Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Περι ανεμων και υδατων...


Recommended Posts

κοριτσακια μου καλημερα!! τι μου κανετε

εμενα η μπεμπουλα εχει αρχισει και συνερχετε απο την ιωση αλλα κοριτσια μου μ εχει πεθανει με την γκρινια εχει κλειστει και μεσα εδω και μια βδομαδα και τα χω δει ολα. Μ επιασε και ο αυχενας μου και ειμαι με χαπια.

Ο αγαπητος συζυγος ειναι στη κοσμαρα του και ολα μελι γαλα. Κατηγορει εμενα γιατι αργησε να συνερθει το παιδι κυνηγαει τη μεγαλη που θελει να παει με τους φιλους της βολτα σημερα τελευταια μερα του σχολειου

Τελος παντων.

Μαγδα μου με το καλο και ξεκουρασου οσο μπορεις. Μου θυμιζεις τη δικη μου εγκυμοσυνη που δεν ηταν εγκυμοσυνη θριλερ ηταν αλλα με πολυ καλο τελος αν και αυτο ειχε τις δυσκολιες του. Πιστη και υπομονη ολα θα φτιαξουν.

Βικακι τι νεα απο το μετωπο???

Μαρτζι μου ετοιμαζουμε παρτακι για το Σαββατο εσεις???????

Φιλια σε ολες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα καλημέρα!!!

Νόρα μου παλεύω με τις ντουλάπες!!! τι να κάνω η δόλια μάνα! Και όλα επί έξι....το μαλλιοβράσε γίνεται στα αγορίστικα!!!! Εκεί να δεις!

Σας φιλώ όλες!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλενάδες μου..

Εμείς ευτυχώς είμαστε καλά.. Ο μικρός έχει αλλάξει τα ωράρια του ύπνου του και μας βγάζει τον αδόξαστο.. μάλλον βλέπει και όνειρα γιατί πολλές φορές ξυπνάει κλαίγοντας και φωνάζει τη γιαγιά του (#@%^&*). Ίσως βγάζει και τα τελευταία πίσω δόντια και όλα μαζί τον έχουν κάνει αγριμάκι..

Την Παρασκευή είναι η τελευταία μέρα του συζύγου στη δουλειά. Αισθάνομαι πληγωμένη διότι όλο αυτό έγινε άνευ λόγου και ουσίας τελικά αλλά πλέον δεν μπορώ να κάνω τίποτε γι' αυτό. Το μόνο καλό στην υπόθεση είναι ότι το παιδάκι μου θα ευχαριστηθεί καλοκαίρι μιας και δεν υπάρχει κανένας λόγος να κάθεται να ψήνεται στην Αθήνα.. Για αρχή θα πάμε στην Πάτρα το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος στην αδερφή μου και καλώς εχόντων των πραγμάτων 20 Ιουνίου θα φύγει με τον πατέρα του για Μάνη..

Ελπίζω από Σεπτέμβη να δώσει ο θεός και να βρει κάτι ο σύζυγος γιατί βαθιά μέσα μου ξέρω πολύ καλά πως δεν θα την παλέψει με τίποτε να κάθεται όλη μέρα σπίτι με τον μικρό.. Ο μικρός μεγαλώνει και σαφώς έχει άλλες απαιτήσεις και πολλή ενέργεια να διοχετεύσει!

Σας φιλώ γλυκά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Όχι Βίκυ μου.. δεν απέλυσαν το σύζυγο.. απλά τα πεθερικά αποφάσισαν ξαφνικά ότι δεν μπορούν να κρατούν άλλο τον μικρό.. ούτε για 3 ώρες το απόγευμα.. και ότι θέλουν να επιστρέψουν στο χωριό... εγώ χρειάζομαι γυναίκα κάθε μέρα για 12 ώρες.. Οπότε δεν είχα την οικονομική δυνατότητα να δίνω αυτά τα λεφτά.. τα βάλαμε κάτω με το σύζυγο και αποφάσισε να σταματήσει.. και όταν το είπε στους γονείς του (48 ετών ο σύζυγος.. οπότε καταλαβαίνεις πόσο δύσκολο είναι να βρει κάτι αργότερα) ούτε καν είπαν να κάνουν λίγη υπομονή ακόμη, τουλάχιστον μέχρι τον Σεπτέμβρη για να πάει ο μικρός σταθμό.. Είναι μια μεγάλη ιστορία που αποδεικνύει ότι όσο πιο πολλά δίνει κανείς τόσο λιγότερα παίρνει και τόσο μεγαλύτερη αγνωμοσύνη και αχαριστία δέχεται..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καναμε αμνιο δεν πονεσα απλα εννιωσα ασχημα οταν ρουφουσε το υγρο, τωρα ειμαι ξαπλα να περασει ο κινδυνος, Βασδελη καμοια συμβουλη;

Επειδη δεν αλλαζω πλευρο απο φοβο, με τραβαει λιγο η κοιλια, ο γιατρος δεν ανησυχει μου εχει δωσει προγεστερονη κολπικα.

