Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια !μολις χθες εμαθα πως ειμαι εγκυος!ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!

ειμαι 5 εβδομαδων με χοριακη 6,128,8! ηρθε και το δικο μου θαυματακι! ειμαι πολυ χρουμενη οπως καταλαβαινετε ..το θελαμε παρα πολυ! αλλα θελω να ρωτησω καποια πραγματα..

πρεπει να προσεχω κατι?και επισης ενιωθα κατι τραβηγματα στη κοιλια χαμηλα σχεδον ολο το βραδυ..ειναι κατι ανησυχητικο?ευχαριστω πολυ!


ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΗΗΗΗΗΗΗ ΑΓΑΠΗΗΗΗΗ!

countdown-1371186000z1395378000zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια !μολις χθες εμαθα πως ειμαι εγκυος!ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!

ειμαι 5 εβδομαδων με χοριακη 6,128,8! ηρθε και το δικο μου θαυματακι! ειμαι πολυ χρουμενη οπως καταλαβαινετε ..το θελαμε παρα πολυ! αλλα θελω να ρωτησω καποια πραγματα..

πρεπει να προσεχω κατι?και επισης ενιωθα κατι τραβηγματα στη κοιλια χαμηλα σχεδον ολο το βραδυ..ειναι κατι ανησυχητικο?ευχαριστω πολυ!

συγχαρητήρια πάρα πολλά!!!!!!!!!!!!

χάρηκα με τη χαρά σου πολύ και ας μην ξαναμιλήσαμε, αλλά σας διαβάζω!!!

σου εύχομαι να έχεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα μικρό πλασματάκι στα χέρια σου σε λίγους μήνες!!!!!!!!!!!

έχω και εγώ ένα μικρό αντράκι οπότε θα σου πω την αποψη μου για αυτά που ρωτάς!!!!

να προσέχεις απλά τον εαυτό σου, να μην τον κουράζεις, να μην τον αγχώνεις και να είσαι ήρεμη!!!! είναι η πιο ωραία περίοδος της γυναίκας αυτή οπότε δεν αξίζει να την χαλάσεις για τίποτα στον κόσμο!!!

τα τραβηγματάκια που νοιώθεις είναι η μήτρα σου που αρχίζει να μεγαλώνει και γενικά όλο το σύστημα κάτω....κόκκαλά κλπ!!!!! όλα είναι φυσιολογικα μέχρι το σημείο που θα νοιώθεις άσχημα για κάποιο λόγο οπότε εκεί να πάρεις το γιατρό σου άμεσα!!!!

όλα θα κυλήσουν ομαλά, είμαι σίγουρη!!!!!!!!!! και όπως θα περνάει ο καιρός θα νοιώσεις και εσύ αυτή τη σιγουριά!!!!!!!!!!!


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

συγχαρητήρια πάρα πολλά!!!!!!!!!!!!

χάρηκα με τη χαρά σου πολύ και ας μην ξαναμιλήσαμε, αλλά σας διαβάζω!!!

σου εύχομαι να έχεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα μικρό πλασματάκι στα χέρια σου σε λίγους μήνες!!!!!!!!!!!

έχω και εγώ ένα μικρό αντράκι οπότε θα σου πω την αποψη μου για αυτά που ρωτάς!!!!

να προσέχεις απλά τον εαυτό σου, να μην τον κουράζεις, να μην τον αγχώνεις και να είσαι ήρεμη!!!! είναι η πιο ωραία περίοδος της γυναίκας αυτή οπότε δεν αξίζει να την χαλάσεις για τίποτα στον κόσμο!!!

τα τραβηγματάκια που νοιώθεις είναι η μήτρα σου που αρχίζει να μεγαλώνει και γενικά όλο το σύστημα κάτω....κόκκαλά κλπ!!!!! όλα είναι φυσιολογικα μέχρι το σημείο που θα νοιώθεις άσχημα για κάποιο λόγο οπότε εκεί να πάρεις το γιατρό σου άμεσα!!!!

όλα θα κυλήσουν ομαλά, είμαι σίγουρη!!!!!!!!!! και όπως θα περνάει ο καιρός θα νοιώσεις και εσύ αυτή τη σιγουριά!!!!!!!!!!!

