Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Χορτοφάγοι Vegetarians


Recommended Posts

ενα τριχρονο παιδι αν πεσεις κατω δεν σε τρωει για πεσε μπροστα σε ενα γουρουνι να σε δω εξυπνουλα οσο κ να το εχεις ταισει σε εφαγε


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 460
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ασε δεν εχω μαγειρεψει τιποτα ο καλος μου τρωει παντα στην μανα του κ χωρις να κανω πλακα το βραδι η μπριζολιτσες που μου εστειλε η πεθερα μου απο το χοιρινο που εσφαξε ο κουνιαδος μου η μπιφτεκακια απο τον κιμα που παλι μου εστειλε η πεθερα μου.

Γιατί δε φτιάχνεις λίγο απ'όλα?? Έτσι για ποικιλία!!;)


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω γιατί το νομίζεις αυτό,ίσως γιατί δεν είδες καλά το too ,κανένας δεν θα μου ζητούσε να διαλέξω ανάμεσα στα ανθρώπινα παιδιά μου και στα γατίσια/σκυλίσια παιδιά μου,και επείσης έχω μιά χαρά σώας τας φρένας,ακόμα να αναφέρω πως δεν πρέπει να νευριάζουμε με τις απόψεις του άλλου για τη ζωή,γιατί τότε θα έπρεπε να νευριάσω και εγώ με τις δικές σας απόψεις αλλά δεν το κάνω,πρέπει να ακούμε όλων τις απόψεις και όχι μόνο τών περισσότερων,και πάλι δεν καταλαβαίνω γιατί να πρέπει να αγαπάω περισσότερο τα παιδιά μου,ενώ και τα γατάκια μου με αγαπάνε και τα αγαπάω το ίδιο,επειδή τα γέννησα δηλαδή θα είναι πάνω απόλα??? δεν λέω πως δεν τα αγαπάω και τα παιδιά μου αλοίμονο,απλά αγαπάω λίγο ποιό πολύ το γατάκι μου,ότι μεγαλώνεις με κόπους το αγαπάς ποιό πολύ,τα παιδιά μου δεν τα μεγάλωσα με κανένα κόπο για αυτό και δεν τα αγαπάω τόοοοοσοοοοοοο πολύ,εντάξει δεν λέω πως δεν τα αγαπάω απλά δεν είναι τα πάντα για μένα,και γιατί να είναι,επειδή τα γέννησα????επειδή τα μεγάλωσα???δεν θα έκανα ποτέκακό σε ένα παιδάκι ούτε θα το πέταγα όπως κάνουν άλλες μανάδες απλά υπάρχουν πράγματα που αγαπώ περισσότερο και μου δείνουν περισσότερη χαρά απο τα παιδιά...και όχι δεν έχω να πω κάποιο κατόρθωμα των παιδιών μου γιατί πολύ απλά δεν έχουν κάποιο...και ούτε θα μου φανεί χαρητωμένο να μου πει μιά ατάκα το παιδί μου,εντάξει δεν λέω συζητάμε με τον μεγάλο γιά ότι χρειαστεί ότι θέλει με ρωτάει αλλά δεν ασχολούμε και όλη μέρα μ'αυτό...δουλεύω,μεγαλώνω ζωάκια που ασυνήδειτοι τα πετάνε στο δρόμο,δεν είναι το παν το παιδί σε αυτόν τον κόσμο...

οχι γλυκιά μου δε νευριάζω με τις απόψεις σου,ισα ισα με κάνεις και γελάω με την απερισκεψία σου. θλίβομαι όμως για τον τρόπο που σκέφτεσαι, γιατί αν όντως έχεις δυο παιδιά σε χρειάζονται γιατί είσαι η γυναίκα που τα έφερε στον κόσμο. θλίβομαι που δεν βρίσκεις τα παιδιά σου χαριτωμένα και που δεν έχεις να μας πεις κάποιο κατόρθωμα και είσαι αχάριστη όταν λες οτι το πάν δεν είναι ένα παιδί-σκέψου μόνο πόσες γυναίκες προσπαθούν χρόνια ολόκληρα και αφοσιώνονται στην προσπάθεια να κάνουν παιδι.εσένα ο θεός σου έστειλε δύο και τί κάνεις?? μου απαντάς οτι αγαπάς λίιιιγο πιο πολύ το γατάκι σου??? δικαίωμα σου!!! σκέψου όμως τα παιδιά είναι η συνέχεια μας σε αυτόν τον κόσμο. πήγαινε λοιπόν να σε δει κάποιος ειδικός γιατί είναι κρίμα να μεγαλώσεις δύο παιδιά με τις δικές σου πεποιθήσεις. όσο για το ελεύθερο που λες για αυτό υπάρχουν και οι μέθοδοι αντισύλληψης πέραν του προφυλακτικού. α και το ότι τα παιδιά σου δε σου κάνουν χαρές μήπως οφείλεται στο γεγονός οτι έχουν εισπράξει την αδιαφορία σου:?: δε θα μπω στον πεειρασμό να σου ξανααπαντήσω γιατί όπως είπε και μαμα πριν φταίμε εμείς που σου απαντάμε....


