Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια θέλω την βοήθεια σασ ξέρει κάποια καλή ενδοκρινολόγο ;;; Αρχίζει τ4 γιατί βγήκε η tsh 2.95 και πρέπει να είναι κάτω από 2.50 και θέλω να την παρακολουθεί μια ενδοκρινολόγος γιατί έχει και ΣΠΩ . Όλες οι άλλες εξετάσεις όλες καλές. 

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

τα σκυλοπαιδια μας!!!


gogopo

Recommended Posts

καλησπερα σκυλομανες!!

gogopo το τι μου εκανες με το βιντεακι!! πρωτον λατρεψα αυτο το πλασμα κ δευτερον ζηλεψα γιατι κ εμεις εχουμε περιπετειες με το κοκερ!! αν δεν γινω μουσκεμα δεν γινεται!!ενω το yorki περιμενει παντα υπομονετικα απλα μισει το σεσουαρ!!

λοιπον να σας πω τα δικα μου γιατι θα σκασω....

ο ξεδερφος του συζυγου μου κ η γυναικα του ερχονται συχνα σε μας ,σχεδον 1-2 φορες την εβδομαδα, μαζι με τα παιδακια τους(το ενα οχι πολυ συχνα επειδη ειναι 5 μηνων)τα οποια λατρευω....απο τοτε που πηραμε τον μικρουλη μου ειχαν να ερθουν 2-3 βδομαδες μπορει κ παραπανω αλλα μετα συνεχισαν κανονικα να ερχονται....συνηθως εκλεινα τον μικρο μου στο κλουβακι του να μην ενοχλει αλλα δεν γινεται να το κανω κ καθε φορα...σημερα ομως νευριασα κ στεναχωρηθηκα τοσο πολυ που ειλικρινα κ να μην ξαναπατησουν δεν με ενδοιαφερει καθολου(μπορει βεβαια να φταινε κ οι ορμονες της περιοδου:rolleyes::rolleyes: )... να σημειωσω οτι το μικρο μου οταν ερχεται καποιος απο την χαρα του ριχνει μερικες σταγονιτσες κ γυριζει ο ξαδερφος με ενα υφος κ λεει : πω πω κατουρισε ολον τον κοσμο :evil: εγω ημουν πολυ αποσχολειμενη κ δεν μπορουσα να ασχοληθω μαζι τους κ τους το ειπα στο τηλ αλλα ηρθανε.μετα το παιδακι τους αρχισε να λεει ποσο βρωμαει το σκυλι κ αυτοι γελουσανε σαν να λεει την μεγαλυτερη εξυπναδα του κοσμου :evil::evil::evil: την ιδια στιγμη που οσοι τον εχουν δει μου δινουν συγχαρητηρια για το ποσο καθαρο κ προσεγμενο τον εχω(μεχρι κ παιδικη πουδρα του βαζω στα αυτακια για να μην λαδωνουν που ειναι συνεχεια κλειστα κ καθαρισμος με μωρομαντηλα μετα απο... ;) ).δεν δινω σημασια μεχρι λεει αυτη : καθε φορα που τον βλεπω πιο μεγαλος ειναι ποσο θα φτασει?? της απανταω τριπλασιος κ λεει :ααα κ θα τον εχεις παλι μεσα στο σπιτι?κ πως μπορεις? κ δεν θα μπορουμε να ερχομαστε εμεις μετα γιατι θα τον φοβαμαι :evil::evil::evil::evil:

ουτε η κουμπαρα μου εχει ερθει με το βαφτιστηρι της απο τοτε που τον πηραμε....

κ σας ρωταω σας εχουν συμβει αυτο σκυλομανουλες??κ αν ναι πως αντιδρατε?? ειμαι υπερβολικη που με πειραζει τοσο?? σφιγγεται η καρδια μου οταν το πλασματακι μου δειχνει την αγαπη του κ τον απορριπτουν ετσι.κ τι ηταν αυτο με το αν θα τον κρατησω σπιτι...πως μπορουνε να τα λενε αυτα...στο κατω κατω ειναι το σπιτι μου κ αυτο το πλασματακι ειναι υπο την προστασια μου κ θελω να το σεβονται...ειναι κακο αυτο???δεν ζητησα ουτε να το αγκαλιαζουν ,ουτε να το χαιδευουν ,ουτε να το αγαπανε αλλα οταν βλεπω με τα κ@λ@ποδαρα τους κανουν πως το χαιδευουν μου αναβουν τα λαμπακια....

