Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 14 λεπτά , LeneL είπε:

      Είναι μεγάλο το κόστος να νοσηλευτεις τόσες μέρες όντως, αλλά αν σε παίρνει κάτσε όσο πιο πολύ μπορείς για να αποφύγεις αν γίνεται τη θερμοκοιτίδα.. όχι ότι θα γίνει κάτι αν χρειαστεί, αλλά και το άγχος τότε θα είναι τεράστιο και το κόστος... Εμάς 4 μέρες μπήκε η μικρή και δε θέλω να σου πω πόσο πήγε. Το λιγότερο φυσικά είναι το κόστος, απλά το λέω έτσι γιατί ξέραμε και τότε ότι μπήκε σχεδόν προληπτικά και πλέον έχει περάσει καιρός. Με το καλό!

      34 θα το πάμε ! το αποφασίσαμε ! 2 βδομαδες είναι κοντά 300 γραμμάρια για το παιδί! εκτός απροόπτου βέβαια 

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

μιλας για την εξεταση αιματος της αυχενικης η κ τον υπερυχο;;;;γιατι εγω που τις εκανα σε ιδιωτη τις προηγουμενες φορες μου πηρε χρηματα κ για τα δυο....

Ναι, ναι!!! Τον υπερηχο τον εκανα στο νοσοκομειο κ την αιματολογικη σε εξωτερικό μικροβιολογο.


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ναι, ναι!!! Τον υπερηχο τον εκανα στο νοσοκομειο κ την αιματολογικη σε εξωτερικό μικροβιολογο.

σ'ευχαριστω κουκλα μου!!ηδη τη σημειωσα την εξεταση!!!!στη γραφει ο γιατρος που σου κανει τον υπερυχο;;;;οπο τι καταλαβες δεν εχω ιδεα απο δημοσιο!!!!τωρα ομως θα γινω εξπερ λεμεεεεεε!!!!!!!!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια με την προγεστερονη νομιζω πωσ εχουμε ολεσ θεμα...... Εγω επερνα τα ουτρογεσταν απο την αρχη, και ημουν σαν μεθυσμενη, το ειπα στον γιατρο μου γιατι δουλευω 10 ωρεσ και σπαστω, μιλαμε πεθενα στην δουλεια!!!!! μετ αμου τα αλλαξε και επερνα για 20 μερεσ τζελη βασκλορ... αυτη ειναι πολυ καλη μονο υγρακια σου προκαλει.....

Link to comment
Share on other sites

σ'ευχαριστω κουκλα μου!!ηδη τη σημειωσα την εξεταση!!!!στη γραφει ο γιατρος που σου κανει τον υπερυχο;;;;οπο τι καταλαβες δεν εχω ιδεα απο δημοσιο!!!!τωρα ομως θα γινω εξπερ λεμεεεεεε!!!!!!!!!!!!!

Ναι εμένα δε μου την έγραψε γιατι δεν ειχε ενημέρωση (Συρος βλέπεις) αλλα μετα την εγραψε η μικροβιολογος και της την υπέγραψε.

Ουτε εγω τα ηξερα στο πρωτο τωρα που τα εχω περασει μια ειμαι πιο άνετη να ψαχουλευω.Στο πρωτο έχουμε λιγο ανησυχια λιγο αγχος κ νομίζουμε πως αν πληρωνουμε θα ειμαστε εξασφαλισμενες αλλα δεν ειναι ετσι..... ;)


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι εμένα δε μου την έγραψε γιατι δεν ειχε ενημέρωση (Συρος βλέπεις) αλλα μετα την εγραψε η μικροβιολογος και της την υπέγραψε.

Ουτε εγω τα ηξερα στο πρωτο τωρα που τα εχω περασει μια ειμαι πιο άνετη να ψαχουλευω.Στο πρωτο έχουμε λιγο ανησυχια λιγο αγχος κ νομίζουμε πως αν πληρωνουμε θα ειμαστε εξασφαλισμενες αλλα δεν ειναι ετσι..... ;)

ποοοοοσοοοοοο δικιοοοοοοοοοοο εχεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D:grin:

κ γω τωρα την ειδα λιγο αλλιως....!!!!!!!!!!!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι, ναι!!! Τον υπερηχο τον εκανα στο νοσοκομειο κ την αιματολογικη σε εξωτερικό μικροβιολογο.

Δεν το ηξερα.....:( Και πληρωσα 150 ευρο........ ξερεισ αν γηνετε να γραφτει και η β επιπεδου?

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ηξερα.....:( Και πληρωσα 150 ευρο........ ξερεισ αν γηνετε να γραφτει και η β επιπεδου?

Ολες γίνονται κοριτσια!Και η Γ' γινεται! Εγω αναγκαστικά επειδη την β δεν αναλαμβάνει κανεις εδω στο νησι να την κανω,θα ανεβω Αθηνα (μαλλον στο Αγ.Ολγα που μου έχουν πει πολύ καλά λόγια) κ θα την κανω. Και την Γ' παλι στο δημόσιο νοσοκομείο εδώ θα την κανω.

