Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Υπάρχει κ η επίκτητη θρομβοφιλια εκτός της κληρονομικής που είναι γονιδιακή. Εμένα η αιματολογος μου μου είπε ότι πέρα από αυτό που έχω που είναι γονιδιακό, πρέπει αν μείνω έγγυος ν κάνω εξετάσεις για επίκτητη θρομβοφιλια. Υπάρχει κ το αυτοάνοσο αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο που προκαλεί θρομβωσεις.

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

Χορτοφάγοι Vegetarians


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 460
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καταλαβαινω οτι εχεις περασει περισσοτερο χρονο με τα ζωα παρα με τα παιδια....και αυτα που νιωθεις ειναι λογικα για σενα και καλως ειναι λογικα...αλλα ΓΙΑ ΣΕΝΑ!

σου ξαναλέω πως εγώ το διάλεξα αυτό..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε εσείς, δεν βλέπετε ότι σας δουλεύει το χαρωπό μωράκι;;;;θα είναι κανένας πάλι που σπάει πλάκα με το φόρουμ μας και θέλει να ταράξει την ησυχία μας(για όσες δεν γνωρίζουν ας διαβάσουν στο παρεντς) ....Μην δίνετε άλλο σημασία..


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

το γατάκια μου μπορώ να τα φροντίζω όλη μέρα,και είναι πολύ ποιό ευχάρηστο να έχεις ένα γατάκι να σου κάνει γλύκες απο ένα μωρό,τα ζώα είναι γλυκά και αγαπησιάρικα κάτι που τα παιδιά δεν είναι,ένα παιδί δεν σου κάνει γλύκες που σου κάνει ένα γατάκι

εμ αυτο ακριβως λεω κι εγω!

τα παιδια χρειαζονται πολλα περισσοτερα απο ενα ζωο!

επισης τα ζωα τα κανεις ο,τι θελεις,ειναι του χεριου σου δηλαδη!

τα παιδια ομως?:rolleyes:


1958530te2chmztha.gif
Link to comment
Share on other sites

Χαρωπο μωρακι ποτε χώρισες αληθεια??

ωχ τώρα το είδα αυτό..οριστικά με διαζήγιο φέτος αλλά και πέρυσι δεν είμασταν μαζί,δηλαδή απο λίγο μετά τη γέννηση της μικρής,όσων αφορά όλα αυτά που λέτε οτι σας δουλεύω και ιστορίες και ότι είρθα να σπάσω πλάκα (μέγας είσαι Κύριε) άμα πραγματικά το πηστεύεται και δεν θέλετε να συνεχείσω να γράφω εδώ επειδή έχουμε αντήθετες απόψεις θα το σεβαστώ και θα φύγω απο αυτό το δικτατορικό φόρουμ..!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το γατάκια μου μπορώ να τα φροντίζω όλη μέρα,και είναι πολύ ποιό ευχάρηστο να έχεις ένα γατάκι να σου κάνει γλύκες απο ένα μωρό,τα ζώα είναι γλυκά και αγαπησιάρικα κάτι που τα παιδιά δεν είναι,ένα παιδί δεν σου κάνει γλύκες που σου κάνει ένα γατάκι

καταλαβαινεις οτι λες μπουρδες ετσι?αλλα δεν ριχνω ευθηνη σε σενα αλλα στα κοριτσια που μπαινουν στον κοπο να σου απαντησουν κ σου δινουν το βημα να ξαναγραψεις


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσι μου γραψε....αλλα να ,δεν εχουμε κοινο θεμα συζητησης!!!

Εμεις εδω μιλαμε για το πως δινουμε το γαλα και ποια πανα ειναι η καλυτερη και τετοια εσυ εχεις αποψη γι αυτα;;;Αφου δεν τα βρισκεις ενδιαφεροντα....

Η το καλυτερο εμεις μιλαμε συνεχεια μα συνεχεια για τα κατορθωματα των μωρων μας!!!Εσενα δε κανουν τετοια τα παιδια σου.,...Τι θα μας λες ;;Ποσο ψηλα πηδαει το γατακι σου;;;;

Link to comment
Share on other sites

Βρε εσείς, δεν βλέπετε ότι σας δουλεύει το χαρωπό μωράκι;;;;θα είναι κανένας πάλι που σπάει πλάκα με το φόρουμ μας και θέλει να ταράξει την ησυχία μας(για όσες δεν γνωρίζουν ας διαβάσουν στο παρεντς) ....Μην δίνετε άλλο σημασία..
καταλαβαινεις οτι λες μπουρδες ετσι?αλλα δεν ριχνω ευθηνη σε σενα αλλα στα κοριτσια που μπαινουν στον κοπο να σου απαντησουν κ σου δινουν το βημα να ξαναγραψεις

γιατι βρε κοριτσια μια χαρα πλακα περναμε!!!!!!!!!!!!!:mrgreen:


1958530te2chmztha.gif
Link to comment
Share on other sites

Βρε χαρωπό μωράκι, που ούτε χαρωπό είσαι, μάλλον για δυστυχισμένη ύπαρξη σε ακούω, ούτε βέβαια και μωράκι, δεν ξέρεις τί σημαίνει η λέξη αυτή στο στόμα ενός γονιού. Το είπαν και τα κορίτσια πριν από εμένα, έχεις διάλέξει λάθος forum να διαλαλήσεις τα φιλόζωα αισθήματά σου, που καλά κάνεις και τα έχεις, αν τα έχεις τελικά, και δεν είναι απλά ένας τρόπος να μας βγάζεις εμάς απ' τα ρούχα μας. Στην τελική και το μωρό είναι το πιο ανυπεράσπιστο πλάσμα του κόσμου όταν γεννιέται, με θνησιμότητα 100% αν δεν του παρασχεθούν τα βασικά. Ούτε αυτό σε συγκινεί??? Δεν διανοούμαι μητέρα να λέει πως δεν έχουν τίποτα το ιδιαίτερο τα παιδιά της:shock::shock::shock: για να το συζητήσει. Τα λόγια σου είναι προσβολή σε όλους τους γονείς, πολύ περισσότερο στα κορίτσια των παλίνδρομων κυήσεων (μεταξύ τους και εγώ), που έχουν χάσει παιδιά που δεν γνώρισαν και ακόμα κλαίνε γι' αυτά, στα κορίτσια της εξωσωματικής και της σπερματέγχυσης, που περνάνε των παθών τους τον τάραχο και είναι πολύ περισσότερο μητέρες πριν ακόμα γίνουν και σε όλες τις έγκυες που περιμένουν με λαχτάρα και αγωνία το δώρο που εσύ ποτέ δεν είδες ως τέτοιο. Λυπάμαι κοπέλα μου .........για τα παιδιά σου. Και δεν πρόκειται για δικτατορικό forum, αφού γράφεις εδώ, να είσαι έτοιμη για τη δημοκρατικά κατοχυρωμένη διαφωνία της πλειοψηφίας.


ytBLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...