Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συνάντηση στην Πάτρα


Συντονιστής Org

Recommended Posts

τέλειο το θέμα!!!!!λατρεύω θάλασσα γενικά!και η μπομπονιέρα πολύ όμορφη!

βρηκα ενα ωραιο προσκλητηριο με το θεμα σου http://2.bp.blogspot.com/-BCywvYRcGZU/T2tt18k3-GI/AAAAAAAAAEM/FpTo0jcr-fE/s320/DSC00657000000.jpg

δεν ξερω, μ αρεσε παρα πολυ και ειπα να σας το δειξω! :tongue:

natassa παρα πολυ ωραίο το προσκλητήριο.Που το βρήκες καλέ?φανταζομαι ομως θα ναι ακριβό...:mad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα και απο εμενα την Πατρινια η μπομπονιερα ειναι υπεροχηηη και εχει και το ονομα της ανηψουλας μου .Που τις βρηκες ??Εμεις ψαχναμε ψαχναμε στην Πατρα δεν βρηκαμε και τετοιο πουθενααααααα.Ειναι ακριβες?Αν θελεις μας λες.Για πες τι αλλο θα κανεις?

linaariadni μην στεναχωριεσαι εγω απο ενα εργαστηρι κεραμικής της βρήκα στην Πάτρα.Μου το σύστησε μια φίλη.Ηταν να κλεισω κατι αλλες με γοργονιτσες απο εδω Βόλο αλλα τελικα θα καταλήξω σε αυτες.Ο ανθρωπος μεχρι και δείγματα στον Βόλο που μένω μου έστειλε με ταχυδρομική.Πολύ εξυπηρετικός.Λοιπόν η τιμή της ειναι 1,50 ευρω χωρις όμως τα κουφετα.Αυτα θα τα πάρω μάλλον εγω χύμα με το κιλό.Στολισμό για τα τραπεζια θα κανω κατι μόνη μου απλο με λίγο θαλασσινό στοιχείο.Το κακό ειναι οτι δεν ξέρω ομως αν θα βρω κανα ατομο να μπορεσει να παει να μου τα στολίσει γιατι εγω εκεινο το πρωι θα ειμαι στην τσίτα.Θα δουμε τι θα κανω.

Link to comment
Share on other sites

natassa παρα πολυ ωραίο το προσκλητήριο.Που το βρήκες καλέ?φανταζομαι ομως θα ναι ακριβό...:mad:

παρακολουθω το site μιας κοπελιας απο την οποια ειχαν παραγγειλει οι κουμπαροι μου. και ειδα πως ειχε θαλασσινο θεμα,και ειπα να το βαλω να το δειτε :tongue: τιμη δεν ξερω, θα σε γελασω,αλλα εχει μαιλ αν θελεις να της στειλουμε να ρωτησουμε.

Link to comment
Share on other sites

παρακολουθω το site μιας κοπελιας απο την οποια ειχαν παραγγειλει οι κουμπαροι μου. και ειδα πως ειχε θαλασσινο θεμα,και ειπα να το βαλω να το δειτε :tongue: τιμη δεν ξερω, θα σε γελασω,αλλα εχει μαιλ αν θελεις να της στειλουμε να ρωτησουμε.

natasa.g αν δεν σου είναι κόπος μπορεις να την ρωτήσεις απο που το πήρε και πόσο της στοιχισε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα και καλώς όρισες!!!!Καταρχήν να σου ζήσουν τα διδυμάκια!!!!!Κάποτε εδώ σέρβιραν τον καλύτερο καφέ της πόλης..δυστυχώς όμως απ'ότι βλέπω...οι δυο μας θα είμαστε...Δεν πειράζει...Που θα πάει?Αν το ζωντανέψουμε λίγο ίσως να γυρίσουν και τα κορίτσια σιγά σιγά.....Απο ποιά περιοχή anagnod?


e687acc528.png

85dbc736f6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κασι γω πατρα ειμαι στην πανεπιστημίου μενω. με δίδυμα και εγώ. να πάμε σε καμια παιδική χαρά κοντά στο λανότε να πάίξουν τα θηρία καμια μέρα. αν και εσείς είσται μεγάλοι. Ε και η Αρόη δεν είναι μακρυά

Link to comment
Share on other sites

κασι γω πατρα ειμαι στην πανεπιστημίου μενω. με δίδυμα και εγώ. να πάμε σε καμια παιδική χαρά κοντά στο λανότε να πάίξουν τα θηρία καμια μέρα. αν και εσείς είσται μεγάλοι. Ε και η Αρόη δεν είναι μακρυά

Ναι καλέ..Τι είναι η Πάτρα????Μια σταλιά..Όποτε θέλετε το κανονίζουμε..


e687acc528.png

85dbc736f6.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοπελιες!τι κανετε??πολυ ευχαριστως να βρεθουμε και απο κοντα,αλλα για παιδικη χαρα ειναι λιγο χλωμο με τα δικα μου τέκνα, είναι ολίγον τι μεγάλα για εκει :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...