Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Lila ki είπε:

      Τι να πω τώρα … είχα τόση αισιοδοξία … αλλά όπως λες έχεις την κόρη σου τιν δύναμη σου … είναι τόσο θετικό που εχεια ήδη ένα παιδί και ίσως ακούγεται περίεργο αυτό που λέω αλλά για εμένα που δεν έχω ακόμα ένα παιδάκι μου ακούγεται τόσο ενθαρρυντικό που έχεις μια μικρή αγκαλιά δίπλα σου η οποία μπορεί να απαλύνει κάθε πόνο . Πως θα προσχωρήσετε τώρα τι σπυ είπε ο γιατρός ;;; Θα αδιαθετήσεις ; Θα πρέπει να κανείς κάτι άλλο να πέσει η χοριακη ;

      Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου,εύχομαι σε σένα μια μεγάλη χοριακη και μια γλυκιά εγκυμοσύνη🥰Εγω δυστυχώς δεν τελείωσα ακόμα, πρέπει να πάω πάλι αύριο για χοριακη για να δούμε αν μηδενιστεί.Μου είπε πως ίσως είναι εξωμητριο,μικρή η πιθανότητα,αλλά δυστυχώς υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο.Μου είπε πως είτε το έμβρυο είχε κάποια χρωμοσωμικη,είτε δεν βρήκε"μέρος" για να εμφυτευτει..Ελπιζω να σταματήσω τα φάρμακα και να το αποβάλλει ο οργανισμός μου και να μη χρειαστω αποξεση.Κοιτα να δεις που μέχρι πριν λίγο ευχομουν για μια μεγάλη χοριακη και τώρα πρεπει να μηδενιστεί 🤷

μαμάδες Νοεμβρίου 2012


kellymom

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!

μπαμπι να χαίρεσαι το αντράκι σου, πολύχρονο με υγεία και ευτυχία!!!:P:p

Θα κάνετε κάτι σήμερα ή μήπως κόψετε τη τούρτα σας άλλη μέρα?

Εμείς αναρρώνουμε, μιάς και αρρωστήσαμε και εγώ και ο σύζυγος... σιγά μη τη γλυτώναμε!:rolleyes:

Ψωνίσατε τίποτα με τις εκπτώσεις? Εμείς βγήκαμε, κάναμε τη βόλτα μας, είδαμε τις βιτρίνες, αλλά δε χρειαζόμαστε κάτι, οπότε δε πήραμε κάτι...

Πάντως τα μαγαζιά, η αγορά είναι σε χριστουγεννιάτικη διάθεση και αυτό μου άλλαξε τη διάθεση προς το καλύτερο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 200
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΜΙΝΝΙ Σε ευχαριστούμε πολύ!!!, γέρος να είναι και τυχερός !!! Καλά είμαστε εμείς!!! Αύριο λέμε να κόψουμε τούρτα. 2 σε 1 μπαμπάς καιρός γιος μαζί .ειχε προχθές ο άντρας μου γενέθλια.ΒΑσικα είπα σε κανά δυο τρία παιδάκια αλλά δεν ξέρω εάν θα έρθουν ... Θα δούμε.Πηγα κέντρο την Κυριακή και το μετάνιωσα πολύς κακός χαμός πολύς κόσμος....όλοι για βόλτα βέβαια στα μαγαζιά λίγα πράγματα αλλά στην Ερμού κοσμοπλημυρα ....εγώ πήρα του μικρού παπούτσια μια μέρα πριν τις εκπτώσεις μου έκανε 10/100 έκπτωση.Ενταξει εάν δεν κάνουν πάνω από 30%δεν το βλέπω να ψωνίζει ο κόσμος.περαστικα σας!!!! Και εσείς έχετε γενέθλια σε την Κυριακή δεν είναι???

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Μπαμπάς και γιός κοντά γενέθλια??? Δε θα το πιστέψεις, αλλά και εμείς μπαμπάς και γιός έχουν γενέθλια με 3 μέρες διαφορά!!! Πολύ σκορπίλα...!!!

Καλά να περάσετε σήμερα! Και εμείς θα κόψουμε τη τούρτα μας τη Κυριακή οικογενειακά, μιάς και δεν έχουμε παιδάκια κοντά μας, οπότε θα είμαστε μεγάλοι και 3 παιδάκια!

Καλά τη Κυριακή γινόταν πανικός, αλλά είδα εκπτώσεις μέχρι 50% στα παιδικά κυρίως! Οι περισσότεροι βέβαια βγαίνουμε για βόλτα και αν μας "πέσει" τίποτα στο μάτι, αγοράζουμε! Με γειά τα παπουτσάκια σας!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε πολύ!!!, ετοιμάζω κεικ αλμυρο με εφτά.τυρόπιτα και μικρά πει ιεροί και κανά δυο τρεις πίτσες,,,, βασικά δεν ξέρω εάν θα έρθουν και εμάς τα δυο τρία παιδάκια που είπαμε!!! Θα δουμε

Link to comment
Share on other sites

ΜΙΝΝΙ μου καλησπέρα!!! Να σου ζήσει ο μικρούλης!!!! Γερός και τυχερός στην ζωή του!!!! Συγγνώμη για τις αναδρομικής ευχές μας.Ειμαστε στο ιατρικό από εχθές με Ούρολοιμωξη ο μικρός αύριο βγαίνει η καλλιέργεια να δούμε αν θα πάμε σπίτι μας,καμία μανούλα να μην περνάει καταστάσεις σε νοσοκομεία ποτέ,,,,πως περάσετε εχθές?..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα μπαμπι!!!