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

καταρχάς σου λέω απο πρώτο χέρι ότι συγκρίνεται και παρασυγκρήνετε...επήσεις θα ήταν χαρά μου να μη φέρω αυτό το δυσφημηστικό όνομα ''άνθρωπος''αλλά δυστοιχώς έτσι γεννήθηκα..δυστοιχώς...και να σε πληροφορείσω ότι ό λ α τα ζώα έχουν νοημοσήνη..καλησπέρα και σε σένα![/quote καλησπερα!!!!!!!!εαν λοιπον δεν λεγεσαι(ανθρωπος)τοτε δεν μπορουμε να συνεννοηθουμε γιατι εγω πανω απολα ειμαι ανθρωπος[b] και αυτο ειναι δυσκολο προνομιο για να το εχει καποιος[/b]!!!!!!!νασαι καλα παντως!

ναι βέβαια είναι πολύ δύσκολο να καταστρέφεις το περιβάλλον τον κόσμο όλο,να κάνεις πολέμους κτλ,έχεις δίκιο είναι ένα μεγάλο προνόμιο...και εσύ νάσαι καλά:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ενα θα σου πω η καταψυξη ειναι τιγκα στο κρεας μιας κ τα περισσοτερα ειναι δικα μας

θεε μου εχω το σπιτι με τα χιλλια πτωματα μπρρρρ!!


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ενα τριχρονο παιδι αν πεσεις κατω δεν σε τρωει για πεσε μπροστα σε ενα γουρουνι να σε δω εξυπνουλα οσο κ να το εχεις ταισει σε εφαγε

Σε καλό σου Adnihorακι!!! Έλεος, έχω και τη συχνοουρία:tongue::tongue::tongue:


ytBLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά βρε χαρωπή κοπελιά!!!! Κατουρήθηκα στο γέλιο!!!!:tongue: Να μας ξανάρθεις έτσι??? Σκέψου πάλι κάποιο αντίστοιχο θεματάκι και έλα! Έχουμε τόση ανάγκη να γελάμε!!!:tongue:


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites

οχι γλυκιά μου δε νευριάζω με τις απόψεις σου,ισα ισα με κάνεις και γελάω με την απερισκεψία σου. θλίβομαι όμως για τον τρόπο που σκέφτεσαι, γιατί αν όντως έχεις δυο παιδιά σε χρειάζονται γιατί είσαι η γυναίκα που τα έφερε στον κόσμο. θλίβομαι που δεν βρίσκεις τα παιδιά σου χαριτωμένα και που δεν έχεις να μας πεις κάποιο κατόρθωμα και είσαι αχάριστη όταν λες οτι το πάν δεν είναι ένα παιδί-σκέψου μόνο πόσες γυναίκες προσπαθούν χρόνια ολόκληρα και αφοσιώνονται στην προσπάθεια να κάνουν παιδι.εσένα ο θεός σου έστειλε δύο και τί κάνεις?? μου απαντάς οτι αγαπάς λίιιιγο πιο πολύ το γατάκι σου??? δικαίωμα σου!!! σκέψου όμως τα παιδιά είναι η συνέχεια μας σε αυτόν τον κόσμο. πήγαινε λοιπόν να σε δει κάποιος ειδικός γιατί είναι κρίμα να μεγαλώσεις δύο παιδιά με τις δικές σου πεποιθήσεις. όσο για το ελεύθερο που λες για αυτό υπάρχουν και οι μέθοδοι αντισύλληψης πέραν του προφυλακτικού. α και το ότι τα παιδιά σου δε σου κάνουν χαρές μήπως οφείλεται στο γεγονός οτι έχουν εισπράξει την αδιαφορία σου:?: δε θα μπω στον πεειρασμό να σου ξανααπαντήσω γιατί όπως είπε και μαμα πριν φταίμε εμείς που σου απαντάμε....

μακάρι αυτός ο κόσμος να μην είχε συνέχεις(απο ανθρώπους)επήσεις τα παιδιά μου μου κάνουν χαρές απλά εγώ δεν τα βρήσκω χαρητωμένα...και ακόμα οι γυναίκες που προσπαθούν απεγνωσμένα να κάνουν παιδιά...δεν έχω να πω κάτι γι αυτό..για μένα δεν θάπρεπε να τρελαθούν κιόλας επιδή δεν μπορούν να κάνουν παιδί...υπάρχουν και άλλα στη ζωή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι βέβαια είναι πολύ δύσκολο να καταστρέφεις το περιβάλλον τον κόσμο όλο,να κάνεις πολέμους κτλ,έχεις δίκιο είναι ένα μεγάλο προνόμιο...και εσύ νάσαι καλά:)

