Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      20/05....άλλες 10 μέρες αναμονή....ουφ! 10 μέρες η εμβρυομεταφορα αναμονή...7 μέρες τα μικροβιολογικα που ήταν κλειστά...τώρα άλλες 10 μέρες...αλλά οκ θα περάσουν...μου είπαν να μην κάνω άλλη χοριακη. Μήπως να κάνω τη Δευτέρα μόνη μου να δω που βρίσκομαι?

      να μην κάνει τπτ! είναι μια χαρά! υπομονή 

      πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εκεί θα κάτσει,στη ζεστασιά της μανουλας του❤️Είναι φυσιολογικό πάντως να ζοριζεσαι και εσύ και το μωρό όσο περνάει ο καιρός.Δεν έχει αρκετό χώρο για να κινηθεί,γι αυτό και οι κλωτσιές 

      τώρα 2 μέρες δεν αναπνέω κ καλα το βραχύ! δλδ μέχρι να κοιμηθώ μ φταίνε όλα , βουλώνει η μύτη , πονάω δεξιά , πονάω αριστερά ! χαχαχ χθες κάποια στιγμή βόγκηξα στον υπνο μ! χέστηκε πάνω τ ο άντρας μ νόμιζε γεννάω ! άστα…έχει πάει ήδη τσάντες στο αμαξι , τα χει όλα έτοιμα , ξεβρακωτη θα με σηκώσει να φύγουμε ! έχει και προτίμηση στην ώρα, λέει να είναι βράδυ να μην έχει κίνηση γιατί μέρα θα κάνουμε 1,5 ώρα να πάμε από πειραια στο μαιευτηριο !🤣

      • Μου αρέσει 1
      • Χαχα 1

ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ!!!!!!!!


Recommended Posts

κοριτσια?????πως ξερουμε πως πανε ολα καλα?δε μπορω να περιμενω 10 μερες για να μου φυγει το αγχος αυτο..


ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΗΗΗΗΗΗΗ ΑΓΑΠΗΗΗΗΗ!

countdown-1371186000z1395378000zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

συγχαρητηρια!!!!!!! σου ευχομαι να πανε οοολα καλα !να προσεχεις ! να προσεχεις πολυ!
κοριτσια?????πως ξερουμε πως πανε ολα καλα?δε μπορω να περιμενω 10 μερες για να μου φυγει το αγχος αυτο..

σε ευχαριστω, ξερουμε οτι πανε ολα καλα οταν δεν βλεπουμε τ=κατι ασυνιθιστο αιμα μεγαλο πονο στην κοιλια η κατι τετοιο!!θετικη σκεψη γιατι το αγχος κανει κακο!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου! τι κανετε?εγω κανω δουλιτσες ! και ειμαι καλουτσικα! να ρωτησω παλι κατι?????? απο ποια εβδομαδα και μετα ξεπερναμε τον καθε ''κινδυνο''?


ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΗΗΗΗΗΗΗ ΑΓΑΠΗΗΗΗΗ!

countdown-1371186000z1395378000zp.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου! τι κανετε?εγω κανω δουλιτσες ! και ειμαι καλουτσικα! να ρωτησω παλι κατι?????? απο ποια εβδομαδα και μετα ξεπερναμε τον καθε ''κινδυνο''?

μετα το πρωτο τριμηνο!τοτε τα πραγματα ειναι πιο καλα και παλι βεβαια χρειαζεται προσοχη!!!

να σε ρωτησω γιατι το αγχος ειχες καποια δυσαρεστη εμπειρια???ολα καλα θα πανε δεν υπαρχει λογος να τρελαθεις λιγο προσοχη και την ζωη σου φυσιολογικα!!

Link to comment
Share on other sites

εχω αγχος γιατι ξερω πως πρεπει να προσεχω αλλα ο γιατρος μου μου ειπε πως δε χρειαζεται να προσεχω τπτ.και μου ειπε να με δει μετα απο 15 μερες.. οποτε εγω δε ξερω τι πρεπει να κανω..


ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΗΗΗΗΗΗΗ ΑΓΑΠΗΗΗΗΗ!

countdown-1371186000z1395378000zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχω αγχος γιατι ξερω πως πρεπει να προσεχω αλλα ο γιατρος μου μου ειπε πως δε χρειαζεται να προσεχω τπτ.και μου ειπε να με δει μετα απο 15 μερες.. οποτε εγω δε ξερω τι πρεπει να κανω..

κοιτα οι πιο πολλοι γιατροι σε βλεπουν 6-7 εβδομαδα γιατι πιο πριν δεν φαινεται τιποτα!! πρεπει να προσεχεις τα κλασικα και αυτονοητα οχι αλκοολ οχι βαρος καφεδες κουραση!!εμενα ο γιατρος μου με εστειλε για μια δευτερη χοριακη να δουμε πως αυξανεται και μου εδωσε φολικο (filicine) κατα τα άλλα και εμενα μου ειμαι την ζωη μου κανονικα!!!

το αγχος παντως δεν κανει καλο!! οποτε χαλαρωσε απολαυσε την εγκυμοσυνη σου και πιστεψε πως ολα θα πανε καλα!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...