηκαμε!!

τι κανουν τα παιδακια μας!!

εμεις αλλαξαμε τα κατω δοντακια κ τωρα μας πεφτουν τα πισω τα οποια ειναι μεγαλα κ ευτυχως δεν τα καταπινει κ ετσι εχω μαζεψει 3 ολοκληρα δοντακια για ενθυμιο!!

τον κοιταω στα ματια κ λιωνω!!!!

αρχίσατε εσείς?εμάς ακόμα η μπέμπα να αλλάξει δόντια:-( Τώρα που είναι μικρός τρώει συνέχεια?

Κρίστι πως να μην λιώνεις Νταχ το κοιτάς? Μόνο το βλεμα τους σου δείχνει την αγάπη που έχει για σένα χωρίς καμία ανταλλαγή.

χαιρετω τα κοριτσια!επιτελους βρηκα ατομα να με καταλαβαινουν οσο αφορα τα ζωα.

εμεις εχουμε ενα κανις-τεριε 7ετων,ενα βελγικο ποιμενικο 2ετων ,4 μεγαλες γατες και 5 μικρα γατακια τα οποια ψαχνω σπιτι για να τα δωσω.

αυτα τα λιγα εχω μονο.

καλώς ήρθες!το ποιμενικό τα πάει καλά με της γάτες?

ευχοΜαϊ γρήγορα να βρεις ένα σπίτι για τα γατάκια ,ξέρω πως είναι δύσκολο.

περιμένουμε φωτο από τα παιδάκια σου

εμείς ήμασταν πολύ άρρωστες η μπέμπα δηλαδή πήγα να την χάσω,αλλά ευτυχώς τώρα είναι ένταξη,ολα ξεκίνησαν την Κυριακή του Πάσχα, φαντάζεστε τι πέρασα,γιατί τα κτηνιατρεία άνοιξα τετάρτη.τα σκυλιά μου έχουν μια μανία να αρρωσταίνουν σε απεργίες Κυριακές κ σε διάφορες τέτοιες περιστάσεις.είναι 5 κιλά. Και η μίνι4700 είπα ότι τρώεει συνέχεια και δεν σταματάει κ μου είπε η κτηνίατρος ότι δεν της φαίνετε.

Link to comment
Share on other sites

καλωσηρθες σκυλο-γατομανα!!

να χαιρεσαι τα γλυκουλια σου κ να βρεις συντομα σπιτι για τα γατακια!

ο μικρος μου ειναι πολυ λιχουδης,μεχρι κ λαχανο του εδωσα ενα κομματακι κ ερχοταν κ ζητουσε κι αλλο!αλλα του βαζω πλεον κροκετουλες 2 φορες την μερα κ δεν τα τρωει ολα.

kalliopialex επιασες τζακ-ποτ.εμενα το καλο μου ειναι κυριος οταν ειμαστε εδω αλλα οταν φευγουμε κ θυμωνει μας αφηνει ενα ''δωρακι'' στο σπιτι!ψαχνουμε τροπο να το σταματησουμε αυτο κ ελπιζω να τα καταφερουμε...

εμεις τα αλλαξαμε τελικα ολα τα δοντακια μας,δεν μας πεφτει πια η τριχα(ελαχιστες κ μονο αν τις τραβιξω) τελειωσαμε τα εμβολιακια μας,κοιμομαστε το βραδυ στο καρτ μας κ δεν βγαζουμε κιχ αλλα ειμαστε πολυ ζωηροι!τρεχουμε ολη μερα κ κανουμε το σπιτι ανω κατω!!


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κ εμείς Κρίστι μια από τα ίδια όσο είμαστε σπίτι η μικρές κυρίες,αλλά όταν φεύγω δεν ξέρω τι να πρωτομαζεψω, εμάς η μπέμπα ρε μαμωτο ακόμα να αλλάξει δόντια,και εμείς κάναμε εμβόλια κ μας βαλαν κ πως να το πω αυτό ένα στρογγυλό Κρεμαστό για το λουρί που δείχνει ότι φέτος τα έκανε τα εμβόλια του χρόνου πάλι.