Δεν ειναι θεμα τσιγκουνιάς αλλα γιατι να μην χρησιμοποιησω τα χρηματα μετα για το μωρο μου κ να τους τα δωσω;;;


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ολες γίνονται κοριτσια!Και η Γ' γινεται! Εγω αναγκαστικά επειδη την β δεν αναλαμβάνει κανεις εδω στο νησι να την κανω,θα ανεβω Αθηνα (μαλλον στο Αγ.Ολγα που μου έχουν πει πολύ καλά λόγια) κ θα την κανω. Και την Γ' παλι στο δημόσιο νοσοκομείο εδώ θα την κανω.

Δεν ειναι θεμα τσιγκουνιάς αλλα γιατι να μην χρησιμοποιησω τα χρηματα μετα για το μωρο μου κ να τους τα δωσω;;;

φυσικα κ δεν ειναι θεμα τσιγκουνιας!!!

ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΕ, ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΡΙΖΟΥΝ!!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Να την γράψεις οποσδήποτε θα μας χρειαστει.

Δεν ξέρω αν η προγεστερωνη εκτος απο τις ζαλαδες μας προκαλεί και δυσκιλιοτητα.

Εγω αν και παω καθε μερα τουαλετα με το που φαω κατι-το ελαχιστο- πριζομαι και αισθανομαι το εντερο μου τιγκαρισμένο.

Βρώμη με γαλα τρωω μονο καθε πρωι. Οι σαλατες γενικος δεν με ενθουσιαζουν

ουτε εγω ξερω για την προγεστερονη....ξερω οτι ο σιδηρος ευθυνεται για τη δυσκοιλιοτητα.....

επεστρεψα.. Λοιπον.. η γιατρος μου μου ειπε οτι οσο ανεβαινει η προγεστερονη, τοσο εχουμε δυσκιλιοτητα.. η vasclor που βαζω εγω, ειχα τρεις βδομαδες δυσκιλιοτητα.. και τωρα απλα ειμαι λιγο ποιο ανετη.. οχι οτι μου εχει περασει... αλλα ποιο ανετη...!!!

Δεν το ηξερα.....:( Και πληρωσα 150 ευρο........ ξερεισ αν γηνετε να γραφτει και η β επιπεδου?

Βαλεντινα που την εκανες την αυχενικη...?? εγω εκλεισα στην Ρασιδακη.. μου ειπε 170.. αλλα τωρα τηλεφωνησα στην γιατρο μου για την Παπ-Α.. Και μου ειπε οτι θα μου την γραψει...!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και την Γ' στο Ριο την εκανα!

Πεφτω απο τα σινεφα..... ο γιατροσ μου ειναι στο δημοσιο και δεν μου ιπε τιποτα....... και ειναι και φιλοσ οικογενιακοσ!!!!!:o

Link to comment
Share on other sites

Πεφτω απο τα σινεφα..... ο γιατροσ μου ειναι στο δημοσιο και δεν μου ιπε τιποτα....... και ειναι και φιλοσ οικογενιακοσ!!!!!:o

ασ'το....αμα δεν τα ψαχνεις μονος σου....γιατροι παντως δεν τα λενε ευκολα αυτα.....


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

επεστρεψα.. Λοιπον.. η γιατρος μου μου ειπε οτι οσο ανεβαινει η προγεστερονη, τοσο εχουμε δυσκιλιοτητα.. η vasclor που βαζω εγω, ειχα τρεις βδομαδες δυσκιλιοτητα.. και τωρα απλα ειμαι λιγο ποιο ανετη.. οχι οτι μου εχει περασει... αλλα ποιο ανετη...!!!

Βαλεντινα που την εκανες την αυχενικη...?? εγω εκλεισα στην Ρασιδακη.. μου ειπε 170.. αλλα τωρα τηλεφωνησα στην γιατρο μου για την Παπ-Α.. Και μου ειπε οτι θα μου την γραψει...!!

Διπλα στο μητερα.... Θα σου πω το βραδυ το ονωμα, δεν το θυμαμαι, δεν ειναι δικοσ μου γιατροσ.....

Link to comment
Share on other sites

μμμ δεν ήξερα ότι γράφονται και τα έχω πληρώσει!!τεσπα δεν ξέρω βεβαια και αν το ρεα που τα κάνω εγώ τα δέχεται γιατι να σας πω την αλήθεια δν θέλω να τις κάνω αλλού αυτες τις σημαντικές εξετάσεις και είμαι παρα πολύ ευχαριστημένη εκεί!νιώθω σιγουριά

Link to comment
Share on other sites

Την α επιπεδου δεν παει ενας χρόνος που την έχουν συμπεριλάβει στην συνταγογραφηση.

Στην κορη μου α κ β τις ειχα κανει εξω γτ ετσι κ αλλιως ημουν ανασφάλιστη.Στην γ' ειχα βιβλιαριο κ πηγα κανονικότατα στο Ριο με ραντεβού κ την εκανα.

Τωρα κ τις 3 θα τις κανω στο δημόσιο. ...


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...