Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Περι ανεμων και υδατων...


Recommended Posts

Καλημερα γυρισαμε και εμεις μετα απο 3 εβδομαδες στους γονεις μου.

Μανου μου ευχομαι να πατησεις γρηγορα και παλι στα ποδια σου γερα, διαφορες καταστασεις μας ριχνουν θελουν το χρονο τους και μετα μενουν πισω.

Νορα ασχημο πραγμα να παραβιαζουν το χωρο σου.

Βασδελη Χρονια Πολλα με υγεια και ευτυχια στον μικρο και σε ολη την οικογενεια και τα ατομα που αγαπας.

Μαρτζυ μου περαστικα παει και αυτο καλα αποτελεσματα.

Εγω περιμενω τα τελικα αποτελεσματα και δοκιμαζω γιατροσοφια για τον βηχα.


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλως τη Μαγδα μας!!

μπηκα να πω κατι που ξεχασα! Εγω τη μεγαλη μου δεν τη πολυρωταω πως γραφει γιατι εγω ως παιδι δεν ηθελα να με ρωτανε. Οταν εβγαινα απο μαθημα κοριτσια εκανα DELETE δεν θυμομουνα ουτε τα θεματα ουτε τις απαντησεις αυτο το ειχα σαν αμυνα. Μετα μονο τ αποτελεσματα εδειχναν. Ο αντρας μου την παραρωταει και την πιεζει μεχρι και με ποια βαθμολογια της λεει οτι θα ειναι ευχαριστημενος. Μπουρδες αλλα η εκδικηση θα τον βρει σε δωδεκα χρονια. Χι,Χι,Χι.

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδίτσες μου γλυκές καλημέρα!

Βασδέλη μου σίγουρα εύκολη επέμβαση δεν είναι το διάφραγμα αλλά οι περισσότεροι ωτορινολαρυγγολόγοι σε κατευθύνουν προς τα κει αν τους πεις ότι δυσκολεύεσαι να κοιμηθείς και έχεις πρόβλημα ροχαλητού και αναπνοής. Καλό είναι αν αυτοί είναι οι λόγοι που οδηγούν κάποιον στο να υποβληθεί στη συγκεκριμένη επέμβαση να το ψάχνει λίγο περισσότερο. Ο αδερφός μου μόλις πέρισυ αποφάσισε να πάει σε ιατρείο ύπνου σε πανεπιστημιακό Νοσοκομείο της Λάρισας και του βρήκαν ότι κάνει άπνοιες, ιδιαίτερα επιβαρυντικές για τον ύπνο και τον οργανισμό.. του δώσανε ένα ειδικό μηχάνημα για τον ύπνο και πραγματικά ξυπνάει ένας ξεκούραστος άνθρωπος!

Εγώ πάλι στις εξετάσεις δεν έδινα ιδιαίτερη σημασία.. Μόνο εκείνη την περίοδο.. Με το που έβγαινα κι εγώ από την τάξη delete έκανα!

Μανού μου καταλαβαίνω πολύ καλά πως αισθάνεσαι και τι πέρασες.. Όπως είπες κι εσύ το σημαντικότερο είναι ότι περιτριγυρίζεσαι από ανθρώπους που σε αγαπάνε και σε στηρίζουν.. Σιγά σιγά βρίσκεις τον παλιό καλό εαυτό σου και νομίζω πως ο προγραμματισμός των διακοπών θα σε βοηθήσει πολύ..

Συμπεθέρα εγώ πάλι είμαι το αντίθετο από σένα.. Για να φτάσω στο σημείο να πάρω χάπι - έστω και ασπιρίνη - πρέπει να είμαι πολύ χάλια.. Δεν τα θέλω καθόλου τα φάρμακα..προτιμώ να αναρρώνει ο οργανισμός μου φυσικά και από μόνος του!

Σας φιλώ γλυκά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Έχω μέρες να γράψω, καθώς δυσκολεύομαι ναειμαι μπροστά στον υπολογιστή, αφού τα ματιά μου πονάνε πολύ. Εγώ εκανα διάφραγμα πριν δέκα χρόνια. Αυτό το χειρουργείο ήταν για αφαίρεση πολυποδων ρινος. Με ταλαιπωρούσαν χρόνια και μου είχαν στερήσει την όσφρηση. Δεν μυρίζω τίποτε απολύτως. επανέρχομαι.......


