Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Χορτοφάγοι Vegetarians


Recommended Posts

επήσεις να πω πως έχουμε χωρίσει με τον άντρα μου και τον περισσότερο χρόνο του δίνω και κρατάει εκείνος τα παιδιά γιατί έχω πολύ σημαντικότερα πράγματα να κάνω και δεν μπορώ να περιορίζομαι στο σπίτι όλη μέρα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 460
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

θα ηθελα να μου λυσεις μια απορια που εχω!

γιατι αγαπας πιο πολυ τα ζωα απο τα παιδια σου?

συνηθως υπαρχει καποιος λογος οταν αγαπαμε καποιον η κατι περισσοτερο απο καποιον η κατι αλλο!

ποιος ειναι αυτος ο λογος δηλαδη?γιατι ειλικρινα ακομα δεν εχω καταλαβει!


1958530te2chmztha.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γιατί τα παιδιά μου δεν τα έχω ζήσει ιδιέτερα πολύ συγκεκρημένα το γιό μου αρκετά (5 χρόνια)αλλά ήταν επιλογή μου να τα έχει ο άντρας μου περησσότερο,τα ζώα όπως και να το κάνεις είναι απο μόνα τους σκέτη γλύκα,αλλά και επειδή τα μεγαλώνω από πολύ μωρά και τα λατρεύω στην κυριολεξία,και σαν πολύ φιλόζωη απο μικρή...αλλά τον άντρα μου τον χώρησα γιατί δεν μπορώ αυτή τη ρουτήνα της καθημερινότητας,γενικά δεν ήμουν εγώ πηστεύω για οικογένεια απο τώρα...τι καταλαβαίνεις μαριαεφη???

Link to comment
Share on other sites

γιατί τα παιδιά μου δεν τα έχω ζήσει ιδιέτερα πολύ συγκεκρημένα το γιό μου αρκετά (5 χρόνια)αλλά ήταν επιλογή μου να τα έχει ο άντρας μου περησσότερο,τα ζώα όπως και να το κάνεις είναι απο μόνα τους σκέτη γλύκα,αλλά και επειδή τα μεγαλώνω από πολύ μωρά και τα λατρεύω στην κυριολεξία,και σαν πολύ φιλόζωη απο μικρή...αλλά τον άντρα μου τον χώρησα γιατί δεν μπορώ αυτή τη ρουτήνα της καθημερινότητας,γενικά δεν ήμουν εγώ πηστεύω για οικογένεια απο τώρα...τι καταλαβαίνεις μαριαεφη???

καταλαβαινω οτι εχεις περασει περισσοτερο χρονο με τα ζωα παρα με τα παιδια....και αυτα που νιωθεις ειναι λογικα για σενα και καλως ειναι λογικα...αλλα ΓΙΑ ΣΕΝΑ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπα απο ποτε??τα γατακια ειναι γατακια τα κουταβακια ειναι κουταβακια και τα μωρακια μωρακια!!!μην μπερδευομαστε!

μωρά δεν είναι μόνο τα ανθρώπινα αλλά και των ζώων,ένα γατάκι μέχρι 1 μηνών λέγετε μωρό,το ίδιο και ένα σκυλάκι,αν ήταν έτσι και τα παιδιά θα λέγονταν παιδάκια ή ανθρωπάκια

Link to comment
Share on other sites

γιατί τα παιδιά μου δεν τα έχω ζήσει ιδιέτερα πολύ συγκεκρημένα το γιό μου αρκετά (5 χρόνια)αλλά ήταν επιλογή μου να τα έχει ο άντρας μου περησσότερο,τα ζώα όπως και να το κάνεις είναι απο μόνα τους σκέτη γλύκα,αλλά και επειδή τα μεγαλώνω από πολύ μωρά και τα λατρεύω στην κυριολεξία,και σαν πολύ φιλόζωη απο μικρή...αλλά τον άντρα μου τον χώρησα γιατί δεν μπορώ αυτή τη ρουτήνα της καθημερινότητας,γενικά δεν ήμουν εγώ πηστεύω για οικογένεια απο τώρα...τι καταλαβαίνεις μαριαεφη???

εμ βεβαια!αυτη η ρουτινα της καθημερινοτητας...ειναι καπως!απαπαπαπα:rolleyes:

ενω το γατακι δεν ζηταει και τιποτα!λιγο φαγακι,λιγη φροντιδα...

ευκολα πραγματα δηλαδη!

τα ζορια αλλου ειναι!


1958530te2chmztha.gif
Link to comment
Share on other sites

μωρό ουδέτερο

  1. πολύ νεαρό παιδί που δεν ξέρει ακόμα να μιλά και να περπατά, το βρέφος το μωρό κοιμάται στην κούνια
  2. οικεία προσφώνηση πολύ αγαπημένου προσώπου μωρό μου!
  3. (μεταφορικά) όμορφο και νεαρό άτομο, κατά το τεκνό γνώρισα ένα μωρό χθες...

Link to comment
Share on other sites

εμ βεβαια!αυτη η ρουτινα της καθημερινοτητας...ειναι καπως!απαπαπαπα:rolleyes:

ενω το γατακι δεν ζηταει και τιποτα!λιγο φαγακι,λιγη φροντιδα...

ευκολα πραγματα δηλαδη!

τα ζορια αλλου ειναι!

το γατάκια μου μπορώ να τα φροντίζω όλη μέρα,και είναι πολύ ποιό ευχάρηστο να έχεις ένα γατάκι να σου κάνει γλύκες απο ένα μωρό,τα ζώα είναι γλυκά και αγαπησιάρικα κάτι που τα παιδιά δεν είναι,ένα παιδί δεν σου κάνει γλύκες που σου κάνει ένα γατάκι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...