Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

Μάνα, μανούλα, μαμά......


Recommended Posts

Αχ, αυτή η λέξη πόσο όμορφα ηχεί στα αυτιά μας....

Μανα...λέξη ιερή, λέξη ευωδιαστή, λέξη μοναδική......

Σήμερα γιορτάζουν όλες οι μανούλες του κόσμου και έχω την τύχη και την ευτυχία να γιορτάζω και εγώ....

Σήμερα που ο γιος μου με φίλησε και μου είπε "χρόνια πολλά μανούλα", σήμερα που με αγκάλιασε και άνοιξα τα χέρια μου και τον φυλάκισα με όση δύναμη διαθέτω, σήμερα που είναι η δική μου μέρα, η μέρα των απανταχού μανάδων....

Πόσο πλήρης νιώθω, πόσο ευλογημένη.....

Θέε μου σε ευχαριστώ που με αξίωσες να γίνω ΜΑΝΑ....

Μανούλα μου εκεί ψηλά που βρίσκεσαι και με κοιτάς ΧΡΟΝΙΑ σου ΠΟΛΛΑ και σε ευχαριστώ που με γέννησες και με διαμόρφωσες.......

Χρόνια Πολλα, λοιπόν, γλυκιές μου μανουλες και μας εύχομαι να είμαστε καλά για να μεγαλώνουμε τα αγγελούδια μας...

Χρόνια Πολλά και στις εν δυνάμει μανούλες που έχουν τα σποράκια στις κοιλίτσες τους και αγωνιούν να ακούσουν αυτή τη μαγική λέξη από τα βλασταράκια τους....

Χρόνια Πολλά και στις μανούλες που προσπαθούν πολύ για να αποκτήσουν αυτόν τον ύψιστο τίτλο τιμής.....

Γιε μου, σε ευχαριστώ που υπάρχεις....

Και του χρόνου........


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...