Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

παρε το γιατρο σου τηλ

Τον πήρα, έκανα ήδη ένεση προγεστερόνης, Utro και κρεβάτι.....

Το γιο μου τον πήρε η πεθερά μου, ο άνδρας μου είναι στο μαγαζί....νομίζω θα σκάσω.......

Έχω και κάτι πονακια......

Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά αλλά είμαι θεατής στο ίδιο έργο για δεύτερη φορά και με πονάει....


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια είμαι πολυ στεναχωρημένη!

Εχω αίμα......

Είμαι στην ίδια εβδομάδα, όπως το Νοέμβριο που απέβαλα...

Πολύ απογοήτευση....:cry::cry::cry::cry::cry:

μην αγχωνεσαι κοπελα μου....παρε τηλ το γιατρο σου....μπορει να ειναι καμια μικρη αποκοληση....


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια εχετε ρωτησει ποσο κοστιζει η γεννα σε ιδιωτικο?

εμας εδω μας ζητησαν 2800 μαζι με την αμοιβη του γιατρου...........γι'αυτο κ θα παω στο δημοσιο........δυσκολες εποχες......


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Τον πήρα, έκανα ήδη ένεση προγεστερόνης, Utro και κρεβάτι.....

Το γιο μου τον πήρε η πεθερά μου, ο άνδρας μου είναι στο μαγαζί....νομίζω θα σκάσω.......

Έχω και κάτι πονακια......

Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά αλλά είμαι θεατής στο ίδιο έργο για δεύτερη φορά και με πονάει....

οχι, αυτη τη φορα θα πανε ολα καλα!!!!!!!!!!!!πιστεψε το γιατι ετσι θα ειναι!!!!!!!!!!λιγη υπομονη κ ξεκουραση!!!!!!!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια είμαι πολυ στεναχωρημένη!

Εχω αίμα......

Είμαι στην ίδια εβδομάδα, όπως το Νοέμβριο που απέβαλα...

Πολύ απογοήτευση....:cry::cry::cry::cry::cry:

κοριτσάκι ήρεμα... δεν σημαίνει οτι τα πράγματα θα έχουν την ίδια κατάληξη!!κάτσε ξάπλα...ηρέμισε και ακολούθησε τις οδηγίες του γιατρού σου!!!

κοριτσια εχετε ρωτησει ποσο κοστιζει η γεννα σε ιδιωτικο?

εμας 2500 γιατρο +νοσοκομείο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχκοριτσάκια μου

Μόλις γύρισα από το γιατρό....

Το σποράκι είναι καλά, χτυπάει η καρδούλα του αλλά....έχω αποκόλληση:-(:sad:!

Μου έδωσε ενέσεις, Utro, cyclacur, αντιβίωση + ενέσεις ηπαρίνης.....

Και βέβαια ξάπλα.....εντελώς..δυστυχώς το αίμα συνεχίζεται......είμαι απογοητευμένη, όλα πήγαιναν τέλεια.....

Προσοχή κορίτσια..τελικά ο οργανισμός δίνει μηνύματα.....τρεις μέρες δεν ήμουν καλά........

Προσέχετε τις κοιλίτσες και τα σποράκια σας...

Φιλιάαααα


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Διπλα στο μητερα.... Θα σου πω το βραδυ το ονωμα, δεν το θυμαμαι, δεν ειναι δικοσ μου γιατροσ.....

Γεια σου και παλι!!! Νικολετακησ λεγεται..... 150 ? αιμα και αυχενικη... Σημερα πηρα απαντησεισ αιματοσ........ Ειναι τελιεσ μου ηπανε..... 1 προσ 20000 το λιγοτερο που μπορει να ειναι......:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Εμαι πολυ χαρουμενη!!!!!! και 4/9 εχω ραντεβου στον δικο μου γιατρο να τα δει..... μπασ και μου πει και το φυλο...... ο αλλοσ το ιδε στην αυχενικη αλλα μετα απο 30 λεπτα παρακαλια ειπε οτι πιθανον ειναι αγορι ο δικοσ σου γιατροσ λεει θα στο πει........

Link to comment
Share on other sites

Αχκοριτσάκια μου

Μόλις γύρισα από το γιατρό....

Το σποράκι είναι καλά, χτυπάει η καρδούλα του αλλά....έχω αποκόλληση:-(:sad:!

Μου έδωσε ενέσεις, Utro, cyclacur, αντιβίωση + ενέσεις ηπαρίνης.....

Και βέβαια ξάπλα.....εντελώς..δυστυχώς το αίμα συνεχίζεται......είμαι απογοητευμένη, όλα πήγαιναν τέλεια.....

Προσοχή κορίτσια..τελικά ο οργανισμός δίνει μηνύματα.....τρεις μέρες δεν ήμουν καλά........

Προσέχετε τις κοιλίτσες και τα σποράκια σας...

Φιλιάαααα

Σου ευχομαι να πανε ολα καλα!!!! Και θα δεισ οτι θα πανε, αρκει να προσεχεισ!!!! και γω στην 8 ειχα αιμα και επαιρνα προγεστερονη μπολικη χορησ να χω ομωσ αποκωληση...... Να σκεφτεσαι μονο θετηκα!!!!!!!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...