Η μίνι άρχισε να μην θέλει την μπέμπα,παίζουν όλη μέρα,αλλά δυστηχως εμάς η μπέμπα δεν μας αφήνει σε ησυχία δαγκώνει όπου βρει,ναι όπου βρει από γόνατο γλώσσα μέχρι κ σε ευαίσθητες περιοχές,μας πιάνει απροετοίμαστους.

Την μίνι την έχει τρελάνει,αλλά της άλλαξε κ τελείως τον χαρακτήρα,την έκανε πολύ ήρεμη,από εκεί που κάθε δέκα λεπτά μας γαβγιζε με παράπονο για να της δώσουμε σημασία κ να παίξουμε μαζί της.

Από λαχανικά κ εμένα τρώει πολύ η μίνι, πχ παντζάρι τρελαίνετέ μαρούλι λάχανο από φρούτα Ροδάκινο Νεκταρίνι μπανάνα τα πάντα.

Η μπέμπα τρώει τα πάντα αλλά σε ποσότητες αφού η κοιλιά γίνεται τούμπανο κ δεν μπορεί ούτε στην αυλή να βγει ούτε να ανέβει κ το σκαλάκί να μπει μέσα.

Τι έγινε με το Γιόρκη της αδερφής σου είναι εντάξει τώρα?

Link to comment
Share on other sites

ειναι υγειεστατος κ ελαφρως φαφουτης!! του καναμε εξαγωγη καποια δοντακια που κουνιονταν αλλα ετσι κ αλλιως αχρειαστα του ηταν αφου τα καταπινει ολα αμασητα ο λιγουρης μου!!

βεβαια ακομα δεν θελει με τιποτα τον δικο μου!!

εγω 2 μηνες ειχα τα χαλια με ινες μαζεμενα με το που τα εβαλα καθε μερα βρισκω ινες!! τον μαλωνω αλλα περα βρεχει!


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α μωρέ μεγάλουτσικος είναι.

Αλλά από τώρα του πέφτουν τα δοντάκια του κρίμα.

Τι διάβασα είσαι έγκυος?σου εύχομαι η εγκυμοσύνη σου να είναι εύκολη χωρίς κανένα πρόβλημα και να πιάσεις στα χέρια σου ένα δυνατό και υγιέστατο μωρό

Ο ζουζουνος σου σου συμπεριφέρετέ κανονικά η έχει αλλάξει ο χαρακτήρας του?

Link to comment
Share on other sites

Α μωρέ μεγάλουτσικος είναι.

Αλλά από τώρα του πέφτουν τα δοντάκια του κρίμα.

Τι διάβασα είσαι έγκυος?σου εύχομαι η εγκυμοσύνη σου να είναι εύκολη χωρίς κανένα πρόβλημα και να πιάσεις στα χέρια σου ένα δυνατό και υγιέστατο μωρό

Ο ζουζουνος σου σου συμπεριφέρετέ κανονικά η έχει αλλάξει ο χαρακτήρας του?

ευχαριστω παρα πολυ! μακαρι να ερθουν ολα οπως τα λες για ολες μας!η εγκυμοσυνη μου απο τωρα εχει τα μικροπροβληματακια της για αυτο κ ειμαι λιγο συγκρατημενη αλλα δεν χανω την αισιοδοξια μου!

μπα δεν αλλαξε καθολου....κ εγω περιμενα να νιωσει τιποτα αλλα χαιρι δεν ειδα!ασε που εμαθε να ανεβαινει σε καναπεδεςκ κρεβατια κ ειμαι μονιμως με ενα μαξιλαρι στην κοιλια γιατι πηδαει πανω μου το χαζουλικο!


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα έτσι έκανε η δικιά μου, χοροπηδουσε σαν τρελή στην κοιλιά μου.

Είναι σοβαρά τα μικρό προβληματάκια?άμα θες το λες? Πόσο περίπου είσαι τώρα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...