ειμαι πολυ στεναχωρημενη..... :cry::cry::cry:

λοιπον να πω και εγω την εμπειρια μου,εμενα ερχονται διαφοροι αγνωστοι κ γνωστοι στο σπιτι (λογω τατου)οταν μπαινουν μεσα επειδης ειναι το ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ αφηνω τα σκυλια να τους χαιρετησουν κ να τριγυρναν οσο θελουνε οτνα ξεκιναει το τατου για ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΡΙΧΑ κλεινω την πορτα του σαλονιου και μεχρι να τελειωσουν την ξανα ανοιγω.

ο μπαμπας μου εχει σταματησει να ερχετε σπιτι μου λογω του σκυλιου(αυτος δεν ηταν ετσι η μητρια μου τον εκανε σαν τα μουτρα της)και μου λεει μια μερα οτι εγω δεν θα ερθω ποτε σπιτι σου για καφε?ε του λεω ελα μα μου λεει τα σκυλια ααα του λεω τα σκυλια ειναι δικα μου και μες το σπιτι μου αμα θες να ερθεις για καφε θα τα υποστεις,στο κατω κατω ουτε πανω σου καθονται ουτε πανω στο τραπεζι και ουτε θα σε ενοχλησουν,ΑΥΤΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΩΣΕΣ,..

λοιπον για τους δικους σου,ειναι μεγαλο λαθος που κλεινεις το σκυλι στο κλουβι,ειναι σπιτι σου και ειναι υποχρεωμενη να πανε αυτη με τα νερα σου και οχι εσυ,και εμενα το γιορκι μου ταα εκανε απο την πολυ χαρα και οταν φοβοταν ευτυχως τωρα σταματησε,και να κατουρησε και να εχεσε μεσα στο σπιτι ειναι δικο σου προβλημα και οχι δικο τους,το σκυλι ειναι με εμβολια και τρωει απο το σπιτι και οχι απο σκουπιδια,εμεις εχουμε περισσοτερα μικροβια απο τα σκυλια σου,τα παιδια ειναι οπως τα μαθεις..Εσυ μην γινεις κακια συνεχισε να τους καλεις σπιτι σου αλλα ποτε μην κλειδωνεις τα σκυλια καπου αλλου,μονο αμα υπαρχει θεμα αλλεργιας..ΜΗΝ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΔΙ.ΑΜΑ ΧΑΙΔΕΨΕΙΣ Κ ΣΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ?

kristy25,εχω κ γω ενα παρομοιο θεμα με ενα προσωπο αλλα ευτυχως δεν μπαινει συχνα στο σπιτι.δεν εμπιστευομαι ανθρωπους που δεν αγαπουν τα ζωα,οποτε μη σκας.καλυτερα μακρια σου.

gogopo,πολυ στεναχωρηθηκα με τη μικρη σου αλλα δυστυχως γινονται αυτα με τα αδεσποτα.μαλλον ενιωσε οτι απειλειται απο τη νεα σου αποκτηση,το βιντεο καταπληκτικο!!η δικη μου τρεμει στο μπανιο!!να ρωτησω τις πιο εμπειρες.παει κ σκαβει με τα νυχια της τα πλακακια στις γωνιες.κυριως στη μπανιερα.σημαινει κατι??:confused::confused:

μαλλον κατι τετοιο θα γινετε..

μενουν μυρωδιες γι αυτο σκαβουν οσο ξερω εγω βα σικα διαβασα σε αρθρο σε ενα φορουμ για σκυλια,εμενα σκαβουν στην κουζινα που εχει μπολικες μυρωδιες απο τα φαγητα,εαν σκαβουν σε καναπε θελουν να δωσουν την δικια τους μυρωδια και κατι τετοια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 213
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

gogopo!!τατου κανεις??!!:D εχω 2 κ θα ηθελα κ αλλα αλλα no money no honey darling!!εβαλα κ τον αντρα μου στο τρυπακι κ εκανε 2 κ αυτος.το ενα δεν το εχει τελειωσει για τους λογους που σου ειπα.ειναι συμβολικο για μας(το γλυκο μου!)κ το εχει αφησει μισο!!οταν κερδισουμε το τζοκερ θα το τελειωσει!!μας εφαγε η κριση!