σ ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση σου! και για τις ευχες σου!να χαιρεσαι το αντρακι σου! και να σαι γερη να το θαυμαζεις!


ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΗΗΗΗΗΗΗ ΑΓΑΠΗΗΗΗΗ!

countdown-1371186000z1395378000zp.png

Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση σου! και για τις ευχες σου!να χαιρεσαι το αντρακι σου! και να σαι γερη να το θαυμαζεις!

να είσαι καλά και να είσαι σίγουρη ότι όλα θα σου πάνε καλά!!!!!!

να προσέχεις την κοιλίτσα σου τώρα, μόνο!!!! και να την καμαρώνεις;);););););)

και ότι χρειαστείς εδώ είμαστε:):):):):)


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια !μολις χθες εμαθα πως ειμαι εγκυος!ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!

ειμαι 5 εβδομαδων με χοριακη 6,128,8! ηρθε και το δικο μου θαυματακι! ειμαι πολυ χρουμενη οπως καταλαβαινετε ..το θελαμε παρα πολυ! αλλα θελω να ρωτησω καποια πραγματα..

πρεπει να προσεχω κατι?και επισης ενιωθα κατι τραβηγματα στη κοιλια χαμηλα σχεδον ολο το βραδυ..ειναι κατι ανησυχητικο?ευχαριστω πολυ!

Συγχαρητηρια κοριτσακι!!!!Να εχεις μια ομορφη τελειομηνη κυηση και με το καλο το πλασματακι σου!!!

Δε μπορω να σε συμβουλεψω σε αυτα που ρωτας απλα γιατι δεν εχω γινει ακομα μανουλα.Αλλα χαιρομαι παρα μα παρα πολυ οταν μαθαινω ευχαριστα νεα ειδικα απο γυναικες που λαχταρουν ενα παιδακι.

Και παλι με το καλο,να προσεχεις τον εαυτο σου και ετσι θα προσεχεις και το σπορακι σου!!!:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγχαρητηρια κοριτσακι!!!!Να εχεις μια ομορφη τελειομηνη κυηση και με το καλο το πλασματακι σου!!!

Δε μπορω να σε συμβουλεψω σε αυτα που ρωτας απλα γιατι δεν εχω γινει ακομα μανουλα.Αλλα χαιρομαι παρα μα παρα πολυ οταν μαθαινω ευχαριστα νεα ειδικα απο γυναικες που λαχταρουν ενα παιδακι.

Και παλι με το καλο,να προσεχεις τον εαυτο σου και ετσι θα προσεχεις και το σπορακι σου!!!:D

na sai kala koritsaki ! soy eyxomai grhgora να εχεις κι εσεις ευχαριστα!και να ερθει συντομα που θα κρατας το ζουζουνακι σου αγκαλιτσα!


ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΗΗΗΗΗΗΗ ΑΓΑΠΗΗΗΗΗ!

countdown-1371186000z1395378000zp.png

Link to comment
Share on other sites

να είσαι καλά και να είσαι σίγουρη ότι όλα θα σου πάνε καλά!!!!!!

να προσέχεις την κοιλίτσα σου τώρα, μόνο!!!! και να την καμαρώνεις;);););););)

και ότι χρειαστείς εδώ είμαστε:):):):):)

σ ευχαριστω παρα πολυ αστερακι μου!εδω θα μαι κι εγω γιατι..πρωτη φορα μανουλακαπου θα χαθω και σιγουρα θα σας χρειαστω!!κι ειμαι χαρουμενη γι αυτο


ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΗΗΗΗΗΗΗ ΑΓΑΠΗΗΗΗΗ!

countdown-1371186000z1395378000zp.png

Link to comment
Share on other sites

na sai kala koritsaki ! soy eyxomai grhgora να εχεις κι εσεις ευχαριστα!και να ερθει συντομα που θα κρατας το ζουζουνακι σου αγκαλιτσα!

Μακαρι να ειναι ανοιχτοι οι ουρανοι και να ακουσουν τις ευχες joanna μου!!!

