Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Χορτοφάγοι Vegetarians


Recommended Posts

μακάρι αυτός ο κόσμος να μην είχε συνέχεις(απο ανθρώπους)επήσεις τα παιδιά μου μου κάνουν χαρές απλά εγώ δεν τα βρήσκω χαρητωμένα...και ακόμα οι γυναίκες που προσπαθούν απεγνωσμένα να κάνουν παιδιά...δεν έχω να πω κάτι γι αυτό..για μένα δεν θάπρεπε να τρελαθούν κιόλας επιδή δεν μπορούν να κάνουν παιδί...υπάρχουν και άλλα στη ζωή!

Ναι βρε, πως δεν το σκεφτήκαμε νωρίτερα??? Τράβα να τους το πεις, μην τρυπιέστε, μην φουσκώνετε από ορμόνες, μην αγωνιάτε για χοριακές, ε και τί έγινε?? Ένα γουρούνι έχει νοημοσύνη 3χρονου παιδιού. Δεν το ξέρατε????????

Να' σαι καλά όμως, μ' έκανες και γέλασα!


ytBLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 460
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

σημερα εγραψες!!!!!!!νασαι καλα!!!αν και συστηνομαστε πρωτη φορα!ειμαι η Αθηνα και χαρηκα παπαπαπαπραραραραραρα πολυ για την γνωριμια οπως και για ολες σας!!!!!!!!

Γεια Αθηνα και μεις χαρηκαμε.....!!:D:D:DΕχεις παιδακια ;;Πες μας κατι ωραιο αντι γιατι μπαφιασαμε!!!

να σου πω κατι?????????γιατι απο χαρωπο μωρακι δεν το αλλαζεις να το κανεις χαρωπο ζωακι????????νομιζω θα ταιριαζει καλυτερα!!!!!!!!!

Αχ δεν παρακολουθεις..Το πε πιο πανω η κοπελα....οταν της ειπε μια μανουλα να το κανει χαρωπο γατακι..και ειπε και τα γατια μωρακια ειναι!!

Αδιαβαστη σε βρισκω!!!

Link to comment
Share on other sites

σημερα εγραψες!!!!!!!νασαι καλα!!!αν και συστηνομαστε πρωτη φορα!ειμαι η Αθηνα και χαρηκα παπαπαπαπραραραραραρα πολυ για την γνωριμια οπως και για ολες σας!!!!!!!!

να σαι καλα αθηνα μου κ μενα με λενε ανδριανη


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,πολλά συνέβισαν απο τότε που τα έγραψα όλα αυτά,ένα κύριο συμβάν που με έκανε να αλλάξω γνώμη κάθετα ήταν ότι βρήκα ένα μωράκι γατάκι και το μεγάλωσα με πολλές θυσίες(ήταν βλέπετε μόλις 1 ημέρας...)και πραγματικά το αγάπησα ποιό πολύ και απο τα παιδιά μου...τότε συνηδητοποίησα πως τα ζώα τα αγαπάω περισσότερο απο το οτιδήποτε...ξέρω πως ίσως σας φανεί τρελό όμως αυτή είναι η αλήθεια,και απο εδώ και πέρα άμα συμβεί ποτέ αυτό που λέτε παραπάνω(να πρέπει να διαλέξω ανάμεσα σε ένα παιδί και σε ένα ζώο)θα φροντίσω πρώτα το ζώο...το γατάκι αυτό μου άλλαξε όλη τη ζωή,το αγγελουδάκι μου,το μωράκι μου...δεν πήστευα πως θα μπορέσω να αγαπήσω κάτι παραπάνω απο τα παιδιά μου και όμως τι παιχνίδια παίζει η ζωή...στην αρχή δεν μπορούσα να το παραδεχτώ στον εαυτό μου πως υπάρχει κάτι που αγαπώ περισσότερο απο τα παιδιά μου αλλά τώρα το έχω αποδεχτεί και είμαι ευτηχησμένη :) τα παιδιά μου εννοείτε πως δεν θα σταματήσω ποτέ να τα αγαπάω αλλά εκεί που τα αγαπούσα 15 στα 10 τώρα ακόμα τόσο τα αγαπάω απλά το γατάκι μου το αγαπάω 20 στα 10!!!συναισθήματα και προσωπικές επηλογές του καθενός είναι αυτές τι να κάνουμε...δεν αλλάζουνε και ούτε και θέλω να τις αλλάξω!!!απλά σκέφτηκα να το μοιραστώ μαζί σας:!:

μμμμ....μάλιστα............αν εβρισκες δηλαδη το μωρακι που πεταξαν στον καδο, θα το άφηνες εκει και θα επαιρνες το γατακι που θα ηταν παρακατω.........................κακως ασχολουμαστε μαζι σου !!!!!!!!!!!!!!!

