Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Θερμοκρασία και εγκυμοσύνη..


Recommended Posts

ευχομαι πραγματικά να σου έρθει εκεί που δεν το περιμένεις και να μείνει γερό μεσα στην κοιλίτσα σου μέχρι να το πάρεις αγκαλίτσα σου!! και να δεις τώρα που δεν το σκέφτεσαι .... κάποια μέρα θα πεισ με καλά αυτό το μηνα δεν θα έρθει καθόλου περίοδοσ και τσουουουουουπ ένα σποράκι!!! :-)


1iRrp3.png?WKdQoeYE9HgWp2.png?bynEc7PS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπράβο ρε συ και πολύ καλά κάνεις! μακάρι να μπορούσα να κάνω και γω το ίδιο!πέρασα και γω και απο την φάση των κύστεων....! μόνο που εγώ είχα μιά και ναααα με το συμπάθιο! είχα και ενδομητρίωση και τα δυσκόλευε πολύ τα πράγματα μπηκα χειρουργιάκη και όλά καλά! στισ πολυκυστικές νομίζω δεν έχει χειρουργείο έ? μόνο χαπάκια? η αλήθεια έιναι οτι πρέπει να το βγάλεις απο το μυαλό σου και να ηρεμήσεισ... αλλα πως το κάνεισ!! τα πιο ωραία πράγματα έρχονται κει που δεν το περιμένεισ.... αλλά εμένα με τρώει..... !1! τεσπα΄.... ισως και να είναι και ο τελευταίος μήνας αναμονής..... ίσως και όχι!!![/quote

Οχι εγω δεν χρειαζομαι χειρουργειο ευτυχως...

Επισης δεν εχω το συνδρομο...Στην ουσια εχω απλα εικονα πολυκυστικων ωοθηκων....Παιρνω και χαπακι και εχει βελτιωθει καπως ο κυκλος μου.Τον προηγουμενο μηνα ηταν 32αρης οπως παλια αλλα τωρα μαλλον θα παει 38 γιατι υποθετω οτι εκανα αργα ωορρηξια με βαση τα υγρα και τα πονακια....Ισως να φταιει το ταξιδι που καναμε και να μου τον εκανε μπαχαλο!!!Θα δειξει!!!!


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

ευχομαι πραγματικά να σου έρθει εκεί που δεν το περιμένεις και να μείνει γερό μεσα στην κοιλίτσα σου μέχρι να το πάρεις αγκαλίτσα σου!! και να δεις τώρα που δεν το σκέφτεσαι .... κάποια μέρα θα πεισ με καλά αυτό το μηνα δεν θα έρθει καθόλου περίοδοσ και τσουουουουουπ ένα σποράκι!!! :-)

Αντευχομαι!!

Δεν με νοιαζει τοσο το ποτε θα ερθει...

Με νοιαζει να μεινει...

Απο εκει και περα εμεις θα κανουμε το σεξακι μας και ελπιζω καποια στιγμη να ξαναδω θετικο τεστακι!!!!!:D:D:D:D


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευη μου ειναι 37 νταν!!!! Λες να παίζει τίποτα; Η τζάμπα καίει λαμπα!!! Ουφ ας μην έρθει ας μην έρθει!!!!! Αλήθεια εσυ σε τι φάση είσαι; Αν θες μου λες φυσικά!

μετα απο μετρήσεις 14 μηνων σου λεω οτι εχω φτασει και 37,5 χωρις θετικό τεστ...πάντα εχουμε υψηλή θερμοκρασία μετα την ωο.Το ζητούμενο ειναι να κρατηθεί για 18 μερες.Σου ευχομαι να είσαι...γιατι με τα τεστ ουτε εγω τα πάω καλα.

Εγω ειμαι στη φάση που νευριαζεις και λες βρε δε γ.....:evil:

Link to comment
Share on other sites

τελικα δεν ειμαι ρε Ευάκι! ασε μου την εδωσε πολυ! 2 μέρες καθυστέρηση και μέχρι που θα κανουμε την βαπτιση αν είμαι σκεφτομασταν! τεσπα.... οι πρωτες ώρες είναι δύσκολες.... εχουμε πολύ δρομο μπροστα μας! ο γιατρός είπε για σπερματέγχυση! πάμε και ότι γίνει! αυτη τη φορά όμως θα το πάρω οτι το πρώτο θα ναι σαν δοκιμάστικο! δεν θα περιμένω να πετύχει με την πρώτη να μην έχω πάλι καμιά απότομη προσγείωση! ξες ψυχολογικά τρικ! και ότι γίνει......


1iRrp3.png?WKdQoeYE9HgWp2.png?bynEc7PS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...