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ για τις συμβουλες σας.

i want to be mama εχεις δικιο εχω αφησει πολυ χαλαρα τα πραγματα κμου καθησανε στο κεφαλι...απο δω κ περα δεν θα επιτρεψω ξανα να γινουν τετοια σκηνικα....

matilda νομιζω ειναι κατι πολυ συνηθισμενο αυτο που κανει αλλα καταλαβαινω απολυτα την ανησυχια σου...κ εγω ανησυχω με το παραμικρο ''περιεργο'' που κανει!

gogopo εννοειται οτι ποτε δεν θα τους πω να μην ερχονται ουτε θελω να χαλασουν οι σχεσεις μας για αυτο κ δεν το εκανα θεμα...οσο για το ποδι χαιρομαι που βλεπω οτι δεν ειμαι η μονη που εχω αυτο το κολλημα γιατι καποιοι το βρισκουν τοσο φυσιολογικο κ αρχισα να νομιζω οτι εγω ειμαι εξωγηινος!


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

gogopo!!τατου κανεις??!!:D εχω 2 κ θα ηθελα κ αλλα αλλα no money no honey darling!!εβαλα κ τον αντρα μου στο τρυπακι κ εκανε 2 κ αυτος.το ενα δεν το εχει τελειωσει για τους λογους που σου ειπα.ειναι συμβολικο για μας(το γλυκο μου!)κ το εχει αφησει μισο!!οταν κερδισουμε το τζοκερ θα το τελειωσει!!μας εφαγε η κριση!

οχι δεν κανω εγω ο αντρας μου κανει..

καλε τα λεφτα στα μαγαζια ειναι τρελα,ηρθε ενα παιδι κ μας εδειξε ενα τατου μικρο που στο μαγαζι οτυ πηραν 200 ευρω και ο δικος μου γι αυτο το μεγεθος παιρνει 30 ευρω:shock::shock:

και τα πραγματα δεν ειναι κινεζικα,τα ψωνιζουμε απο ενα μαγαζι στην πλακα το nico τατου

Link to comment
Share on other sites

δεν θυμαμαι ποσο ειχαν παρει στον αντρα μου για το μεγαλο στη γαμπα,αλλα κ για το χρωματισμο παλι πολλα ζητανε.αν ειναι θα το βγαλω φωτο να στο στειλω να μου πει κ ο αντρας σου κ οταν περισεψουν (καποια στιγμη)να το τελειωσει.

αθηνα μενεις?

στα δικα μας τωρα!!η μικρη μου παει κ μασουλαει ολα τα παιχνιδια των παιδιων κ τρωει τα πλαστικα.κανει κ εμετο πολλες φορες κ φοβαμαι μη παθει τιποτα.επισης οτι εχουν τα παιδια απο φαγητο παει κ τους τα βουταει κ μετα δεν τρωει τη τροφη της.τη μαλωνω βεβαια γιατι θελω να μαθει μονο ξηρα τροφη αλλα οπου βρει ευκαιρια τα τρωει.εχει γινει κ η ηλεκτρικη μου σκουπα!ψιχουλο δεν αφηνει.με 3 παιδια καταλαβαινετε τι γινετε!!


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

XAXA.ειναι κουταβι ακομα γι αυτο τα κανει αυτα,πρεπει να παρεις 2 με 3 παιχνιδια κ να την πεζεται συχνα με αυτα ωστε να καταλαβει τι ειναι δικο της...

για τους εμετους αμα δεις οτι κανει πανω απο εναν φτιαχτεις πιλαφι με κοτοπουλακι βραστο και θα δεις πως θα ηρεμησει...

Οσο για τα φαγητα που αρπαζει η μητερα της μινις ειναι μζλτεζ και ακομα το κανει αυτο κ κατι χειροτερο ανεβαινει στα τραπεζια οταν δεν ειμαστε μπροστα...

ναι αθηνα μενουμε συγκεκριμενα δυτικη αττικη συνορα μανδρας ελευσινας...

Link to comment
Share on other sites

εχει δικα της παιχνιδια αλλα προτιμαει των παιδιων!!μασουλαει κ το καροτσι του μικρου!τραγικο!ευτυχως δεν εχω υστερια με τα υλικα αγαθα γιατι θα ειχα πηδηξει απο κανενα μπαλκονι.χθες την αφησαμε 2 ωρες μονη της κ μου κατουρησε το χαλι για να μαθω να μην την ξανααφηνω!!


