Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Χορτοφάγοι Vegetarians


Recommended Posts

καταλαβαινεις οτι λες μπουρδες ετσι?αλλα δεν ριχνω ευθηνη σε σενα αλλα στα κοριτσια που μπαινουν στον κοπο να σου απαντησουν κ σου δινουν το βημα να ξαναγραψεις...

όχι δεν το καταλαβαίνω,αυτό που καταλαβαίνω είναι οτι όοολοιιι εσείς εδώ μέσα αγαπάτε τα παιδιά σας τόοοσσσοοοο πολύ και αυτό είναι σωστό ενώ εμείς που αγαπάμε τα ζώα μας είναι λάθος...τι να πω,παρεπηπτώντος κάνεις το ίδιο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 460
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ρε κορίτσια με δουλεύετε???????????????δεν έχω παιδιά??????????θέλετε μήπως να βάλω και φωτογραφίες?????????γιατί να πω ψέματα έλεος...:mad: ότι θέλετε να σας πω για να σας αποδείξω οτι έχω παιδιά δεν έχω κανένα λόγο να χάνω τον χρόνο μου για να λέω ψέματα,δεν είμαι καμιά τρελή...ξέρω πως είναι να νοιώθεις πως έχεις παιδί γιατί πολύ απλά έχω 2 ολόκληρα,φυσικά και έχω παιδιά,αλλά μπορεί και παραμπορεί να συγκρηθεί ένα ζώο με ένα παιδί το έχω ζήσει και ξέρω,απλά ένα παιδί δεν μπορεί να είναι τόσο χαρητωμένο και να το αγαπάω τόσο πολύ όσο ένα ζώο,δεν ξέρω γιατί ήμουν έτσι παλιά...γιατί πήστευα πως πάνω απ'όλα είναι τα παιδιά μου,ίσως γιατί δεν είχε χρειαστεί να επιλέξω μέχρι τότε,αν δείτε το μωράκι μου που μου κάνει γλύκες και με εμπηστεύεται στα πάντααααα θα καταλάβετε πως δεν μπορώ να το συγκρήνω με ένα μωρό που ούτε καν καταλαβαίνει,κλαίει,ή και με μεγαλύτερο που αρχίζει και φέρνει αντηρίσεις και νευριάζει κτλ(ξαναλέω δεν λέω πως δεν αγαπάω τα παιδιά μου,απλά όχι τόσο) δεν έχει τέτοια με τα ζώα,τα ζώα σε αγαπάνε και τα αγαπάς πραγματικά,δεν υπάρχουν ψέματα μεταξύ ενός ζώου και ενός ανθρώπου,ότι σκέφτεται το ζώο θα το κάνει και είναι πάντα καλό,αυτά είχα να πω,δεν λέω σε τ ί π ο τ α ψέματα και όποιος θέλει ας έρθει να με δει και εμένα και τα παιδιά μου και τα ζώα μου για να πιστεί...

γιατί σας είναι τόσο δύσκολο να με πηστέψετε????????δεν έχουν όλοι την ίδια άποψη για τη ζωή και πρέπει να το αποδεχθείτε...

Σε κάτι τέτοια θέματα απλά απαξιώ να απαντώ.. Εδώ όμως θα κάνω μια εξαίρεση και αυτό που έχω να σου πω είναι ότι χρειάζεσαι επειγόντως ψυχίατρο!!!! Και αν όπως λες μεγαλώνεις και 2 παιδιά φρόντισε να πας άμεσα!!!!!!!!


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε χαρωπό μωράκι, που ούτε χαρωπό είσαι, μάλλον για δυστυχισμένη ύπαρξη σε ακούω,.

όποιος έχει αντήθετες απόψεις είναι δυστοιχισμένος???εγώ μιά χαρά είμαι με τα ''παιδάκια'' μου!!!

Ούτε αυτό σε συγκινεί???

όχι ιδιέτερα

που έχουν χάσει παιδιά που δεν γνώρισαν και ακόμα κλαίνε γι' αυτά

με συγχωρείς αλλά αυτό το θεωρώ ακρέα υπερβολή:shock:

δεν πρόκειται για δικτατορικό forum, αφού γράφεις εδώ, να είσαι έτοιμη για τη δημοκρατικά κατοχυρωμένη διαφωνία της πλειοψηφίας

όχι όταν μου λέτε να φύγω απο το φόρουμ γιατί δεν συμφωνώ μαζί σας...