αυτοι που κανουν τους πολεμους ειναι καποιοι σαν εσενα που δεν σεβονται την ανθρωπινη υπαρξη!!!!!!αλλωστε εσενα τι σε αφορα αυτο αφου οπως λες αγαπας περισσοτερο τα γατια απτους ανθρωπους??εαν γινει πολεμος θα κοιταξεις πρωτα τα γατια σου να σωσεις και μετα τα παιδια σου!
Link to comment
Share on other sites

ενα τριχρονο παιδι αν πεσεις κατω δεν σε τρωει για πεσε μπροστα σε ενα γουρουνι να σε δω εξυπνουλα οσο κ να το εχεις ταισει σε εφαγε

έχω ''πέσει'' μπροστά σε πολλά γουρούνια και όπως τα παιδιά,έχουν διαίσθηση και ξέρουν ποιος τα αγαπάει και ποτέ μα ποτέ δεν με έχει πειράξει ζώο(γιατί πάντα πηγάινω κοντά τους),απο μαντρόσκυλο μέχρι μέλισσα γιατί απλά ξέρουν!

Link to comment
Share on other sites

ενα θα σου πω η καταψυξη ειναι τιγκα στο κρεας μιας κ τα περισσοτερα ειναι δικα μας

θεε μου εχω το σπιτι με τα χιλλια πτωματα μπρρρρ!!

σημερα εγραψες!!!!!!!νασαι καλα!!!αν και συστηνομαστε πρωτη φορα!ειμαι η Αθηνα και χαρηκα παπαπαπαπραραραραραρα πολυ για την γνωριμια οπως και για ολες σας!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω γιατί το νομίζεις αυτό,ίσως γιατί δεν είδες καλά το too ,κανένας δεν θα μου ζητούσε να διαλέξω ανάμεσα στα ανθρώπινα παιδιά μου και στα γατίσια/σκυλίσια παιδιά μου,και επείσης έχω μιά χαρά σώας τας φρένας,ακόμα να αναφέρω πως δεν πρέπει να νευριάζουμε με τις απόψεις του άλλου για τη ζωή,γιατί τότε θα έπρεπε να νευριάσω και εγώ με τις δικές σας απόψεις αλλά δεν το κάνω,πρέπει να ακούμε όλων τις απόψεις και όχι μόνο τών περισσότερων,και πάλι δεν καταλαβαίνω γιατί να πρέπει να αγαπάω περισσότερο τα παιδιά μου,ενώ και τα γατάκια μου με αγαπάνε και τα αγαπάω το ίδιο,επειδή τα γέννησα δηλαδή θα είναι πάνω απόλα??? δεν λέω πως δεν τα αγαπάω και τα παιδιά μου αλοίμονο,απλά αγαπάω λίγο ποιό πολύ το γατάκι μου,ότι μεγαλώνεις με κόπους το αγαπάς ποιό πολύ,τα παιδιά μου δεν τα μεγάλωσα με κανένα κόπο για αυτό και δεν τα αγαπάω τόοοοοσοοοοοοο πολύ,εντάξει δεν λέω πως δεν τα αγαπάω απλά δεν είναι τα πάντα για μένα,και γιατί να είναι,επειδή τα γέννησα????επειδή τα μεγάλωσα???δεν θα έκανα ποτέκακό σε ένα παιδάκι ούτε θα το πέταγα όπως κάνουν άλλες μανάδες απλά υπάρχουν πράγματα που αγαπώ περισσότερο και μου δείνουν περισσότερη χαρά απο τα παιδιά...και όχι δεν έχω να πω κάποιο κατόρθωμα των παιδιών μου γιατί πολύ απλά δεν έχουν κάποιο...και ούτε θα μου φανεί χαρητωμένο να μου πει μιά ατάκα το παιδί μου,εντάξει δεν λέω συζητάμε με τον μεγάλο γιά ότι χρειαστεί ότι θέλει με ρωτάει αλλά δεν ασχολούμε και όλη μέρα μ'αυτό...δουλεύω,μεγαλώνω ζωάκια που ασυνήδειτοι τα πετάνε στο δρόμο,δεν είναι το παν το παιδί σε αυτόν τον κόσμο...

αγαπας ένα γατάκι πιο πολύ απο το παιδί σου ???????????????????????:confused::confused::confused::confused::confused:


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

αυτοι που κανουν τους πολεμους ειναι καποιοι σαν εσενα που δεν σεβονται την ανθρωπινη υπαρξη!!!!!!αλλωστε εσενα τι σε αφορα αυτο αφου οπως λες αγαπας περισσοτερο τα γατια απτους ανθρωπους??εαν γινει πολεμος θα κοιταξεις πρωτα τα γατια σου να σωσεις και μετα τα παιδια σου!

ναι αλλά δυστοιχώς θα πεθάνουν ζώα αν γίνει πόλεμος...καταλαβαίνεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...