Τα πρωτα αποτελεσματα βγηκαν καλα.


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαγδουλα μας μπράβο με το καλο και τα τελικα αποτελεσματα!! η δική μου συμβουλη ειναι ξαπλα και παλι ξαπλα με καλες και πολλες θετικές σκεψεις και ριχνε και κανα κλαμα (για καλό παντα) που και που εμενα με βοηθούσε και αυτο. Ειμαι κλαψιαρα τι να κανω!!!! Η Βικη και η Δομνινα με ξερουν.

Μπήκα πρωι πρώι για να ευχηθω και στη Μαρτζι μας να της ζησει η πριγκηπεσσα πολυχρονη και ευτυχισμενη. Κλεινετε τα δύο!!!!! Εμεις ακολουθουμε.

Η μικρη ειναι καλύτερα εγω ειμαι λιγο αρρωστουλα με το λαιμο μου.Η μεγαλη μου δινει γραπτα Γαλλικα το απογευμα και την Τριτη ξεκινανε δυναμικα τα γραπτα του σχολειου.

Καλο κουραγιο φιλες μου Μανου, Μια και πρωταρα Βικη!!!

καλο Σ/Κ και πολλα φιλια σε όλες!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλενάδες μου!

Μαρτζούλα μου γλυκιά να τα εκατοστήσει το κοριτσάκι μας! Έγινε κιόλας 2!!! Να είναι πάντα γερή, χαρούμενη, ευτυχισμένη κι εσείς γεροί να την καμαρώνετε! Θα σε πάρω τηλεφωνάκι αργότερα να τα πούμε δια ζώσης!

Μαγδούλα μου όλα καλά θα πάνε.. είμαι απολύτως σίγουρη.. το αγοράκι σου είναι υγιέστατο και ανυπομονεί να βρεθεί στην αγκαλιά σου!

Φιλιά πολλά σε όλες τις φιλενάδες μου και τα μπεμπάκια..

Μας περιμένει ένα γεμάτο σβκ και δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορέσω να μπω!

Καλή επιτυχία σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια μου, σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας! Ναι! Το κοριτσάκι μου χθες (πλέον) έκλεισε τα δύο! Δύο υπέροχα χρόνια, φιλενάδες μου!!!! Το κοριτσάκι μου μού δίνει τόση ευτυχία..........Κάναμε ένα μικρό πάρτυ και περάσαμε πολύ όμορφα. Για όσες δεν το ξέρετε, επιστρέψαμε πλέον στο σπίτι μας, μιας και αποφάσισα να πηγαινοέρχομαι για όσες μέρες έχουν πλέον απομείνει. Από τη Δευτέρα λοιπόν που ξεκινήσαμε την μετακόμιση μέχρι και αυτή τη στιγμή που σας γράφω δεν ξεκουράστηκα καθόλου μα καθόλου. Ηθελα να είναι όλα τέλεια για σήμερα και........ήταν! Ηρθαν παιδάκια, παίξαμε, φάγαμε, περάσαμε πολύ όμορφα. Και το αποκορύφωμα ήταν πως λίγη ώρα πριν πέσει για ύπνο, το αγγελουδάκι μου, μού είπε "παω", δηλαδή "σαγαπάω"..................Λιώνω..........

Μάγδα μου, είμαι σίγουρη πως όλα θα πάνε τέλεια! Λίγες μέρες υπομονή χρειάζεται ακόμη. Μετά θα απολαύσεις χωρίς άγχος την εγκυμοσύνη σου.

Δομνίνα μου, ευχαριστώ πολύ που με πήρες τηλέφωνο και συγγνώμη που κλείσαμε γρήγορα, αλλά οι μικροί μας φίλοι με είχαν μονοπώλιο, μιας που παίζαμε μαζί κάτι επιτραπέζια........Λυπάμαι για όλες τις εξελίξεις. Ευχομαι να πάνε όλα καλά και να βρείτε γρήγορα μια λύση.

Νόρα μου, πολύ συγκινήθηκα που μας θυμήθηκες. Κι εσείς κάποτε τώρα δεν έχετε τα γενέθλια σας;;;;


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Τι κάνετε; διαβάζω τα νέα σας!

Μάγδα μου είδες; βγήκανε καλά τα πρώτα; και τα επόμενα το ίδιο και καλύτερα θα είναι!!! Έχε πίστη! Συμβουλή δεν έχω να σου δώσω πέρα από ξάπλα και ηρεμία και καλή πίστη ότι όλα θα πάνε καλά!!!Μπες να μας πεις!!!