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα,αυτα εχουν δυστηχως τα κουταβια,εμενα η μικρη μου εξαφανισε τα πιατα της,ειναι μεγαλη κλεφτρα...εψαχνα το παπουτσι μου κ βρεθηκε μες το σπιτακι της,πως τα καταφερε δεν ξερω ισα ισα χωραει αυτη

Link to comment
Share on other sites

βλεπω ολες εχουμε τα ιδια θεματα!! του δικου μου τι παιχνιδια του εχω παρει τι μασητικα ειναι να μην δει κλαμερ!! μου τα εχει διαλυσει ολα! ακομα κ στα μαλια οταν το εχω κ το δει προσπαθει να το βγαλει!!

τα χαλια μου τα περισοτερα τα εχω μαζεψει(ευκαιρια να τα πλυνω μολις φτιαξει ο καιρος) γιατι ειδικα αυτα με τις "ινες" τον εμπνευουν για πιπι ;););) κ απο το να το μαλωνω συνεχεια ειπα να τα εξαφανισω μεχρι να ξεπεταχτει!

αρχικα τον αφηνα στο μπανιο οταν εφευγα αλλα τον λυπομουν κ ετσι τον αφηνω να τρεχει στο σπιτι...μονο δυο φορες βρηκα "υγρα στοιχεια" ακριβως στην εξωπορτα αρα μαλλον ετσι αποφασισε να παρει την εκδικηση του που τον αφησα!!

απο ζημιες θα σας πω μονο οτι χρειαζομαστε καινουρια πατακια μπανιου!!

:D:D


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

ενταξη μια χαρα λιγα τα λεφτα κριστυ.χαχαχα

εμενα τρωει τα παντα απο καλωδια μεχρι οτι αλλο φανταστειτε,τι μου εκανε η βρομιαρα σημερα,!1κατουρησε στην τουαλετα τα μαζεψα με χαρτι κ μετα σφουγγαρισα εεε η κυρια επειδη βαριοταν πηρε το χαρτι με τα κατρουλια της και το σκορπισε σε ολο το σπιτι.2 μπηκε στο τζακι μεσα και σκορπισε ολη τη σταχτη

Εφαγε καλωδιο απο το μηχανημα με τα τατου εφαγε το ποντικι και τα βαζει με τα παπουτσια μου ΜΟΝΝΝΝΝΝΝΝΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Το γιορκι μου απο τοτες που ηρθε η μικρη εχει γινει μια σωστη κυρια με τα ολα της

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σκυλομανουλες καλησπερουδια!

gogopo ποσες φορες το εχω αναρωτηθει αυτο!! κ αλλες τοσες τον κοιταω κ τον χιλιοευχαριστω που ηρθε στην ζωη μου! ποσο αδειο ηταν το σπιτι μου πριν απο τον μικρουλι μου!

matilnta εχω την εντυπωση οτι μεχρι να μεγαλωσουν τιποτα δεν θα μεινει ορθιο! να φανταστεις οταν περναμε τον καναπε λεγαμε να μην παρουμε πολυ ακριβο γιατι θα κανουμε μωρακια κ θα τον χαλασουν! ε λοιπον τα προλαβε ο dolph!!

σημερα μου φερανε το yorki να τον παω στον γιατρο.εχει παθει ωτιτιδα κ ξεκινησαμε θεραπεια :( δεν το αντεχω οταν υποφερουν :( σκεφτομαι πολυ σοβαρα να τον φερω εδω κ ας ταλαιπωρηθω με δυο σκυλια αλλα οσες φορες εχω προσπαθησει δεν μπορει να συνηθισει :| ξερω οτι η αδερφη μου το λατρευει αλλα εχει παθει πολλα τον τελευταιο καιρο κ αγχωνομαι.....


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

κριστυ ΜΗΝ ανχονεσε το ανχος κανει κακο στα παντα!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ

αφηστε κοριτσια τα κουταβια εκει που τα χερεσε ευχαριστεις το θεο που τα εχεις μετε λες απο μεσα σου οταν σε τρελαινουν γιατι δεν το σκεφτομουν περισσοτερο?

χτες η μικρη μολις γεμιζα το πιατο με το νερο το αδειαζε ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ αυτο εγινε πανω απο 5 φορες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...