Περαστικά στο αντράκι σου... Τι ήταν πάλι αυτό? Πώς το έπαθε, πώς το κατάλαβες? Δύσκολες καταστάσεις όταν χρειάζονται νοσηλεία σε νοσοκομεία! Μακάρι να βγούν όλα καθαρά και να βγείτε γρήγορα!

Σ'ευχαριστώ για τις ευχές! Καλά περάσαμε, είχαμε λίγο κόσμο, φάγαμε, χαζολογήσαμε και πέρασε ευχάριστα έτσι η Κυριακή μας! Και ο μικρός το καταευχαριστήθηκε γιατί καταλάβαινε ότι ήταν στο επίκεντρο του ενδιαφέροντος και το εκμεταλλεύτηκε δεόντως!!!

Αύριο έχουμε να πάμε και εμείς στο γιατρό για να τον δεί!

Περιμένω νέα σου από τη κατάσταση του μικρού σου!

Link to comment
Share on other sites

kαλησπερα απο το σπιτακι μας!!! γυρισαμε και θα περνουμε αντιβιωση απο το σπιτι.Ειχε ανησυχια και κλαμα οταν εκανε τσισα κυριακη πρωι οποτε επειδη το εργο το εχω ξαναδει με την μ,εγαλη οταν ηταν 3,5 περιπου τον πηγαμε ιατρικο.και μετα απο δυο γενκκες ουρων μας κρατησανε για ενδοφλεβια αντιβιωση μεχρι να βγει η καλλιεργια σημερα και το αντιβιογραμμα ,γιατι ετσι κανουνε σε παιδακια μεχρι 3 ετων,επιβαλεται να παρουν αντιβιωση απο φλεβα μην εχουμε ιστοριες με νεφρα.αυτα απο εμενα και μη χειροτερα σε κανεναν.Η αυπνια μας εκει στο φουλ δεν κοιμοταν ο μικρος το βραδυ πονουσε γιατι η βραδυνη ενουρηση ειναι επωδυνη σε αυτη την φαση ,τωα κοιματε ο καημενος....

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά και γρήγορη ανάρρωση!

Τα καημένα, σε τόσο μικρή ηλικία, πονάνε και δε μπορούν να καταλάβουν το γιατί... και το χειρότερο δε μπορούμε να κάνουμε κάτι να τα βοηθήσουμε άμεσα!

Γι'αυτό λέμε πάνω απ'όλα υγεία για τα παιδάκια μας! Όταν είναι αυτά καλά, είμαστε και εμείς τρισευτυχισμένοι!

Πήγαμε και εμείς στο γιατρό σήμερα και μας είπε ότι θα πρέπει να πάμε ένα πρωί να του "ανοίξει" το πουλάκι του. Τρομάζω με τη σκέψη ότι θα πονέσει ο μικρός... Εσείς μπαμπι το έχετε ανοίξει το πουλάκι του μικρού?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!! τι κανετε πως ειστε??? εμεις καλα ειμαστε καλυτερα σημερα....γαι το πιπι του μικρου μας ειπανε στο νοσοκομειο οτι πρεπει να βγαλει την πανα πρωτα και μετα.Τωρα θα ξαναμιλησω με την παιδιατρο μας να δω τι θα παει και αυτη..και μολις με πηρε η παιδιατος μας και μου ειπε να ξεκινησουμε fusicort στο πιπι του που βοηθαει να κατεβει πιο ευκολο το πιπ του οταν θα δοκιμασει σε λιγ καιρο...αυτα απο εμας τα νεα... καλο μεσημερι!!!

Link to comment
Share on other sites

MINNI που ειστε τι κανετε??? τι νεα?? τα παιδια καλα?? εμεις καλα σχετικα ο μικρος αυριο θ κανει παλι καλλιεργια...να δουμε τι γινετε εαν δεν εχει πια τιποτα.πως περνατε γενικα βγηκατε καθολου???σκ??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εύχομαι να είσαστε καλά και να βγεί καθαρή η καλλιέργεια!!!

Εμείς καλά είμαστε, βγήκαμε το Σαβ/κο και επισκεφτήκαμε τα εμπορικά κέντρα... Το River και το Mall!

Είχε το Σαβ/κο και εκδήλωση το Χαμόγελο του παιδιού στο Helexpo... Μήπως πήγατε? Πρέπει να ήτανε πολύ ωραία για τα παιδιά!

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν πηγαμε ,αλλα μου ειπε ξαδερφη του αντρα μου ηταν ωραια πηγανε εχθες ειχε και μαγειρικη για παιδακια...χαχα.Εμεις πηγαμε πριν με την κορη μου και ειδαμε στο mall την ταινια υπερεξι,παιδικη ταινια ωραια ητανε μας αρεσε και στισ δυο χαχα...αυτα αυριο δεν εχει σχολειο η μεγαλη τριτη παλι.λοιπον καληνυχτω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,,,, καλή είναι τώρα μου έστειλαν τ αποτελέσματα. Ευτυχώς,,,,, εσείς?. Τ μικρά σου τ κάνουν??? παει σχολείο η μεγάλη έτσι δεν είναι??? περνάει καλά της αρέσει????

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο... καλά τα νέα σας!

Εμείς καλά, αν και έχει πιάσει μια δυσκοιλιότητα τον μικρό και κάθε φορά που είναι να κάνει κακά ζορίζεται και κλαίει! Βγαίνουν σκληρά και προφανώς πονάει...

Η μεγάλη καλά, της αρέσει το σχολείο πολύ και τώρα τα Χριστούγεννα θα κάνουν και γιορτή, στην οποία θα πεί για πρώτη φορά ποίημα! Βέβαια είναι τόσο ντροπαλή, που αποκλέίεται ν'αρθρώσει λέξη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...