Και ξερεις τι λενε.Οι ευχες που παιρνεις απο ανθρωπους που δεν γνωριζεις ειναι 2πλες ευχες γιατι δινονται με ανιδιοτελεια!!!

Να προσεχεις και ολα να πανε κατ'ευχην!!!

Χαμογελο και προχωρα:D

Τα ομορφα ηρθαν και απο εδω και περα μονο χαμογελα :D:D:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να ειναι ανοιχτοι οι ουρανοι και να ακουσουν τις ευχες joanna μου!!!

Και ξερεις τι λενε.Οι ευχες που παιρνεις απο ανθρωπους που δεν γνωριζεις ειναι 2πλες ευχες γιατι δινονται με ανιδιοτελεια!!!

Να προσεχεις και ολα να πανε κατ'ευχην!!!

Χαμογελο και προχωρα:D

Τα ομορφα ηρθαν και απο εδω και περα μονο χαμογελα :D:D:D

ειμαι σιγουρη πως θα πιασουν!και θα περιμενω νεα σου! εσυ προσπαθεις?


ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΗΗΗΗΗΗΗ ΑΓΑΠΗΗΗΗΗ!

countdown-1371186000z1395378000zp.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας !! πριν δυο μερες εμαθα για την εγκυμοσυνη μου !!η πρωτη μου χοριακη ηταν 101 , και ακομα δεν εχω κανει υπεροχο ειμαι 4 εβδομαδων και πιθανη ημερομηνια τοκετου ειναι 15/12/13

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας !! πριν δυο μερες εμαθα για την εγκυμοσυνη μου !!η πρωτη μου χοριακη ηταν 101 , και ακομα δεν εχω κανει υπεροχο ειμαι 4 εβδομαδων και πιθανη ημερομηνια τοκετου ειναι 15/12/13

συγχαρητηρια!!!!!!! σου ευχομαι να πανε οοολα καλα !να προσεχεις ! να προσεχεις πολυ!


ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΗΗΗΗΗΗΗ ΑΓΑΠΗΗΗΗΗ!

countdown-1371186000z1395378000zp.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας !! πριν δυο μερες εμαθα για την εγκυμοσυνη μου !!η πρωτη μου χοριακη ηταν 101 , και ακομα δεν εχω κανει υπεροχο ειμαι 4 εβδομαδων και πιθανη ημερομηνια τοκετου ειναι 15/12/13

Συγχαρητηρια και σε εσενα κοριτσακι μου!!!Να εχεις μια πολυ ομορφη τελειομηνη εγκυμοσυνη και με το καλο ενα υγιεστατο μωρακι στην αγκαλια σου!!!

Υπεροχα νεα!!!Ολο και περισσοτερες νεες εγκυμονουσες!!!

Με το καλο!!! Με το καλο!!!

:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

koritsia kalhmera! εχω απο χθες κατι τραβηγματα στο στηθος ..ειναι λογικο?επισης με εχει πεθανει η μεση μου!


ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΗΗΗΗΗΗΗ ΑΓΑΠΗΗΗΗΗ!

countdown-1371186000z1395378000zp.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι, λογικό είναι απο εδώ και πέρα στο στήθος σου θα βλέπεις αλλαγές, θα είναι πιο πρισμένο και πολύ πιο ευαίσθητο... στο γιατρό πήγες;;


oczZp2.png

Va8Np3.png

5brsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι, λογικό είναι απο εδώ και πέρα στο στήθος σου θα βλέπεις αλλαγές, θα είναι πιο πρισμένο και πολύ πιο ευαίσθητο... στο γιατρό πήγες;;

καλημερα! ωχ τι μεγαλο που ειναι το σπορακι σου!θελω κι εγω!!!!!! στο γιατρο θα παω σε 10 μερες .τοτε μου ειπε να παω ..μαλλον για να ακουσουμε και τη καρδουλα μας!σου ευχομαι κι εσενα να πανε οοοολα τελεια!


ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΗΗΗΗΗΗΗ ΑΓΑΠΗΗΗΗΗ!

countdown-1371186000z1395378000zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...