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ολο βλακείες κάνω με το ταμπλέτα, που τώρα το μαθαίνω, όπως βλέπετε!!! Σας έλεγα λοιπόν πως διάφραγμα εκανα πριν χρόνια και τώρα που πηγα να κάνω τους πολύποδες, ακούω το γιατρο να μου λέει πως το διάφραγμα μου είναι στραβό!!!!!!!! Μου εξηγησε λοιπόν πως ο χοντρός αυτος έχει μνήμη και σε πολλούς ενεργοποιείται, με αποτέλεσμα να επανέρχεται στην αρχική του θέση........

Τώρα πλέον έχω ξεκινησει να μυρίζω, αχ! Τι ωραία αίσθηση!!!!!!μυριζω το παιδακι μου, επιτέλους! Μυρίζω τον εαυτο μου! Επανήλθε χθες την ώρα που ελουζα τα μαλλιά μου....... τι να σας πρωτοπεριγραψω. Θεωρησα πως η μυρωδιά του σαμπουάν είναι η ωραιότερη στον κοσμο.......


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Μανουτιτα μου, να φροντίσεις τον εαυτο σου και να μην αφήσεις, να μην επιτρέψεις να σε πάρει από κάτω. Ξέρω ποσο δύσκολα περασες, αλλα προέχει η υγεια σου.

Βασδελη, να χαίρεσαι τον γιόγκα σου.

Μάγδα μου, ακόμη δεν βγήκαν τα αποτελέσματα;


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλεναδίτσες μου και καλό μήνα!

Καλά δεν ντρέπεστε; Αν δεν μπω εγώ, δεν μπαίνει καμία απ' ότι βλέπω.. εκτός αν καταπιαστήκατε το τριήμερο με δουλειές ή ήσασταν εκδρομή οπότε συγχωρείστε..

Εμείς (εγώ και ο Γεράσιμος) όπως σας είπα πήγαμε στην Πάτρα στην αδερφή μου.. Περάσαμε τέλεια.. τα μικρά ξεσαλώσανε στην κυριολεξία κι εγώ ευχαριστήθηκα την αδερφή μου.. Ο άντρας μου έμεινε σπίτι και έβαψε το μπαλκόνι το οποίο είχε να βαφτεί από τότε που μπήκαμε στο σπίτι..

Το νέο της ημέρας είναι ότι τελικά τα πεθερικά μου φεύγουν μόνιμα για το χωριό και μου ζητήθηκε να επικοινωνήσω εγώ με την ιδιοκτήτρια.. Όμως δεν τους έκανα τη χάρη και τους άφησα να βγάλουν το φίδι από την τρύπα μόνοι τους.. Μεγάλα παιδιά είναι.. όσο για τη μετακόμιση ξεκαθάρισα στο σύζυγο ότι δεν παίζει μία και να κόψουν το λαιμό τους να βρουν τα λεφτά αν θέλουν να φύγουν.. Και εννοείται ότι η αδερφή του έκανε πίσω και δεν μπορεί λέει να συνδράμει ούτε με 20 Ευρώ τους γονείς της.. Το θέμα είναι ότι εγώ ξεκαθάρισα τη θέση μου και έχω τη συνείδησή μου καθαρή..

Σας φιλώ γλυκά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας από μία ταλαιπωρημένη καθηγήτρια............Διαδρομές, επιτηρήσεις, διορθώσεις, παιδί, δουλειές σπιτιού κτλ με κάνουν να απέχω. Θα επιστρέψω όμως δριμύτερη. Προς το παρόν σας λέω πως είμαστε καλά. Σας φιλώ.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια

και μεις καλα ειμαστε. Το μπεμπουλακι μου μιλαει συνεχεια μας εχει τρελλανει. Τρελλαινεται να ξαπλωνει στο κρεββατι της αδελφης της και να πινει το γαλα της που τη χανουμε που τη βρισκουμε ξαπλωμενη στο κρεββατι με τα μαξιλαρακια της μεγαλης αγκαλια. Η μεγαλη μου σερνετε μιας και εχουν μεινει λιγα μαθηματα και ειναι φιλολογικα που εχει μια ευχερεια μονο η ιστορια εχει μεινει για την αλλη εβδομαδα που θελει λιγο διαβασμα.

Εμενα μου λειπει πολυς πολυς υπνος και ειμαι σα ζομπι!!!

Βρεχει σημερα στη πρωτευουσα και ο καιρος ειναι περιεργος.

