Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

xana edo....meta apo 2 xronia....


Recommended Posts

.........tha postara ena keno mynhma,allaa......tha grapso mono ayto...kai tha perimeno siopila,to thayma.....EXO 4 MERES KATHYSTERHSH....xoris kanena symptoma....exo kopsei to tsigaro,sto 0,kai oli tin ora koitao sto keno ,san xazh.....kai ta podia mou den me kratane,na pao sto farmakeio,na paro..toulaxiston ena test.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν και δεν εχουμε ξανασυναντηθει πιστευω πως βαδιζουμε στα ιδια μονοπατια.

Δεδομενου απο τα λεγομενα των φιλων μου πως ειμαι τυχερη,ευχομαι απο καρδιας το ονειρο να πραγματοποιηθει και ενα σπορακι να εχει φωλιασει στην κοιλιτσα σου!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

.........tha postara ena keno mynhma,allaa......tha grapso mono ayto...kai tha perimeno siopila,to thayma.....EXO 4 MERES KATHYSTERHSH....xoris kanena symptoma....exo kopsei to tsigaro,sto 0,kai oli tin ora koitao sto keno ,san xazh.....kai ta podia mou den me kratane,na pao sto farmakeio,na paro..toulaxiston ena test.......

μην καθεσαι κ σκας γρηγορα στο φαρμακειο για τεστ κοπελααααααααααα μου και σου ευχομαι ενα μεγαλο ++++++++++++++++++++

Link to comment
Share on other sites

Μισελ, κι εγώ σε έχω παρακολουθήσει κι εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αυτή η καθυστέρηση να είναι εγκυμοσύνη!!!!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

.........tha postara ena keno mynhma,allaa......tha grapso mono ayto...kai tha perimeno siopila,to thayma.....EXO 4 MERES KATHYSTERHSH....xoris kanena symptoma....exo kopsei to tsigaro,sto 0,kai oli tin ora koitao sto keno ,san xazh.....kai ta podia mou den me kratane,na pao sto farmakeio,na paro..toulaxiston ena test.......

πειράζει που διαβάζοντας το ποστ σου χαμογελώ; είναι η εικόνα που περιγράφεις βλέπεις.......που μου θυμίζει πολύ.........εμένα.............

μισέλ............άσε τα τρέμουλα και τα κενά..........σήκω, πλύσου, ντύσου και χτενίσου και αντε να κάνεις αύριο μια χοριακούλα...........χωρίς να ξέρω το στόρι σου.........υποψιαζόμενη όμως.............πήγαινε καλή μου.........και από την καρδιά μου σου εύχομαι το βλέμμα σου να αλλάξει κατεύθυνση και να μείνει κολλημένο σε ενα τριψήφιο νούμερο..........με το τρέμουλο να συμπαρασύρει όλο σου το είναι..................


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

............simera 23/04,me 5 meres kathysterisi,piga telika gia xoriaki stis 10 ora to proi.....(eixa na epilekso,xoriakh ,h kafe me tsigaro?...)....2 ores argotera,to 9,9 ...me prosgeiose arketa............ti na po...thymamai kati times ..1157....991....tetoies meres......................pou paaame reee...pou paaame ,re,me tetoia timi kseftilas.....................

.............

....thelo na klapso...na gelaso..na xaro.....kai fobamai....mallon pseydaisthisi einai....9,9........akoma kai to mixanima,gelase me ayto to apotelesma.....5 meres kathysterisi,me enan engkleziko kyklo,28-29 imeron.....den einai ayto "thetiko" apotelsma........stin 15h mera,stamatisame tis epafes,opote den paizei me tipota h "kathysterimenh ooriksia,kai emfyteysi".....

Link to comment
Share on other sites

μισελακι μου που χαθηκες?ρε παιδι μου ωρες ωρες νομιζω οτι καποιος γελαει εκει πανω μαζι σου ε δεν γιενται αυτο το πραγμα!!!!!!για μενα κανε αλλη χοριακη αυριο σε αλο μικροβιολογικο.εχουν δει τα ματακια μου λαθη εργαστηριων τραγικα μελος του φορουμ μας πηρε λαθος εργαστηριου κ οχι σε θεμα εγκυμοσυνης σε κατι πολυ σοβαρο κ κοντεψαν να τρελαθουν οι ανθρωποι


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μισελακι μου γλυκια μου,μην απογοητευεσαι περιμενε την παρασκευη για την επομενη χοριακη,και προς θεου ας το το καταραμενο τσιγαρο μην το ξανα πιασεις ποτε εισαι δεν εισαι εγκυος,με γιατρο μιλησες?

Link to comment
Share on other sites

Michel μου εαν θυμαμαι καλά εκανες ηπαρίνες, πάρε τηλ τον γιατρό σου να αρχισεις!!! Ποτε δεν ξερεις!!!

Εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα χοριακή 800- παλιδρόμησε. Στην δευτερη 400 - παλλιδρομησε στην τριτη 50 με καφε και αιμα και ειμαι 5 μηνων και ευχομαι τα πανε όλα καλά:):):) Ποτέ δεν ξέρεις:):)


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites

πανω απο ολα μην απογοητευεσε..την ιστορια σου δεν την ξερω,αλλα το μονο που εχω να σου πω ειναι να χαρεις την καθε σου στιγμη.

Θα δεις που την παρασκευη θα ειναι πολυ υψηλη η χοριακη σου και θα τριβεις τα ματια σου και δεν θα το πιστευεις,ειναι τοσες κοπελες που ξεκινησαν απο τοσο χαμηλα.

εγω και στις 2 ειχα μια χαρα χοριακες και στην τριτη χοριακη παντα εβλεπα την πτωση,οποτε καλυτερα να ξεκινα απο τοσο χαμηλα και μετα να υψωνετε παρα να ξεκινα απο ψηλα και μετα να πεφτει...

Σου ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου την παρασκευυυυυυηηηηηηηηη να παρεις ολη την χαρα του κοσμου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και εννοειται να συνεχιστει για 9 υπεροχους μηνες

Link to comment
Share on other sites

.nai ,kai iparines ekana-prolyptika omos-,kai apo ola ta farmaka exo parei se oles tis faseis pou exo zhsei,kathe fora pou emena egkyos..................more tha pao ego tin pempti...siga min perimeno mexri tin paraskeyh.......alla den nomizo na einai kati......to stithos -fysiologiko!kapoio allo symtoma-oxi!mexri kai xthes,ekana tzoking sto dasos!..pou na fantasto oti....!!....ti na po...ta exo xamena pali......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...