Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 280
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Z&P&M

    Z&P&M 70 δημοσιεύσεις

  • Koukmak

    Koukmak 51 δημοσιεύσεις

  • Eviri

    Eviri 37 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 20 δημοσιεύσεις

Καλημέρα,

Σκέφτηκα αφου δεν έχουν μαζευτή αλλές κοπέλες να κάνουμε την συνάντηση εμεις η 6.

Να ορήσουμε μέρα και ώρα.

Εγω προτείνω ετούτη την παρασκεύη της 10 το βράδυ.

Εσείς τι λέτε ?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια. Εγώ μπορώ να μπω στο τσατ την Παρασκευή στις 10 το βράδυ κι αν τυχόν μπορείτε και ακόμη πιο αργά ακόμη καλύτερα για μένα. Το λέω γιατί ίσως να έχω επισκέψεις και να μη μπορώ να συνδεθώ. Εκτός αν έρθουν νωρίς και φύγουν μέχρι τότε.

Link to comment
Share on other sites

Σε 13 λεπτά έχουμε συνάντηση...να φέρω beamer ή δεν θα χρειαστούμε!χυμό, καφέ, νερό, κουλουράκια θέλετε???Θυμήθηκα τις συναντήσεις που κάναμε στην Πολυεθνική παλιότερα!άντε που είστε?


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα τα πιώ και θα τα φάω όλα και φεύγω...θα κάνω και γρήγορα την παρουσίασή μου με το beamer και πάω παραλία!χαχα!έφτιαξε ο καιρός Κέρκυρα?


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια,

ωραία η συνάντησή μας εχτές αν και δεν κράτησε πολύ (τουλάχιστον για μένα!) για κάποιο λόγο κόλλαγε το σύστημα, μετά έγραφα αλλά δεν το έβλεπα πουθενά...βγήκα και ξαναμπήκα κανα 2 φορές αλλά δεν διορθωνόταν!μου την έσπασε και τελικά ούτε θάλασσα πήγα!χαχα!

Το συμπέρασμα της συνάντησης ήταν ότι όταν θα ετοιμαστούν όλα τα καταστήματά σας θα προωθήσουμε η μια τη άλλη.

Καλό Σαββατοκύριακο!

Πολλά φιλιά!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Και εμένα μου κόλαγε συνέχεια αλλά έκλεινα κα ξανάμπενα, μπήκαν και άλλες κοπέλες και ένας άντρας με εναν ςραί κήπο (άσχετο) μπορώ να πώ οτι είχε επιτυχία λέω να το ξανκάνουμε αλλά να έρθει και η λογίστρια για να λύση απορίες !!

Να περάσεται όλες καλά σήμερα !!!!

Ειδες ΖΠΜ , αυτος ο καιρός εχει γίνει ανέκδοτο , χτές έκανε κρύο , σήμερα βγήκε ο ήλιος χαχχαχα τρελόκαιρος !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ βρε κοριτσια ειχε ερθει η πεθερα μου απο μυτιληνη και ειχα και τη μικρη με μπουκωμα κι ετσι δεν μπηκα καθολου να δω οτι ειχαμε ραντεβου!!! Συγνωμη....παντως απο δω και περα οποτε πειτε δηλωνω παρουσα!


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...χάθηκα για λίγο καιρό αλλά είχα πολύ τρέξιμο.

Επιτέλους βρήκα χώρο για να στεγάσω το μαγαζάκι μου...αυτές τις μέρες θα γίνουν τα συμβόλαια και σιγά σιγά θα ξεκινήσω!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...χάθηκα για λίγο καιρό αλλά είχα πολύ τρέξιμο.

Επιτέλους βρήκα χώρο για να στεγάσω το μαγαζάκι μου...αυτές τις μέρες θα γίνουν τα συμβόλαια και σιγά σιγά θα ξεκινήσω!

Μπράβο!!!Τέλεια...καλές δουλειές λοιπόν!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο!!!Τέλεια...καλές δουλειές λοιπόν!

ευχαριστώ πολύυυυυυυυυυυυυ...θα γίνουν τα συμβόλαια, έναρξη κι όλα τα παραιτέρω...έχω ακόμη δουλειά αλλά κάποια στιγμή θα είμαι έτοιμη!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...