Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Συνάντηση στην Πάτρα


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Γεια σας κοπελιες!τι κανετε??πολυ ευχαριστως να βρεθουμε και απο κοντα,αλλα για παιδικη χαρα ειναι λιγο χλωμο με τα δικα μου τέκνα, είναι ολίγον τι μεγάλα για εκει :tongue:

Στελνω πμ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοπελιες!τι κανετε??πολυ ευχαριστως να βρεθουμε και απο κοντα,αλλα για παιδικη χαρα ειναι λιγο χλωμο με τα δικα μου τέκνα, είναι ολίγον τι μεγάλα για εκει :tongue:

στελνω πμ

Link to comment
Share on other sites

γεια σας.....τι εγινε ;;;;κινιση στο καφενε μας......βλεπω ηρθαν και καινουργιες...καλως μας ηρθατε κοριτσακια........νατασσα πως πανε τα διαβασματα...αν θυμαμαι καλα ειμαστε κοντα σε ηλικια παιδιων.....εξαφανιστικα θα μου πειτε ...οπως πολλες παλιες.....προεκυψανθεματα ..υγειας δυστυχως....στα 3 απο τα 5 μελη της οικογενειας....ευτυχως ομως τωρα ολ ακαλα...και παμε για αλλα!!...αν κανονισετε για καφε..και μπορω ...να σας γνωρισω και εγω...εκτος απο την τατη που τα εχουμε πει και απο κοντα....αλλα φυσικα και με την τατη εχουμε πολυυυυυ και ρο να τα πουμε.....


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας και από μένα! Πάει διαλύθηκε το καφέ...με την Βίκυ είχαμε πιεί ένα καφεδάκι αλλά έχει περάσει πάλι καιρός...έχουμε νέα της Σωτηρίας, της Εύης, της Δώρας και της Μαρίνας? Εσύ Βίκυ σιγά σιγά θα ετοιμάζεσαι για το εξοχικό και τα αγόρια για κατασκήνωση!Μ αρέσει ΤΑΤΗ που κράτησες εσύ τελικά το Καφέ...Fredoccino κάνεις? χαχα! Πώς πάτε! Καλωσήρθατε στις καινούργιες...θα μπαίνω πού και πού να μαθαίνω κανένα νέο!φιλάκια!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites

πραστικά και σιδερένοι όλι στηυν οικογενεια τα δικά μου ειναι δηλαδή τα ποιό μικρά? βρε θηρίο 3 έχεις? χαράς το κουράγιο σου!

τρια.....αγορια!!!!!:D

Βικυ τα διαβασματα μας εχουν πεθανει αυτον τον καιρο με τις εξετασεις!αντε να τελειωσουν να ηρεμησουν λιγο τα παιδακια μας!εσεις πως τα πατε?

Φιλια κοριτσια!!

σε γενικες γραμμες τα πηγαμε καλα.μ'ενα τελικο μεσο ορο 18....εσεισ;;;;.δυστυχως δε τελειωνουμε γιατι θα κανει γερμανικα το καλοκαιρι....το σεπτεμβρη δινει για το πρωτο πτυχιο....οποτε ...δεμ ειμαστε χαλαροι...τοσο.....

Εσύ Βίκυ σιγά σιγά θα ετοιμάζεσαι για το εξοχικό και τα αγόρια για κατασκήνωση!!

και φυσικα 15 του μηνα φευγουν για κατασκηνωση οι συο....ζωη μου...αλλα θα εχω τον μικρο ..και τις ανιψιες μου για αυτον το μηνα....οπως καθε χρονο.....δλδ ..παλι τρια ...με θελει ο αριθμος!!!!χαχαχα!!!!τα δικα σου ;;; τι κανουν;;; ...εσεις ..που ειστε;;;εδω;;;


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια, μας έπιασαν οι ζέστες και βγάλαμε τα βλαστάρια μας και τις κορμαρες μας στις παραλίες. Αντε ή να βρεθούμε σε καμμια θάλασσα ή να περιμένουμε να χειμωνιάσει (μακρύα απο δω!!!!) για να παμε για καφέδες. ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΠΕΡΑΣΗ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

γεια σας κοριτσιααα, τι κανετε???μας εχουν πιασει οι ζεστες εδω στην πατρα!!!

βικυ κ εμεις βγαλαμε 18.7, καλα τα πηγαμε, μπραβο σας και εις ανωτερα!!!ωχ εχει γερμανικα το καλοκαιρι ε?αντε με το καλο να παρει το πτυχιο το παιδι! εμεις εχουμε για κανα 3 βδομαδουλες λιγη προετοιμασια στα αρχαια της επομενης ταξης, να καλυψουμε τπτ κενα αν υπαρχουν κυριως,μια επαναληψουλα γιατι φετος αυτη η καθηγητρια που ειχαν ελειπε μονιμως και το βιβλιο τους , σου μιλαω ειλικρινα ηταν κατα 80% κενο!!! παλι καλα που ειχαμε τα ιδιαιτερα!

διακοπες θα πατε εσεις κοπελιες?εμεις λιγο στο χωριο στην πεθερα μου θα παμε προς τα βοοοορεια αλλα οχι ακομα.

φιλακια πολλα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Πάει χαθήκατε πάλι! Το τελευταίο μήνυμα βλέπω ήταν από την ΤΑΤΗ...όντως αυτή κράτησε το καφέ τελικά!Αν θέλετε είμαι και Facebook Lucky Bouboulis να τα λέμε καθημερινά...αλλιώς και από δώ με χρονοκαθυστέρηση όμως...ούτως ή άλλως εγώ δεν είμαι Πάτρα τώρα αλλά κατεβαίνουμε...ένα δεκαήμερο είμασταν τέλη Νοεμβρίου αλλά είχα τόσες εκκρεμότητες που δεν θα προλάβαινα ούτε για ένα καφέ γι αυτό και δεν εμφανίστηκα εδώ...την επόμενη φορά θα είμαι πιο έξυπνη και δεν θα κανονίσω τόσες επισκέψεις!χαχα!


Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...