Εχω παλι προβλημα στη δουλεια με την αδεια χατηρικα και φετος θα εχω μια κενη εβδομαδα με το συζυγο. Απ την αλλη ακουω και τη μουρμουρα του συζυγου για το συγκεκριμενο θεμα. Τι να κανω αφου και αυτος κλεινει η εταιρεια του συγκεκριμενη περιοδο.

Φιλια και καλο Σ/Κ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια μου..

Βρέχει σήμερα και αναρωτιέμαι το πότε θα έρθει επιτέλους το καλοκαίρι!

Εμείς ήμαστε καλά.. Προχθές το απόγευμα πήγαμε στο Μετροπόλιταν (νοσοκομείο) διότι ο σύζυγος είχε κάτι μουδιάσματα, τα οποία εμένα δεν με ανησυχούσαν καθόλου μιας και το σβκ είχε βάψει ολόκληρη τη βεράντα, αλλά ξέρετε πως είναι οι άντρες.. όλο το κακό βάζουν στο μυαλό τους και με το παραμικρό πανικοβάλλονται.. Τέλος πάντων, πήγαμε και δεν ήταν τίποτε.. απλά είναι αγύμναστος..

Χθες πήγε ο σύζυγος να καταθέσει την αίτηση στο Δήμο Αθηναίων για τους παιδικούς σταθμούς - μπας και μας πάρουν.. Ακόμη και να μας πάρουν θα πληρώνουμε το σεβαστό ποσό των 170 Ευρώ το μήνα.. αλλά ακόμη κι έτσι μας είπαν ότι δύσκολο να γίνει λόγω υψηλού εισοδήματος.. Τέλος πάντων.. την προσπάθειά μας εμείς την κάναμε.. Είτε έτσι είτε αλλιώς ο μικρός θα πάει παιδικό ... ούτε ο Γεράσιμος αλλά ούτε και ο Νίκος θα την παλέψουν να είναι όλη τη μέρα μαζί και σπίτι από Σεπτέμβριο..

Συμπεθέρα τελικά πότε θα πάρεις άδεια; Μια βδομάδα τον Αύγουστο και οι υπόλοιπες; Κι εμείς ακόμη στη δουλειά δεν έχουμε συζητήσει τίποτε..

Μάρτζι μου υπομονή.. 10 μέρες ακόμη έμειναν.. Μετά θα ξεκουραστείς και θα απολαύσεις το σπιτάκι και το κοριτσάκι σου!

Φιλιά σε όλες!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα βγηκαν τα τελικα αποτελεσματα και ολα ειναι καλα.αυριο παω και για την β επιπεδου και μετα θα αρχιζω να αγοραζω πραγματακια για τον μπεμπη. Ελπιζω να μην μας αγχωσουνν για τπτ αλλο και να ηρεμησουμε οικογενειακος.


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας τσουπρες!!

Μαγδουλα μου μπραβο και με το καλο και σημερα. Περιμένουμε τα νέα σου.

Εμεις περιμένουμε να τελειωσουν οι εξετασεις και μετα βαθμους και μετα θα δειξει... να ημρεμησουμε λιγο.

Λιγα νεα προς το παρον

Φιλια!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλεναδίτσες μου..

Κι εμείς σε γενικές γραμμές καλά είμαστε.. Κάναμε την αίτηση για τον δημόσιο παιδικό σταθμό (μήπως γκρεμιστεί κανένας φούρνος και μας πάρουν) και παράλληλα είδαμε και έναν παιδικό σταθμό κοντά στο σπίτι για να ξεκινήσει να πηγαίνει ο μικρός μου από Σεπτέμβρη 4 ώρες τα πρωϊνά για να αλλάζει παραστάσεις. Έχει μεγαλώσει πια και βαριέται μέσα στο σπίτι..

Επίσης κανονίσαμε στη δουλειά τις άδειες και έτσι ανυπομονώ να φτάσει 16 Ιουλίου για να πάω στο χωριό. Ο μικρός με τον πατέρα του θα πάνε νωρίτερα κι εγώ θα πηγαινοέρχομαι.

Μαγδούλα είσαι κοντά στα μισά της εγκυμοσύνης. Με το καλό κοριτσάκι μου..

Συμπεθέρα τα είπαμε εμείς.. Άντε να τελειώσει η μεγάλη τις υποχρεώσεις της για να τα πούμε και από κοντά!

Σας φιλώ!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...