Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • καλημεραα κορίτσια ! μ κάνανε πάλι ντοπλερ , άψογο ήταν! αύριο μπαίνω 33 εβδομάδων και το μωράκι είναι σχεδόν 2 κιλά! ο τράχηλος σταθερός στα 1.9-2 απλώς είπε ο γιατρός αν βγάλω τον όρο θα γεννήσω ! ο εμβρυολογος είπε αν αντέξω 10 ημέρες θα είναι το ιδανικό ! τι λύσεις εχω δεν ξέρω γιατί για μ@@@ 10 ημέρες παραπάει. 

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

εγω τουλαχιστον ειμαι 5ωρο και είναι πιο καλά και σχετικά ξεκούραστα!!

ο γιατρος μου( τον εχω απ την αρχη της ταλαιπωριας μας) μου πε μπορει να μου γραψει αναρρωτικη κ για ολο το διαστημα, για να μην κουραζομαι αλλα δε θελω τουλ/ον ακομη


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοιτα και εγω δεν ηθελα να σταματησω...βαριόμουν να κάθομαι , αλλα γενικά η δουλεία μου είναι πολυ ξεκούραστα!!μπορεις να το δεις πως θα είσαι στην πορεία και αν θα την παλεύεις και ανάλογα πράττεις!!

Link to comment
Share on other sites

κοιτα και εγω δεν ηθελα να σταματησω...βαριόμουν να κάθομαι , αλλα γενικά η δουλεία μου είναι πολυ ξεκούραστα!!μπορεις να το δεις πως θα είσαι στην πορεία και αν θα την παλεύεις και ανάλογα πράττεις!!

λογω ανεργιας συζυγου δεν εχω κ πολλα περιθωρια,βλεποντας κ κανοντας


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites

καταλαβα...εεε αναλογα με τις αντοχές σου!!ελπιζω να πάει καλά και να μην χρειαστεί να σταματήσεις!!εγω 15 οκτ, θα σταματήσω!!και να σου πω την αληθεια το περιμένω πως και πως τωρα με τις ζεστες και την κοιλουμπιτσα ζοριζομαι λιγακι

Link to comment
Share on other sites

:-D ..Μωρακια Μαιου-Απριλιου 2014...:-D

Dms1912 --> 19/2 (Προγραμματισμενη Καισαρικη)

ValentinaSp --> 5/3/2014

sspyr82 --> 28/3/2014 (Προγραμματισμενη Καισαρικη)

dinask -- > 7/4/2014

georgia-kak --> 14/4/2014

elenitsamou --> 16/4/2014

stavr77 --> 17/4/2014

Κοριτσακια.. ετοιμη η Λιστααα.... Εχουν μεινει και αλλες μανουλες που δεν περασα...???


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μανουλιτες...

Μπηκα στα γρηγορα και δεν πολυ διαβασα τα νεα.. ειδα μονο ημερομηνιες... εαν ξεχασα καποια.. να μου το πει...!!!

ειμαστε καμποσες Κρητικες εεε...???

σταυρουλα που εχετε ταβερνουλα καλο μου..?? εχω ριζες απο τα Χανια.. εκει σπουδασα.. και ερχομαι και συχνα.. και πρωτα ο θεος.. εκει θα Γεννησω...!!!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

ελα να βλεπω να γινομαστε πολλες!!!!!!ελειψα λιγες ωρες κ γεμισατε 2σελ!!!!!τελεια!!!!κ βλεπω κ καλη διαθεση απο ολες παρα τα συμπτωματα!!!!!ακομα πιο τελεια!!!!!

βαλεντινα καλως ηρθες στην παρεα μας!!!!!ευχαμαι με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια!!!!

εγω κοριτσια σημερα συνηλθα λιγο απο την δυσφορια που ειχα ολον αυτο τον καιρο!!!!!κ επιτελους ζητησα να φαω για βραδυ, κατι αλλο εκτος απο σκετη ντοματα!!!!!!!3βδομαδες τωρα το βραδυ ετρωγα μονο ντοματα με χοντρο αλατι!!!!ο αντρας μου με δουλευει, οτι το μωρο θα βγει κοκκινο!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D

καλο βραδυ σε ολες τις εγκυουλες κ τα σπορακια τους!!!!!καλη ξεκουραση!!!!θα τα πουμε αυριο!!!!!φιλακια σε ολες!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου εμφανιζει τιποτα μετα που βαζω το λινκ.... δεν πιραζει, σευχαρηστω πολυ παντοσ!!!!!!

πρέπει να πατήσεις το λινκ που ξεκιναει ετσι:

μπλα μπλα μπλα. ....

Γιατι βγάζει πολλους bbcodes όταν το φτιάξεις. ....


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα, μια μερα ειναι υπομονη.ξυπνησα απ τις 6 ηπια εναν ελληνικο, εφαγα τον τραχανα μου κ σε λιγο παω να ξαναπεσω:)

Εφτιαξες τραχανα πρωι πρωι???????????????

Εγω λιγα δημητριακα και αυτα με το ζορι μπας και παω τουαλετα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!

Ελπίζω να κοιμηθήκατε καλά.....

Για τραχανά και λιγούρες διαβάζω πρωί πρωί και μου έρχεται αναγούλα.....

Βρε κορίτσια πώς μπορείτε και τρώτε?

Εγώ μονίμως ανακατεύομαι, δεν τρώω έχω καούρες, τρώω λίγο, ανακατεύομαι......ούτε γάλα δεν μπορώ να πιω:cry::cry::cry:.....

Για τον καφέ που τρελαινόμουν, τώρα ούτε να τον μυρίσω δεν μπορώ.......

Με τη δυσκιλοιότητα τί κάνετε? εγώ την έχω κάνει φίλη μου......με συντροφεύει, δεν έχω παράπονο......

Σας αφήνω, πάω να κάνω κάτι καλλιέργειες.....

Φιλάκια

Να έχετε μια όμορφη ημέρα......

Ματσσσσσσσσσσσσσσσσσ

Μουτσσσσσσσσσσσσσσσ:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!!τι μου κανετε;;;!!!!

κ γω τωραεχω αρχισει να τρωω το πρωι....κριτσινια!!!!ολη μερα με αυτα τη βγαζω!!!!

για τη δυσκιλιοτητα μονο το γαλα με βοηθαει, αλλα κ αυτο το βλεπω κ μου εμπνεει εξαγωγες!!!!!!!!!!!!;);););););)

για το καπνισμα, την αμαρτια μου θα την πω...δεν το σταματησα τελειως....2-3 την ημερα τα κανω.....:(:(:(:(:(

μαρακι οταν λες οτι η αυχενικη γραφεται τι εννοεις;;;μπορεις να μας δωσεις πληροφοριες;;;;ευχαριστω!!!!

καλημερα σε ολες!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...