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν το καταλαβαίνω,αυτό που καταλαβαίνω είναι οτι όοολοιιι εσείς εδώ μέσα αγαπάτε τα παιδιά σας τόοοσσσοοοο πολύ και αυτό είναι σωστό ενώ εμείς που αγαπάμε τα ζώα μας είναι λάθος...τι να πω,παρεπηπτώντος κάνεις το ίδιο

καλα καταλαβες αυτοι που αγαπανε τα ζωα περισσοτερο απο τα παιδια τους ειναι λαθος χαιρομαι πολυ που το καταλαβες.δεν εχω να πω κατι αλο α! ενα μπραβο που διασκεδαζεις τα κοριτσια μας!


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και επειδή βαριέμαι φρικτά να διαβάσω τα υπόλοιπα θα πάω να τσακίσω κάτι μπριζολίτσες που με κοιτάνε και με προκαλούν να τις καταβροχθίσω!!!!!!!:mrgreen:

μάλλον πρέπει να πας εσύ σε ψυχίατρο που προσπαθείς το τονίζω προσπαθείς να με κάνεις να αισθανθώ άσχημα επειδή έχεις καννιβαληστικές τάσεις...λυπάμαι για σένα...:(πραγματικά δεν έχω κάτι άλλο να πω και ο θεός μαζί σου:!:

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,πολλά συνέβισαν απο τότε που τα έγραψα όλα αυτά,ένα κύριο συμβάν που με έκανε να αλλάξω γνώμη κάθετα ήταν ότι βρήκα ένα μωράκι γατάκι και το μεγάλωσα με πολλές θυσίες(ήταν βλέπετε μόλις 1 ημέρας...)και πραγματικά το αγάπησα ποιό πολύ και απο τα παιδιά μου...τότε συνηδητοποίησα πως τα ζώα τα αγαπάω περισσότερο απο το οτιδήποτε...ξέρω πως ίσως σας φανεί τρελό όμως αυτή είναι η αλήθεια,και απο εδώ και πέρα άμα συμβεί ποτέ αυτό που λέτε παραπάνω(να πρέπει να διαλέξω ανάμεσα σε ένα παιδί και σε ένα ζώο)θα φροντίσω πρώτα το ζώο...το γατάκι αυτό μου άλλαξε όλη τη ζωή,το αγγελουδάκι μου,το μωράκι μου...δεν πήστευα πως θα μπορέσω να αγαπήσω κάτι παραπάνω απο τα παιδιά μου και όμως τι παιχνίδια παίζει η ζωή...στην αρχή δεν μπορούσα να το παραδεχτώ στον εαυτό μου πως υπάρχει κάτι που αγαπώ περισσότερο απο τα παιδιά μου αλλά τώρα το έχω αποδεχτεί και είμαι ευτηχησμένη :) τα παιδιά μου εννοείτε πως δεν θα σταματήσω ποτέ να τα αγαπάω αλλά εκεί που τα αγαπούσα 15 στα 10 τώρα ακόμα τόσο τα αγαπάω απλά το γατάκι μου το αγαπάω 20 στα 10!!!συναισθήματα και προσωπικές επηλογές του καθενός είναι αυτές τι να κάνουμε...δεν αλλάζουνε και ούτε και θέλω να τις αλλάξω!!!απλά σκέφτηκα να το μοιραστώ μαζί σας:!:

καλησπερα σε ολα τα κοριτσια!!!!!!!γραφω γιατι πραγματικα νευριασα με ολα αυτα που διαβασα.αρχικα ειναι μεσα στην ανθρωπινη φυση να τρωμε και ζωα και φυτα.ειναι ετσι η ανθρωπινη επιβιωση,αυτο δεν αλλαζει.μια αλυσιδα ειμαστε με την φυση.αποκει και περα ειναι προσωπικη αποφαση του καθενος.οσο για τα ζωα τα αγαπαω πολυ καθως εχω ενα σκυλακι που το ειχε χτυπησει αυτοκιμητο και παραλιγο να μεινει αναπυρο αν δεν του καναμε χειρουργειο.αλλα σε καμια περιπτωση δεν θα εβαζα τα ζωα παραπανω απτα παιδια και τον πονο μιας μανας οταν χανει το παιδι της.δεν συγκρινεται!!!!!!!!οποιος βαζει παραπανω τα ζωα απτα παιδια του τοτε ειναι ζωο κι ο ιδιος και δεν λεγεται ανθρωπος.διοτι αυτο που μας κανει να ξεχωριζουμε απτα υπολοιπα ζωα ειναι η νοημοσυνη μας.εαν αυτο δεν υπαρχει τοτε....και ολα αυτα σας τα λεει καποια που δεν εχει παιδια αλλα ευχομαι στο μελλον να αποκτησω!!!!!!!φιλια σε ολες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πάντως αν θέλεις ευχαρίστως σου κάνω το τραπέζι!!!:mrgreen: Θα ψήσουμε και παϊδάκια!!!:tongue::tongue::tongue:

θα σε καταγκειλω στο χαμογελο του αρνιου


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...