Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Συνάντηση στην Πάτρα


Συντονιστής Org

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Φιλακια σε ολες κοριτσια!Χαθηκαμε ρε γαμωτο.....,αλλα με οοολα αυτα που γινονται γυρω μας και στις τσεπες μας,μονο αυτο δεν σκεφτομαι,να μπω στο parents!Ευχομαι να ειστε καλα εσεις και οι οικογενειες σας.Βικακι ευχαριστω για τις ευχες!Φιλακια


0b50f73f94.png

af879bb122.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Κορίτσια καλημέρα! Θα ήθελα να σας ενημερώσω για την ύπαρξη αυτής της ομάδας στο facebook:

https://www.facebook.com/groups/302821203112268/

καθώς και για μια συνάντηση που έχουμε κανονίσει για την Κυριακή στις 10:30 στο Παναχαϊκόν στη Veso Mare. Σας παραθέτω και το κειμενάκι μας αν και θα το βρείτε και στην ομάδα όσες συμμετάσχετε:

Μητέρες, μέλλουσες μητέρες, γονείς και παιδιά σας περιμένουμε όλους!Θα συζητήσουμε για τις συνθήκες θηλασμού στην Πάτρα, θα μοιραστούμε τις εμπειρίες μας και τους προβληματισμούς μας και θα ακούσουμε τι είναι αυτό που θα θέλατε εσείς να κάνουμε για εσάς

Κόστος συμμετοχής:ο καφές σας!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!!!Καλως ήρθατε οι καινούργιες...Καλέ που πήγαν όλα α παλιά κορίτσια??¨οπου ήμουν κ εγώ θα μου πείτε...Έλα να μαζευόμαστε...Φτιάχνει και ο καιρός να κανονίσουμε και κανενα καφεδάκι να γνωρίσουμε και τα καινούργια κορίτσια...


e687acc528.png

85dbc736f6.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Τι κάνετε βρε πατρινιές?Βλέπω εχει χαλαρώσει το cafe ε?Σε κανα μήνα θα ερθω Πάτρα,τελευταια φορα ήμουν εκει τα Χριστούγεννα.Τωρα θα ρθω να κανονισω για την βαπτιση της μπέμπας μου που θα την κάνουμε εκει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα κοπελιές!! τι κάνετε?? άνοιξε ο καιρός και μας έφτιαξε η διάθεση!

είστε όλες καλα?

vickystam με το καλο η βάφτιση κοπέλα μου! τι θέμα θα έχετε?

φιλιά πολλα! :D

σε ευχαριστώ πολύ natasa.g Να σου πω την αλήθεια δεν εχω κάτι συγκεκριμένο σαν θέμα αλλα μάλλον κατι καλοκαιρινό.Εχω δει κατι μπομπονιέρες κεραμικες βαρκουλες που πάνω εχουν ζωγραφισμένη μια μικρή γοργόνα και το όνομα του μωρού.Μου άρεσαν αρκετα και λεω να τισ κλείσω.Οπότε αν κλείσω αυτες τισ μπομπονιέρες,λέω να κινηθω και στα υπολοιπα σε αυτο το στυλ.κατι με γοργόνες,βαρκουλες κατι τετοιο.Η μπομπονιέρα ειναι αυτη στην παρακάτω φωτο.Πείτε μου και την γνώμη σας και τα υπόλοιπα κορίτσια...

http://imageshack.us/photo/my-images/846/f14v.jpg/

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα την Πατρινια η μπομπονιερα ειναι υπεροχηηη και εχει και το ονομα της ανηψουλας μου .Που τις βρηκες ??Εμεις ψαχναμε ψαχναμε στην Πατρα δεν βρηκαμε και τετοιο πουθενααααααα.Ειναι ακριβες?Αν θελεις μας λες.Για πες τι αλλο θα κανεις?

Link to comment
Share on other sites

τέλειο το θέμα!!!!!λατρεύω θάλασσα γενικά!και η μπομπονιέρα πολύ όμορφη!

βρηκα ενα ωραιο προσκλητηριο με το θεμα σου http://2.bp.blogspot.com/-BCywvYRcGZU/T2tt18k3-GI/AAAAAAAAAEM/FpTo0jcr-fE/s320/DSC00657000000.jpg

δεν ξερω, μ αρεσε παρα πολυ και ειπα να σας το δειξω! :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...