αααα....και κατι άλλο...ευτυχως που τα ΄παιδάκια σου΄, γατάκια δεν ξερουν να διαβαζουν γιατι θα τους ειχαν βγει τα ματια με την ορθογραφια σου............


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

Γεια Αθηνα και μεις χαρηκαμε.....!!:D:D:DΕχεις παιδακια ;;Πες μας κατι ωραιο αντι γιατι μπαφιασαμε!!!ειμαι 27 χρονων,εχω μια σχεση εδω και εναμιση χρονο περιπου ειμαι ανυπαντρη και ευχομαι στο μελλον να γινω κι εγω μανουλα γιατι λατρευω τα παιδια και αυτος ηταν ο λογος που γραφτηκα.να παιρνω μαθηματα.α!ειχα μια σχεση στο παρελθον για 8 χρονια και ημουνα και αρραβωνιασμενη αλλα χωρισα!!!!!!!!χαρηκα παρα πολυ που σας γνωρισα εστω και κατω απο αυτες τις συνθηκες!!!!χιχιχι!!!!!!!!ναι εχεις δικιο ειμαι αδιαβαστη γιατι σημερα μπουχτησα απο τις βλακειες!!!!!!!πες για σενα λιγα πραγματα!!!!!!

Αχ δεν παρακολουθεις..Το πε πιο πανω η κοπελα....οταν της ειπε μια μανουλα να το κανει χαρωπο γατακι..και ειπε και τα γατια μωρακια ειναι!!

Αδιαβαστη σε βρισκω!!!

ναι εχεις δικιο ειμαι αδιαβαστη γιατι σημερα μπουχτησα απο τις βλακειες!!!!!!!πες για σενα λιγα πραγματα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

έχω ''πέσει'' μπροστά σε πολλά γουρούνια και όπως τα παιδιά,έχουν διαίσθηση και ξέρουν ποιος τα αγαπάει και ποτέ μα ποτέ δεν με έχει πειράξει ζώο(γιατί πάντα πηγάινω κοντά τους),απο μαντρόσκυλο μέχρι μέλισσα γιατί απλά ξέρουν!

ασε ρε κοπελια ασε!!μη φας εχουμε γλαρο!επειδη κ γω εχω γουρουνακια προβατακια ,κοτουλες, σκυλακια ξερω


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κ μεταξυμας αυτα που μου εχουν γλυτωσει ειναι τα σκυλακια αλλα τωρα με την κριση δεν δεσμευομαι για τιποτα!!!


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι εχεις δικιο ειμαι αδιαβαστη γιατι σημερα μπουχτησα απο τις βλακειες!!!!!!!πες για σενα λιγα πραγματα!!!!!!

ειμαι γεννημενη το 1983 εχω μια σχεση εδω κι εναμιση χρονο ειμαι ανυπαντρη και ευχομαι στο μελλον να αποκτησω πολλα παιδια γιατι τα λατρευω και αυτος ηταν κι ο λογος που γραφτηκα!!!!να μαθαινω!Α!στο παρελθον ειχα μια σχεση 8 χρονια και ημουνα αρραβωνιασμενη αλλα χωρισα!!!χαρηκα πολυ που σε γνωρισα εστω και κατω απο αυτες τις συνθηκες και σενα και ολα τα κοριτσια!!!!!!!πες μου και για σενα λιγα πραγματα!

Link to comment
Share on other sites

πες μου για σενα λιγα πραγματα να σας γνωριζω σιγα σιγα!!!!!!!!

Αθηνα , ελα στο καφε ΄ποτε θα γινω μανουλα' , να τα λεμε:P:p:p


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...