Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Χορτοφάγοι Vegetarians


Recommended Posts

.σε καμια περιπτωση δεν θα εβαζα τα ζωα παραπανω απτα παιδια και τον πονο μιας μανας οταν χανει το παιδι της.δεν συγκρινεται!!!!!!!!οποιος βαζει παραπανω τα ζωα απτα παιδια του τοτε ειναι ζωο κι ο ιδιος και δεν λεγεται ανθρωπος.διοτι αυτο που μας κανει να ξεχωριζουμε απτα υπολοιπα ζωα ειναι η νοημοσυνη μας.εαν αυτο δεν υπαρχει τοτε....και ολα αυτα σας τα λεει καποια που δεν εχει παιδια αλλα ευχομαι στο μελλον να αποκτησω!!!!!!!φιλια σε ολες!

καταρχάς σου λέω απο πρώτο χέρι ότι συγκρίνεται και παρασυγκρήνετε...επήσεις θα ήταν χαρά μου να μη φέρω αυτό το δυσφημηστικό όνομα ''άνθρωπος''αλλά δυστοιχώς έτσι γεννήθηκα..δυστοιχώς...και να σε πληροφορείσω ότι ό λ α τα ζώα έχουν νοημοσήνη..καλησπέρα και σε σένα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 460
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καταρχάς σου λέω απο πρώτο χέρι ότι συγκρίνεται και παρασυγκρήνετε...επήσεις θα ήταν χαρά μου να μη φέρω αυτό το δυσφημηστικό όνομα ''άνθρωπος''αλλά δυστοιχώς έτσι γεννήθηκα..δυστοιχώς...και να σε πληροφορείσω ότι ό λ α τα ζώα έχουν νοημοσήνη..καλησπέρα και σε σένα![/quote καλησπερα!!!!!!!!εαν λοιπον δεν λεγεσαι(ανθρωπος)τοτε δεν μπορουμε να συνεννοηθουμε γιατι εγω πανω απολα ειμαι ανθρωπος και αυτο ειναι δυσκολο προνομιο για να το εχει καποιος!!!!!!!νασαι καλα παντως!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

όποιος έχει αντήθετες απόψεις είναι δυστοιχισμένος???εγώ μιά χαρά είμαι με τα ''παιδάκια'' μου!!!...

Έχεις κάνει δυστυχή τα παιδιά σου με αυτές τις συγκρίσεις, που είμαι σίγουρη ότι δεν τους έχουν περάσει απαρατήρητες.. Και αυτό είναι ακόμα χειρότερο από το αν είσαι εσύ δυστυχής.

όχι ιδιέτερα...

Ποιος έχει καννιβαλιστικές τάσεις....

με συγχωρείς αλλά αυτό το θεωρώ ακρέα υπερβολή:shock:...
Τότε σκέψου να ξεγεννάς τη γάτα σου νεκρά γατάκια. Κατάλαβες??????????
όχι όταν μου λέτε να φύγω απο το φόρουμ γιατί δεν συμφωνώ μαζί σας...
Αμα θες να φύγεις φύγε, άμα θες να κάτσεις κάτσε.....Την επιλογή την έχουμε και εμείς. Να μπαίνουμε εδώ να ξεδίνουμε λιγάκι!!

ytBLp2.png

Link to comment
Share on other sites

θελω εγω να μου κανεις το τραπεζι!χιχιχιχ!!!!!!!!;)

Να έρθεις, να έρθεις!!;)

Να φέρω κοντοσούβλι;;;;χαχα

Και κοκορέτσι παρακαλώ!!!:mrgreen: Κι επειδή η φίλη μας μου άνοιξε την όρεξη πετάχτηκα μέχρι το χασάπακλα (είχε φέρει φρέσκο πράγμα μιλάμε) και πήρα και λίγο κιμά να φτιάξουμε και μπιφτεκάκια!!!!:tongue:

θα σε καταγκειλω στο χαμογελο του αρνιου

Βρε έλα πρώτα να φάμε και μετά την κάνουμε μαζί την καταγγελία και στο χαμόγελο του αρνιού και όπου αλλού θες!!:tongue::tongue::tongue:


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites

χαρωπα τα δυο μου ποδια τα χτυπω παμ! παμ χαρωπα τα δυο μου ποδια τα χτυπω! παμ!! παμ!! μια κ ειμαι γω αρνι ξερω παντα να γελω χαρωπα τα δυο μου ποδια τα χτυπω!!!!!!


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ξεφυγες.........ΠΟΛΥ!!!!!

να φανταστώ τόσο καννιβαλιστικές τάσεις που έχετε δεν θα κολίσετε εκεί...κάνω λάθος,εδώ θέλετε να φάτε ένα γουρούνι(που είναι επηστιμονικά αποδεδιγμένο πως έχει τη νοημοσήνη ενός 3χρονου παιδιού)σε αυτό δεν είδα να απάντησε κανένας..?

Link to comment
Share on other sites

χαρωπα τα δυο μου ποδια τα χτυπω παμ! παμ χαρωπα τα δυο μου ποδια τα χτυπω! παμ!! παμ!! μια κ ειμαι γω αρνι ξερω παντα να γελω χαρωπα τα δυο μου ποδια τα χτυπω!!!!!!

δεν μπορω με εχετε κανει ολες να γελαω παρα πολυ,με τις ατακες σας!!!!!!!ναστε καλα.αν με ακουσει κανενας τωρα θα με περασει για τρελλη οτι γελαω μονη μου!για γελια ειναι η υποθεση!!!!:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

ασε δεν εχω μαγειρεψει τιποτα ο καλος μου τρωει παντα στην μανα του κ χωρις να κανω πλακα το βραδι η μπριζολιτσες που μου εστειλε η πεθερα μου απο το χοιρινο που εσφαξε ο κουνιαδος μου η μπιφτεκακια απο τον κιμα που παλι μου εστειλε η πεθερα μου.


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

χαρωπα τα δυο μου ποδια τα χτυπω παμ! παμ χαρωπα τα δυο μου ποδια τα χτυπω! παμ!! παμ!! μια κ ειμαι γω αρνι ξερω παντα να γελω χαρωπα τα δυο μου ποδια τα χτυπω!!!!!!

Με πέθανες μιλάμε!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...