Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλημέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι τα χάπια μετά την εμβρυομεταφορα τα λαμβάνετε την ίδια ώρα η και να υπάρξει 1 ώρα διάφορα δεν υπάρχει θέμα. ( Καταλάβατε έμεινα χωρίς προγεστερόνη και περίμενα να ανοίξουν σήμερα τα φαρμακεία τελευταία προγεστερόνη 11 το βράδυ και τώρα 8:20 το πρωί)

      Εγώ έχω απόκλιση μισή με μια ώρα. Πως πηγε η επαναληπτική σας?

xana edo....meta apo 2 xronia....


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Συμπεθέρα... δεν ξέρω τι να πω.. Έχουμε πολύ καιρό να μιλήσουμε αλλά δεν παύω να σε αισθάνομαι δικό μου άνθρωπο.. Το μόνο που θέλω είναι να είσαι εσύ καλά.. τίποτε άλλο!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι, όλα καλά; Εχουμε κανένα νέο; Ελπίζω να μην αδιαθετήσες, να κάνεις ξανά την χοριακή και να έχουμε ευχάριστα!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

...den prolaba na pao pali gia xoriaki...irthe i roufiana.....dystyxos..!!!!!xthes to proi......

........skeftomai an eixa paei tin proti mera kathysterisis,tha eixa mia xoriaki 25-30..ekei...(gia na exei ftasei tin pemti mera 9,9....)...tzampa xara tha ekana............oooxx....den peirazei(diladi peirazei..kai poly malista...alla etsi leme...tropos tou legein....)...........pame na kanoume pasxa tora,pou tha exoume kai kales meres,zestes.....na xaroume tin zoh,kai allios.......kai blepoume!!!!!!!!!!

.....eyxaristo koritsares,gia tin stiriksi sas............

..Domnina filakia!!!!!....

Link to comment
Share on other sites

βρε μισελακι τι να πω ολα πια σε σενα?αληθεια σου λεω εχω τσαντιστει μην εγκαταληψεις ομως κ μην χαθεις ξανα κ γω δεν μπαινω τοσο συχνα πια αλλα θελω να τα λεμε


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...