Μάρτζι χρόνια σας πολλά!!! Να το χαίρεστε το κοριτσάκι σας!!! Έγινε κιόλας δύο ε; σαν χθες μου φαίνεται που μιλούσαμε όλες εδω μετά τις αποτυχίες μας και θέλαμε να μείνουμε εγκυες!!! Και κοίτα τώρα!

Νόρα μου, αρκετά δύσκολη αυτή η περίοδος των εξετάσεων...η κόρη μου ξεκινά με ιστορία την Τρίτη, εσείς; αχ!πώς να τα συνδιάσουμε όλα; διάβασμα η κόρη, τα αγόρια να θέλουν παιχνίδι και ο σπόρος βόλτες....πολλά και διαφορετικά θέλω ρε κορίτσια...

Μίνα μου...εχω μείνει άναυδη!!! Αλλά τι να κάνεις...πολύ πολύ κρίμα για τον σύζυγό σου...πιστεύω ότι θα του φέρει εκνευρισμό το να μείνει σπίτι...μα ειλικρινά το δέχτηκαν αυτο για το παιδί τους; δεν μπορώ να το πιστέψω....γνώμη μου είναι να μην παραιτηθεί...βρείτε σταθμό τώρα!!!

Εμείς ετοιμαζόμαστε για τα πρώτα μας γενέθλια!!! Η νονοί μας θα κάνουν την τούρτα και θα την κόψουμε σε ένα beach bar εδω στο νησί, συνδυάζοντας το με βουτιά στην θάλασσα!! Είμαι πολυ χαρούμενη!!! Όσο σκέφτομαι πού ήμουν πέρσι και πού φέτος...

Σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια πολλά φιλιά!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μάγδα το τράβηγμα στην κοιλιά είναι φυσιολογικό επόμενο της άμνιο!!! Κι εγώ είχα θυμάμαι...σαν τσούξιμο ένα πράγμα!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομορφες!!!

Μαγδα μου χαιρομαι πολυ που ειχες καλα αποτελεσματα και να δεις κοπελα μου,που ετσι θα ειναι κι η συνεχεια.Μεινε ξαπλα,κανε θετικες σκεψεις και να εισαι σιγουρη πως κι εμεις θα σου στελνουμε ολη τη θετικη μας ενεργεια.Πολλα φιλια και θα περιμενουμε τα νεα σου.

Μαρτζι μου να χαιρεσαι την κουκλιτσα να ειναι παντα γερη και καλοτυχη στη ζωη της και να την καμαρωνετε μια ζωη οπως και τωρα!!!!

Δομνινα μου πραγματικα δεν εχω λογια....λυπαμαι πολυ που φτασατε σε αυτο το σημειο,που σας εφεραν δηλαδη....δεν μπορω να φανταστω πως σκεφτονται μερικοι ανθρωποι...Ευχομαι τουλαχιστον να απολαυσετε την οικογενεια σας το καλοκαιρακι,και μετα μακαρι να βρεθει κατι για το συζυγο.

Στελνω αγωνιστικους χαιρετισμους στη Μια,τη Νορα και τη Βικυ,μιας και τα παιδακια μας ξεκινανε την εξεταστικη τους περιοδο.Εμενα η δικια μου την Τριτη ξεκιναει με Μαθηματικα στα γερμανικα και Ιστορια...ωφ ωφ ωφ...μεχρι τις 11 που τελειωνουμε θα ζοριστουμε ολοι μαζι...αλλα μετα φτου ξελευτερια....

Να εχετε μια ομορφη Κυριακη,εμεις θα περιμενουμε να τελειωσει η μικρη σημερα το διαβασμα και λεμε να παμε μια βολτα στο εξοχικο,καλα να περασετε,φιλια πολλα σε ολες!!!!


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Πολλές πολλές και όμορφες καλημέρες!!!!!

Σήμερα έχουμε και εμείς τα γενέθλια μας!!! Κάναμε χτες ένα όμορφο παρτάκι με μικτές ηλικίες στην ηλικια της μπεμπας και της μεγάλης ξεπατωθηκα αλλα περάσαμε όμορφα!!! Το μωρο μου παρόλη την κούραση πριν κοιμηθούμε ανοίξαμε τα δώρα μας και συγκινήθηκα γιατι το ίδιο ακριβώς κανουμε τόσα χρονια με τη μεγαλη μου. Μεγαλη συγκίνηση είχα και όλη την εβδομάδα γιατι θυμήθηκα τις πρώτες και δυςκολες Μέρες μέρες μετα τη γεννά της μικρής αλλα όλα Καλααα!!!!!

Εμείς ξεκινάμε με αρχαια και αγγλικά τις εξετάσεις μας!!!!!

Βίκυ μου αλήθεια πως πέρασε ένας χρόνος!!!! Όλα τα δύσκολα μένουν πίσω και τα καλα ειναι μπροστά!!! Σε σκέφτομαι πολύ!!!

Φιλίαααα πολλα κοριτσάκια μου!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...